Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ''profi'' videókártya teszt a fix.tv-n (téma lezárva)

Hozzászólások

(#697) Angie™


Angie™
addikt

''Hi,

Koszonjuk.... Sok az igazsag abban amit irtal.... nem is tudom te honnan tudsz ennyi mindent a televiziozasrol.... nagyjabol pont azt mondtad el, amit en is elvarnek a stabtol mint stabtag. Ez persze sokkal tobb mindenbol all ossze, pedig az sem keves amit irtal.

Hidd el rajta vagyunk azon, hogy igenyes musorokat keszitsunk.. de mindenki szintjen ez sosem fog mukodni.

Mindenbe bele lehet kotni. Lehet akar a forum ''undorito'' zold szinet is kritizalni (erre is volt pelda), es szerencsetlen csavok minden egyes levego vetelebe belekotni, de ezzel csak a forumozok spannoljak magukat. Vegignezve a tesztet valo igaz voltak hibak, de en nem latom ennyire veszesnek, ahogy ez nehany forumon taglaljak.

A te kritikad okes... de a hozzaszolasok tobbsege csak fikazas... ami szerintem nem (csak) minket minosit. Nezve a tobbi hozzaszolast, az ertetlen ''hogyan csinaljak a streamet... , hogy vegyuk fel....'' hozzaszolas... szerintem nem rank nezve ciki... de ha mar valaki kotozkodik, akkor ezekre figyeljen oda...

Sajnalom hogy ilyen a megiteles a televizionkrol... de ez a mufaj (marmint az imformatika) ilyen. Mindenki masra eskuszik... (pl van aki AMD parti, van aki Intel... stb)... Hidd el sok hozzaerto ember van kozottunk, persze biztos az mi tudasunk is hianyos... de nekunk meg ezt otvozni is kell a televiziozassal. Nem egyszeru. Dolgozunk rajta eleget.

Megegyszer koszonom az eszreveteleket, es a jovoben is azon leszunk, hogy igyekezzunk megfelelni az igenyeknek...

Kiss Vendel''

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ''profi'' videókártya teszt a fix.tv-n (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.