Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Drizzt válasza adalbert1 (#148) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát igen, most vettem zárat, amit a mostani módszerükkel nem tudnak kinyitni, bár biztos van más is a tarsolyukban... :(
Asszem lesz egy nagy tolóretesz is, hogy legalább akkor ne jöhessen be senki, amikor itt alszom, az viszont jó drága lesz, de hát a biztonságnak ára van... :O

I am having fun staying poor.

(#152) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na emberek! Kéne segítség. Volt itt a lakatos, s azt mondja, hogy az ajtómra nem lehet szerelni reteszt, mert egyrészt műanyag(nem kizűáró ok még...), másodszor meg azért, mert az ajtó vagy 15 centi mélyen a falban van, nincs hely feltenni a retesznek azt a részét, ahová becsússzan szóval kellne tipp, hogy mit tehetnék??? Minden biztonsági megoldás érdekel!!!

I am having fun staying poor.

(#153) Pacák válasza Drizzt (#152) üzenetére


Pacák
senior tag

Egy kb. rajzot (fotót) mellékelhetnél. Mert lehet, hogy rosszul értelmezem.

Nuclear launch detected

(#154) Sipi válasza Drizzt (#152) üzenetére


Sipi
addikt

Ha hevederzárra gondolsz, azt fel lehet tenni. Nem függ az ajtótól, mert az tulajdonképpen csak arra kell, hogy nyitott állaotban megtartsa a rudakat.
Az a jó, hogy falban van az ajtó. Vagy vésse a falba a lyukat, amibe a tolózár megy, azt sose nyomják fel. Vagy pedig mehet az ajtótokba is. Vagy ha a felszerelt tolórudak elállnak az ajtótól és a faltól, egy kallantyút kell a falra erősíteni méteres csavarral, amibe belecsúszik.
Olyan szerintem nincs, hogy tolózárat nem lehet feltenni... Akkor a lakatos nem akar sokat melózni...:(

Ha budapesti vagy, tudok adni egy lakatost, aki nagyon profi.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#155) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Egyszer ellopták a bringámat a kertünkből, de úgy hogy tesóm 10 percre kinyitotta a kaput és rögtön ellopták, figyeltek a nyomik. Úgy három hónap múlva a haverommal jövünk a corából és egy pasas leszólít hogy nem tudjuk-e hol van a festékbolt.Én válaszoltam(csövinek nézett ki), de a haverom bámult bele a világba. Amikor elindulta pasi megkérdezte tőlem hogy nem-e úgy nézett ki a bringám mint amin a pasi ült. Jól megnéztem magamnak a bicót és az én bicóm volt. Képzelehetitek mennyire megörültem. Elkeztünk a pasi utána sunnyogni(szerencsére egyesben ment). A pasi bement a boltba és lerakta a bicót a fal mellé. Én meg berohantam fel a bringára és téptünk mint állat. Nagyon gagyi állapotban volt , a féke totál tropa lett és az egész úgy nézett ki mintha tíz éve használnám. Azóta zárjuk a kaput:D

Original's never fit - Socket 370

(#156) viharhozo válasza Sipi (#154) üzenetére


viharhozo
addikt

Minden heten eljutok egy-ket helyre, ahol kinyitottak a hevederzarat es ajtot kell cserelni.
Vegul is megoldas, a biztosito elfogadja, ha felraksz nyitaserzekelot es riasztot, akar meg is uszhatod, de nagyobb erteket senki se bizzon ilyesmire.
Raadasul csunya is. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#157) F1DO válasza Drizzt (#147) üzenetére


F1DO
senior tag

Ez nagyon dúrva! Ennél kellemetlenebb helyzetet nem is nagyon tudnék elképzelni...
Az egyik ismerősömnél történt olyan, hogy míg éjszaka a hálóban aludtak, addig valaki/valakik 'nyugodtan' sétálgattak a szobákban és kirámolták a pénztárcáikat, egyéb apró értékes tárgyakat. (nagy kertesházban, kutya szabadon a kertben..)

