Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gabor12 válasza korcsillio (#39) üzenetére


Gabor12
tag

Nagyon érdekes eredmény, kb. az amire számítottam. Érdekes lenne még lefuttatni a Vellamo tesztet és az antutu-t.
Felteszem a telefonom erdményeit (ZTE Grand X Intel)
:

[ Szerkesztve ]

(#52) Gabor12 válasza korcsillio (#38) üzenetére


Gabor12
tag

Érdemes lenne rábökni az ábrára, hátha kinagyitja és az alján mutatja, hogy mi volt és mennyi ideig bekapcsolva. Az informatívabb lehetne. Egyébként köszönöm az infot.

(#53) SShadow


SShadow
aktív tag

Ebben a Mali 400 2 vagy 4"magos" ???

(#54) Destr4ct válasza SShadow (#53) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

RK3066 4 magos GPU-val van szerelve

What can change the nature of a man?

(#55) SShadow válasza Destr4ct (#54) üzenetére


SShadow
aktív tag

Köszi akkor ezek szerint ezen a GTA meg a régebbi 3d-s játékok elfutnak???

(#56) thomson33


thomson33
csendes tag

Üdv!

Meg tudná mondani valamelyik tulajdonos, hogy ezen gép hátlapja miből készült? a kevés róla elérhető kép alapján valami puha gumiborítású műanyagnak tűnik. Van ennek is olyan összeszerelési minősége amilyen a tesztben szereplő nagy testvérnek? Tervezem egy ilyen kütyü beszerzését, véleményem szerint abszolút ár/érték bajnok a tulajdonságai alapján. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#57) [w] válasza thomson33 (#56) üzenetére


[w]
őstag

igen, a hátlapja nagyon kellemes tapintású (mintha kissé gumis lenne), érdes műanyag.

az összeszerelése kiváló, hajlításra, csavarásra sehol nem ropog, nyikorog vagy pattog, állatira egyben van. :)

ha nem vársz a 4magos cuccokra, akkor ezen az áron teljesen jó megoldás.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#58) SShadow válasza [w] (#57) üzenetére


SShadow
aktív tag

Ha nyomkodod a hátlapot nem színeződik a kijelző mint a WAYTEQ-nél???

(#59) N.Zola89


N.Zola89
csendes tag

azt meg tudnátok mondani hogy a készülék töltése milyen?mert egyesek azt írták hogy csak USB-ről tölt szgépbe bedugva, 220ról nem....ha ez igaz az milyen már,nagy rakás sz... akkor.és ha nem lenne számítógépem amin van usb,akkor az életbe többet fel se tudnám tölteni,lemerült és kész dobhatom el?? :O

(#60) SShadow válasza N.Zola89 (#59) üzenetére


SShadow
aktív tag

USB-ről tölt de van hozzá töltőfej így 220-ról is tudod tölteni, sőt a töltőfej csatija is cserélhető EU illetve ANGOL csatira.Mindkettő széria tartozék!!!

[ Szerkesztve ]

(#61) Destr4ct válasza N.Zola89 (#59) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ki írt ilyet, hol? Ha valaki ilyet állít, akkor valószínűleg nem tudja miről beszél. Te meg miért hiszel el ilyen hülyeséget?
Ha nem lehetne hálózatról tölteni, akkor mi a fenéért adnának hozzá hálózati adaptert/töltőt?
(Ha meg nem adnának, akkor is lehet kapni olyan adaptert, amin USB port van. és akkor az adatkábellel is lehetne tölteni hálózatról.)

