Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Mankó


Mankó
veterán

Ahogy elnézem, annyi lesz a jelentkező 12.-re, hogy már most is necces a rendelés. :(

(#152) cincinatus


cincinatus
tag

Ha valakit nem zavar hogy nincs Hdmi, meg kisebb az aksi, akkor nyugodtan bevállalhatja a
Prime-ot. Én már 2 napja nyúzom és semmi rosszat nem tudok mondani róla :)

(#153) b0bcat válasza cincinatus (#152) üzenetére


b0bcat
addikt

És neked mennyit bír ez a kisebb akksi?

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#154) cincinatus válasza b0bcat (#153) üzenetére


cincinatus
tag

Egyszer használtam folyamatosan netezésre és filmezésre és kb. 4 órát bírt. Ez mondjuk tényleg nem sok, de nekem elég (4 óránál több szabadidőm egyben ritkán van). A kijelző nagyon szép, akadást sehol nem tapasztaltam, a wi-fi is kiválóan működik, a kivitelezés nagyon igényes, egyáltalán nincs olcsó kínai kinézete :) Egy dolog, ami nem tetszik: a memória kártya behelyezése. Le kell pattintani felül egy műanyagot és úgy betenni, ez nem túl praktikus megoldás...

(#155) b0bcat válasza cincinatus (#154) üzenetére


b0bcat
addikt

Ha annyit bír kb., mint a Pro Duo, az nem rossz. És érthető is, hiszen kisebb ugyan az akku, de nem IPS a kijelző. A betekintési szögek milyenek? ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#156) TaliGa válasza b0bcat (#155) üzenetére


TaliGa
aktív tag

IPS kijelzős a Prime is.

"So say we all"

(#157) b0bcat válasza TaliGa (#156) üzenetére


b0bcat
addikt

Bocs, kevertem valamivel... :B

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#158) TaliGa válasza b0bcat (#157) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Sztem a 8.0 Pro Duo-val, mert az már megint nem IPS-s... Rengeteg kavarás van :) , lásd van e HDMI a Prime-ban vagy nincs, stb.
Egyébként a Prime és Pro között hardverben vajh mennyit számít, h az egyik AML8726-M Cortex-A9 a másik meg RockChip RK 3066?

"So say we all"

(#159) Mezcal válasza TaliGa (#158) üzenetére


Mezcal
addikt

Az RK azért magasabb órajelen működik, de abban is Mali400-as GPU van. Szerintem nincs nagy különbség.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#160) christophe válasza Mankó (#151) üzenetére


christophe
csendes tag

Sajnos már most dec 17-re csúszott a beérkezés edigital.hu-n.

(#161) SShadow válasza christophe (#160) üzenetére


SShadow
aktív tag

Ja és tuti nem lesz belőle elég:((((

(#162) Oriza T


Oriza T
csendes tag

No, most este sikerült lefagyasztanom a gépet. Valószínűleg túl hamar tettem rá a pendrive-ot és nyitottam meg a Total Commandert, mert úgy maradt. Semmire nem reagál.
Próbáltam resetelni egy gémkapoccsal, de nem reagált, gyakorlatilag nem éreztem hogy benyomnék bármilyen gombot is abba a lyukba.
max az jutott eszembe, hogy várom míg lemerült. szerintetek?

(#163) Destr4ct válasza Oriza T (#162) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Bekapcsoló gomb hosszan? (úgy értem, hogy nagyon hosszan)
Kép van, vagy fekete a képernyő?

What can change the nature of a man?

(#164) Oriza T válasza Destr4ct (#163) üzenetére


Oriza T
csendes tag

Igen, köszönöm. Végül ez lett a megoldás.
Nem hagyott nyugodni a dolog, próbálgattam "mindenfélét".

A Total Commander képe fagyott oda, penről akartam filmet nézni. De vajon miért nem működött a reset?!