Egyszer meg a faterom ébredt nálunk a lakás belső kisszobájában arra, hogy egy nagydarab 'füstős' faszi nyitja ki az ajtót és hunyorog befelé. Erre apám fogta magát, elkezdett ordítani és utánnuk rohanni, mondván lesz ami lesz, Ő nekikmegy...
Erre megijedtek (a másik két faszi már a másik szobákban pakolni kezdték kifelé a fiókokat) és elszaladtak.. Azóta semmi hír róluk hogy elkapták volna őket.

Sok esetben gondolkoztam, hogy mit lehetne ilyenkor tenni, mivel védhetné meg magát a megtámadott, amiért még nem kap börtönbüntetést (pl védekezés miatti késelés, szúrás, ölés miatt) és amiért még talán nem állnának bosszút a betörők tagjai.. De nem nagyon találtam hathatós megoldást, a kérdés még nyitott.
Addig is míg rájövök jó szolgálatot tehet egy 'fatestápoló' egy elektromos sokkoló, vagy akár egy mezei festékspray, motoros keményprotektoros kesztyűvel a kezemen (ha netán garázsba álláskor lepnének meg)

(#158) Viktor0610 válasza viharhozo (#156) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi sem lopásbiztos, ez -sajnos- természetes...
Azonban miért ne nehezíthetnénk meg a r*hadt szemét betörők (h. a topik címét idézzem) dolgát???

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#159) Sipi válasza viharhozo (#156) üzenetére


Sipi
addikt

Hogyan nyitják ki? Magát a (henger)zárat verik szét, vagy a hevedert/ajtót rombolják le?
Milyen módszerrel? (Mi vagy Te, bűnügyi helyszínelő? :) )

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#160) Drizzt válasza viharhozo (#156) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem ugyan semmi értékem nincs itthon, tzalán a gép, meg vagy két 120 éves monitor... Kézpénz sincs itthon sehol, így elsődleges célom az lenne, hogy akkor ne tudjon bejönni senki, amikor én itthon tartózkodom, mert az mégegyszer nem lenne egyszerű megemészteni. Sipi, Csepel nincs túl messze az ismerősödtől? Küldenél egy mailt? Köszi. De nem ígérem meg, hogy fel is hívom, de jól jön, kösz megint. Az ajtó tokon sajna nagyon kevés hely van, így szerintem csak a falba vésés jöhetne amúgy szóba.

I am having fun staying poor.

(#161) Sipi válasza Drizzt (#160) üzenetére


Sipi
addikt

OK, most nincs nálam semmi, amiből az elérhetőségét megnézném, holnap remélhetőleg meglesz.
Nem hiszem, hogy messze neki, láttam már X. XI. XIII. kerületben. Meg van autója. :)
Nekem egyik helyen vésett már falba...
Izé, annyira nem ismerős, csak dolgoztattam már vele... Bár látásból már megismer, legalábbis rámköszönt múltkor az utcán. :)

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#162) viharhozo válasza Sipi (#159) üzenetére


viharhozo
addikt

Valtozo, van, amikor visszanyomjak a rudat, kiverik a zarat, vagy egyszeruen szetverik az ajtot. Nagyon nem melyedtem bele sose ebbe a reszletekbe, de eleg sok ilyen ajtot kinyitnak. A legdurvabb az volt, amikor delelott, fenyes nappal egy berhaz 3. emeleten levo 4 lakasbol haromba bementek.

Egyebkent biztonsagi ajtok es racsok gyartasaval foglalkozom, igy szoktam odakerulni. A rendorok es a zarjavito utan erkezem, ugyh csak a tulajdonosok beszamolojara tudok hagyatkozni.

[Szerkesztve]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#163) divot


divot
veterán

Majdnem ugyanaz érvényes a lakásra is, mint az autóra: ha erősebbnek tűnika védelmi berendezés, mint a szomszédé, akkor van rá esély, hogy nem téged választanak.

