Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Pista


AMD Pista
tag

Sziasztok!

Gondolom vagyunk egy páran, akik kövér gázzal szeretnek közlekedni!
Detektorokkal és blokkolókkal kapcsolatos infókat várnám.

Egyébként én is szerezték venni valamilyen kütyüt. Az a lényeg, hogy tuti legyen és át tudjam rakni másik autóba is.

üdv

AMDP

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Udv!

Felhoznam kicsit a topikot, remelem tudjuk egymast segiteni hasznos infokkal! :)

Fonokom szeretne venni egy lezerblokkolot es ezzel kapcsolatban kernek tapasztalatokat, jokat, rosszakat, barmilyet. Cegen belul lenne vasarolva, az ara nem szamit, 2-300k-ig siman mehet, persze ha van ertelme, megeri az arat a cucc. Neztem olyan keszuleket is, ami parkoloradar es lezerblokkolo egyben, ez mindenkepp pozitiv, parkolasnal is jol johet a segitseg. :K

Fontos, hogy nem szaguldozni szeretne, eddig se tette, pusztan a kintfelejtett tablak utani meresek es egyeb rendori gusztustalansagok ellen szeretne kicsit vedekezni, amiket nap mint nap tapasztalni az utakon. Penzebe nem kerul, szoval miert ne?

Eloszor a detektorbolt.hu-n nezelodtem, aztan egyik kedves forumozo ajanlott egy masik oldalt is traffipaxshop.hu, mindketton talalni sokfele detektort, blokkolot, nehez donteni es keves a felhasznaloi tapasztalat, ezert gondoltam megkerdezem itt is, hatha elorebb jutunk az ugyben. :)

(#3) Winner_hun válasza Lauda (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lézer:
Blokkoló kell ellene, ha csak jelző van akkor már rég rossz mert amikor jelez akkor már bemértek.
Echo lasertek alá még véletlen se szabad adni, ez a legolcsóbb (~60k) ami még jó is, de ez csak elölről véd.
Lézeres 100k+-nál kezdődik, azzal elöl és hátul is le lehet védeni a kocsit, fejek száma bővíthető (úgy azért a 100k-nál kicsit többe fog kerülni)
Pl Antilaser G9, itt van róla egy video
Nem árt olyat venni amivel "jam to gun", vagyis a blokkolóig lehet blokkolni mert akkor nem tudnak bemérni.

Radar:
Csak jelzőt lehet használni, blokkolni tilos!
Jelzők közül van többféle, a legjobb ami a telepítettet GPS koordináta alapján előre jelzi, a mobilok ellen meg ott van a detektor.

Ezt az oldalt érdemes tanulmányozni + itt igen sok termék van, bővebb leírással.

Ha már bemértek és jóval gyorsabban mentél mint kéne akkor néhány dolgot lehet tenni a büntetés elkerülése végett:
- besorolsz egy másik kocsi mögé, ekkor a felvétel megszakad így nem vehetnek elő
- megfordulsz, lekanyarodsz egy utcába - nem ajánlott közel kerülni a felvétel készítőihez mert ha látszik a rendszám akkor jöhet a csekk (természetesen csak akkor ha beleestél abba sebességtúllépési kategóriába ahonnan a csekket küldik)

Büntetési tételek:

1. 50 km/óra sebességig:
15 km/óra felett 25 km/óráig - 30 000 Ft
25 km/óra felett 35 km/óráig - 45 000 Ft
35 km/óra felett 45 km/óráig - 60 000 Ft
45 km/óra felett 55 km/óráig - 90 000 Ft
55 km/óra felett 65 km/óráig - 130 000 Ft
65 km/óra felett 75 km/óráig - 200 000 Ft
75 km/óra felett - 300 000 Ft

2. 50 km/óra felett 100 km/óra sebességig:
15 km/óra felett 30 km/óráig - 30 000 Ft
30 km/óra felett 45 km/óráig - 45 000 Ft
45 km/óra felett 60 km/óráig - 60 000 Ft
60 km/óra felett 75 km/óráig - 90 000 Ft
75 km/óra felett 90 km/óráig - 130 000 Ft
90 km/óra felett 105 km/óráig - 200 000 Ft
105 km/óra felett - 300 000 Ft