(#165) [w] válasza Oriza T (#162) üzenetére


[w]
őstag

nem tudom honnan vetted, de ezen nincs is resetlyuk :( amit piszkálsz az a mikrofon lika!

amúgy kikapcsgomb jóóó hosszan. :K

cmdr PETER W. VOLKOV

(#166) b0bcat válasza [w] (#165) üzenetére


b0bcat
addikt

Bevett megoldás egyes modelleknél (pl. Navon Platinum), hogy a mikrofon egyben a reset gomb is. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#167) [w] válasza b0bcat (#166) üzenetére


[w]
őstag

egyes modelleknél lehet, a Prestigionál nem. :K

cmdr PETER W. VOLKOV

(#168) Gabor12 válasza fordjee (#148) üzenetére


Gabor12
tag

A baja: wifi nem működött.
A semmi: Megigérték, hogy cserélik és 10 napja semmi hír. A pénz ott van náluk valószínű most már visszakérem.

(#169) xewyor


xewyor
csendes tag

Ma vettem egy ConCorde HDMI kábelt a tabletemhez.
Ilyen a kép a tv-n :(

Most törhetem a fejem, hogy vajon a kábel a rossz, vagy a gép hdmi kimenete!

Ötlet?

(#170) JoeYi válasza xewyor (#169) üzenetére


JoeYi
őstag

a hdmi kimenetre szavazok, kábelhiba esetén egyáltalán nem lenne kép, vagy fehér pöttyökkel lenne tele

(#171) cincinatus válasza [w] (#83) üzenetére


cincinatus
tag

Hogy sikerült frissítened az Adobe Flash-t? Nekem nem engedi... :(

(#172) [w] válasza cincinatus (#171) üzenetére


[w]
őstag

nem frissítettem, azzal használom, amivel adták a gépet. eddig hibátlan! :)

te miért frissítenél?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#173) Oriza T válasza [w] (#165) üzenetére


Oriza T
csendes tag

:DD
áááá
a mikrofont szurkáltam?!
:Y :C :W Gratulálok magamnak!
de amúgy az ilyen kis lyukacskák szoktak a resetek lenni. mondjuk a GPS-emnél biztosan az. remélem nem gyilkoltam halálra a mikrofont....

(#174) xewyor válasza JoeYi (#170) üzenetére


xewyor
csendes tag

Most már teljesen tanácstalan vagyok :O
Voltam a cimboráméknál és az ő samsung tv-jükön a hd kép tökéletes volt, a full hd már nem annyira (természetesen ugyanaz a gép és kábel).

Képek (mobillal készültek):

Most akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#175) cincinatus válasza [w] (#172) üzenetére


cincinatus
tag

Mert nálam csak 10.2.157.53-as van feltelepítve :(

(#176) korcsillio válasza xewyor (#174) üzenetére


korcsillio
őstag

Nincs véletlenül több hdmi cstlakozó a tvden?Ha másikba dugod akkor ezt produkálja?Egyébként nekem volt olyan kábelem ami havernak nem volt jó,nekem adta nálam pedig működött.

(#177) [w] válasza cincinatus (#175) üzenetére


[w]
őstag

felraktam, szedd le a frissebbet! [link]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#178) xewyor válasza korcsillio (#176) üzenetére


xewyor
csendes tag

Sajnos csak egy hdmi bemenet van, elég régi a tv.
A másik fórumon írták, hogy valószínű a szabványokkal lesz a gond.

(#179) dwiki


dwiki
senior tag

A készlethiányhoz hozzászólva, én még 12-e előtt megrendeltem (jóval) , és megkaptam az értesítést , hogy megjött (edigital). Magyarul ez azt jelenti, hogy előrendeléssel elfogyott az összes 12-re érkező, ezért van, hogy most 17-e a határidő...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#180) Mezcal


Mezcal
addikt

focuscamerába csütörtökön érkeznek meg a gépek az előrendelőknek. Szóval pénteken már meg is kaphatom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#181) cincinatus válasza [w] (#177) üzenetére


cincinatus
tag

Sajnos nem engedi feltenni... Lehet hogy rootolnom kellene?