(#164) Sipi válasza viharhozo (#162) üzenetére


Sipi
addikt

A fenébe! Úgy tudtam, egy normális hevederzárnál nem lehet visszanyomni a rudat, és a zárbetétet sem könyű kiverni... Az ajtóverést nem is kommentálom, az pokoli zajjal jár.
Most jól megijesztettél... Ezek szerint szart sem érnek a zárak.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#165) F1DO válasza viharhozo (#162) üzenetére


F1DO
senior tag

Hogy tudják visszanyomni a falba belemenő hevederzár rudakat?????

(#166) Szalma válasza Sipi (#164) üzenetére


Szalma
őstag

(A zármechanika nem átmenő csavarokkal van rögzítve. Ezért ha fogsz egy kissamut, beverheted az egészet: leszakad belülről és kifordulnak a rudak...)

Szeretettel:
Szalma

(#167) viharhozo válasza F1DO (#165) üzenetére


viharhozo
addikt

Mogenyulsz pajszerrel es visszanyomod. Ezek nem mennek tul melyre, es ha szetszedik a tokot (kb. fel perc fatoknal), ok is hozzafernek. Olyat is lattam egyszer, h szetvagtak flex-szel a rudat, es az sem tunt fel senkinek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#168) viharhozo válasza Sipi (#164) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem mondom, h szart sem ernek. 20-30k-ert viszont senki ne varjon eros vedelmet. Itt is a kabathoz kell venni a gombot. Ha keves a penzed, es nincs nagy erteked, tegyel fel egy jobb betetes zarat, hevederzarat es nyitaserzekelot. Rakj be egy faliszefet (max. 15k), es rakd abba a keszpenzt/ekszert. Az egesz megvan 80-100k-bol, marha kenyelmetlen es csunya, de megteszi. Ha van tobb le, esetleg amugy is felujitasz, akkor erdemesebb vmi kompakt megoldas utan nezni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#169) gyomlosi


gyomlosi
tag

Nekem is van egy betoréses sztorim, de szerencsére az pozitívan sült el. Vidéken a haveromék egy kertes ház konyhájában iszogattak, amikor az előszobából zajt hallottak. Mire odaértek a fekete bőrü csáko, már a kocsi kulccsal az utcán volt. Utánarohantak és jol megverték. Mint akik jol végezték dolgukat otthagyták es mentek vissza inni. Ja és mind ez szombat delután 3-4 körül. Kb 10 perc mulva arra lettek figyelmesek, hogy a szombszédból ordibálnak. Kimentek megnézni mi lehet az, es mit látnak, a hulye cigó a jópár pofon után beprobalkozott a szombszédba is, és ott sem sikerult neki. Ezt látván a haverjaim megindultak, hogy mostmár aztán agyonverik. Utolérték és el is kezdték püfölni, mire kiértek a rendőrök. Haverék egy picit leálltak, nehogy probléma legyen, erre a rendőr csak annyit mondott, hogy ''Csináljátok mintha itt se lennénk'' és elhajtottak. Na ezt nevezem én hozzáállásnak. Mint utolag kiderult az utcában egy harmadik helyre is betört a csáko és ők hivtak ki a zsarukat. Szerencsére nem vittek el senkitol semmit, a betörő meg megkapta méltó büntetését. 1 órára az eset után még nem tudott kimászni az árokból.

(#170) Sipi válasza viharhozo (#168) üzenetére


Sipi
addikt

Nálam kb. 12-20 centi megy a falba, azt elég nehéz visszanyomni. De természetesen ha a pajszerral tokot és betonfalat is bontanak, lehetséges. Remélhetőleg elég zajos a teljes ajtótokot ÉS a falat szétverni...
Betétes zár nem sokat ér, ha az ajtóra szereled. Hiába erős maga a zér, ha az ajtó fája pozdorjává megy a pajszer nyomásától, vagy az ajtófélfa hasad darabokra.
A nyitásérzékelő mit csinál, ha nyitást érzékel? Kedvem szerint 350.000V feszültséget kapcsolnék a padlóra...

