Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Mezcal válasza Sody01 (#650) üzenetére


Mezcal
addikt

Lapozz vissza!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#652) Prof01 válasza Mezcal (#651) üzenetére


Prof01
veterán

Hiába olvas vissza, neki Prime Duo-ja van, és tudtommal azt nem lehet. Legalábbis az itteni kínai program a Pro Duo-hoz való.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#653) csui83


csui83
csendes tag

Miért van az hogy csak 4GB-ot lát a gépem a Pro Duo 8GB-ából?

(#654) bumbalaci55 válasza csui83 (#653) üzenetére


bumbalaci55
tag

A rendszernek kell a többi.

(a világon mindenből kettő van)

(#655) Prof01 válasza csui83 (#653) üzenetére


Prof01
veterán

Mert a többi a firmware-é és az alkalmazásoké.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#656) Chaser válasza bumbalaci55 (#638) üzenetére


Chaser
titán

A li-.ion akkuk pont attól mennek tönkre ha "kisütik" őket. 10 órás töltés pedig felesleges, ahogy feltölt lekapcsol az elektronika.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#657) csui83


csui83
csendes tag

Bumbalaci, Prof: köszi! Akkor csak ezzel a 4 gb-tal tudok gazdálkodni.

(#658) csui83 válasza Chaser (#656) üzenetére


csui83
csendes tag

A kisütés azt jelenti hogy teljesen lemerítem? Akkor most mit csináljak? És ha bármikor máskor merülésig használom...? Nyilván előfordulhat.. Vagy az első pár töltés után már nem számít az ilyen 'kisütés'?

(#659) Chaser válasza csui83 (#658) üzenetére


Chaser
titán

Van benne egy védelem, hogy teljesen ne engedje lemerülni. De ezt a védelmet okosok' ki is szokták kapcsolni. Ha nem hackelgeted ezt a részt akkor nem lesz vele nagyobb gond mint bármelyik kommersz li-ion akkuval.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#660) csui83 válasza Chaser (#659) üzenetére


csui83
csendes tag

Értem. Nem hackelem én, de akkor az első töltésre vonatkozóan van szabály szerinted? Elég a 4 óra amit írnak általános töltésidőnek? De ha rajtahagyom éjjelre az sem gond?

(#661) Prof01 válasza csui83 (#660) üzenetére


Prof01
veterán

Elég neki, és ha rajta marad az se gond.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#662) vasi89 válasza Prof01 (#661) üzenetére


vasi89
addikt

Én azt vettem észre hogy rádugom töltőre és kb. 1 óra múlva azt jelzi hogy fel van töltve teljesen. Viszont, ha rajtahagyom 4 órán át akkor lényegesen tovább bírja mint mikor lehúzom már akkor mikor jelzi, hogy feltöltött. Nem mondanám negatívumnak csak nem értem miért csinálja.

(#663) Chaser válasza csui83 (#660) üzenetére


Chaser
titán

Van szabály. Nem kell nulláig lemeríteni és rajtahagyhatod töltőn 10 óráig is, amikor az elektronika úgy érzi megkapta jelzést úgyis lekapcsolja a töltést. Ezt csinálhatod élete végéig, akkor sem fog másképp viselkedni. amivel élettartamot ténylegesen lehetne növelni, az a hőmérséklet csökkentése. De ez tabletnél eléggé kivitelezhetetlen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#664) b0bcat válasza vasi89 (#662) üzenetére


b0bcat
addikt

Ezt alá tudnád támasztani - akár általad lejegyzett - számokkal? ;)

Olyanról mondjuk hallottam már, hogy ugyanaz a készülék (Motorola Defy) bekapcsolva 100%-os töltést jelez, de ha kikapcsolod és töltőre dugod, akkor (a 100-nál) jóval alacsonyabb százalékról folytatódik a töltés, és így töltve többet is bír.

A lítiumos akkuk túlmerítése azt jelenti, hogy 3,3V alá esik a feszültségük. (Egyes helyeken 3 ill. 2,5 voltot is szoktak írni.) Ezt a júzer szándékosan nehezen tudja kivitelezni, hiszen az elektronika biztonságos szintnél kikapcsolja a készüléket, ami tovább fogyaszthatná a delejt.

Élettartam: kutatások szerint ha csak 80%-ig töltöd a telefont, akkor sokkal hosszabb életű lesz az akku. Ennek nem tudom, mennyi relevanciája van a mai világban, amikor sokan évente cserélnek készüléket, a lítiumos akksik pedig 500-1000 töltési ciklust röhögve elviselnek, ergo nincs hova növelni az akku élettartamát. :U (A feleségem Defy készüléke bő másfél éves, és nem gyengült érezhetően az akku benne, pedig naponta tölti a feleségem.)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#665) Gabor12 válasza Magnat (#620) üzenetére


Gabor12
tag

Ha jól értem az probléma, ha Nexus 7-tel javaslom az összehasonlítást? A kétszeres ár csak átmeneti. A Samsung Tab 7 2, igen gyenge, kifutóban, ahhoz nem érdemes hasonlítani. Érdemes egy kicsit előretekinteni az időben.