(#182) [w] válasza cincinatus (#181) üzenetére


[w]
őstag

root-olásnak egyébként sincs semmi hátránya, de mondom nekem eleve ezzel a verzióval jött és nincs vele gondom!

cmdr PETER W. VOLKOV

(#183) Akira1987


Akira1987
csendes tag

Nagyon szemezek vele.
Van ettől olcsóbb ips kijelzős tablet?

A Smooth Sea Never Made a Skilled Sailor

(#184) JoeYi válasza Akira1987 (#183) üzenetére


JoeYi
őstag

itthon kapható garanciális új nincs. Kínából rendelhetsz olcsóbban

(#185) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Lehet még valahol kapni ezt vagy a 8"-os fajtát? Nem vettem észre időben, és lemaradtam.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#186) dwiki


dwiki
senior tag

Megjött az enyém is, de sajnos úgy tűnik én is kikaptam egy hibás példányt :( ...
Nálam az érintőkijelzővel van a gond, elkezdi "nyomogatni magát" a képernyő alján (vízszintes helyzetben , ahol a fő érintőgombok vannak) Bekapcsoltam az érintés visszajelzést, és így szépen látszik. Van amikor egy darabig jó, de kb 5 perc után tuti összehallja magát :( ...
Kerestem hátha van vmi érintőképernyő kalibrálás benne, de nem találtam ilyet, és erős a gyanúm, hogy ez nem szoftveres hiba...
Pedig amúgy nagyon tetszene :( ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#187) Oriza T


Oriza T
csendes tag

akkor marha gyorsan vidd vissza, hogy időben kapjál másikat.
most nézem az edigital azt írja, hogy raktáron van nekik, de az üzletekben 2 nap az átvétel.

más.
mondtam már hogy új nekem ez az android dolog.
az ígért 5 GB ingyenes felhőszolgáltatást hogyan, melyik programmal tudom igénybe venni? meg amúgy aki használja, a mindennapi életbe mire használjátok?

letöltöttem az "Ingyen könyv" alkalmazást és bizony sok-sok olyan képregény van ott, ami megdobogtatja a szívem. viszont nem jeleníti meg a tab. mit töltsek le hogy tudja olvasni, ill. látni?

(#188) SShadow


SShadow
aktív tag

Nem tudja valaki hogy most lesz az edigital-nál vagy sem mert azt írják hogy már nem forgalmazzák:(((

Vagy esetleg egy helyet ahol lehet még kapni ilyet??

(#189) fordjee


fordjee
aktív tag

Fülessel teljesen halk max. hangerőn. Másnál esetleg?

fordjee

(#190) Destr4ct válasza SShadow (#188) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Talán:
http://www.laptopszalon.hu/tablet_tabla_pc/prestigio_tablet/Prestigio_MultiPad_7-0_Pro_Duo_7438.html
http://www.focuscamera.hu/prestigio_multipad_70_pro_duo_8gb_fekete-86575.html
http://www.digitcam.hu/Tabla-PC/Prestigio-MultiPad-7-0-Pro-Duo-2EV-bortok-PMP5570CDUO-Tablet-PC-24133-p24133.html

What can change the nature of a man?

(#191) JoeYi válasza SShadow (#188) üzenetére


JoeYi
őstag

azta, gyorsan kifutott

(#192) JoeYi válasza fordjee (#189) üzenetére


JoeYi
őstag

nálam jó, kissé már kellemetlen is. Fülbe dugós headsettel próbáltam. Fejhallgató valószínűleg halkabban szólalna meg rajta

(#193) thomson33


thomson33
csendes tag

Ugye ez csak vicc az edigitálnál. délelőtt még várható érkezés idejének dec.17. volt feltüntetve, délutánra meg már nem is forgalmazzák? A hétvégén szerettem volna megrendelni.. :W

(#194) SShadow válasza thomson33 (#193) üzenetére


SShadow
aktív tag

Én is így jártam sajna de remélem ez változni fog!!