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#62) N.Zola89


N.Zola89
csendes tag

az edigital oldalán írták a termék értékelésénél... :(( de akkor megnyugodtam,köszönöm :) amúgy már megrendeltem az elektroszalon-ból,várom már nagyon ;)

(#63) SShadow


SShadow
aktív tag

Engem az érdekelne hogy ennek a hátlapja mennyivel rosszabb mint a PRIME-é ami ugye fémből készült.
Tegnap néztem a notebookcheck.net a PRIME 86%-ot kapott pont ugyan annyit mint a NEXUS 7:))))
(Oké az 4magos meg minden de 2szer annyiba is kerül)

Elméletileg ebben ugye kicsit cumbosabb a proci meg a mali is 4magon megy, van HDMI olcsóbb tehát mindenféle szempontból jobb vételnek tűnik!

Aki még nem látta annak a NEXUS 7-el való összehasonlítás köszönet jaklacster kollégának a feltöltésért

http://www.youtube.com/watch?v=DHn5ttXr-do

(#64) b0bcat válasza N.Zola89 (#62) üzenetére


b0bcat
addikt

Én kérdeztem ott, hogy lehet-e USB-n keresztül tölteni. Azt a választ kaptam, hogy csak úgy lehet. Ez úgy értendő - amit a jelek szerint te félreértelmeztél -, hogy nincs külön töltő aljzat a készüléken. (Azért kérdeztem ezt ott, mert a Navon tablet-emen pl. nem lehet az USB porton keresztül tölteni, én pedig tudni szerettem volna, hogy ezt a modellt lehet-e.)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#65) [w] válasza SShadow (#58) üzenetére


[w]
őstag

nem színeződik el, de ugyan miaf@szért nyomkodnám a hátlapját?! :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#66) SShadow válasza [w] (#65) üzenetére


SShadow
aktív tag

Persze oké csak az összeszerelési minőség miatt érdekelt:)))

(#67) N.Zola89


N.Zola89
csendes tag

bocsánat ha nehezem fogom fel,csak még nem találkoztam ilyen esettel :) szóval akkor a töltési művelet a következők szerint van:usb kábel egyik vége tabletba be,másik végébe a 220V-os töltő,és úgy be a fali aljzatba?csak hogy tisztán lássam mielőtt megjön a készülék,ne akkor találgassam hogy hogy is van ez...

(#68) [w] válasza N.Zola89 (#67) üzenetére


[w]
őstag

nem értem milyen esettel nem találkoztál még eddig? a létező összes elektronikus termék így működik. pl. hűtőgép - tápkábel - fali aljzat vagy lapostévé - tápkábel - fali aljzat. :D

ezen nincs mit érteni. :N

cmdr PETER W. VOLKOV

(#69) Destr4ct válasza [w] (#68) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Gondolom az a része okozta a nehéz felfogást, hogy a készülék felől a (mini-)USB csatlakozót kell használni.

What can change the nature of a man?

(#70) N.Zola89


N.Zola89
csendes tag

igen,a mini usb :K

(#71) b0bcat válasza N.Zola89 (#70) üzenetére


b0bcat
addikt

Az mindegy, hogy a készlék felőli vége a kábelnek "sima", micro vagy mini USB. Ugyanúgy az 5V szaladgál át rajta. :)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#72) Mezcal


Mezcal
addikt

Mennyire erős a hardvere játékokhoz? 3D játékokhoz?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73) Radist


Radist
csendes tag

Sziasztok!
Én is ilyen tablet vásárlásán gondolkodom karácsonyra.
A kérdésem ahhoz szólna, akinek már van ilyen gépe: A WIFI mennyire erős ,azaz a routertől való távolságot kb bírja úgy, mint egy átlagos telefon?
A választ előre is köszönöm.

(#74) korcsillio válasza Mezcal (#72) üzenetére


korcsillio
őstag

The Dark Knight Rises,Need for Speed™ Most Wanted például normálisan,gond nélkül futnak rajta.

(#75) Mezcal válasza korcsillio (#74) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkor elég erős, mert az NFS zabálja az erőforrást.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#76) korcsillio válasza Gabor12 (#51) üzenetére


korcsillio
őstag

(#77) ranger69


ranger69
tag

Most vettem észre, hogy az érintő képernyő az SD foglalat fölötti részen kiáll, elvált a foglalattól. Félek, hogy be fog porosodni az üveg alatt. Más nem tapasztalt ilyen összeszerelési hibát?

