Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) InterFox válasza fausto (#5200) üzenetére


InterFox
senior tag

Nem szemétségből vagy tollkordásból kérdezem, de mi inspirált ennek a játéknak a megvételére?:)

PSN ID: interfoxthedead

(#5202) fausto válasza InterFox (#5201) üzenetére


fausto
addikt

Szerencsére nem nagyon szoktam mellényúlni, most is alaposan próbáltam utána járni. Először is egy ismerősöm ajánlotta egy korábbi leárazás alkalmával, akkor 10GBP felett volt, még jó, hogy akkor nem vettem meg.
Az előzetesek egy jobb játékot sejtettek és a metacritic értékelés is biztató volt (70 körüli meta score, 80 körüli user score)

(#5203) tomee007007 válasza fausto (#5202) üzenetére


tomee007007
őstag

Érdekes, nekem az egyik kedvenc játékom Vitára, szerintem nagyon jó!:)

(#5204) Petreszku válasza fausto (#5202) üzenetére


Petreszku
senior tag

Magam részéről nagyon jól elszórakozom a játékkal.

(#5205) fausto


fausto
addikt

Hát akkor nem értem :-)
Majd teszek vele még egy próbát, hátha beindul, de az első pályát nagyon untam

(#5206) tomee007007 válasza fausto (#5205) üzenetére


tomee007007
őstag

Nyílván mindenkinek más az ízlése:)
Mondjuk én a Minecrafttal voltam úgy hogy nem jött be elsőre aztán második nekifutásra 1 évig nem tudtam letenni....

(#5207) fausto válasza tomee007007 (#5206) üzenetére


fausto
addikt

Igazából nem a stílussal vagy a koncepcióval van bajom, hanem a megvalósítással.

(#5208) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Lenne egy olyan kerdesem,ha haveromnak van egy ps4 en meg veszek egy vitat es mondjuk a killzone ps4 verziojaval szeretnek jatszani azt megtehetem en otthonrol wifin logva mikozben o a sajat otthonaban bekapcsolva hagyja a gepet?

(#5209) Praetorianus


Praetorianus
aktív tag

Polcsöprés miatt megszabadulok egy pár játékomtól, amik vagy érdektelenné váltak, vagy ki lettek akasztva. WRC4, Killzone Mercenary, Dungeon Hunter, Lego Lord Of The Rings, Smart As. Ha esetleg valaki rácsapna... Mindegyik dobozos, hibátlan, egyik sem online pass-os.

[ Szerkesztve ]

(#5210) fahrii válasza Scoobyka (#5208) üzenetére


fahrii
őstag

Gondolom meg, már ha az account egyezik.

(#5211) ImpersonatoR válasza Scoobyka (#5208) üzenetére

Igen mukodik a dolog,
ha standby ba van akkor te fel is tudod eleszteni a gepet.

[ Szerkesztve ]

(#5212) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!
Előre szólok, hogy a konzolokhoz nem értek, így lehet hogy hülyeségeket fogok kérdezni. :)
Van itthon egy PS3. gyári állapotú, nem hekkelt, hozzá jó pár játék, szintén eredeti.
Ha veszek gyereknek, egy VITA-t, (vagy egy PSP-t), akkor valamelyiken lehet játszani a meglévő játékokkal, vagy újra meg kell venni/le kell tölteni a címeket?

Köszönöm!

(#5213) fausto válasza drmotto (#5212) üzenetére


fausto
addikt

Vannak olyan játékok, amiket nem kell újra megvenni, ha már megvetted PS3-ra digitálisan. De nagyrészt külön-külön kell megvenni őket. Ha írsz konkrét címeket, pontosabban tudunk válaszolni.

(#5214) Nayrobi válasza drmotto (#5212) üzenetére


Nayrobi
őstag

(#5215) drmotto válasza fausto (#5213) üzenetére


drmotto
őstag

És (#5214) Nayrobi

Köszönöm az infót.

(#5216) fausto


fausto
addikt

Heti akciók (elég sovány)

Hatsune Miku: Project DIVA F (PS Vita)
Eredeti ár: £24.99/€29.99/$44.95, akciós ár: £14.99/€17.99/$26.95
10% PS Plus kedvezmény

Urban Trial Freestyle (PS Vita)
Eredeti ár: £5.79/€6.99/$10.45, akciós ár: £0.79/€0.99/$1.45

Teljes lista (PS3 és PS4 Battlefield akciók)

Heti EU Update

Heti US update és akciók

(#5217) fahrii válasza fausto (#5216) üzenetére


fahrii
őstag

Az Urban Trial viszont egy nagyon jó kis játék, ennyiért a hülyének is megéri.

