Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Gondolom sokan ismeritek ezt a remek alkotást!
Nem kell magyaráznom miért is jó négyen-öten-hatan (neaggyisten még többen :) ) loholva repeszteni az után a kisautó után amelyik éppen világít... És micsoda érzés a csillaggal eszeveszetten menekülni 5-6 vérszemet kapott őrült elől...
Aki meg nem ismeri, de szeretne kikapcsolódni vér és ezredmásodpercek ledolgozása nélkül, akkor nézzen be nyugodtan. Jó kis móka, ígérem!

Sajna egyenlőre sok a kétej és kérdés. Legelőször is remélem össze lehet hozni, hogy internetes Hostot indítva, Ti tudjatok csatlakozni hozzám. Másodszor, így elsőre megnézve nincsen jelszavas Host. Ez nem biztos, hogy probléma mert nem egy COD létszámú/látogatottságú játék, sztem senki nem kapcsolódna csak úgy valahonnan... Sőt! Ha szeretne valaki jönni, akár jöhetne is. Azt sem tudom hányan lehetne egyszerre nyomulni a játék szerint, és a sávszél miatt...

Már mostantól él egy szerver (igaz most még proxi mögül, de du. már nem lesz proxi) A neve: KuziPH Ha veleki szeretne majd néha játszani, vagy akár most, vagy ha ráér egy kicsit kipróbálhatnánk, hogy látszik-e a Host.

Ja, és csak akkor megy majd a dolog ha leszünk egy páran (jóópáran!), úgyhogy akit érdekel, legyen szíves ide jelezze, hogy tudjam mi a helyzet.

Tehát: Hülye egy ötlet ez tőlem :F Kiváncsi vagyok... csak az is összejőjjön, hogy lássátok a Hostot.

(#2) rog válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


rog
addikt

ötlet jó!!
(keresem a revoltomat..)

(#3) detri válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


detri
aktív tag

Imádtam a revoltot, keresek egyet, hátha be tudok majd szállni valamikor. :)

(#4) rog válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


rog
addikt

na meg is van.
mi az ip?

(#5) Batman


Batman
őstag

Linket tudtok adni a a játekrol, vagy honnet lehet leszedni?:U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#6) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Húú, hát ez gyorsan megy eddig... :) Ha így is folytatódik, akkor leszünk rá elegen! :D Most már még jobban izgulok, hogy össze lehet-e hozni neten...

(#7) rog válasza Batman (#5) üzenetére


rog
addikt

(#8) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

10.131.80.65
Név szerint nem menne? Mikor hoz egy listát ha rámész az internet playre?

(#9) Batman válasza rog (#7) üzenetére


Batman
őstag

köszi!

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#10) rog válasza Kuznyikov (#8) üzenetére


rog
addikt

ööö.. ezt az ip-t innen én nem fogom látni..
ez a belő hálótokon a géped ip-je.

(#11) Ekváádor


Ekváádor
őstag

Mindjá én is felrakom azt megyek!:DD

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#12) Kuznyikov válasza rog (#10) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Ahan... sztem proxival nem jön össze...
Próbáljon valamelyikőtök Hostolni, a többiek meg Joinolni...

[Szerkesztve]

(#13) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Na mi a helyzet? Máris eltűntetek? Vagy netántán már játszotok? ;)
Ha más nem, akkor du. 16:00-kor indul egy Host (nem proxi mögül) KuziPH névvel és várok mindenkit! Infók itt!

(#14) Ekváádor válasza Kuznyikov (#13) üzenetére


Ekváádor
őstag

Még mindig nem találom a CD-t!:O
De ha meglesz akkor talán már most is mehet a menet:DD

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#15) detri válasza Ekváádor (#14) üzenetére


detri
aktív tag

Szedd le a #7 -ben lévő linkről. Nekem is onnan vánszorog lefelé...

(#17) Ekváádor válasza detri (#15) üzenetére


Ekváádor
őstag

Már megtaláltam és telepítem.Mindjárt kész.

