Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Mezcal válasza N.Zola89 (#199) üzenetére


Mezcal
addikt

4:3-as méreten is jól néz ki a 16:9-es film, ha IPS kijelzőről van szó, csak lesz egy fekete csík alul és fölül.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#202) N.Zola89 válasza Mezcal (#201) üzenetére


N.Zola89
csendes tag

köszönöm. am egyébként most hívtam a focuscamerát,azt mondták hogy kedden jön meg a pro duo,én már nem hiszek nekik mert mondtak már vagy ezer időpontot meg dátumot,szóval lemondtam a rendelést,és megrendeltem helyette a concorde tab play-t,remélem max hétfőig megjön :) ja ha valaki a Prime Duo-n gondolkozik,a laptopszalonban van raktáron :K de a play-t én spec jobb vételnek tartom ;)

[ Szerkesztve ]

(#203) N.Zola89


N.Zola89
csendes tag

na mégiscsak a Pro Duo-sok táborát erősítem holnaptól,egyik üzletben kimaradt egy db és holnap meg is kapom :DD

(#204) Mezcal válasza N.Zola89 (#202) üzenetére


Mezcal
addikt

Érdekes, hogy most keddről beszélnek, nekem mára ígérték és semmi. Lehet megvárom a keddet, ha akkor sem lesz sztorno. Hol találtál még pro duot?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#205) N.Zola89 válasza Mezcal (#204) üzenetére


N.Zola89
csendes tag

az ElektroSzalon-ban volt még 1db,amit holnap ki is szállítanak. le is kellett mondanom ezért a folyamatban lévő megrendelést az EDigitaltól,mert onnan egy Concorde Play-t rendeltem,viszont az csak kedden jött volna meg és 7ezerrel drágább lett volna,és már nem bírok várni :D .remélem hogy nem bánom meg hogy töröltem a play-t és elfogadtam a pro duo-t,gyanús hogy hogy lett az Elektroszalonban hirtelen azaz 1 db,remélem nem egy hibásat vittek vissza és azt akarják rám sózni :F :D

(#206) Mezcal válasza N.Zola89 (#205) üzenetére


Mezcal
addikt

Lehet megbánod még a playt, csak nagyobb az a kijelző. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#207) dwiki


dwiki
senior tag

Nos én ma visszavittem a gépet edigitálba, hogy hibás ugye.
Namost az mondta (nem emlékszem pontosan 140 - vagy 170 - valahány előrendelés van a gépre!!!!
Dúúúrva... Beszállító viszont már nem tud szállítani... Ez a mégdurvább !!!
Úgyhogy visszakérhetem a pénzt, vagy kereshetek vmit helyette...
Csak akkor mit ér így a két év gari? Jó végülis nem rossz az, mert akinek másfél év múlva halja össze magát, ugyan ennyiért sokkal jobbat vehet majd...
(amúgy azt mondta a srác, hogy Prestigioknál viszonylag gyakran előfordul érintőképernyő hiba, mint enyémnél)

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#208) Magnat


Magnat
veterán

Sziasztok,

Ha vkit érdekel, Notebookzone.hu-nál ma vettem 16 gigás verziót 39900ft-ért, volt még nekik 2db. Az oldalukon lehet, h nincs kint, én berendeltem a 8gigásat, akkor hívtak fel, h 16-os van nekik. Am nagyon szimpatikus kütyü, a wifit csak külső progival lehet ébren tartani? Mert a beállításoknál nincs is olyan opció, h mindig legyen ébren...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#209) Magnat válasza Magnat (#208) üzenetére


Magnat
veterán

Sorry, elfelejtettem, h Prime-ról van szó, nem Pro-ról, elnéztem a totyik címét...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#210) korcsillio válasza SShadow (#196) üzenetére


korcsillio
őstag

Fehérvár környékén nem tudok.

