Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) RedCactus


RedCactus
senior tag

Bocsi, valaki megnézné nekem a play áruházban, hogy neki elérhető e az Amazfit app? Nekem azt írja ki, hogy egyik eszközömmel sem kompatibilis (A hétből). Most akartam feltenni a másik telefonomra, erre ez fogad. De amin most is használom, arra is ezt írja ki. Valamiről lemaradtam vagy ez valami vicc?

(#652) Victoryus94 válasza RedCactus (#651) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem is ezt írja.

Addig:
https://www.apkmirror.com/apk/huami/amazfit-watch/

[ Szerkesztve ]

(#653) RedCactus válasza Victoryus94 (#652) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi! Remélem ez csak átmeneti gond...

(#654) Kutykurutty7 válasza RedCactus (#653) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Én arra tippelek, hogy éppen frissítik a programot, csak valamit épp "elszerencsétlenkedtek". Rövidesen elérhető lesz.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#655) RedCactus válasza Kutykurutty7 (#654) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nagyon remélem, mert jelenleg az oldaluk sem jön be. Közben látom, az xda-n is panaszkodnak néhányan. Holnap talán okosabbak leszünk...

(#656) _Joffy_


_Joffy_
újonc

Aki fekete 42-est szeretne.
Spanyol raktár.

link

Enyémet már fel is adták

(#657) nOvOp válasza Victoryus94 (#650) üzenetére


nOvOp
senior tag

Szerintem érdemes megnézni itthon is, pl. árukeresőn. Ahogy nézem kb. 2k a különbség (pl. 220V)
Szerk. #656-ra szerettem volna válaszolni

[ Szerkesztve ]

(#658) paizinho


paizinho
tag

Sziasztok !
Én is "beneveztem" a Gearbest akcióban egy fekete 42mm-sre. 09.06-án kaptam az értesítést, hogy shipped out, holland postával (NLRAMBHK).
09.17-én került először track-elhető állapotba, de azóta is "The item is pre-advised to PostnL" állapotban van.
Van tapasztalatotok, hogy mikorra várható a megérkezés.
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#659) Victoryus94 válasza paizinho (#658) üzenetére


Victoryus94
őstag

"Lényegében arról szól, hogy a csomag kínai szállítója előre kér nyomkövető kódokat a Holland Postától. Miután a hajó amivel küldik, kiköt, ezeket a nyomkövető kódokat megkapják és szépen felmatricázzák a megfelelő csomagokra. Ezután adják át újra a Holland Postának, aki ezután elindítja az európai útjára.
A fenti üzenetet akkor kapjuk, hogyha még a hajón van a termék, azaz már kiosztotta a Holland Posta a nyomkövető számot, de még nem kapta meg a hozzá tartozó csomagot. Ilyenkor várni kell türelmesen. Ha 2 hét után még mindig ebben az állapotban van, akkor a kínai céget érdemes megkeresni, hogy ugyan már nézzenek utána a csomagnak!"
http://keve.info/2016/10/06/9153

[ Szerkesztve ]

(#660) paizinho válasza Victoryus94 (#659) üzenetére


paizinho
tag

Köszi a gyors választ, akkor várok. Remélem nem kerül sor a kínai cég vegzálására :N

(#661) besti válasza RedCactus (#655) üzenetére


besti
csendes tag

Ez az oldal bejön: https://en.amazfit.com/

A FB csoportban már tegnap jelezték és így a Pavel is értesült róla, valami Play probléma, már dolgoznak rajta elvileg

(#662) batabe válasza besti (#661) üzenetére


batabe
senior tag

Most jött egy frissítés az apróra, újra elérhető.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#663) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok, az Amazfaces alkalmazás változott, eddig simán tudtam óralapot cserélni, most, a MiFit bevonásával kell a cserét végrehajtani? Igazán nem értem, a MiFit-et is telepíteni kell ezek szerint. Eddig elég volt a Amazfit alkalmazás is. Amazfit és MiFit nem ütközik?
Előre is megköszönve kérem a segítségeteket. :R

(#664) veressjanos válasza szabosasito (#663) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Bizony, így van. Ez így tök hülyeség ... 🤔

(#665) batabe válasza batabe (#662) üzenetére


batabe
senior tag

viszont a korábbi edzés megnyitásával elszáll az app.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#666) Kutykurutty7 válasza szabosasito (#663) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ma reggel frissült nálam az Amazfit, nekem megy az óralapok cseréje, pedig csak az Amazfit van fent.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#667) Kutykurutty7 válasza batabe (#665) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nálam is elszáll (a telefon újraindítása után is). Tényleg nevetségesek ezek a hibák. :((

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#668) zodo


zodo
nagyúr

Gearbest / 42mm Red :)
Végre!