A kompakt megoldáson mit értesz?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#171) viharhozo válasza Sipi (#170) üzenetére


viharhozo
addikt

De természetesen ha a pajszerral tokot és betonfalat is bontanak, lehetséges.

Vhogy beepitettek a falba, es akkor is ki kellett alakitani a helyet.

Betétes zár nem sokat ér, ha az ajtóra szereled. Hiába erős maga a zér, ha az ajtó fája pozdorjává megy a pajszer nyomásától, vagy az ajtófélfa hasad darabokra.

Ugyanez igaz a hevederzarra is. :)

A nyitásérzékelő mit csinál, ha nyitást érzékel? Kedvem szerint 350.000V feszültséget kapcsolnék a padlóra...

Elkezd visitani, esetleg riaszt vkit, bar ez havi dijas megoldas.

A kompakt megoldáson mit értesz?

Veszel egy biztonsagi ajtot. Aceltok, acelajto, lamellas zar, fa/muanyag/mdf-lapos boritas. Ez se csoda, de egy ipari flex-szel is 20 perc atvagni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#172) F1DO válasza viharhozo (#167) üzenetére


F1DO
senior tag

Hát azért az elég durva ha a hevederrudak mögényúlásához falat kell bontani.
Egy társasházban, szomszédok mellett csaknem kezdenének már 'kőműveskedni'...
Legalábbis ekkora 'pofátlanságot' nehezen tudnék elképzelni.. Kivétel ha biztosan tudják hogy valami nagy érték van az ajtó mögött.. Mert ugye azért ez az elsődleges 'mérce' szerintem.

- Egy ilyen biztonsági ajtó meg baromi drága lehet.. dehát valamit valamiért ugyebár..

[Szerkesztve]

(#173) viharhozo válasza F1DO (#172) üzenetére


viharhozo
addikt

Nezd, te is kialakiottad a hevederzar helyet, tehat neki is menni fog, raadasul nem kell bibelodnie az aprolekos munkaval, uti-vagja.

A draga az nem kategoria. :) A high-end VGA-k nyitoaraval egyezik egy egyedi meretu ajto ara. Ez a tobbi bejarati ajtohoz kepest sztem nem egetvero osszeg, az atlagfizeteshez kepest viszont az.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#174) adalbert1 válasza Sipi (#170) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem is eszembe jutottak ilyen-olyan megoldások, mikor betörtek az albinkba. Akkor azt találtam ki, hogy a saját lakásomba (már ha egyszer lesz), vmi. olyan érzékelős dolgot kellene beépíteni, hogyha ajtónyitás után x ideig nem ütsz be egy kódot, akkor vmi. gyorsan ölő gáz elárasztja a lakást, vagy humánusabb esetben altató. Csak az a gáz, hogy takarítani kellene utánna, vagy magyarázkodni a yardoknak.

(#175) Sipi válasza viharhozo (#173) üzenetére


Sipi
addikt

Ezek szerint egy rendesebben megcsinált heverderzáron csak állat módjára lehet áthatolni? (Ajtó pozdorjává törése, falverés...) Akkor nem is olyan rossz a helyzet.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#176) viharhozo válasza Sipi (#175) üzenetére


viharhozo
addikt

Altalaban mindegyiken allat modjara hatolnak at. Sajnos meg egy lepcsohazban sem biztos, h elobujik vki a zajra. Ha meg elojon egy otthon ulo nyugdijas, leutik.

Egy rendes hevederzar annyibol jo, h ahol fel perc alatt nincs ertekelheto eredmeny, ottan nem igazan probalkoznak tovabb a delikvensek. Ha konkret dolgot keresnek, az persze mas teszta, de ez nagyon ritka eset.

