Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) =Mentor= válasza Magnat (#844) üzenetére


=Mentor=
őstag

Akkor a fogyasztóvédőknél be kell panaszolni a céget, a törvény előírja, hogy internetes áruházban 8 napon belül visszavihetsz bármit és kötelesek kicserélni, sőt ha azt kéred a pénzt is visszaadni!

:U

[ Szerkesztve ]

(#852) Magnat válasza =Mentor= (#851) üzenetére


Magnat
veterán

Ha személyesen vette át akkor nem és ha jól vettem ki akkor így történt.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#853) Casoli


Casoli
őstag

Hogy tudom leellenőrizni hogy a táblám rootolva van?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#854) ΞΔGLΞ válasza petia (#850) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

:R
Köszi, igaz négyszer töröltem, majd újra csatoltam a fiókot mire jó lett, de most működik.

(#855) Mezcal válasza Casoli (#853) üzenetére


Mezcal
addikt

Pl Titanium Backup programmal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#856) violentSt válasza Magnat (#852) üzenetére


violentSt
tag

A személyes átvétel még nem is lenne gond...
ha normál vásárlas történt az már inkább problémás.
[link] ezt is jo tudnunk :))

[ Szerkesztve ]

(#857) ΞΔGLΞ válasza Magnat (#852) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kicserélték, de inkább elhoztam egy prime-ot, ez sokkal minőségibb érzést kelt, ráadásul valamiért fürgébbnek is tűnik.A sd kártyát, hogy kell ebbe belerakni?

(#858) Magnat válasza ΞΔGLΞ (#857) üzenetére


Magnat
veterán

Van egy műanyag amit a teljes szélességében le kell pattintani emlékeim szerint, az alatt lesz. Ha nem kell a hdmi akkor nem rossz választás!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#859) ΞΔGLΞ válasza Magnat (#858) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kösz, sikerült. Na ez viszont egy hülye megoldás :)
Pont ezen gondolkoztam, mert a másik már megérezte a full hd észrevehetően, tehát emiatt lemondtam róla, inkább a 16bg tartottam fontosabbnak.

(#860) Magnat válasza ΞΔGLΞ (#859) üzenetére


Magnat
veterán

Hmm, ez érdekes, akkor lehet h mégsem véletlen a tesztekben hozott picivel jobb eredménye..

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#861) ΞΔGLΞ válasza Magnat (#860) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt nem tudom, de az tény, hogy picit fürgébbnek érzem, hiszen friss az élmény még a kettő között, viszont a pro duo picit hamarabb bootolt be és hamarabb is reagált kijelző, ha fordítgattam ide-oda. Egyelőre úgy néz ki, hogy ennek semmi baja nincs, pixelhibát sem látok.

Játszani én nem fogok rajta, csak kellett egy tábla gyorsan nem túl sok pénzért, arra van egy bivalerős desktop gépem...

(#862) Mezcal


Mezcal
addikt

Azért ne abból induljunk már ki, hogy egy valakinél nem működik rendesen a Pro Duo. Az, hogy akadozott vagy lassú volt, az teljes mértékben hibás gépre utal. Normál esetben úgy viszi a HD filmeket, mint az álom. A minap tettem fel a Killa sample video-t, reccenés mentesen eszi meg reggelire.
Minden nagyképűség nélkül mondhatom, hogy még nem találtam olyan video-t, ami megakasztotta volna. Játékot meg pláne.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#863) ΞΔGLΞ válasza Mezcal (#862) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Félreértetted, én azt írtam, hogyha kiküldöd egy 1080-as megjelenítőre, akkor bizony kevés neki már a hardver. A táblagépen pedig simán futnak a full hd filmek, ezért írtam, hogy felesleges emiatt a hdmi kimenet.

[ Szerkesztve ]

(#864) Magnat válasza ΞΔGLΞ (#863) üzenetére


Magnat
veterán

Jah, akkor én is félreértettelek. 1ébként az rk3066 karcsú a 1080p-hez, ez köztudott, az ilyen mediaplayerek is jellemzően 720p-ben mennek. (Megjegyzem, valszeg az AMLogic is az lenne.)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#865) Mezcal válasza ΞΔGLΞ (#863) üzenetére


Mezcal
addikt

Nálam nem szaggatott hdmi-ről kivezetve sőt, a játékok is nagyon szépen futottak. Biztos jó kábelt használtál hozzá?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#866) ΞΔGLΞ válasza Mezcal (#865) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor neked valami különleges hardverrel készült géped van.
Tegnap két pro duo gépet is teszteltem, és akadoztak, igaz néha és kicsit, de az nálam már nem sima, ráadásul a színek is túl élénkek és kontrasztosak voltak, nem volt benne semmi élethűség.