[ Szerkesztve ]

(#669) Kutykurutty7 válasza zodo (#668) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A türelem rózsát (vagy kicsit megkavarva a betűket, órát) terem! :)

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#670) szabosasito válasza Kutykurutty7 (#666) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia, már nálam is rendben van. :K

(#671) veressjanos válasza Kutykurutty7 (#666) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Frissítettem, de nekem továbbra is csak mifittel akar működni.

(#672) veressjanos válasza zodo (#668) üzenetére


veressjanos
aktív tag

42 mm pink:
09.16. 14.00
"customs clearance processing complete"

(#673) zodo válasza veressjanos (#672) üzenetére


zodo
nagyúr

Klassz, innen már csak napok kérdése.
Tudom hogy 6.án rendelted és jó tempóban jött, simán 15 munkanapon belül lesz.

(#674) veressjanos válasza zodo (#673) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nem 6-án rendeltem, akkor adták fel. Augusztus 19-én rendeltem meg.

(#675) zodo válasza veressjanos (#674) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezt néztem de a lényeg hogy hamarosan megérkezik.
Remélem most már az enyém is meglódul. :)

Frissítésekre kitérve.
Nem érdemes kikapcsolni őket?
Úgy értem ha egyszer működik valami akkor minek kockáztatni hogy elcsesznek valamit a következő frissítésben.
Esetleg csak pár nap múlva frissíteni mikor mér van pozitív tapasztalat az új frissítéssel.

(#676) Ruszki válasza M0RGI (#636) üzenetére


Ruszki
senior tag

Üdv!

Amúgy nekem 15 nap és 57%.

Teljesen meg vagyok elégedve az órával, tök szuper minden GPS jó, de ezt, hogy tudtátok összehozni!?
Melyik számlap, voltak e értesítések, stb?
Most nem volt használva semmilyen extra funkció - pl, workout, BPM mérés, stb - és így 7 nap jött ki és már 5%-on van, volt, hogy éjszakára kikapcsoltam, automata fényerő beállítással!
Szerintetek!?

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#677) veressjanos válasza Ruszki (#676) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Hibás az óra valszeg. Nekem most van az első teljes feltöltés amióta megvan és itt tart:

Gyári a számlapom, nekem az jön be, amivel érkezett. Folyamatos bluetooth a telefonnal, volt már kb. 2,5 óra gps, 1-2 alvásmérés, néha bekapcsolom a folyamatos pulzusmérést 1-2 napra. Nincs kikapcsolva sohasem. Majd ha letelt ez az első próbamerülés 100%-ról, akkor ki fogom kapcsolni éjszakára.

[ Szerkesztve ]

(#678) Danex válasza Ruszki (#676) üzenetére


Danex
addikt

Milyen gyakoriságra van rakva a pulzusmérés? Illetve az ilyen összehasonlítgatásoknál nem szabad elfelejteni, hogy aki egésznap kap 3 értesitést annak sokkal jobb lesz az üzemideje mint annak aki mondjuk AOD kijelzőt használ, percenkénti pulzusmérés, de akár már az is erősen meghatározó lehet, hogy mennyi értesitést kap vagy hányszor néz rá az órára.

Nekem AOD-el nagyjából birja az 1 hetet, úgy, hogy a pulzusmérést kikapcsoltam és alvás közben sem hordom. Viszont a fényerő nekem a max állásra van állítva.

[ Szerkesztve ]

(#679) veressjanos válasza Danex (#678) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Írta a kolléga, hogy semmi extra nincs bekapcsolva. Ezért gondolom, hogy valami gond van az órával. 7 nap - 5% nagyon nem oké. A Stratos is tudott 6 napot.

(#680) Ruszki válasza Danex (#678) üzenetére


Ruszki
senior tag

Minden értesítés ki van kapcsolva, AOD nincs, manuális pulzus mérés van, szóval az is ki van kapcsolva, telefonon néha kapcsolom be a Bluetooth-ot akkor van egy szinkronizálás és ennyi!


@veressjanos az nagyon jó!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#681) veressjanos válasza Ruszki (#680) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ezt ígérték, ezt kell hogy tudja az óra!

(#682) Danex válasza Ruszki (#680) üzenetére


Danex
addikt

Próbáld már ki, hogy folyamatosan megy a bluetooth, lehet valami szoftver bug van és folyamatosan próbálja keresni a telefont.

Gyári visszaállítást ilyesmiket is megpróbálnék.

(#683) Ruszki válasza Danex (#682) üzenetére


Ruszki
senior tag

Ment egy Factory Reset!
Meglátjuk....

