Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#523) LamaCube válasza Rikkus (#519) üzenetére


LamaCube
addikt

Értem, ez nagyon ötletes :K

jimspie

Én szeretek elszöszmötölni órákat egy rajzzal még akkor is, ha tudom grafittal negyed annyi idő lenne, de a gyors vonalvezetést én is csak ajánlani tudom, de egy a6-os táblán nem annyira alkalmazható. Grafittal A2-es lapon rajzoltam, ott aztán lehetett "kaszálni" :K
Most már annyira beletanultam a rétegek használatába, hogy 1 rétegre leskiccelem és a következőn kihúzom, ami kell. beszereztem a ps cs5-öt, de nekem nagyon furcsa és nem is tudom használni sajnos :( Lehet azzal kellett volna kezdeni a digitális rajzolást :U

Ide is berakom ezeket a múltkor kimaradtak. Az érdekesség ezeken a rajzokon, hogy nem tudtam, hogy van olyan ecset, ami szépen összemossa az árnyékolást, lágyít, élesít stb. Az összes árnyalást a fekete árnyalataival csináltam és különböző ecsetmérettel, most fele annyi idő alatt meg tudnám rajzolni és a poén, hogy még mindig a tizedét se használom a programnak szerintem, ami megkönnyítené a dolgom.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.