3. 100 km/óra sebesség felett:
20 km/óra felett 35 km/óráig - 30 000 Ft
35 km/óra felett 50 km/óráig - 45 000 Ft
50 km/óra felett 65 km/óráig - 60 000 Ft
65 km/óra felett 80 km/óráig - 90 000 Ft
80 km/óra felett 95 km/óráig - 130 000 Ft
95 km/óra felett 110 km/óráig - 200 000 Ft
110 km/óra felett - 300 000 Ft

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4) Lauda válasza Winner_hun (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Jol osszefoglaltad a lenyeget, thx! ;)

Lezernel valoban javasolt minel elobb kikerulni a latoszogbol, elvileg 250-300 meteren belul tud csak felvetelt kesziteni a rendszamrol, ha elotte megfordulsz vagy lekanyarodsz akkor nem tudnak beazonositani es buntetni sem.

A fehervari elkerulon en is usztam mar meg eleg kemeny osszeget. Egy merci sprinterrel eloztem a kocsisort, elottem egy octavia, en bent a valagaban olyan 120-130 korul :DDD (90-es szakasz+teherrel voltam). Legszebb az egeszben, hogy en mar eszrevettem a lezert, o meg mindig nem, de muszaj volt a valagaban maradnom, hogy ne tudjanak bemerni. Aztan mikor az elottem halado is csekkolta, szep lassan visszahuzodott a kulsobe, motorfekkel lassitva en meg jo szorosan a seggeben, igy tudtam meguszni, azota se jott papir. ;]

Gondolom azert nincs radarblokkolo, mert az illegalis, azt lehet tudni valahonnan, hogy hol vannak meg ilyen radaros cuccok? A telepitettek mind azok? :)

Volt szo arrol is, hogy lesz egy lezerblokkolo+melle egy radardetektor, biztos ami biztos. :DDD

Az igazi az lenne amugy, ha elesben lehetne tesztelni egy jo kis fama3 lezerrel, rendori segedlettel, mondjuk ha par kovet megmozgatnek nem is lenne nehez osszehozni a dolgot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) Winner_hun válasza Lauda (#4) üzenetére


Winner_hun
félisten

200 méterről olvasható a rendszám ha megfelelnek a látási viszonyok.

Ramet AD9
Új sebességmérők az M0 autóúton
Fix radarok helyei
Tévhitek

Olyan helyen kell vásárolni ahol beépítés után megmérik a kocsit, nem kell ide rendőri jelenlét:)

Egy másik fórumon megtaláltam hogy hol is vannak mobil radarok:

- Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében nincs radar, csak lézer: Fáma2, Fáma3, SCS101.

- Hajdú-Bihar megyében szintén nincs radar, csak lézer: Fáma2, Fáma3.

- Jász-Nagykun-Szolnok ill. Bács-Kiskun megyében elvileg szintén nincs radar. Lézerből: Fáma2, Fáma3, SCS102.

- Budapest M3: Telepített fix sebességmérő nincs. Viszont: A bevezetőn figyelj oda! Oda ki szoktak állni, főleg este, radarRAL! (bevezető: Szerencs utcai kereszteződés előtt& BVSC buszmegálló...stb) Itt egy videó is: http://www.youtube.com/watch?v=J3MyWUQPHk4);

- Borsod-Abaúj-Zemplén megye számodra kicsit izgalamsabb megye lehet! :) Mivel ott elvileg 3db mobil radar is üzemel!
Van 1 Traffipax Speedophot (K sáv)- autójától megfosztva, ÁLLVÁNYON!
Van 1 Traffipax micro speed 09 (KU sáv) (fehér Opel Corsába beépítve MISKOLCON - HWR-735)
Illetve van 1 Multanova 6F (KA sáv) egy zöld Skoda Feliciában - FGC-079, bár lehet hogy ezt már leselejtezték! De ezek mellett van lézer is természetesen: Fáma2, Fáma3, SCS102.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) Lauda válasza Winner_hun (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Szuper vagy, koszi, hogy olvasgattal utana. :K Ezek szerint a fixek mind radarosak, valoszinu az a verzio lesz, hogy blokkolo+detektor.
Az egyik befuto lehet a ANTILASER G9 DUAL, vagy a MLS Laser Interceptor 3-fejes lézerblokkoló + amit hozza ajanlanak a VALENTINE ONE - V1 detektor, eleg jo cuccnak nez ki. :DDD