A prime duo használat közben gyorsabb, ezt szinte érezni.

[ Szerkesztve ]

(#867) patow


patow
senior tag

A 4.1 hamarosan jön a szerviz szerint,utolso fáziában van a prestigionál

(#868) szaszapi válasza ΞΔGLΞ (#866) üzenetére


szaszapi
őstag

Nekem sem akadnak pro duoval a full hd videók.Előtte nekem egy zenithink c91 volt ami 1 magos cortex A9 1Ghz-es procival rendelkezett, ami már röccenés nélkül vitte a full hd anyagokat.Szép lenne ha a pro duo két maggal meg akadozna.

(#869) Magnat válasza szaszapi (#868) üzenetére


Magnat
veterán

Csak h ne legyen félreértés, hdmi-n, 1080p-re állított kimeneten?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#870) violentSt válasza szaszapi (#868) üzenetére


violentSt
tag

Kliensen keresztül maximum (de akkor az nem full hd)
Az 1Ghz karcsu a full hd-nak szép lenne ha vinné :-)
Ki venne dupla magost

[ Szerkesztve ]

(#871) Hawk1979 válasza violentSt (#870) üzenetére


Hawk1979
őstag

-Kliens? Miről beszélsz? Milyen kliens, tökre nem értem.

-1920*1080szerintem megy a gépnek ha filmet játszunk le rajta HDMI-n keresztül.

"Ki venne dupla magost"

-Ez most kérdés, kijelentés, vagy mi? Vagy elírtál valamit az amúgy is zavaros hsz-ban.

[ Szerkesztve ]

(#872) [w] válasza Mezcal (#865) üzenetére


[w]
őstag

confirmed

nálam is 1080p-ben simán, döcögés nélkül megy a HD-tartalom :K

cmdr PETER W. VOLKOV

(#873) Mezcal válasza ΞΔGLΞ (#866) üzenetére


Mezcal
addikt

Nézd, az 1080p-s Avatárt néztem a minap hdmi-n keresztül, ami nem is kevés bitrátával tömörített, olyan folyamatosan megy, mint egy álom. :)

Arra kíváncsi lennék, hogy milyen eszközzel vetted észre, hogy használat közben gyorsabb a Prime, mert a Duois nagyon gyors a menüben és úgy általában is. Szerintem a kettő közti különbség szemmel és érzésre is észrevehetetlen, hacsak nem fénysebességgel dolgozik a Prime. Azt még el tudom képzelni, hogy a te Pro-d hibás volt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#874) Magnat válasza Mezcal (#873) üzenetére


Magnat
veterán

Csak a tisztánlátás kedvéért, erősítsd meg kérlek, h 1080p-s filmet néztél 1080p felbontásban. Csak azért kérdezem, mert az MK808 topikban (amiben szintén rk3066 van) az a vélekedés, h 1080p-hez már karcsú ez a soc. 720p-ben azok is szépen tudják tolni a 1080p-s filmeket, de akkor ezexerint az optimalizálással van a baj.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#875) szaszapi válasza Magnat (#874) üzenetére


szaszapi
őstag

Igen,1080p-s filmet hdmi kábellel összekötve led tv-én .Simán vitte a cortex a9.A pro duo szintén viszi és nem akadhat be egyáltalán ha az 1 magos gép vitte.GPU abban is mali400 volt.

(#876) Magnat válasza szaszapi (#875) üzenetére


Magnat
veterán

Bocs, tényleg nem kekeckedni akarok, de mintha senki sem akarná kimondani: értem, h 1080p a source, azt is h led tv, de a hdmi-n 1080p-ben toltad ki a jelet?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#877) Prof01 válasza patow (#867) üzenetére


Prof01
veterán

Ez jó hír! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#878) Mezcal válasza Magnat (#874) üzenetére


Mezcal
addikt

1080p-s az Avatár BD rippem és a tv szerint is 1080p-ben tolta át a Pro Duo. 1.4-es aranyozott hdmi kábelen. Szerintem akinél a menüben és az alkalmazások közt is lassú a Pro, ott a géppel van gond és ne csodálkozzon, ha megakad a Hd filmeknél. :)
Egyébként biztos az optimalizálás a ludas, mert hallottam, hogy van olyan RK3066-os gép, ami 10000 fölött mér antutuban.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#879) joci9 válasza Mezcal (#878) üzenetére


joci9
tag

Szerintem a beépített kijelző felbontásával adja ki a képet, de ha valaki tudja írja ide. :)

(#880) szaszapi válasza Magnat (#876) üzenetére


szaszapi
őstag

Nem, 4k-ba bakker,szerinted mi másba?Persze hogy 1080p-be!