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#18) Ekváádor válasza Kalandor (#16) üzenetére


Ekváádor
őstag

Tényleg nagyon jó, de számomra az irányítás egy kicsit érzékeny:)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#19) Ekváádor


Ekváádor
őstag

Na már fel is raktam:)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#20) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Az irányítas érzékeny nagyon, de nem gond, mondenkinél olyan! Lehet jókat csúszkálni, farolni...
Én is munkahelyen vagyok, innen nem is próbálkozok többet. Du. lesz a nagy próba, remélem sokan jöttök és össze is jön...
Máris vagyunk hatan! :)

(#21) Ekváádor válasza Kuznyikov (#20) üzenetére


Ekváádor
őstag

Az jó:)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#22) detri


detri
aktív tag

Na fennvan a cucc, kicsit gyakorolok, 100 éve nem mentem vele. :) Ma délután nem leszek online, szal remélem nem csak ma lesz verseny!

(#23) Ekváádor válasza detri (#22) üzenetére


Ekváádor
őstag

Hát én most elsőre vagy 100X belementem a falba de semmi vész:DD

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#24) Bagoly


Bagoly
senior tag

Imádtam a revoltot, de nekem xp alatt nem indult el....Van valakinek xp alatt működő demója hozzá? Ámokfutnék én is veletek...

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#25) Ekváádor válasza Bagoly (#24) üzenetére


Ekváádor
őstag

Nekem simán megy XP-n.

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#26) Bagoly válasza rog (#7) üzenetére


Bagoly
senior tag

Bakker:C...és ez már legálisan másolható, vagy én vagyok túl naív?

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#27) Bagoly válasza Ekváádor (#25) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nekem másik ''demó'' változat volt, az b@szott xp alatt menni, de ezt most lecsípem és kiprószálom itt a mlóhelyen (xp) hogy megy-e, aztán mehet estétől-hajnalig....:C:DDD:C

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#28) rog válasza Bagoly (#26) üzenetére


rog
addikt

ja másolható. különben csak egy link lenne oda ahol meg lehet venni. vagy a honlapjára.

(#29) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Emberek!!! Most ez komoly!?! Legálisan fogunk neten játszani...? mint a fehér holló... :D
Akkor 16:00-kor gyertek ám! Lesz indítva Host. Az előbb mentünk egyet ketten LAN-on. Jó, meg kell hogy mondjam: jó! :D

Van egy ici-pici probléma: Chellom van, és túlléptem a korlátot ezért le vagyok korlátozva rendesen :( (5/5k-ra kb). Ez nagyon kevés, alig bírok neten játszani, nem hiszem, hogy sok embert elbírnék ma. HOLNAP VISZONT ELSEJE ÉS VISSZAÁLL A 700k/200k vagy mennyi...

(#30) Bazsesz válasza Kuznyikov (#29) üzenetére


Bazsesz
őstag

Legálisan fogunk neten játszani...?

Mikor megvettem a boltba a Diablo 2-t, meg a kiegészítő CD-t, alig hittem el, hogy jotiszta winre telepített jogtiszta játékkal játszom a neten. Eléggé beütött. :))

Üdv: balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#31) detri válasza Bagoly (#27) üzenetére


detri
aktív tag

Én is rog linkjéről szedtem le, és megy XP alatt. Bazijó. :))

(#32) Bagoly válasza Kuznyikov (#29) üzenetére


Bagoly
senior tag

Ki lesz a szerver? Mert az 5K-s uploados szerveren nem nagyon fog menni a játék...Ha nincs jobb és elboldogulok a konfigurálással én is indíthatok szervert. Ugyanúgy cselló, de legalább nem vagyok lekorlátozva. Bár ha valakinek van valami jobb uploados kapcsolata, az jó lenne, mert a cselló korlátozatlanul sem egy szerver sávszélesség felfele.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#33) Bagoly válasza detri (#31) üzenetére


Bagoly
senior tag

Komoly 3,24Kb/sec-cel ''szaggat'' lefelé. :(

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#34) Kuznyikov válasza Bagoly (#32) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Oké, ha nincs jobb, legyél Te a szerver du. 4-kor! Mi lesz a név vagy az IP? Előtte írd ide. És köszi!
(pl Colin4-et 6 emberrel viszi a chello...)

ui.: Nem játszotta még senki interneten a játékot? Szerintetek menni fog?