Hatrany meg, h tobb olyan panelfajta is van, ahol a tok szepen betakarja az egesz falat. Itt a falba csak ugy raksz hevederzarat, ha sajat magad vered szet az ajtod.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#177) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Khm. Az a döntés született, hogy csináltatunk bbiztonsági ajtót. Mire figyeljek? Pl.: Milyen zárat akarjak? Segítsen, aki tud plz....

I am having fun staying poor.

(#178) Thulcandra válasza Drizzt (#147) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Na hát ez rohadt durva lehetett, én egyszer arra ébredtem hogy 4 tökidegen faszi jön be a szobámba, mint kiderült rendőrök - civil ruhában. Na, hát ez sem nyugtatott meg, ráadásul utána jobban szétbaszták a szobám mint egy betörő tette volna... :(

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#179) afterburner_


afterburner_
őstag

tőlünk nem messze egy idős házaspárhoz mentek be, nem volt otthon csak az asszony.Azt mondja arra lett figyelmes hogy ugatnak a kutyák, erre mögötte termett egy símaszkos faszi (ettől már csak a jason maszkos az izgibb:) ) aztán kérte a pánikriasztó távját, meg az ékszereket, utana a lépcsőhöz kötözte , visszaadta neki a taviranyitot es mondta neki mostmar hivhatja a zsarukat:)
mindez este 9 körül volt most nyaron.

hozzank is bejöttek mar parszor, csak nalunk van infra-sorompó a ház körül s ha belemennek az összes redőny lemegy, persze a profik ezt is kiszurjak hogy miert van oszlop a haz körül:)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#180) Drizzt válasza Thulcandra (#178) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De hogy kerültek oda, meg minek? És hogy derült ki, hogy rendőrök? :F

I am having fun staying poor.

(#181) Thulcandra válasza Drizzt (#180) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Hát arcomba nyomták a jelvényt, meg a házkutatási parancsot... Nem jó móka...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#182) Drizzt válasza Thulcandra (#181) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Az oka, meg az indoklása nem publikus? Nem is csöngettek? Utánanéztél, hogy tényleg kékek voltak-e?

Ui.: Akkor aki tud adjon tanácsot, hogy milyen biztonsági ajtót is vegyek. Túl sok pénzt nem akarok áldozni, de úgy tűnik, 200e minimum lesz. :O Wheeelp! A lényeg a mechanikai védelmen van.

I am having fun staying poor.

(#183) Thulcandra válasza Drizzt (#182) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Tényleg zsaruk voltak, mer' be is vittek szépen... de ez már régen volt...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#184) pweisz válasza Drizzt (#182) üzenetére


pweisz
senior tag

200e rohadt sok pénz, mondjuk eltudom képzelni tényleg hogy annyiba kerül, de enyiből kegyetlen durva ajtót lehetne csinálni házilag.

(#185) Drizzt válasza pweisz (#184) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, eleve az magas az árban, hogy az ajtó acéltokba lesz építve, meg van benne valami acélkeret. S benne van a munkaköltség is, meg a kőművesi utómunkák, így minimum 200, de ha van jobb ötletetek, ki vele. :D

I am having fun staying poor.

(#186) pweisz válasza Drizzt (#185) üzenetére


pweisz
senior tag

Persze a munkaköltség miatt ilyen drága. Tutira akarsz menni akkor dupla kazán lemez közötte beton, erős, tartós, jó!!:DDD Ajtó pántokat lehet picit erősen kell rögzíteni hogy kine szakadjanak, nadehát valamit valamiért:DDD

(#187) Petersson


Petersson
csendes tag

Szeintem a mozgásérzékelö a tuti. Itt úgy van bekötve hogy a folyosóra néz és egyben a bejárati ajtóra is. A baj az ha az ablakon jönne be, de ebben az esetben is ki kell mennie a folyosóra ha át akar menni egy masik helyiségbe, es akkor bukta van.

Egyetlen esélye nem lebukni ha ablakon jön be - nem mozdul ki a szobából - es ugyanazon az ablakon távozik is.

keresztnevek - http://www.nevnaptar.eu - keresztnevek

(#188) Drizzt válasza Petersson (#187) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Egy picit bővebben ezt kifejtenéd? Mibe kerül ez, van-e fenntartási ktg, ilyesmi... Köszi.

