Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ''profi'' videókártya teszt a fix.tv-n (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) Den válasza sequator (#608) üzenetére


Den
veterán

régebben már Kristóf is volt itt, a warm up-ból :) Meg az állítólag volt fix tv-s (ő állította magáról) Hold is itt ámokfutott egy ideig :)

www.simson4t.hu

(#652) TrollBalint válasza engusz (#631) üzenetére


TrollBalint
addikt

Egyfolytában ez az AMD fikázás...
miért nem lehet pártatlannak lenni? :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#653) TrollBalint válasza engusz (#631) üzenetére


TrollBalint
addikt

Egyfolytában ez az AMD fikázás...
miért nem lehet pártatlannak lenni? :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#654) engusz válasza TexT-BoY (#649) üzenetére


engusz
veterán

Na vége lett. De 17:15-től Netburger! :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#655) Angie™ válasza Angie™ (#648) üzenetére


Angie™
addikt

na mire hívnám vége a műsornak, de nem baj holnap is lesz nap;]

megkérdezem tőle a PAT-os bajomat, lehet tudja a választ:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#656) TexT-BoY válasza Angie™ (#655) üzenetére


TexT-BoY
addikt

aszongy majd vegyél Intelt mert azzal nincsnek hibák:DDD;];];]
meg gyanakodni fog arra is hogy ''szar'' ati karid van ... :DDD:D:D:D:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#657) neduddki válasza Som@ (#640) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Qva jo nagyon teccik csak igy tovabbbbbbbbb:- )))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#658) neduddki válasza Den (#651) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hold fix-es votl??? Tenyelg, akkor ma mindent ertunk!!!:- )))))))))) aszittem csak szimplan................

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#659) Den válasza neduddki (#658) üzenetére


Den
veterán

ezt állítottía magáról :)

www.simson4t.hu

(#660) engusz


engusz
veterán

Na, netburger. :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#661) TexT-BoY válasza engusz (#660) üzenetére


TexT-BoY
addikt

vacsora idő?!:DDD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#662) engusz válasza TexT-BoY (#661) üzenetére


engusz
veterán

Telefonálj be és kérdezd meg! ;]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#663) rvs válasza Den (#651) üzenetére


rvs
aktív tag

hmm.. bizonyos égitestek szerintem a hovatartozástól függetlenül is megdöbbentően alacsonyan szálltak. :DD:DDD

(#664) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Appics... Mégsem sikerült felvenni. :O nincs freeware prog hozzá. Csak 65$os szarok...

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#665) TrollBalint


TrollBalint
addikt

MIről szól az a WarmUp, mert nem tudta nézni :(
Ha jól sejtem megint videókártyákról volt szó? :U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#666) Den válasza TrollBalint (#665) üzenetére


Den
veterán

Nem. elméletileg pc-ről, pc-s hírekről, és a betelefonálók pc-s prpoblémáinak megoldásáról szólt, ez mára gyakorlatilag arra degradálódott, hogy vendi vagy kristóf beülnek a vezérlőbe és az ott lévőkkel baromkodnak egy órát, olyan ostoba poénokon, amit trajtuk kívül senki nem talál viccesnek. Néha adnak azért segítséget is ''töltsd le a detonátort/keress rá googlin/rakd újra a vindózt'' szinvo nalon..

www.simson4t.hu

(#667) TrollBalint válasza Den (#666) üzenetére


TrollBalint
addikt

És ezt hagytam ki!!! Basszusz, sebaj, legközelebb nézem, sőt, az ismétlést is, ha lesz. :)
Utólag javítom magam, nem ''hagyta ki'' hanem én hagytam ki :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#668) Árpi bá


Árpi bá
aktív tag

Egy másik fórum...
Pörög rendesen ugye? :DDD

''Felhasználóink összesen 9 hozzászólást írtak
Fórumunknak 4 regisztrált felhasználója van
Legújabb regisztrált tagunk: Árpi bá
A fórum legaktívabb pillanata (3 felhasználó): Jul 25 2004, 17:15''

Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

(#669) Flameus


Flameus
aktív tag

Megoldottam a rögzítést tuner nélkül - kéne szabad 20 mega tárhely!!!
Akit érdekel, hogy lehet 3 arcpirítóan egyszerű lépésben felvenni okosságokat az lökjön egy mailt. :DDD

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#670) Árpi bá válasza Flameus (#669) üzenetére


Árpi bá
aktív tag

www,uw.hu
100megát ad.

Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

(#671) Árpi bá válasza Flameus (#669) üzenetére


Árpi bá
aktív tag

www.uw.hu
100 megát ad.

Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

(#672) Flameus


Flameus
aktív tag

A mai adásból egy kis nyelvhelyességi rettenetes...pfújj :O
Bővebben: link
Remélem mükszik'... :DDD

JA, a progi: Bővebben: link

[Szerkesztve]

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#673) anaqer válasza Flameus (#672) üzenetére


anaqer
veterán

Csurran lefelé.
Vazz, van még hó végéig kb. egy gigám... ennyire szűken még nem voltam. :(

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#674) TrollBalint válasza Flameus (#672) üzenetére


TrollBalint
addikt

müködik :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#675) kamikaze boci válasza gro0ms (#606) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Menjünk át ide, talán még nem késő:) Bővebben: link

egyéb állatfajták

(#676) engusz válasza Flameus (#672) üzenetére


engusz
veterán

Thx! Töltöm már is lefelé... Szerintem jó pár dolgot felveszek majd. Aztán töltöm is fel... :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#677) Flameus válasza engusz (#676) üzenetére


Flameus
aktív tag

Csak neked! :DDD
Bővebben: link
Mentem nyaralni, szasztok... :D

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#678) Angie™ válasza Flameus (#677) üzenetére


Angie™
addikt

remélem ez az lesz amire gondolok..:DDD

Jó nyaralást :DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#679) Angie™ válasza Flameus (#677) üzenetére


Angie™
addikt

EZ NAGYON LOL:DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#680) engusz válasza Angie™ (#679) üzenetére


engusz
veterán

Nagyon ott van! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#681) strike-force válasza Flameus (#677) üzenetére


strike-force
őstag

golyót nekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :O

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#682) TrollBalint válasza Flameus (#677) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én nem nagyon vagyok benne a proci témában, de nekem nagyon úgy tünt, mintha nem kérdésre válaszolni, hanem csak megkerülné....
Viszont nem igazán akarom elhinni, hogy az amd (aminek lassabb az órajele, mint egy hasonló teljesítményü Intelnek) jobban melegedjen, mint az intel :F
Ráadásul, miért néz mindig a kamera mögé? ott a súgógép? vagy ott van aki mondja neki, hogy mit kell mondani? :F
Amúgy meg nagyon LOL :DD

szerk: Kb. 5.iég leszek netközelbe, de ha vagyok vállalom, hogy felveszek müsorokat, csak nincsen (még) tárhelyem :(

[Szerkesztve]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#683) sequator


sequator
senior tag

nekem a felénél elmegy a hang:O
egyébként király:))

ja, persze, a lassabb AMD kevésbé melegednek, az én palominom(1800+) simán 65-68 fokos tud lenni és hivatalosan csak 90-95 foknál füstöl el:))

Sautia

[Szerkesztve]

sequator

(#684) Angie™ válasza TrollBalint (#682) üzenetére


Angie™
addikt

nem nagyon kell érteni a procikhoz, ahoz hogy meg tudd mondani melyik mennyire melegszik.. (az már más ha azt kapta volna kérdésnek, hogy vázolja röviden a különböző processzorok arhitektúráját, felépítését, gyártástechnológiát, bővebben a magról, és a PAT/DUAL DDR előnyökről.. stbstbstb)

de nem.. ez az ember meghallja az AMD nevet, és ki tudna szaladni a világből, biztos valahol egyszer régen vki vmi nagy baromságokat beszélt neki az AMD-ről..

Ajánlani kellett volna neki egy P4 procit, amelyik a legkevésbé melegszik.. mondjuk egy 3gigás Prescottot.:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#685) sequator válasza TrollBalint (#682) üzenetére


sequator
senior tag

ha lesz egy kis időm mélben írok FTP-t, h fel tehesd a cuccokat. :DD

Sautia

sequator

(#686) Flameus válasza sequator (#683) üzenetére


Flameus
aktív tag

A hiba az Ön készülékében van...vett volna 2 Gigás P4-et...akkor biztos nem akadna :DDD
Másnak remélem nem akad :(

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#687) rvs


rvs
aktív tag

na ez melyik értelmes volt?
fórumukba majd belinkelem, és bemásolom az 'átlagos hőleadás' táblázat megfelelő részeit..

(#688) TrollBalint válasza Flameus (#686) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nálam is néha meg-meg akad a felénél, de szerintem codec gond lesz. (Amúgy is érik egy reinstall ;) )
Flameus, neked regisztrált változat van meg ebből a progiból? mert nekem csak a demo és így 3 percet tudok felvenni :(
:U
haldoklik a PH? vagy csak nálam?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#689) rvs


rvs
aktív tag

na dolog megvolt, szóljatok, ha valamit rosszul írtam, elnéztem. :)
Bővebben: link

(#690) engusz válasza rvs (#689) üzenetére


engusz
veterán

Köszi szépen! Sajna nekem nem volt időm keresgélni, mert kb. reggel óta ''játszom'' a vacak router-rel és a hálózattal. Egyszerűen megadta magát a rendszer és nem jövök rá a hiba okára. Majd betelefonálok a netburgerbe, hátha tudnak segíteni. ;]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#691) Flameus válasza TrollBalint (#688) üzenetére


Flameus
aktív tag

Mail ment :DDD
Nálam is akad kicsit a közepénél - rögzítés közben a stream nézhetetlen, de a felvétel jó lesz... :(
Ja, az akadásra nincs megoldás. Így sikerült felvenni, tehát akinek csak maximum 1 másodpercre akad meg az nem codec gond...