[ Szerkesztve ]

(#881) Magnat válasza szaszapi (#880) üzenetére


Magnat
veterán

Gondolom arról még sosem hallottál bakker, h 1080p-s sourceot 1080p-s kijelzőre ki lehet tenni 720p-ben is, ha vmiért pl az a default... :U

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#882) violentSt válasza Hawk1979 (#871) üzenetére


violentSt
tag

Mondjuk youtube kliens?
Sokan hiszik elinditanak egy beagyazott full hd nak nevezett videot, bedob az alkalmazasba (mondjuk mobile youtubeba) es pocc roff lejatsza, ettol mar az o gepe viszi a full hd-t... (ami valoszinusitheto, ha az 1GHzes procival ezt meg tudta tenni)

A masodik resz pedig kijelentes volt a hszre reagalva, nemi ironiaval, ha 1GHz eleg lenne full hd-re nem vennek dupla magost, mivel feleslegesnek ereznem szamomra

(#883) violentSt válasza Mezcal (#878) üzenetére


violentSt
tag

Nekem a Myaudio 708ag (rk3066) 10800at dob de nekem is az a meglatasom h a 1080p mar mar receg ( killah sample) ulra valoban simabbnak tunt (bar csak par percig volt a kezembe)
Ma megjött az uj pro duom ossze fogom hasonlitani a ket gepet a sajat szememmel (mert hat az is emberenkent valtozik)

(#884) Magnat válasza violentSt (#883) üzenetére


Magnat
veterán

Ezzel teszteld le légyszi, majdnem full hd (1920x1072) és elég magas bitráta, ha nem fingatja meg, akkor mindennel ok lesz.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#885) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egy nap alatt ket pro duo-t is teszteltem' furcsa lenne, ha mind a kettonek olyan hibaja lett volna, hogy nem birjak hdmi-n a full hd felbontast, mukodtek ezt irtam, igen, de az olyan siman megy, mint az alomtok k...messze voltak. A masik, hogy az lett itt mondva, hogy ezek mero progig semmit nem ernek, megis mindig szoba kerulnek,. Az elobb mertem egy quandran-tot, 4200_at adott ra, az antutu meg 10990-et, akkor most mi az igazsag?
De engem ezek nem erdekelnek, csak tapasztalatomat mondtam el. A prime gyorsabbnak tunik, ha felalt a rendszer.

Viszont egy kerdesem is van, ha alvoba rakom a gepet, akkor kb 5 perc utan ha visszakapcsolom cseszik felkapcsolodni a netre, kell ott csinalnom egy ki-be kapcsot, akkor megint jo, de addig csak azt irja ki, hogy hatokoron kivul, na ez vajon miert lehet?

(#886) violentSt válasza ΞΔGLΞ (#885) üzenetére


violentSt
tag

Fém hátlap, gyenge wifi kombo :U
Illetve egyik a masikbol kovetkezik

[ Szerkesztve ]

(#887) Magnat válasza violentSt (#886) üzenetére


Magnat
veterán

Egyáltalán nem gyenge a wifije, sztem driver probléma lehet ... mflex, küldök pv-t.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#888) ΞΔGLΞ válasza violentSt (#886) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Itt nem a gyengeséggel van gond szerintem, maxon van térerő. Ha úgy csinálom, hogy az kirakott ikon kapcsolóval előtte lekapcsolom, majd úgy teszem alvóba és utána bekapcsolom a gépet, majd ezzel a ikon kapcsolóval bekapcsolom, akkor 1 sec alatt ok. Csak sima ki-be kapcs alvóba, majd vissza történetnél van ez... Jó, hát ez egy nüansznyi hiba, de akkor is :D

szerk:

Ok Magnat, köszi

[ Szerkesztve ]

(#889) Mezcal válasza joci9 (#879) üzenetére


Mezcal
addikt

Biztos, hogy nem a beépített kijező felbontásával adta ki a képet, mert előzőleg beállítottam az 1920x1080-as méretre. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#890) Mezcal válasza Magnat (#884) üzenetére


Mezcal
addikt

Feltettem, saját kijelzőn simán viszi, de hdmi-n most nem tudom kipróbálni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#891) Magnat válasza Mezcal (#890) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, ez is valami!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#892) szaszapi válasza Magnat (#881) üzenetére


szaszapi
őstag

Ebbe ne menjünk bele most hogy ki miről mit hallott, meg ki mihez mennyit ért, és ki mennyire nézi a másikat hülyének!Elmondtam!1080p videó full hd megjelenítésben.

(#893) Mezcal válasza Magnat (#891) üzenetére


Mezcal
addikt

[link]
Video is van róla.