(#78) joci9 válasza Radist (#73) üzenetére


joci9
tag

A wifit jobban veszi mint egy átlagos telefon.
Meglepődtem én is.

[ Szerkesztve ]

(#79) Radist válasza joci9 (#78) üzenetére


Radist
csendes tag

Joci9 köszi! Ez jó hír!
Így még valószínűbb, hogy ezt választom, mert az eddigi infók alapján nagyon bejön.

(#80) joci9 válasza Radist (#79) üzenetére


joci9
tag

Ami ezen macerás:
- csak 1 usb port, ezen lenne az otg és ezen keresztül lehet csak tölteni. Azt hogy lehet megoldani, tudja valaki?
- nincs fizikai menü gomb, ezért majdnem mindig kint van a szoftveres, kivéve a gyári képnéző és videólejátszó programon. Azt el lehet tüntetni? (tévére kötve zavaró)
Úgy tudom a wayteqen külön van a töltő (ez ugye előny is hátrány is), lehet hozzá kapni távirányítót, valamint van fizikai gomb, ezért ott lehet eltűnik a szoftveres nyavaja.
A minősége meg a kijelzője ennek a cuccnak teljesen rendben van, wifije számok szerint jobb mint a telefonomé és a laptopomé. (boltban érdemes bekapcsolni, egy hibásat elvittem majd vissza)

(#81) Destr4ct válasza joci9 (#80) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Egyszerre OTG + töltés? Nem tudom, de nem valószínű, hogy gyártanak erre alkalmas kábelt. Ellenben valahol XDA-n láttam erre mókolt megoldást.

What can change the nature of a man?

(#82) konikan


konikan
aktív tag

Üdvözletem!
Kérdésem, hogy flash megy a böngészőn belül?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#83) [w] válasza konikan (#82) üzenetére


[w]
őstag

megy

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#84) Gabor12 válasza korcsillio (#76) üzenetére


Gabor12
tag

Ez jó érték, köszönöm. Ezek alapján érdemes ilyet venni, jobb mint egy Samsung tab, ami 60 eFt.

(#85) korcsillio


korcsillio
őstag

Root-olta már valaki?Milyen driver kell usb debugging-hoz?Eszközkezelőben a PMP5570c mellett mindig felkiáltójel van pedig raktam már pár drivert.... :W

(#86) korcsillio válasza korcsillio (#85) üzenetére


korcsillio
őstag

Közben sikerült 2nap szenvedés után. :DD ;]

[ Szerkesztve ]

(#87) cincinatus


cincinatus
tag

A Prime kivitelről valakinek valami tapasztalat?

(#88) joci9 válasza cincinatus (#87) üzenetére


joci9
tag

Nincs rajta HDMI, más professzor dolgozik benne.

(#89) joci9 válasza korcsillio (#86) üzenetére


joci9
tag

Hogyan sikerült?

(#90) cincinatus válasza joci9 (#88) üzenetére


cincinatus
tag

Jogos és az aksija is kicsit gyengébb. Viszont +8 GB flash, meg jobb kivitelezés. A Hdmi mondjuk nekem nem kell, a proci meg kb. ugyanazt tudja. Árban meg most kb. ugyanannyiért meg tudnám venni, ezért tanakodom :)

(#91) korcsillio


korcsillio
őstag

Root:

Letöltjük a SuperOneClick2.3.1-et [link] és elindítjuk.
Bekapcsoljuk a készüléken az usb hibakeresőt,majd rádugjuk a gépre.Keresni fogja a drivert de valószínű nem találja(az eszközkezelőben egy felkiáltó jel lesz az eszközünk mellett).A programban rákattintunk az Advenced fülre,majd ott a Check Drivers-re és telepítjük a drivert.Ekkor már felismeri a számítógép a készüléket.
Ezek után letöltjük a ZhuoDaShi-2.2.0-t [link].
Feltelepítjük,elindítjuk ha minden jó akkor megjelennek a készülékünk adatai.Rányomunk a ROOT-ra és megvárjuk még végez(pár perc) és készen is vagyunk.