[Szerkesztve]

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#692) sequator válasza Flameus (#686) üzenetére


sequator
senior tag

ja az én készülékemben volt:)) a Media player classic lejátsza jól

Sautia

sequator

(#693) sequator


sequator
senior tag

megbeszéltük Trollbálintal, hogy felteszi ftpre hozzám a felvett adásokat, én meg kiteszem elérhetőre.
erre tessék: Bővebben: link

mindekinek jó szórakozást

Sautia

sequator

(#694) TrollBalint válasza Flameus (#691) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is irtam mailt :)
Én tudom nézni felvétel közben, de én kollégiumban vagyok, és mint sequator-nak is mondtam, ez egy hátrány is egyben... :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#695) Flameus válasza TrollBalint (#694) üzenetére


Flameus
aktív tag

Amit írtam az OK - különben nekem sem sikerült volna felvennem.
WM Recorder + tűzfal + a többi ;)
Remail

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#696) Keitaro válasza Flameus (#677) üzenetére


Keitaro
addikt

:O :O :O :O
''igen.. csökkentik a csíkszélességet. így is lehet mondani''

isteneeeeeeeeeeem. dejó, hogy eddig nem néztem meg.

(#697) Angie™


Angie™
addikt

''Hi,

Koszonjuk.... Sok az igazsag abban amit irtal.... nem is tudom te honnan tudsz ennyi mindent a televiziozasrol.... nagyjabol pont azt mondtad el, amit en is elvarnek a stabtol mint stabtag. Ez persze sokkal tobb mindenbol all ossze, pedig az sem keves amit irtal.

Hidd el rajta vagyunk azon, hogy igenyes musorokat keszitsunk.. de mindenki szintjen ez sosem fog mukodni.

Mindenbe bele lehet kotni. Lehet akar a forum ''undorito'' zold szinet is kritizalni (erre is volt pelda), es szerencsetlen csavok minden egyes levego vetelebe belekotni, de ezzel csak a forumozok spannoljak magukat. Vegignezve a tesztet valo igaz voltak hibak, de en nem latom ennyire veszesnek, ahogy ez nehany forumon taglaljak.

A te kritikad okes... de a hozzaszolasok tobbsege csak fikazas... ami szerintem nem (csak) minket minosit. Nezve a tobbi hozzaszolast, az ertetlen ''hogyan csinaljak a streamet... , hogy vegyuk fel....'' hozzaszolas... szerintem nem rank nezve ciki... de ha mar valaki kotozkodik, akkor ezekre figyeljen oda...

Sajnalom hogy ilyen a megiteles a televizionkrol... de ez a mufaj (marmint az imformatika) ilyen. Mindenki masra eskuszik... (pl van aki AMD parti, van aki Intel... stb)... Hidd el sok hozzaerto ember van kozottunk, persze biztos az mi tudasunk is hianyos... de nekunk meg ezt otvozni is kell a televiziozassal. Nem egyszeru. Dolgozunk rajta eleget.

Megegyszer koszonom az eszreveteleket, es a jovoben is azon leszunk, hogy igyekezzunk megfelelni az igenyeknek...

Kiss Vendel''

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#698) TrollBalint válasza Flameus (#695) üzenetére


TrollBalint
addikt

Úgy néz ki müködik minden, irtam e-mailt, de itt is megköszönöm a segítségedet :)
szóval emberek! Este már mehet a felvétel :) Időm nagy részét itt töltöm a gép előtt, ha valaki lát valami jót, irjon ide, ha más nem az ismétlést felveszem :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#699) nofene válasza Angie™ (#697) üzenetére


nofene
aktív tag

Eddig is csak sírtam az egészen, most írt egy normális levelet de ez kikészített de ez a mufaj (marmint az imformatika) Váááááááááááááá nem vagyok helyesírástudor elrontok dolgokat de ez azért már borzasztó! Persze lehet, hogy itt van a kutya elásva a PH!-sok informatikával foglalkoznak a fix.tv-sek meg imformatikával. Igen ez lesz a megoldás....

(#700) neduddki válasza Flameus (#677) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat hogyne kerlek az 1.4-es tb, meg a 2.1+os palonimo azok a regi procok a leghidegebbek, meg futeni is kol oket nehogy paralecsapodas legyen a gepen belul, annyira hutenek..............

udv

neduddki

p.s. ki volt ez a szerencsetlen b........???? okocsuk csak a ezborokat, de jo hogy vhova a 38 fole ragtam esztetet a tv e:- (((((((((((((((((((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ''profi'' videókártya teszt a fix.tv-n (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.