(#211) korcsillio válasza N.Zola89 (#205) üzenetére


korcsillio
őstag

Szerintem nem fogod megbánni(de lehet hogy csak elfogult vagyok). :)

(#212) Magnat válasza Magnat (#209) üzenetére


Magnat
veterán

Prime Antutu: 9965 :C

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#213) korcsillio válasza Magnat (#212) üzenetére


korcsillio
őstag

Nem rossz ;]

(#214) kriver válasza N.Zola89 (#197) üzenetére


kriver
tag

Én is ezt nézegettem. Addig vacilláltam, még az edigital jól kibabrált mindenkivel. Sanszos, hogy pár ember foglalta be a teljes készletet, aztán majd drágábban továbbadják. Karácsony előtt pár nappal többet is megadnak érte, csak legyen.
Másik alternatíva nekem is a Concorde Tab Play 16GB. A gyártó magyar honlapjának fórumában már van egy friss tulaj, és eddig teljesen elégedett. Nem tudott olyan játékot rátölteni, ami megakasztotta volna.
Mellékesen ua. a proci van benne, mint a 7.0 Pro Duo-ban, és a Play már JB-vel jön alapból. Van Bluetooth, IPS panel, külön töltőcsatlakozó, fém hátlap, erős WiFi. Csak az akkuja lehetne kicsit izmosabb.
A 220voltnál néztem, ott van belőle (44.900.-) Az 1 év gari, és a tok hiánya miatt is inkább ezzel szemezek. Netezéshez jobb a 4:3.

[ Szerkesztve ]

(#215) kriver válasza kriver (#214) üzenetére


kriver
tag

Concorde Tab Play 16GB fórum
Vannak kínai, japán klón típusok, azok tesztjét meg lehet nézni a youtube-on
link1
link2

(#216) xewyor


xewyor
csendes tag

Ez vajon működhet nálunk?

Aki ért hozzá ránézhetne!

(#217) N.Zola89


N.Zola89
csendes tag

jelentem megjött a Pro Duo-m!!! :DD :DD a kijelzője gyönyörű,sebessége gyors,pikk pakk működik minden,semmi akadás,a wifi is jó,és az akksi jobb mint vártam :) amikor meghozták az akksi 60%-on volt,az üzletben ahonnan jött kipróbálhatták (volt az előzmények közt youtube,facebook,freemail,indavideo szóval megnéztek egy pár oldalt,sebaj xD) 2.5 órát nyomogattam,wifi folyamatosan bevolt kapcsolva és telepítgettem/neteztem.15%-on tettem fel tölteni,és kb 1.5 (!!!!!) óra alatt feltöltött 100%-ra,ez valami hihetetlen,a mobilok tudnak ilyet :Y :DD azt hittem hogy lesz vagy 4-5 óra hossza min. mire feltölt xDD úgyhogy idáig (lekopogom) pozitív minden,egy negatívat tudnék mondani,a 3.5mm-re rákötve hangfalat baromi halk,fülhallgatóval jó a hangereje,de 2.1-est rádugva nagyon halk,na mindegy... :F :)

(#218) Mezcal válasza N.Zola89 (#217) üzenetére


Mezcal
addikt

Grt, én még mindig várok rá, a beígért péntek is bukó a focuscameránál. :(((

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#219) kriver


kriver
tag

A CC Tab Play 16GB-ot az edigital újra tartja készleten. Szerintem az egyik legjobb alternatíva (leszámítva a méretnövekedést).
Mire ma rászántam magam, minden áruházból kifogyott ez is. Hazaértem, és meglepődve tapasztaltam, hogy meglesz karácsonyra. :) Én már lemondtam a 7.0 Pro Duo-ról.
6 napotok van, hogy átgondoljátok. :)

(#220) Magnat válasza N.Zola89 (#217) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Érdekes ez a hangerő dolog, barátnőm Prime Duoja fülessel basszusban meg hangerőben is durván odaver az én Voda Smarttabomnak... Az meg végképp fura, h nálad is csak hangfallal halk, fülessel ok... Ugye aktív hangfalról van szó?

Antutut nem mértél esetleg?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#221) dwiki válasza kriver (#219) üzenetére


dwiki
senior tag

Annyira tartja készleten Edigital, hogy 200 előrendelés van, és 40 fog érkezni hozzájuk... Legalábbis nekem ezt mondták... Új érkezési dátum pedig jan 25 . Messze van Kína, vagy nemtom...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#222) luckyboi82


luckyboi82
tag

A mai napon a 12.03 -i rendelesem semmivé foszlott, felajanlottak 2000 Ft-ot más tabletre. Éltem a lehetőséggel... Mivel ajándék lesz, idősebbek részére, concorde lett belőle, tudom hogy semmilyen szinten nem közelíti meg a produo-t, dehat ez van. Cég nevét nem mondom, de túlnyomó többsége a topicnak innen rendelt volna..