Ezt a 200 metert hol talaltad? :)

Beszereles mindenkepp olyan helyen lesz, ahol ezzel foglalkoznak, bemeres is jo lenne, eddig csak a traffipaxshopnal talaltam erre lehetoseget. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Daffni2 válasza Lauda (#6) üzenetére


Daffni2
addikt

Bizony, ott tesztelik is élesben FAMA2-vel.

"Aki ad,az nyer"

(#8) Winner_hun válasza Lauda (#6) üzenetére


Winner_hun
félisten

Másik fórumon olyan személy írta aki eléggé benne van a témában:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) Lauda válasza Daffni2 (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Neked is van ilyen cuccod esetleg? :)

(#8) Winner_hun Ok! :K Jo ez igy, minel kisebb a meter annal tobb az esely a meglogasra. ;]

Van itt egy video a valantine one-rol: [link] Szepen jelez elore, pedig meg nem is latszanak a fakabatok. Itt egy masik: [link]

Ez meg valami tesztelo lehet, tuti agybajt kapnek a csipogastol :[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Daffni2 válasza Lauda (#9) üzenetére


Daffni2
addikt

LI 2 fejes van elöl.
Gyakorlatilag mérhetetlen az autó,többször tesztelve,trükkös mérésekkel is, teljesen JTG.
Chevrolet Epica az alany.

Radardetektorom nincs,mert a fixen telepítetteket ismerem,meg a GPS jelzi is.

Előfizetéses adatbázist használok. :DD Fél évre azt hiszem 3 ezer körül van az ára.

"Aki ad,az nyer"

(#11) Lauda válasza Daffni2 (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Vegre gyakorlati tapasztalat is jon. :C Ezek szerint meg nem mertek be azota, miota fent van a cucc?
Ez a Tied elvileg: [link] [link] ? ;]

Te hol szereltetted be?

[ Szerkesztve ]

(#12) Daffni2 válasza Lauda (#11) üzenetére


Daffni2
addikt

Igen az van amit linkeltél, és onnan van.
Ott intézik a beszerelést,majd a méréseket is.
Valós körülmények mellett,forgalomban.

Másfél éve van meg, azóta többszörösen behozta az árát.
Évente 30 ezer km-et megyek, és nem szeretek tötyögni.
Ahol engedi a helyzet ott nyomom neki rendesen, :DD ahol nem ott normálisan megyek. :R

Küldjek privátban egy telefonszámot a bolthoz?

"Aki ad,az nyer"

(#13) Lauda válasza Daffni2 (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Az elso linkre gondoltal biztos, ket helyrol is linkeltem. :K

Szerintem akkor ez lesz, elore is es hatra is van fej, nem tudom a 3 fejes miert kell. :F

Voltak eles helyzetek is, amikor siman bemertek volna es nem lett belole semmi? ;]

Egy ilyen es az a radardetektor jo lesz szerintem.

Teloszam ez van Neked? Tel./fax: 06/24-447-008; 06/70-256-77-50

Ha nem, kuldheted. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) Lauda


Lauda
félisten

(#15) Daffni2 válasza Lauda (#13) üzenetére


Daffni2
addikt

A telefonszám stimmel.

A 3 fejből az egyik hátra megy.
Már gondolkoztom Én is a hátsó védelmen,mert állítólag egyre gyakrabban mérnek hátulról,ugyan még nem volt szerencsém ilyenhez.
Szemből annál inkább.
Már többször megmentett,azért írtam,hogy behozta az árát./ nem a 30 ezres büntetési tétel amennyivel szoktam haladni./
A legveszélyesebb autópályán a felüljárókról történő mérések,1 kilóméterről rádlőnek,a felüljáró alatt meg várakozik az elfogó.

