Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Sareth válasza CsiguszMaxim (#4449) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#4452) CsiguszMaxim válasza Sareth (#4451) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Köszönöm!

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#4455) k-adi válasza Zedz (#4454) üzenetére


k-adi
nagyúr

ok.

(#4456) Sareth válasza Zedz (#4454) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#4458) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok.
Az hogy HDD-re telepítettem a játékot nem pedig SSD-re okozhat olyan problémát, hogy nem akar betölteni a meccs elején a game? Vas megvan hozzá, már csak erre tudok gondolni. Mindenki ready nálam meg pörög... :U Emiatt nem sikerült még multit menni.

(#4459) gyuribácsi88 válasza 5150head (#4458) üzenetére

Igen, nálam is hdd-n volt az elején, állandóan rám vártak, átraktam ssd-re, most már azonnal betölt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4460) Rony949


Rony949
őstag

Szerintem a Siege-et pont hogy mindegy hova telepíted, mert a meccsen úgy is lesz olyan aki nem SSD-re telepítette a játékot és várni kell rá.

Nálatok meg valami HDD probléma lehetett, mert nekem is azon van és viszonylag hamar betöltök. 1x-2x fordult elő hogy rám kellett várni, de akkor látszódott a gépemen hogy nagyon dolgozik valamin, úgyhogy fura volt. Többnyire hamar betöltök.

(#4461) L_YKing válasza Rony949 (#4460) üzenetére


L_YKing
addikt

Hdd-n van a game es mindig elsonek toltok be kb... Sosem kellett ram varni.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#4462) k-adi válasza 5150head (#4458) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szia.
Általános gamer szabály, hogy a játékokat érdemes mindig SSD-re telepíteni. Sok gondtól menekülsz meg. Pl. Witcher3 micro lagg, stb.. sorolhatnám.

(#4463) Rony949 válasza L_YKing (#4461) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor tényleg náluk volt/van a probléma.

(#4464) Zedz válasza k-adi (#4462) üzenetére


Zedz
addikt

Vagy csak kell egy jó HDD. SSD-re nem szívesen pakolnék játékot. :DDD

(#4465) k-adi válasza Zedz (#4464) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát... pedig pont hogy arra kell rakni. A kis lapozófájl méretek miatt az SSD töltési sebessége mérvadó. Ez tény, nem én találtam ki. Ezért is rakod (jobb esetben) a rendszert is arra. (pl. win OS)

Pontosan nem ismerem milyen HDD-k vannak, de lefogadom, hogy a legjobb se olyan gyors mint egy minőségi ssd.

(#4466) Zedz válasza k-adi (#4465) üzenetére


Zedz
addikt

És nem öli gyorsabban az SSD-t a folyamatos intenzív használat?

(#4467) RaGi91 válasza Zedz (#4466) üzenetére


RaGi91
senior tag

2015/10/28-án vettem az SSD-met. Van rajta több játék is, van kb 30GB szabad hely rajta. Ahol számít a töltösebesség mindig erre teszem. Teljesítmény 100%, kondíció 98%, írott adatmennyiség 12TB. Garancia rá 5 év vagy 75TB írás. Én nem aggódnék. Ha nem torrentezel rá, hanem csak programok/játékok vannak rajta nem lesz gond. Erre való.

Mi a bánatnak SSD, ha nem használod? :F

[ Szerkesztve ]

(#4468) Zedz válasza RaGi91 (#4467) üzenetére


Zedz
addikt

Rendszernek, fejlesztőkörnyezetnek van a gépben 1 128as SSD, játékra pedig ott az 1 tera HDD, és sosem várnak rám betöltésnél... sőt. :))

Nem vagyok én az SSD ellen, félre ne értsetek, amennyi gépem van mindben van 1, de nem csak ettől függ a töltési sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#4469) Rony949


Rony949
őstag

Battlefield-nél pl. nagyon számít hogy SSD-n van-e. :) Videó

(#4470) Zedz


Zedz
addikt

Kicsit más: ez az operation health egyre ideegsítőbb és egyre szarabb. Van infó arról, hogy ez csak átmeneti állapot, vagy most ölbetett kézzel élvezik ezt a nagy semmit amit leraktak?