(#223) kriver válasza dwiki (#221) üzenetére


kriver
tag

Még jó, hogy kirakták a számlálót (6 nap... van hátra, hogy karácsonyig megérkezzen). Remélem még beleférek, ma már egyszer koppantam. Tényleg meglepetés lesz. Januárig közepéig már jöhet egy frissített modell :) , akkor újra számításba jöhet a Prestigio is. Meglátjuk...

(#224) patow


patow
senior tag

nekem van egy teljesen új prime duo elado ha valakit érdekel

(#225) thomson33


thomson33
csendes tag

Na megrendeltem a pro duo-t a laptopszalonból, pickpack-pontos átvétellel. A rendelést követő egy órán belül felhívtak, és elmondták kedvesen, hogy jelenleg nincs bent náluk az eszköz, de ne aggódjak, mert kedd körül beérkezik a szállítmány a hivatalos márkaképviselettől és én még karácsony előtt mindenképpen megkapom legkésőbb pénteken, de csak GLS futárral tudják kiküldeni, de ezért ők nem fognak többet kérni mintha az átvételi ponton venném át. Kíváncsi leszek, remélem így lesz és kisgyerek módjára örülhetek neki majd a fa alatt :DDD

(#226) ice9


ice9
tag

nincs 7es pro duo ahogy lattam de sok az alternativa prestigio

[ Szerkesztve ]

(#227) Destr4ct válasza ice9 (#226) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Némelyikhez alternatív pénztárca is szükségeltetik.

What can change the nature of a man?

(#228) partisan1991


partisan1991
csendes tag

Üdv!

Az edigital nekem is a 2000 Ft-os alternatívát ajánlotta a dec. 6-ai rendelésemre...
Van valami ötlet, ugyanilyen árban edigitaltól, hasonló minőségben?

(#229) Magnat válasza patow (#224) üzenetére


Magnat
veterán

Az elmúlt két nap alapján a Primeról csak jót tudok mondani. Stabil, gyors, nem fagy, wifije sokkal erősebb az atlagnál. Ami nem tetszik, a kis akksi (4 órát azért vígan elmegy), illetve a hdmi hiánya. Viszont a kis akksiért cserébe vékony és könnyű, a 7-es Voda Smarttabom egy vaskos batárnak tűnik mellette.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#230) Mezcal


Mezcal
addikt

Én Concorde Tab Play-t keresek, csak nincs.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#231) kriver válasza Mezcal (#230) üzenetére


kriver
tag

Most megint azt jelzi az edigital, hogy van/lesz nekik. Az ottani fórumozók is azt írják, hogy megkapták/megkapják.
Én tegnap rendeltem, még nem kaptam visszaigazolást a tuti szállításról.

[ Szerkesztve ]

(#232) Mezcal válasza kriver (#231) üzenetére


Mezcal
addikt

január 25.-e van az extrémen még mindig.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#233) fordjee


fordjee
aktív tag

Hát én vihetem vissza a pro duom. Szar a fülhallgató csatlakozója. Remélem meg tudják csinálni.

fordjee

(#234) Gabor12 válasza dwiki (#186) üzenetére


Gabor12
tag

Sajnos ez ilyen, olcsó, de sok hiba. Én kiszálltam, ahhoz túl drága, hogy ilyen legyen. Marad az eredeti elgondolás: Nexus 7, mégis az az igazi, azon már van 4.2.1 is és frissül. Csak kissé drágább (az Edigitalnál 80 ezerért nem érdemes megvenni). Minek rontsam el a karácsonyt. Ami feltűnt, a német amazonon nincs 7 pro duo 5570 csak az 5080, és az jónak tűnik [link].

Ne sajnálja senki, hogy az Edigital kidobta a kínálatból, nekik se jó ha ilyen hibás szériát visznek vissza állandóan. El kell ezt felejteni. Akinek megvan és jó örüljön, de nagyon kevés működő példány lehetett. Én négyről tudok ami mind rossz volt.

(#235) thomson33


thomson33
csendes tag

Egyébként meg van már a pro duo-ra a zseléscukorka?

(#236) =Mentor= válasza Gabor12 (#234) üzenetére


=Mentor=
őstag

Mire alapozod, hogy több a hibás mint a jó? Egyébként meg nem csak az Edigital létezik, van még kapásból 2 hely ahol kapható, bár raktáron nincs az igaz. Az 5080 sem rossz, csak sajnos az elavult 4:3 képarányt használja...