Nem tudsz mit tenni blokkoló nélkül,mert mire észreveszed,hogy mérnek,már megvolt a sebesség,és veszi fel folyamatosan ahogy közeledsz.
Ilyenkor bemondja a "titkárnőm"hogy vigyázat XY tip.lézer,blokkolás aktív.
Ekkor lelassítok a megengedett sebességre és kikapcsolom,hogy meg tudjon mérni, legyen boldog a sün. :DD

Milye autóra lesz? Milyen színű van e sok krómozott rész rajta, ezek mind lényegesek a fejek számát és elhelyezésüket illetően.

"Aki ad,az nyer"

(#16) Lauda válasza Daffni2 (#15) üzenetére


Lauda
félisten

A ketfejesnel is ugy van, hogy az egyik hatra megy a masik elore, vagy rosszul informaltam magam? :)

Mindenkepp kellene az elso/hatso vedelem is, csak olyan cucc johet szoba, amelyik mindkettot bevedi. ;]

bemondja a titkarnom, mekkora duma! :C :DDD

A legujabb Fiat Bravora lesz, 1.6JTD ezust. ;)

(#17) Daffni2 válasza Lauda (#16) üzenetére


Daffni2
addikt

Arra az autóra mindenképpen kell a 2 fej előre, lehet,hogy hátra elég egy is,de a tesztnél kiderül úgyis.
Ha kell még egy hátra az sem gond /csak pénzügyileg/ mert 4 fejet lehet össz. csatlakoztatni.

Ezt csak Neked, mert kutyás embör vagy :R Ő a nick nevem.

"Aki ad,az nyer"

(#18) Winner_hun válasza Lauda (#16) üzenetére


Winner_hun
félisten

2 előre és 2 hátra, úgy a tuti:) Sötét autóval a JTG is megoldható.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19) Lauda válasza Daffni2 (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Bocs a sok kerdesert, de miert nem eleg egy fej elore es egy hatra? Nem problema amugy, akkor a 3 vagy a 4 fejes szett lesz. :K

Gyonyoru az a kutya! Sajatod? :R

(#18) Winner_hun Oksi, ahogy nezem az mar 290k, fincsike. :DDD Nem szamit mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#20) Winner_hun válasza Lauda (#19) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert úgy a biztos, sokkal hatékonyabb a rendszer 2 fejjel.
Ha ennyire nem számít akkor ajándékozhatnátok egyet nekem is:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21) Daffni2 válasza Lauda (#19) üzenetére


Daffni2
addikt

Megy egy fejjel egy autót előlről nem lehet megvédeni biztonságosan.

Tipustól,színtől,függően,van ahova 2 is kevés előre.

A kutya saját,természetesen.
Láttam a Tiédet is, Ő is gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#22) Lauda


Lauda
félisten

Oksi, tehat legalabb elore 2, hatra egy fej, de lehet tenyleg a 4 fejes lesz. :K

Winner_hun Nem szamit egyaltalan az ara. :DDD

Daffni2 Koszonjuk! :B :R

(#23) FireShadow


FireShadow
senior tag

Lehet buta kérdés, de nem egyszerübb és olcsobb ha azellen teszel valamit hogy a rendszám ne legyen olvasható / kamu legyen? Pl menetközben cserélhetö rendszám. A letakarás gondolom feltünö és utánadmennek, de ha kamu az csak nagyon sokára derül ki és már rég messze jársz. És amikor nem kell akkor visszaforditod az originalra. Aztán fotozhatnak nyugodtan.. Ha meg tényleg kurva gyorsan mész hogy az már közveszélyes akkor igyis ugyis utánad ugranak egyböl nem? Meg ahhoz már feltünö kocsi is jár tehát mindegy hogy bemértek e vagy sem illetve kamu e a rendszám vagy sem..