(#35) Veron


Veron
őstag

Én is jonnek, imadtam ezt a jatekot, csak elveszett a cd-m de mar szedem is :D

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#36) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Jól hangzik, jól hangzik! Sokan vagyunk, egyre többen, de még nem elegen! :D

(csak menjen, kérlek menjél)

(#37) Ekváádor válasza Bagoly (#32) üzenetére


Ekváádor
őstag

Nekem egy 384 ADSl van(Axelero)
Ez jó szervernek?:)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#38) Kuznyikov válasza Ekváádor (#37) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Szvsz chello jobb, ha persze megy rendesen...
Ha valamiért Bagoly nem oké, vagy nem lesz, akkor megpróbáljuk majd, hogy Te Hostolj.

(#39) yossarian


yossarian
aktív tag

hello, jönnék én is, most töltöm éppen.
Kuz! CMR2-vel jókat nyomtunk anno, lehetne megint.

(#40) Ekváádor válasza Kuznyikov (#38) üzenetére


Ekváádor
őstag

Csak kérdeztem:)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#41) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Nekem van egy 512/128-as netem. nincs letöltéskorlát. na ki mit szólna hozzá? Én megtaláltam, kicsit visszaedzettem magam, de nincs meg az össze pálya, meg autó, de ha akarjátok segítek rajta. :DD

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#42) Kuznyikov válasza yossarian (#39) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Igen, azok szép idők voltak! Sajna akkor modemem volt csak, mégis jókat mentünk azért! :) De most egyszerre csak eggyet...
Mindenesetre gyere majd ''fogózni'' !

(#43) yossarian válasza Kuznyikov (#42) üzenetére


yossarian
aktív tag

hogyne, nem hagyom ki:) sokat játszottam régebben a revolttal, az egyik legjobb autós játék:)
de majd azért valamikor nosztalgiázhatunk a cmr2-vel is:) ha majd megunjuk a fogócskát:)

(#44) nap


nap
addikt

Kar, hogy menni kell haza... :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#45) Kuznyikov válasza Bazsesz (#41) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Van egy akármi.reg amit ha elindítsz beadja az összes mindent! Ha valakinek kell esetleg akkor elküldhetem, vagy ha valaki tudja hol lehetne letölteni az még egyszerűbb lenne.
Szerintem mindenkinek legyen engedélyezve az összes pálya/autó. Hogy ki a Host sztem majdnem mindegy, majd ha gondok lesznek akkor kipróbálgatjuk ki lenne a legjobb szerver. Addig is egyezzünk meg abban, hogy Bagoly indít egy Hostot (ha rábólint) 16:00-kor, aztán a waiting roomban várunk kb 5 percet, hogy sikerül-e valakinek is csatlakozni. Ha Bagoly nem oké, akkor 2: Stupidm@n. Ha ő sem akkor Te (Bazsesz) stb-stb... Majd alakul...

(#46) Veron válasza Kuznyikov (#45) üzenetére


Veron
őstag

engem esetleg megdobhatnal a reg filelal, mert 4ig nem tom vegig jatszani :)

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#47) Kuznyikov válasza yossarian (#43) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Rendben!! Még visszatérünk rá majd... :D (esetleg colin4? bár a 2 sztem /is:F/ jobb)

[Szerkesztve]

(#48) Ekváádor válasza Kuznyikov (#45) üzenetére


Ekváádor
őstag

Nekem már ígyis az összes autó és pála van(Tudod: cheat)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#49) Kuznyikov válasza Ekváádor (#48) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Erre gondoltam én is. :) Ez a .reg is egy cheat. Le kell egyszer futtatni aztán kész.

[Szerkesztve]

(#50) Kuznyikov válasza nap (#44) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

(De jó ez a napocska kép.) Hogyhogy? Otthon nincs net/gép? Kár!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.