Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#224) Lifer092


Lifer092
senior tag

Egyenlőre én is csak "bérlem" a pCars 2-t. Az első rész után valahogy egyáltalán nem mertem instant vásárolni.... :U Számomra az egy vicc kategória volt, de ne menjünk bele inkább...

- Ez viszont, nagyon meglepett. Szinte köze nincs az első részhez, jelentősen javult fizikában, UI-ban, kezelhetőségben, és grafikában is. Az első rész sem volt csúnya, de ez nagyon állat... Pedig nem sűrűn mondok ilyet egy játékra. Pláne a pCars-ra ami az első részével majdnem a sírba vitt. 2 napja tesztelem kb., de már most tudom hogy megveszem dobozosan. Ilyet illett volna produkálni az első részben is, így visszatekintve pláne gaggyer az első rész a másodikhoz képest. Végre autót vezetek, van FFB visszajelzés, csúszik-mászik ha kell, és nem egy lesúlyozott billegő kartondobozt vezetek, mindenféle FFB visszajelzés nélkül. - Hangok is sokat javultak, bár ott még mindig van mit fejlődni, (jó lenne egy Assetto szintet elérni). Sokkal jobb mint az első részben, egyáltalán nem rossz, néhány autó hangja eszméletlen élethű, de van ami még mindig elég gyenge... De ettől már eltekintek, grafikailag, effektek szempontjából nagyon állat, amikor indítottam egy kora reggeli őszi, ködös Nordschleife-t: :Y

Összességében nagyon-nagyon tetszik, és ez számomra tuti best buy lesz. Vannak hibái, de a mostani állapota feledteti ezeket, pedig Assetto fan vagyok, de nem gondoltam volna hogy meg tud lepni a pCars 2. De sikerült neki... :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.