I am having fun staying poor.

(#189) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bővebben: link

Ez a cég csinálná amúgy az ajtót. Valakinek van már vele tapasztalata, illetve tényleg tudna valaki tanácsot adni akármit, mert én nagyon tájékozatlan vagyok ilyen fronton.

I am having fun staying poor.

(#190) afterburner_


afterburner_
őstag

nekünk az ajtókon van érzékelő, ha nyílik, kapcsol a riaszto:)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#191) viharhozo válasza Drizzt (#185) üzenetére


viharhozo
addikt

Biztonsagi ajtokkal foglalkozom, keress meg maganban.
A 200k egyebkent nagyon sok (hacsak nem ketszarnyu az ajtod), raadasul komuvesmunka egyaltalan nem kell egy ajtocserehez.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#192) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyszer valaki bejött a kertbe, mert a kaput nem szoktuk zárni, és átment nagyanyámhoz a kerten keresztűl aztán kiment.Majd egyszer jött egy levél anyámnak hogy menjen be a rendőrségre.És ott derült ki mindez, az az ember bevallota hogy járt itt, meg még a házhoz is kihozták és azt mondta hogy itt járt.Meg faluban több házba betört és elvitt szerszámokat.Elég nagy balek lehetett ha csak igy feladta magát.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#193) V.ki


V.ki
aktív tag

Ez nem betörés,bár legalább akkora pofátlanság...:(((
Temetőbe kimentem ma a rokonok sírjához,anyámékkal együtt,bár ők később jöttek.Szal összeszedtem az elszáradt-fonnyadt virágokat,kiégett mécseket,pár lépésre volt a konténer.Mondom zsír,több ganéjos is van.Elmentem,kidobtam a cuccokat.Mentem vissza a sírhoz.A szatyor sehol a sírkőről,de még a kapa sincs sehol.Körülnéztem,egy-két sorral arrább a dakoták nyögdécselnek.Na akkor figyeljük őket kicsit.Erre a kis pujájuk(gy.k.fiuk) futott oda lelkendezve a szüleihez a cuccommal.Na hogy a rák a pofádat egye meg..:((.-emígyen gondolkodtam.Szépen odalépkedtem,visszakövetelni azt,ami az enyém.Szerencséjükre nem ellenkeztek,a gyereket meg elkaptam valami kisbarátjával,és lekentem neki egy jó nagy maflást.;](:((()

Szal vigyázni kell,sajnos ez ma Magyarhon.

[Szerkesztve]

(#194) nRu3 válasza V.ki (#193) üzenetére


nRu3
addikt

Ha már etnikum és temetők és halotak napja, veszel tölük bejáratnál virágott amitt elhelyezel a rokonok sírjánál és ha másnap megint kijönél nincs virág a sírnál, ha szerencséd van ugyanazt a virágot megint megveheted az etnikumnál. Pedig ez kegyelet sértés féleség és erkölcstelen undoritó amitt ők csinálnak, de ezek után sem szabad bántani a kisebséget mert nekik mindent szabad.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#195) V.ki válasza nRu3 (#194) üzenetére


V.ki
aktív tag

Ez a baj,h nekik mindent szabad,ha ők ölnek meg engem,akkor OK,jogos önvédelem,de ha nekemjönnek hatan,én meg lelövöm őket sörétessel,akkor én vagyok a bűnös és világ csúfja.
Kisebbség vagyunk saját hazánkban.Köszönjük Gyurcsótány.(ja meg a többi nagytudásúnak is.):(((

[Szerkesztve]

(#196) nRu3 válasza V.ki (#195) üzenetére


nRu3
addikt

Ez szerintem nem Gyurcsótány hanem a másik etnikai vezérnek orbának köszönhető .
de ez már nagyon off.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#197) Drizzt


Drizzt
nagyúr

ööö... Az lenne a kérdésem, hogy a kéttollú kulcsokat másoltatni minden kulcsmásolónál lehet, ha viszed a kódját, vagy nem mindenhol tudják megcsinálni?