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#24) Daffni2 válasza FireShadow (#23) üzenetére


Daffni2
addikt

de nem egyszerübb és olcsobb ha azellen teszel valamit hogy a rendszám ne legyen olvasható / kamu legyen?

Nem egyszerűbb,és nem olcsóbb.
Ezen kívül, bűncselekmény az azonosító meghamisítása.

"Aki ad,az nyer"

(#25) Lauda


Lauda
félisten

Kis valtozas lesz ugy nez ki a cuccot illetoen, fonokom felhivta az interceptor egyik beszerelo partneret, aki szinten forgalmazo [link] es ott a faszi a G9-et ajanlotta neki 3 fejjel, de a 4 fejes lesz valszeg. :D Allitolag ennek a fejei nagyobb szogben tudnak dolgozni es jobb a szoftvere is. Egyenlore ennyit tudok en is, meg semmi sincs eldontve.
Meg annyit mondott az urge, hogy allitolag a JTG nagy resze kamu, biztosan max 100 meterig blokkolnak a fejek. Azt nem mondta, h lehetetlen, de nagyon sok dolognak ossze kene jonni, h sikeruljon. 3 v 4 fej, no crome, sotet szin stb. Nincs ezzel semmi gond, eleg ha par masodperc ido van a lassitasra es mar nem is tudnak buntetni a kekvercsek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26) Daffni2 válasza Lauda (#25) üzenetére


Daffni2
addikt

Tévedésed súlyos tízezrekbe kerülhet.
Hiába lassítasz le,ha egyszer megvolt a sebesség,már menthetetlen vagy,folyamatosan rögzítik videora az autót addig amig olvasható lesz a rendszám.

A G9 is nagyon jó blokkoló,viszont hülyeségeket beszélt a sráv a JTG kamuról.
Ezért már nem lenne bizodalmam hozzá.

Az Én autómat többször, többféle lézerrel mérték már, eltérő helyszíneken és a kezelők is különböztek,ráadásul tétje volt ha meg tudtak volna mérni.
De JTG volt a gépem :C

"Aki ad,az nyer"

(#27) swi válasza Lauda (#2) üzenetére


swi
csendes tag

En nem hinnek neki :) Az elozo autom eleg nagy volt bar fekete es nem volt rajta krom... 3db slim ceptor fej olyan szinten megvedte, hogy az en kocsim volt az etalon, mindenki azt akarta megmerni. Soha senkinek se sikerult pedig hidd el, probalkoztak :)

Most egy kicsit nagyobb autom van

Azt hiszem ez minden tekintetben ellentmond az ajanlasnak ugye? Nagy is, krom is, nem is sotet, megis JTG :) 3 kulonbozo Fama2 ellen 4 kulonbozo ember altal probalva JTG :) Innentol az allitasok maradek reszet ertekeld ahogy gondolod. Ja, 4db slim ceptor fej van a kocsin.

(#28) Lauda


Lauda
félisten

(#26) Daffni2, (#27) swi

Koszi szepen az infokat, orulok neki, hogy igy van. :K Azota felhivott egy masik urget, az meg ragaszkodott az interceptorhoz es kb azokat mondta, mint Ti, szoval lehet megis az lesz :DDD , nem en dontok rola. Raadasul ez a faszi itt van a kozelben (50km) es meg is tudja merni, van azoknak is fama lezer. Radar detektor meg valszeg nem lesz, gps ugy is van a kocsiban. :D

(#29) rayoliviero


rayoliviero
veterán

A rendőrök a forgalommal egy irányban állva, szokták a mellettük elhaladó autó sebességét mérni (így a hátsó rendszámot figyelik). Vagy olyankor az ellenkező oldalon jövő ( szemben jövő) autókat mérik?

(#30) Gerisz válasza rayoliviero (#29) üzenetére


Gerisz
addikt

Mind a kettőt

(#31) rayoliviero válasza Gerisz (#30) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kösz a válaszod.

(#32) Lauda válasza rayoliviero (#29) üzenetére


Lauda
félisten

Csak nem Te is blokkolot akarsz? ;)

(#33) rayoliviero válasza Lauda (#32) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én nem szeretnék venni (elég drágák), inkább próbálom betartani a sebesség határokat.