:U

[ Szerkesztve ]

(#237) korcsillio válasza Gabor12 (#234) üzenetére


korcsillio
őstag

Jelenleg 8 ismerősömnek van pro duo és eddig egyikünk se futott bele hibásba...... :Y

(#238) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Ha hibás azt beírják a fórumokba.
Ha nem az akkor minek írjanak róla?
Ezért csak azt olvashatjuk ha valami nem működik, vagy hibás....
Nekem pl. a Videoton tévém jó, de sehova nem írom be.
Ha szar lenne akkor én is panaszkodnék, és akkor az a kép alakulna ki hogy a videoton tévék szarok. :DDD

(#239) jarlax


jarlax
tag

Nekem is több mint egy hete meg van, és eddig minden tökéletes rajta, pedig nyúzom rendesen.
Legkisebb fiamnak lesz, úgy hogy muszáj alaposan tesztelni :)
Képminőség és sebesség az árhoz képest nagyon jó. Eddig szinte minden elindult rajta, beépített hangszóró is teljesen megfelelő minőségben szól, WiFi még a leghátsó szobában is jó. A HDMI-t még nem tudtam kipróbálni, de nálunk az nem olyan fontos, mivel 2 médialejátszó is van a házban.
3 ismerősöm is ilyet vett, nekik sincs vele semmi probléma, mivel mindegyiknek én segítettem beüzemelni és "belakni".
Szóval szerintem aki elégedett a masinával, az általában nem is ír ide, mert minek. Én is csak azért írtam mert láttam hogy megy a cry, amúgy csak informálódni szoktam itt. Minden fajta készülékből van hibás, még iPad-ből is láttam jó párat, úgyhogy nem kell egyből temetni a készüléket mert páran belefutottak hibába.

(#240) Nyigu


Nyigu
csendes tag

Sziasztok
Most találkoztam a Jézuskával aki elküldte ezt ajándékba a fiamnak [link]
nagyon gyors,gyönyörű a képe és pendrive-ról is lejátsza a 720-as madagascar 3-at :D
Kérdés:erre is és a 7-es pro duo-ra is azt irják hogy frissíthető 4.1-re.valakinek sikerült már??

Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

(#241) JoeYi válasza Nyigu (#240) üzenetére


JoeYi
őstag

még nem adták ki rá

(#242) korcsillio válasza Nyigu (#240) üzenetére


korcsillio
őstag

Én beszéltem a gyártóval,készül rá a frissítés,azt ígérték rövid időn belül meglesz.

(#243) Nyigu


Nyigu
csendes tag

kösz a válaszokat :D

Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

(#244) ice9


ice9
tag

aki nem sieti el, annak januárban jön egy hasonló versenyző wayteq xtab-70dci

elvileg 35k lesz a nyitóára

[ Szerkesztve ]

(#245) kriver válasza ice9 (#244) üzenetére


kriver
tag

Jól néz ki. Van rajta fogás bőven. Ha nem jön meg karácsonyig a CC Tab Play, akkor esélyes lehet. Ráadásul Wayteq-et besz. áron is meg tudok venni (bővített garival). :) Remélhetőleg ez is fém hátlappal jön. 100x szebb, mint a sima dc a gagyi gombjaival.

[ Szerkesztve ]

(#246) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!
most akarok tabletet vásárolni! két tabletet néztem, ami nem ás mint a prestigio pro duo 7.0 meg a 8.0 . Néhány információt tudnátok róla mesélni? pl, mennyire laggol, a filmekkel hogy barátkozik, böngészésre mennyire alkalmas?

(#247) korcsillio válasza Richee11 (#246) üzenetére


korcsillio
őstag

Full hd filmeket néztem már rajta,legkomolyabb játékok futnak szépen,net gyors(torrentezek is vele).Ha lesz időm csinálok egy rövid videót a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

(#248) Richee11 válasza korcsillio (#247) üzenetére


Richee11
senior tag

szóval akkor mered ajánlani?

(#249) korcsillio válasza Richee11 (#248) üzenetére


korcsillio
őstag

Igen,merem ajánlani.Ha a környéken laksz(Pásztó)szívesen megmutatok rajta mindent!

(#250) b0bcat válasza ice9 (#244) üzenetére


b0bcat
addikt

Ő fogja letaszítani a "besztbáj-trónjáról" a Prestigio Pro Duo-t. :D (Bár a 3Ah-s akku némi aggodalomra ad okot annak fényében, hogy a Pro Duo lényegesen nagyobb akkuval 4 óra netezést bír... :()

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.