Pojén, hogy megakasztotta az asztali Pécémet ez video, pedig abban is 2 magos cpu van. :D

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#894) Magnat válasza szaszapi (#892) üzenetére


Magnat
veterán

Ok, akkor nézzük csak a tényeket: több alkalommal is rákérdeztem, h full hd-ban kirakva a képet is megy-e a szépen a lejátszás:
"Csak a tisztánlátás kedvéért, erősítsd meg kérlek, h 1080p-s filmet néztél 1080p felbontásban."
Aztán meg is magyaráztam, h miért érdekel ez a része a dolognak:
"Csak azért kérdezem, mert az MK808 topikban (amiben szintén rk3066 van) az a vélekedés, h 1080p-hez már karcsú ez a soc. 720p-ben azok is szépen tudják tolni a 1080p-s filmeket, de akkor ezexerint az optimalizálással van a baj."

Amire a te válaszod az volt, h "Igen,1080p-s filmet hdmi kábellel összekötve led tv-én" - mintha annak h led tv-d van, bármi köze lenne ahhoz, h full hd-re állítottad a hdmi-t vagy sem. Szóval nem elég, h a stílusod olyan amilyen, még releváns választ sem tudsz adni, de azért én nézlek téged hülyének...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#895) Magnat válasza Mezcal (#893) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#896) szaszapi válasza Magnat (#894) üzenetére


szaszapi
őstag

Össze-vissza írsz ember!Te kérdezted hogy 1080p-re raktam -e mert más felbontást is ki lehet választani.Azért írtam hogy mit mivel hogy kötöttem össze.Azt hogy mit hiszel az nem érdekel,a lényeg hogy már az 1GHz cortex A9-es tabon is mentek a full hd anyagok.További magyarázkodásba nem szeretnék bonyolódni,

üdv

(#897) Magnat válasza szaszapi (#896) üzenetére


Magnat
veterán

"Te kérdezted hogy 1080p-re raktam -e mert más felbontást is ki lehet választani.Azért írtam hogy mit mivel hogy kötöttem össze" - és szted következik egyik a másikból? Azt sem írtad, h a led tv-d full hd-e... de még ha az lenne sem következik belőle, h a jel is az amit kitettél rá ... MK808-as cuccokon pont ez a baj, viszi a 1080p-s sourceot, de csak 720p-ben tudja kirakni...
"Azt hogy mit hiszel az nem érdekel,a lényeg hogy már az 1GHz cortex A9-es tabon is mentek a full hd anyagok." - Jaja csak ott sem írtad, mekkora felbontásban...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#898) szaszapi válasza Magnat (#897) üzenetére


szaszapi
őstag

A tv-ét nem írtam hogy full hd mert egyértelmű szerintem ha 1080p anyagot játszok le full hd-ban az az jelenti full-hd-s tv-m van,manapság szerintem nagyon kevés ember rendelkezik hd ready 720p felbontásu tévékkel akik beruháztak már az új tv-kre annak nagyobb többsége mind full hd.A lényeg a lényeg!Nálam megy és másnál is megy nem akad, nem röcög,kész ennyi...

(#899) Magnat válasza szaszapi (#898) üzenetére


Magnat
veterán

Ha így írod akkor tényleg egyértelmű, csakhogy eddig nem írtad, h full hd-ban játszod le csak azt h full hd-t. És igen, aki most vesz tv-t az jó eséllyel full hd-t vesz, de mondjuk 3 éve még többen vettek 720p-t és nem mindenki dobta ki azóta, igaz? (2006-ban vettem a plazmámat, az sem full hd-s)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#900) kadam72


kadam72
csendes tag

Szervusztok!

Karácsony előtt vettem meg a masinát. Nagyon elégedett vagyok vele. De a képernyő alján folyton ott figyelő Home, Back stb gombok nagyon zavarnak, mert értékes területet foglalnak el jórészt feleslegesen. Utána néztem, hogy lehet őket eltüntetni. Úgy látom, hogy mindenképpen rootolni kell hozzá a kütyüt.
Namármost megpróbáltam a fórum elején leírt módon a root-ot. A probléma ott kezdődött, hogy a SuperOneClick2.3.1 meg se nyikkant. Nyomogathattam én a Advenced fülön a Check Drivers gombot, nem történt semmi. Letöltöttem a SuperOneClick2.3.3-at is, de semmi változás. Gondoltam megpróbálom egy másik gépen is. Azon Avira víruskereső van, ami két fenyegetést talált a SuperOneClick2.3.3-ban. Az egyik állítólag valójában nem az, de a másik egy androidos trójai!
Kérdéseim:
- Mi lehetett a hiba, miért nem ment a root?
- Találkoztatok-e a fenti trójai-problémával?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.