(#34) Protoss


Protoss
senior tag

Sziasztok!

Köszönet a sok hasznos infóért. Az alábbi típusokról mi a véleményetek?
1, [Blinder M27 X-treme új verzió]

2, [EliTech]

Az első jól szerepelt a linkelt teszten, az ára is elfogadható, de a radaros rész teljesen kimaradt belőle. A másodikból meg a lézerblokkoló maradt ki. (Sajnos így is a ktg keret határait feszegetem.) esetleg tudtok ajánlani lézerblokkoló+radardetektor kombót max 150 eFt-ig?

Kösz a segítséget!

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#35) Lauda


Lauda
félisten

Kozben meglett fonokomnek a cucc, a 4 fejes interceptor. ;] :DD Meg nem lett beszereleltetve, de ha be lesz, ledumalja a helyi zsarukkal, hogy lezerrel merjek meg. :DDD

Protoss Ha gondolod elkerem tole a teloszamokat es felhivod oket, hogy mit ajanlanak. Amugy neki talan egyet kiveve az osszes az interceptort ajanlotta. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Olyan kérdésem lenne, hogy vagyon 3 autó. Mindegyikbe kellene lézerblokkoló, és detektor.
Kitaláltak már olyat, hogy mindegyik autóra felszerelik az érzékelőket, de a 'fejegység' az hordozható és tetszőlegesen váltható a 3 autó között?

Don't Tread On Me

(#37) Winner_hun válasza MPowerPH (#36) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem. A beállításokat külön be is kell mérni mert ha egy kicsit ferdébben áll akkor lehet nem is lesz jó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#38) Lauda válasza Winner_hun (#37) üzenetére


Lauda
félisten

Es ertelme sem lenne sok, mert a fejek k*rva dragak nem a kozponti egyseg. ;]

(#39) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, akkor ennyivel okosabb lettem. Sajnálom nagyon, mert azért így költséghatékony lett volna. :(

Don't Tread On Me

(#40) Lauda válasza MPowerPH (#39) üzenetére


Lauda
félisten

Vegyel mind a 3-ba, mit csoroskodsz itt. :DDD

(#41) MPowerPH válasza Lauda (#40) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem én veszem... Céges autókba akarnak ilyet, és ha lett volna ilyen lehetőség akkor 3. -nak az én autóm is kapott volna fejeket. Így akkor marad a detektor. :(

Don't Tread On Me

(#42) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy erről [Echo Lasertech] mi a véleményetek. Árban nagyon baráti. Valamit ismeritek-e ezt: [Kiyo Laserpro] , ennek az ára is nagyon baráti.

(#43) Winner_hun válasza T 1000 (#42) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elsőről jókat olvastam, a második ismeretlen számomra.
Az első hátránya hogy csak elölről tud megvédeni. Az ár miatt gondolom a második is

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44) csaba54


csaba54
tag

amit a metróban árulnak az mire jó

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#45) Winner_hun válasza csaba54 (#44) üzenetére


Winner_hun
félisten

Arra hogy megszabadulj a felesleges pénzedtől:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46) csaba54 válasza Winner_hun (#45) üzenetére


csaba54
tag

sejtettem

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#47) csaba54 válasza csaba54 (#46) üzenetére


csaba54
tag

csak azt nem értem,akkor miért árulhatják,hivatalos helyen?

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#48) Winner_hun válasza csaba54 (#47) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert legális és még jó is. Nem tudom a metro-ba milyen van, ez egy tipikus hülye kérdésre hülye válasz volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49) csaba54 válasza Winner_hun (#48) üzenetére


csaba54
tag

csak annyira volt hülye a kérdés,amennyire gagyi a kütyü,mert nekem össze vissza jelezget
a válaszod kielégítő a jelképes kérdésre :R köszönöm

[ Szerkesztve ]

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#50) Winner_hun válasza csaba54 (#49) üzenetére


Winner_hun
félisten

Milyet vettél? Detektor vagy blokkoló volt? Ki szerelte be?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.