(#4471) Rony949 válasza Zedz (#4470) üzenetére


Rony949
őstag

Az Operation Health csak egy alibi hogy a fejlesztő csapat elmenjen nyaralni. :D

[ Szerkesztve ]

(#4472) L_YKing válasza Zedz (#4470) üzenetére


L_YKing
addikt

Itt mindem infot megtalalsz a jatekrol: szanalom.com

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#4473) Zedz válasza L_YKing (#4472) üzenetére


Zedz
addikt

Nagy remenyekkel probaltam visszaterni, de kb. minden meccs soran van ami kriminalisan mukodik. Twitteren megy a jopofizas, de valos erteket nem sikerult kesziteni. Pedig ha jol tudom az elejen is szar volt, nem is jatszottak vele, aztan kesobb csak megszavaztak a bizalmat a jatekosaik, erre ezt kapjuk. Jar a taps.

Amit meg eszrevettem, hogy PCn anno nem volt divat a lezer, de most meg majdnem mindenki azzal tolja. Valtoztattak valamin ami miatt scope nelkul lonek az emberek? Ugye anno meg azt irtatok, hogy konzolon azert van ez mert tobbszor van "kozelharc" es abban segit, de eddig ez PCn nem volt jellemzo.

(#4474) Dazsar válasza Zedz (#4473) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Az igaz hogy holo-val hamarabb fejhez húzza mint acogal?
(Elméletileg a laserel pontosabb, illetve kevésbé szor)

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#4475) Zedz válasza Dazsar (#4474) üzenetére


Zedz
addikt

Nem tudom, a ragelés közben nem figyeltem ilyenekre. :DDD

(#4476) fletoka


fletoka
tag

Sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem,hogy én nagybarom a starter editiont vettem meg,a standard editiont megveszem rá lehet aktiválni?Megöszülök mire egy operátort megnyitok:(

(#4477) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Szerintem nem érdemes :)) ha tetszik bőven fogsz annyit játszani vele hogy bőven ki farmolod az összes OP-t

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#4478) pRoject22 válasza Zedz (#4473) üzenetére


pRoject22
őstag

Én 5 hónapja játszom, eddig 440 órát tettem bele de az Operation Health óta látványosan rosszabb lett a játék, annyi hiba van benne ,hogy ez még bizony egy béta állapotban lévő korai hozzáférésű játék szintjén áll.

2 év után azzal promóznak ,hogy na gyerekek majd most lesz nektek 1.0 a játék és milyen jó lesz nektek, a season pass-os emberek meg pofátlanabbul belettek húzva mint ahogy az Activision szokta csinálni.

Reményeim szerint már csak pár hónapot kell vele kibírnom és lesz mire lecserélnem :/

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#4479) fletoka válasza Dazsar (#4477) üzenetére


fletoka
tag

Csak az a gond hogy 12500 egy operátor,annyira meg nem vagyok nolife kocka.

(#4480) Dazsar válasza fletoka (#4479) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Pár operátor kell csak :D Ash Bandit Jager a többi meg majd jön, sokan azt hiszik hogy nolife a farm, pedig nem, pár meccset tolsz amin nyersz, és azt veszed észre hogy már 25.e van, plusz ott vannak a keddi Ch-k

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#4481) fletoka válasza Dazsar (#4480) üzenetére


fletoka
tag

Értem,nálam a nyerés felér egy pezsgöbontással

(#4482) Dazsar válasza fletoka (#4481) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Kezdő vagy? Vagy egyedül játszol?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#4483) fletoka válasza Dazsar (#4482) üzenetére


fletoka
tag

Kezdő is meg egyedül is,tetszik a játék de sajna annyi időm már nincs hogy több órát foglalkozzak a game-l.

(#4484) Beni97


Beni97
őstag

Na így 15 óra után leírom hogy vagyok a játékkal. Néha vannak bugok, pl mikor nézek valakit mert meghaltam vagy kill cam-ba nincs fegyver a kezében. Vagyis van de átlátszó. Azt írja, hogy weu, ez gondolom nyugat európára utal. Nincs is ezzel baj, mert ott mellette zárójelben 36ms pinget ír, ha az egyáltalán az. Játékban vinszont csoda ha lemegy 80 alá. Átlag 100ms azért megvan. Ez nem tudom hogy zavar-e mert valahogy nem érzem hogy ha mozgok akkor az emberkém később mozogna. Lol-ba, cs-be ez egyből látszott. Több mint a fél alap operátor gárda megvan, már csak 1500 vagy már csak 2000-be kerülnek ott a csoportokba. Csak néha nem tudom hogy a fegyverre rakjak kiegészítőket vagy még majd később. Mert minden fegyvert ki akarok fullozni, viszont még nagyon kevésen van valami.