(#5218) adalbert1 válasza fahrii (#5217) üzenetére


adalbert1
veterán

Jól látom, hogy nem cross buy? Oké, hogy ennyiért akár mindkét gépre meg lehet olcsón venni (Vita, PS3), viszont az elmúlt időszakok tapasztalatai után (Hotline Miami, Wipeout Hd), ez kicsit csalódás.

(#5219) lui180


lui180
csendes tag

sziasztok segitségeteket szeretném kérni álandoan lefagy a vitám tudtok erről a hibajelenségről valamit ha van valakinek valami őtlete hogyan orvosolhatnám ezt a hibát megköszönném

(#5220) tomee007007 válasza lui180 (#5219) üzenetére


tomee007007
őstag

Nem jellemző hiba....mikor fagy le? Játék közben, wifi-nél, stb...?

(#5221) ldave


ldave
félisten

Final Fantasy X HD-t játszotta már valaki Vitán? Jól sikerült? Vagy inkább a PS3-as verziót érdemes megvenni?

Freedom Wars-t tervezi valaki megvenni?

A Slime draws near! Command?

(#5222) #67544576


#67544576
törölt tag

Ha a Sony Entertainment Network-ön a Wallet settings-ben az Automatically add founds to renew sobscriptions or pay for re-ordered content-nél NO-ra állítom, az ugye elég ahhoz, hogy ne újítsa meg az egy hónapos Ps+-t ha lejár? :F

(#5223) RangerFox válasza #67544576 (#5222) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen elég, nálam alapból nem is volt ott pipa.

(#5224) Praetorianus


Praetorianus
aktív tag

Szerintetek mennyiért lehetne eladni egy komplett Vita-pakkot? Van egy közel 1 éves Vitám (teljesen hiba és karcmentes, még egy kis gari is van rá), 8gb memóriakártya, Starter Kit, és a következő eredeti, dobozos, kifogástalan játékok:
- Mortal Kombat
- Silent Hill - Book of memories
- Uncharted Golden Abyss
- Killzone Mercenary
- Need For Speed - Most Wanted
- Rayman Origins
- Rayman Legends
- Sly Cooper - Thieves is time
- Sly Trilogy
- Assassins Creed
- Dungeon Hunter Alliance
- God Of War HD Collection
- Lego The Hobbit
- Smart As.
Ennyi, természetesen dobozzal, minden tartozékkal adnám. Valahogy nem köt le, újdonság nem igazán jön rá, időm is kevéske van foglalkozni vele, így inkább pénzzé tenném, mielőtt teljesen elértéktelenedik...

(#5225) jófejsrác válasza Praetorianus (#5224) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Hali,

Szerintem túl sok játékot adsz hozzá így buksz rajta mert irreális összegért nem adhatod. Játékokat próbáld pénzért tenni külön-külön vagy kisebb csomagokban. Speciel engem a rayman legends és a god of war hd collection érdekelne ha nem bírnád együtt eladni őket.

(#5226) Nayrobi válasza Praetorianus (#5224) üzenetére


Nayrobi
őstag

Engem pedig az MK és a Killzone :) Tényleg ne add el egyben, nem is tudnád, túl sok a játék. Apránként többet kapnál érte, persze több idő is.

[ Szerkesztve ]

(#5227) RangerFox válasza Praetorianus (#5224) üzenetére


RangerFox
veterán

Az a baj, hogy hasonlóan jó állapotú 1 év körüli Vitákat nagyon jó áron dobálják a használt cuccos oldalakon.. Több mint 100k-t ráköltöttél, de 70k-nál többet nem adnának érte... A játékokat viszont jó áron, el tudod passzolni.
Interfox: Mennyibe kerül a Minecraft?

[ Szerkesztve ]

(#5228) InterFox


InterFox
senior tag

Minecraft Bezsákolva.

PSN ID: interfoxthedead

(#5229) james001 válasza InterFox (#5228) üzenetére


james001
veterán

Majd írhatnál róla milyen lett Vitára :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5230) fahrii válasza james001 (#5229) üzenetére


fahrii
őstag

Van belőle trial, szóval bárki kipróbálhatja! :K

(#5231) james001 válasza fahrii (#5230) üzenetére


james001
veterán

Na akkor meglesem majd :) Mondjuk már megvan PC-n is és PS3-on is,harmadjára nem biztos hogy kiadok rá pénzt... Főleg hogy gondolom ezen se (mint pl. PS3-on) vannak mod-ok hozzá,azok nélkül meg kicsit unalmas lesz egy idő után... (ezért se játszok már a PS3 verzióval :D )

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5232) Praetorianus


Praetorianus
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, küldtem privátokat :)

(#5233) fahrii válasza james001 (#5231) üzenetére


fahrii
őstag

Ha megvan PS3mon akkor nem is kell pénzt kiadnod rá... crossbuy.