Ruszki

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#684) Kutykurutty7 válasza Ruszki (#676) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ha jól értem (hogy nagyon gyorsan merül az órád), ugyanez a problémám nekem is.

Nálam 10 napot bír ki kb. egy töltéssel az óra a használat módjától függetlenül. Én is csináltam "Factory Reset"-et, töltöttem többször is, de nincs eddig változás. Érdekes módon, ha pl. 1 órát megy a GPS, ugyanannyit fogyaszt az óra 24 óra allatt, mint amikor egész nap "battery saver" módban megy.

Én a Gearbest-től vettem, jeleztem is nekik a problémát, de azt írták, hogy töltsem fel párszor, be fog állni az akku, szerintük nincs az órával gond.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#685) veressjanos válasza Kutykurutty7 (#684) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Az enyém is gearbest és nem merül ilyen drasztikusan.
Szerintem nálatok nem normális ez a merülés.

(#686) Kutykurutty7 válasza veressjanos (#685) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Persze, így gondolom én is.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#687) veressjanos válasza Kutykurutty7 (#686) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Csak azért írtam, hogy lehet érdemes lenne jelezni a gearbestnek, hogy vannak onnan származó órák, amik jól működnek.

(#688) Kutykurutty7 válasza veressjanos (#687) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Legalább 15 ezer órát adtak el a 47 mm-es GTR-ből.
Szerintem tisztában vannak vele, hogy a legtöbb jól működik.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#689) veressjanos válasza Kutykurutty7 (#688) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ez is világos!
Arra próbalok célozgatni, hogy a Tiédre azt írták, hogy minden rendben van vele. De nincs. Nekem úgy tűnik, hogy nem foglalkoznak a problémáddal, de Te tudod, nekem tök mindegy, az enyém nem merül abnormálisan. 😉

(#690) Kutykurutty7 válasza veressjanos (#689) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Valóban nem foglalkoztak érdemileg a problémámmal. Azt írták, hogy töltsem fel még kétszer-háromszor és be fog állni. Írtam nekik, hogy rendben van, ezt megteszem, de ha nincs javulás, újra jelentkezni fogok. Nem hiszem, hogy lesz javulás, a harmadik töltés pedig néhány nap múlva esedékes.

Eddig nincs érdemi javulás (nem is bíztam benne, hogy lesz), úgyhogy újra jelentkezni fogok náluk. Nem könnyű engem lerázni, ha nem akarom hagyni magam! :)

Amúgy nagyon nem vagyok kétségbe esve ha mégsem lesznek korrektek, mert ez a 10 nap körüli akkuidő is bőven tolerálható, úgy gondolom, csupán messze van az üzemidő attól amit ígértek. Egyébként szoftveres problémára gyanakszom és bízom benne, hogy egy jövőbeni firmware frissítés megoldja a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#691) veressjanos válasza Kutykurutty7 (#690) üzenetére


veressjanos
aktív tag

👍

(#692) Ruszki válasza Kutykurutty7 (#684) üzenetére


Ruszki
senior tag

Én is tőlük vettem!
Ja amúgy 47mm Acél tok.
Meglátjuk!
Kíváncsi vagyok de nagyon!
Reggel vettem le töltőről, jelenleg 99% van.
Remélem beáll majd!

Ha nem akkor majd jelzem neki k én is!

[ Szerkesztve ]

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#693) jozsi252


jozsi252
veterán

Én Alza-nál vettem 47mm-es acéltok verzió. Pulzusmérés csak akkor van ha én indítom el, ez napi pár alkalom maximum, inkább az értesítések miatt használom az órát. Nálam így alakul a runtime.

iPhone 13 Pro Max

(#694) zodo


zodo
nagyúr

Gearbest-en véget értek az akciók, mostantól 42mm / 52.012Ft míg 47mm / 55.647Ft

(#695) zodo válasza zodo (#668) üzenetére


zodo
nagyúr

Most már úton van, track még csak a 21.-ei dhl-nek adott szállítási infót tartalmazza de legalább elindult.

Időközben tegnap estéról ma virradóra ismét -17% flash sale az órákra.

(#696) farena


farena
tag

A mai frissítéssel a Mi Bandage is támogatja a GTR - t.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#697) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok! 42mm-es RED beszerezhető valahonnan?

Rappi

(#698) SeatZola válasza SeatZola (#697) üzenetére


SeatZola
őstag

Illetve bármely 42-es honnan szerezhető be viszonylag gyorsan? És sarc mentesen....

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#699) zodo válasza SeatZola (#698) üzenetére


zodo
nagyúr

220V-ba nézd meg hátha nem kamu a készleten jelző.

(#700) Victoryus94 válasza Victoryus94 (#647) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az enyémet megvámolták...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.