Úgy gondolom, ha ez élesbe menne akkor én inkább egy szellemi tagja lennék a csapatnak és akkor is a rossz oldalon. Támadóknál, nem tudom. Nagyon sokszor kilövik a drónomat vagy beakad a mute-nak a szarjába. Ha viszont túl éli akkor érdemes lenne vele tovább mozogni és folyamat spotolni míg ki nem hal a kis drónocska? Mert én ezt szoktam.
Védőknél mikor már teli raktam a szobákat és csapdákat elhelyeztem, leülök és kamerázok ha tudok. Halálom után meg főleg, ha nincsenek kilőve. Itt észrevettem hogy miért szar egyedül. Mert muszáj spotolni amit észrevesznek és kilövik a kamerát. De ez van nem szeretek ismerősökön kívül mással csevegni.

A lövési képességeim szerintem elég mélyen van. Ha mehetne 0 alá a kda akkor már ott lenne valahol -1000000 körül. A reakció hogy merről lőnek és már rántom felé ha nem halok meg vagy fekszek le kapásból ez megvan. Viszont lőni olyan szinten nem tudok hogy nem igaz. Vagy csak alapból a taktikámmal van baj. Most pl van ez a heti küldi hogy pisztollyal és puskával öljek 7 embert(külön külön persze). 2-3 napja(2-3 órát játszok max/nap) csinálom és nem lesz meg egyik se mert nem tudok lőni. Vagy ha nem is a lővessel a stratégiámmal van a baj. Nem tudom mikor merre hogyan mozogjak, hol lehetnek. Szóval vagy a lővéssel van a baj, vagy az agyammal vagy mind a kettővel.

Mennyire érdemes itt egy operátorral jobban foglalkozni? Szóval hogy legyen pl egy ash-mute az az operátor akivel a legjobban megy?

(#4485) samphone


samphone
tag

Akik teamkilleznek casualban/rankedban, érdemes őket reportolni vagy nem? Értem ezalatt, hogy report során őket is büntetik, vagy csak a csalókat?

Továbbá érdemes kiváltani Frostot? Ha igen, miért? Van még valaki, aki belemegy a csapdájába? :D

(#4486) BigStraw válasza samphone (#4485) üzenetére


BigStraw
senior tag

Érdemes :) igen. Mikor kezd lejárni az idő nem nagyon szoktak nézni lefelé :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#4487) koxx válasza samphone (#4485) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hogy a fenébe ne, bizonyos mapokon simán megfogok vele 1-2 embert. Csak ki kell tapasztalni, hogy hova érdemes lerakni.

(#4488) k-adi válasza samphone (#4485) üzenetére


k-adi
nagyúr

reportolás: placebó

frost: igen, ha jó (azaz szokatlan) helyre teszed

(#4489) Karesz0995 válasza Beni97 (#4484) üzenetére


Karesz0995
tag

Nem ismered a pályákat, ennyi, de majd belejössz. Én 100-as szint körül kezdtem el "jól" játszani. Sokat segíthet az is ha pro játékosok streamjébe belenézel néha, hogy ők hogy játszanak rankedet.

(#4490) Zedz válasza Beni97 (#4484) üzenetére


Zedz
addikt

Nem baj ha még nem megy annyira, párszor már írtam, hogy nekem pl. 60-70 óra után jöttek az első jobbnak mondható sikerek. Drónolni mindenképp érdemes, casualban annyira nem divat, rankeden egyenesen kötelező, mert itt ha rusholsz akkor maximum a netcode ment meg, mert a tapasztaltak azonnal leszednek. Ezért érdemes a PH! csapattal játszani, és nem muszáj a pre5. Ott nem kell spotolni, hanem szóban el tudod mondani mit látsz a drónnal. A drón is megmarad, a team is infót kap, win-win.

> Mennyire érdemes itt egy operátorral jobban foglalkozni? Szóval hogy legyen pl egy ash-mute az az operátor akivel a legjobban megy?

Ahogy érzed, bár én mindig azt javaslom, hogy pálya, játékmód, és csapat függő legyen a setup. Ez casuban annyira nem érvényes, de rankeden hatványozottan, mert ott Ti mondjátok meg védőként hol legyen az objective, illetve támadóként, hogy hol akartok kezdeni.