(#5234) james001 válasza fahrii (#5233) üzenetére


james001
veterán

Igen de Vitán nem ugyanazt az account-ot használom. Közben megnéztem a demót,igazából ugyanaz mint a PS3 verzió,csak itt néha azért laggol miközben tölti be a világot...

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5235) james001


james001
veterán

LBP online része nektek is ennyire össze van "esve"? Laggol mint állat az online pályákon,már ha betölti azt mert van hogy 1 óra mire betölti... Így van hogy simán a sztorit se tudom játszani mert mindig laggol az online töltés miatt. WiFi-vel nincs gáz,nem tudom mitől csinálja ezt.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5236) Praetorianus válasza james001 (#5235) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Hát ha wifivel nem csinálja, csak mobilnettel, akkor egyértelmű, hogy azzal van a gond...

(#5237) james001 válasza Praetorianus (#5236) üzenetére


james001
veterán

Nem írtam azt hogy mobilnettel megy... WiFi-ről megy és úgy értettem hogy más játékban és a böngészőben nem lassú a kapcsolat vagy ilyesmi,csak a LBP-ben szarakszik. De utána olvastam és többen is panaszkodtak a lag-ra,szóval nem nálam van a hiba.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5238) La Magra válasza james001 (#5237) üzenetére


La Magra
tag

Nem bizony! Nálam is brutális a lag online... :(((

(#5239) james001 válasza La Magra (#5238) üzenetére


james001
veterán

Lehet már annyi pálya van fönn hogy leterhelődtek a szerverek :D Vagy nem tudom de azért szomorú hogy le se szarják a készítők :U

Amúgy kipróbáltam az Ecolibrium-ot. Hát ennyi shit-et amit meg kell jegyezni ebben :D Azért még tanulmányozgatom a játékot,de sok reményt már nem fogok fűzni hozzá.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5243) RangerFox válasza Praetorianus (#5242) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát ja. Nekem annyival könnyebb dolgom van, hogy két dobozos játékom van, a többi mind letöltött! :D Így legalább gyorsan megszabadulok tőlük, másra kell a zsozsó.
ON: Ez a Minecraft nagyon érdekesnek tűnik, néha beszaggat, de remélhetőleg a patch-ekkel majd orvosolják... Ps3-ra le volt valaha árazva a Minecraft? Csak mert ha nem, akkor felesleges húzni-halogatni a vásárlást.

(#5245) james001


james001
veterán

Egynek elment ez a LittleBigPlanet,de már PS3-on se volt az a nagy kedvenc. Végülis ingyé volt szóval tök mindegy ;] Amúgy kár hogy az online rész egy fos,mert ott biztos vannak király pályák,de így az is felejtős :(

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5246) fausto válasza james001 (#5245) üzenetére


fausto
addikt

Én a napokban toltam és változó volt, hogy lagolt-e vagy sem, gondolom attól is függhet, hogy kivel játszol. Ha meg a pályát nem tölti be vagy akad, le is lehet töltetni, akkor tuti nem lesz ilyen gondod

(#5247) InterFox


InterFox
senior tag

Gravity Rush bezsákolva!
El is fogyott a fontom, már csak a Persona 4 és a Disgaea 4 van vissza, meg pár régi PS1-es kedvenc.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: interfoxthedead

(#5248) ldave


ldave
félisten

PS1 játékok mentései amúgy mozgathatóak Vita és PS3 között?

A Slime draws near! Command?

(#5249) Tegla80


Tegla80
addikt

Erdekes,h a regebben megkapott plus os gammakra koltotok....
(Nemar,h csak En vok itt a kezdeti vitas cimek ota plus os aki be is zsakolta oket. :B .Nekem alap,h megy a plus szolg. :K )

Sony® & PlayStation®

(#5250) fausto válasza ldave (#5248) üzenetére


fausto
addikt

Igen, a content manager-rel lehet oda-vissza másolgatni.

#5249 Tegla80: Ha valaki gyűjtő, nem biztos, hogy megelégszik a Plus-os változattal. :)
Egyébként azon se lepődnék meg, hogy ha valakinek miután lejár a Plus előfizetése, nem hosszabbítaná meg. Egyre gyászosabb a Plus-os Vita felhozatal, egyre kevésbé éri meg annak, akinek csak Vita-ja van (és úgy érzem lassan már a PS3 miatt sem lesz érdemes fenntartani)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.