Mindenesetre addig figyelem a boltokat:))

[ Szerkesztve ]

(#195) korcsillio válasza SShadow (#194) üzenetére


korcsillio
őstag

Vidéken pár helyen kapható...

(#196) SShadow válasza korcsillio (#195) üzenetére


SShadow
aktív tag

Fehérvár környékén nem tudsz helyet az közel van hozzám?

(#197) N.Zola89


N.Zola89
csendes tag

ilyen nincs hogy ennyire limitált lenne minden Prestigio tablet,tököm tele van már elegem van,már bocsánat...több mint 2 hete rendeltem meg a "7"-es Pro Duo-t,és egyszerűen képtelenek beszerezni és kiszállítani...többször váltottam már üzletet a 2-3 hét alatt,rendeltem-töröltem-rendeltem-telefonáltam ideoda...próbáltam már az Edigitalt,Notebookzone-t,Laptopszalon-t,FocusCamera-t,Elektoszalon-t,Digitcam-et,és mindenhol azt a választ kaptam hogy sajnáljuk de volt-nincs.se a "7"collos,se a "8" collos se a Prime Duo,helyettük ilyen 20ezres vackokat akartak rám sózni hogy jó lesz az nekem,az van dögivel... :(( most per pill a Focuscameránál vagyok,pénteken rendeltem,azt mondták hogy hétfőre megjön,hétfőn azt mondták hogy csütörtökre megjön,ma csütörtökön meg azt hogy nincs és lehet nem is lesz,majd értesítenek még a nap folyamán,és én csak várok és várok és telefonálgatok...és ahogy közeledünk karácsony felé egyre jobban fogy el minden,pedig még időben novemberben végén rendeltem...a 35-50ezres 2 magos kategóriában minden elfogyott,mindegy milyen márka... srácok ötletet kérek,van egyáltalán 2 magos Prestigio Magyarországon valahol,vagy hagyjam az egészet? :O :F

(#198) Mezcal válasza N.Zola89 (#197) üzenetére


Mezcal
addikt

Én a focuscameránál rendeltem meg múlt hét szerdán, mára ígérték, de semmi. Még ezt a hetet megvárom, utána felejtős, majd keresek valami más gépet, kicsit többért.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#199) N.Zola89


N.Zola89
csendes tag

http://www.edigital.hu/Tablet/MyAudio_Series_7_708AG_tablet_8GB_+_3G_(Android)_+_30GB_Ingyenes_felho_szolgaltatas_2_even_keresztul-p343010.html?backurl=clear http://www.edigital.hu/Tablet/ConCorde_Tab_PLAY_16GB_tablet_(Android)-p342467.html?backurl=clear a kettő közül melyiket vennétek,a teljesítmény egyforma,a simkártya 3g nem nagyon érdekel,a kijelzőméret annál inkább...a 4:3as concorde-ot vagy a 16:9es myaudio-t ajánljátok?szóval a kérdés az hogy a 4:3as képernyő játékok/filmek terén mennyire számít rossznak vagy jónak?mert én valahogy ódzkodom a 4:3as mérettől...

[ Szerkesztve ]

(#200) TaliGa válasza N.Zola89 (#197) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ugyanebben a cipőben jártam. Karácsonyi ajándéknak lett egy ilyen betervezve, amely esemény ugye vészesen közeledik, de mindenhol lekéstem a rendelést, én meg nem ülhetek a fa alá, hogy drága gyermekem, ha majd a boltba lesz, aki ide is jön a jézuska.
Úgyhogy ma szépen beslattyogtam az Euronicsbe és vettem egy ATAB9,7 IPS-t. 55e pénz, dual-core proci, quad-core gpu, otg van, bluetooth van, ips panelja jó, 10pontos multitáccs, érzékenység oké, akku elég nagy, a 8GB belső tárhely meg le van ejtve, ahogy a support is (mert utóbbi gyakorlatilag zéró).

"So say we all"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.