És mint támadó, azért lehet sejteni hová viszik az objectivet. Pl. vannak közkedvelt helyek, mondjuk Chaleten a garázs, ahová tuti visznek Banditet és Mute-ot, akkor támadóként illik vinni Tatchert, Thermitet - Hibanát, mindent ami ezeken átmegy. És itt már pl. egy Ash lehet nem ér annyit, mert a csapat nem tud bemenni az objectivehez.

Persze vannak általánosságban jó operátorok, mint mondjuk a Rook a Sledge és ezek, de ha a csapat úgy kívánja akkor helyezd a közös döntést az egyéni preferencia fölé. Max jelzed, hogy azzal annyira nem vagy jó, és akkor elviszi az aki meg igen. :))

(#4491) Dazsar válasza Zedz (#4490) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Ez a játék nagyon "idő igényes" pálya ismeret szerint, ha nem ismered hamar megvan a baj.
Frost : Érdemes megvenni, mert a maga módján erős, és lehet vele fogni egy két jó dolgot, mostanság a trepdoor alá szokták rakni, ott lehet egy kettő legyen fogni aki nem vágja.
Dron: Érdemes megmenteni hogy kettő legyen, sokat segít, én már annyira nem spotolok inkább keresek egy olyan tárgyat ami jellegzetes és úgy nagyjából betudjàk mérni. Ha egyedül vagy akkor saját magadnak használd, főleg casualba, Rankeden meg mindig! És szerintem csak csapatban.
Ha halsz kamera egyből, illetve előtte várd meg hogy lásd honnan ölt meg (lesznek meglepik)
Nagyon kevesen kameráznak halàl után

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#4492) Beni97


Beni97
őstag

Amúgy a felbontás vagy a grafika itt valami előnyt ad? Mediumon játszok, az él simítás gyengécske egy 19 colos monitoron, és hát lehet jobban látnék meg dolgokat ha magasabb graf. beállításon játszanék?
Mondjuk egy gtx650-től már ez sok.

(#4493) Zedz válasza Beni97 (#4492) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem egyenesen valaki lejjebb veszi, hogy a sok idegesítő világos fény ne legyen annyira zavaró.

(#4494) demmer123 válasza Beni97 (#4492) üzenetére


demmer123
őstag

Én próbáltam lowon és ultran is.Szerintem sokkal jobb ultran játszani pár effect kikapcsolásával sokszor előnybe leszel aki lowon játszik.Főleg ha az árnyék a legmagasabb beállításon van nagyon sokszor előnyt jelent.Azt próbáld te is feltenni amennyire csak tudod illetve a LOD beállítást is.

Én jelenleg ilyen beállításokkal játszom.Ultra HD textura pack is fel van téve.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4495) Beni97 válasza demmer123 (#4494) üzenetére


Beni97
őstag

Köszi a válaszokat, majd megnézem mit bír a vidikari.

Bár sokat nem remélek tőle.

(#4496) SZKEBE75 válasza Beni97 (#4492) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Minden full LOW + temporal filtering.
Monitor natív felbolntásán,semmi vsync.
FOV ahogy tetszik.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#4497) L_YKing válasza demmer123 (#4494) üzenetére


L_YKing
addikt

Sokkal jobb ha lowon jatszik, nagyobb elonyben is lesz.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#4498) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Ugyebár nemrég kezdtem a játékot, 13-as vagyok jelenleg.
Nincs valaki aki játszana velem? :D Egyenlőre délelött és néha éjszaka vagyok fent.
Sokszor kezdek roam-ba, védekező ként, menni is szokott. Persze megkapom az enemytől hogy így noob megy úgy..ez most tényleg noobság lenne?
Támadóként is, sokszor a csapattal ellentétes irányból támadok. Nem egyszer sikerült már így 3 ember is leterítenem.
Bandit/Jager-en kívül van olyan alap operátor ami még jó roam-ra/hátba támadásra?

Press "F" to pay respects.

(#4500) Imilenni válasza Zedz (#4499) üzenetére


Imilenni
addikt

Rendben, már csatlakozom is oda :B
Amúgy igen, ha már látom hogy van egy Caveira velünk akkor nem megyek és keresem az enemyt.

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.