I am having fun staying poor.

(#198) Digital válasza Drizzt (#197) üzenetére


Digital
addikt

A síma Elzett márkájú kulcsot a két betü,három számjegy alapján egy jobb vasboltban kaphatsz.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#199) viharhozo válasza Drizzt (#197) üzenetére


viharhozo
addikt

Az tud masolni, akinek van az adott tipusu zarhoz valo nyers kulcsa.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#200) Drizzt válasza viharhozo (#199) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kösz!

I am having fun staying poor.

(#201) Drizzt


Drizzt
nagyúr

[link]

Király... :F
Lehet az enyémet is így nyitották ki?

A kéttollúakat gondolom nem lehet így kinyitni.

I am having fun staying poor.

(#202) -=Lord Tom=- válasza Drizzt (#201) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Te azt mondtad h tönkretették a zárat, míg ez a módszer amit a link leír, nem csinál látható sérülést...

Nekünk meg egyszer a sátorból lopták ki a pénzünket és minden iratunkat egy kempingben (a pénz még hagyján(bár nem volt kevés), de az iratokat kb 3 hónap volt újracsináltatni és rohattsok utánajárás...)

(legnagyobb szerencsénk, hogy a kocsit nem vitték el, ami kint állt a kemping előtt...(pedig még forgalmiuk is volt hozzá))

[Szerkesztve]

(#203) whitezo88 válasza Drizzt (#201) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, ezt hívják Bump Locknak. Nekem is van leírásom, bár még nem próbáltam (nem is akarom élesben)
de a szokásos LockPickről is van pdf-em, ilyeneknek weboldala is van.

(#204) neduddki válasza Drizzt (#201) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nalmsi probalkoztak nehany eve, az utankicsit meghekkeltlelem az ajtot. mindefl trukkot be akrtma veteni, de a lakatos akivel csinlttam elmondta, hogy mi miketnt erdemas meg egyebek. azota nalam harom fajta kulcs van mindegtyiknek mas a technikaja tehat egyuttesen tul sok az ido, akkor inkabb ajtot erdems torni, de 12cm-re van benn a viszintes pant a falban, igy a legsebeshetobb pont az uveges resz
ha kell el tusdom kuldeni a mester szmat, gyakorta jar naffaluban

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#205) BlackWoOd válasza Drizzt (#201) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Ennél a módszernél már csak az a durvább, hogy reklámozzák mindenfelé, így még az egyszeri hülyegyerek, aki sosem próbálta volna, kedvet kaphat egy kis próbálkozáshoz. :o
Egy kis sikerélmény után esetleg megjátssza élesben is... :(

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#206) viharhozo válasza Drizzt (#201) üzenetére


viharhozo
addikt

A kéttollúakat gondolom nem lehet így kinyitni.

Jol gondolod.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#207) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Pár órája volt egy közeli találkozásom egy kibaszott betörővel itt a melóhelyemen, alig két méterre tőlem ugrott fel a sötétben és ki az ablakon, fene se tudja mi lett volna ha nekem ugrik menekülés helyett, mocskosul nem voltam erre felkészülve.
A legjobban az idegesít, hogy máskor simán megvédtem magam ha melóhelyen betámadott valami farok, de erre az idiótára nem voltam felkészülve és most minden apró zajra ugrok azonnal, feszült vagyok.

Ja, vendéglátós vagyok (perpill), nem biztonsági őr...

[ Szerkesztve ]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#208) qestion válasza Thulcandra (#207) üzenetére


qestion
aktív tag

helyileg hol, asszem vidéki vagy

a pálya

(#209) qestion válasza neduddki (#204) üzenetére


qestion
aktív tag

mit tippelsz mennyi idő alatt jutnak be?

[ Szerkesztve ]

a pálya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.