(#92) joci9 válasza korcsillio (#91) üzenetére


joci9
tag

Köszi az infókat.
Össze vissza nyomkodtam a kínai gombokat, aztán féltégla lett a készülékből.
Még szerencse hogy adtak hozzá firmware töltőkét...
Te mit nyomkodtál a kínai izénél? Hogy találtad meg?

(#93) korcsillio válasza joci9 (#92) üzenetére


korcsillio
őstag


Ott van hogy root pirosan írva,rákattintasz és kész!

(#94) korcsillio válasza Gabor12 (#84) üzenetére


korcsillio
őstag

Érdekes hogy antutu-nál nem teszteli csak a procit és a memóriát(és így rossz eredmény jön ki).

(#95) [w] válasza korcsillio (#94) üzenetére


[w]
őstag

akkor a hiba nálad van, nálam minden paraméterét teszteli, pontozza

cmdr PETER W. VOLKOV

(#96) joci9 válasza korcsillio (#94) üzenetére


joci9
tag

Ja valami olyat olyat megnyomtam, de utána még felugrott pár kérdés, és azokra találomra válaszoltam.
Még a számítógépet is újra akarta indítani a végén (-:
Majd megtanulok kínaiul.

(#97) korcsillio válasza joci9 (#96) üzenetére


korcsillio
őstag

Nálam nem volt gond...

(#98) korcsillio válasza [w] (#95) üzenetére


korcsillio
őstag

Melyik verziót használod?

(#99) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Na, én is idetaláltam végre :)

Néhány hasznos program, hátha más is tudja használni ezeket:

BetterBatteryStats (nagyon jó akkumulátor figyelő program, sokféle beállítással). Ezzel elég egyszerűen meg lehet tudni, hogy mikor és hogyan volt használva az akksi (külön méri, hogy mennyi ideig volt bekapcsolt kijelző, mennyit volt aktív, meddig volt nyugalmi állapotban stb. (ROOT kell hozzá!)

[link]

GL to SD: ha több olyan játékot is szeretnél egyszerre használni, ami sok helyet igényel (pl. Gameloft), akkor egy idő után a 8 gb kevés lesz. Ezzel át lehet pakolni a külső sd-re. Szerintem nagyon hasznos (ROOT kell hozzá!)
[link]

HideBar (demo): el tudja rejteni a systembar-t egy gomnyomásra, így teljes képernyőn lehet játszani és filmet nézni. Probléma, hogy a beállított háttérképet a felbontás megváltozása miatt kinyírja. Illetve néhány programnál nem annyira stabil. (ehhez is ROOT kell!)

[link]

Nekem a 7 collos, IPS kijelző kiválóan megfelelt arra, hogy képregényeket olvassak a tableten. Erre ez a program nagyon is alkalmas. Ingyenes tud .cbr-t és .cbz fájlokat és tömörített mappákat is kezelni:

[link]

Ha eszembe jut még valami, azt is közzéteszem. Amúgy a tablet kb. 2-2 és fél órát bír az igényesebb 3d játékokkal (pl. Nova3), képregényolvasással, internetezéssel inkább 3-4 óra bekapcsolt kijelzővel ( a BetterBatteryStats szerint). Az öt órát még nem sikerült semmilyen módon elérnem (mármint az öt óra bekapcsolt kijelzőt).

[ Szerkesztve ]

(#100) Gabor12 válasza [w] (#95) üzenetére


Gabor12
tag

És milyen eredményt ad az antutu?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.