[ Szerkesztve ]

(#666) Mezcal válasza Gabor12 (#665) üzenetére


Mezcal
addikt

Átmeneti? Miért, hamarosan 36 lesz a Nexus is?:)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#667) Gabor12 válasza Mezcal (#666) üzenetére


Gabor12
tag

O dehogy (egyébként 37). 44 és 55 között lesz. De NVIDIA® Tegra® 3 quad-core processor, 16 GB, és nagyobb felbontás. Akinek van rokona vagy utazik az USA-ba annak 44 eFt (a mostani árfolyamon).

[ Szerkesztve ]

(#668) patow válasza Gabor12 (#667) üzenetére


patow
senior tag

A Nexus 7-nek nincsen saját fóruma?

(#669) fradimil3


fradimil3
tag

Sziasztok!

A wifit tényleg eldobálja a pro duo?
Edigitalos oldalon láttam pár ilyen hozzászólást..

(#670) [w] válasza fradimil3 (#669) üzenetére


[w]
őstag

nem

cmdr PETER W. VOLKOV

(#671) scymex válasza fradimil3 (#669) üzenetére


scymex
csendes tag

Nem :) Alvó módban maximum kikapcsol, de azt is át lehet állítani.

(#672) Chaser válasza Gabor12 (#667) üzenetére


Chaser
titán

Szuper, itt mindenkinek van rokona:)
Ellenben ha 40k lenne én akkor se venném valszeg, mert csuda hw, de nem tellett hdmi-re meg sd bővíthetőségre...?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#673) fradimil3 válasza scymex (#671) üzenetére


fradimil3
tag

Értem, köszi :)

(#674) Magnat válasza Gabor12 (#665) üzenetére


Magnat
veterán

Nem, az a probléma, h te -ráadásul több alkalommal - gyakorlatilag reklámozod itt a Nexus 7-et vagy ha úgy tetszik, agitálsz másokat a megvásárlására. Azt tudom elképzelni, h vagy Nexus 7 eladásokban vagy érdekelt, vagy így próbálsz másoktól megerősítést várni, h megérte érte kiadni a plusz pénzt. Nem hiszem, h annyira nehéz lenne megérteni, h aki Prestigiot vett, az vagy nem tudott vagy nem akart többet áldozni tabletre mint amennyibe kerül, de legalábbis a dupláját biztosan nem (és pechjére USÁ-ban sincs ismerőse).
Hidd el, h ha pl a Chevrolet Cruze topikba járkálnál be csak azért, h a fórumozókat arról biztosítsd, h mennyivel jobban jártak volna egy kb dupla annyiba kerülő 3-as BMW-vel és tennéd ezt úgy, h mindig felsorold a BW pár paraméterét amiben jobb a Chevroletnél, már ők is elunták volna...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#675) Mezcal válasza Gabor12 (#667) üzenetére


Mezcal
addikt

Nézd, ide azok járnak, aki Pro Duo-t vettek, és azért vettek azt, mert jelenleg a legjobb vétel ár/érték arány 2 év garanciával. Magasról teszek a Nexusura, mint mondtam, nekem nem ér annyit, amennyivel többe kerül, főleg úgy, hogy van egy Pro 7-em.

Kíváncsi leszek arra 44ezerre...
Meg -hdmi, -microsd- ami nálam eleve kizáró ok. Az, hogy valamivel nagyobb felbontású a kijelzője, hát adok neked egy ezrest, ha a két kijelző közül megmondod, melyiknek nagyobb a felbontása, mert én a minap néztem a Media Marktban a Nexus 7-et, video stb és arra jutottam, semmivel nem gyengébb a Pro Duo, ami a felhasználást illeti.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#676) patow


patow
senior tag

A prestigio oldalán a prime és pro ra látok firmware letőltési lehetőséget,tartalmaz valami ujjat, nem tudjátok?

(#677) lacuska74


lacuska74
tag

Tudom hogy elég h..lye kérdés de melyiket érdemesebb választani?
Számomra az ips kijelző a lényeg, más nem érdekel.

(#678) dom1n0 válasza patow (#676) üzenetére


dom1n0
aktív tag

PMP5570C 1.1.1 17-10-2012 Download

ez ami rajta van :)

(#679) patow válasza dom1n0 (#678) üzenetére


patow
senior tag

Igen,de engem igazána prime duo része érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#680) Magnat válasza Mezcal (#675) üzenetére


Magnat
veterán

A felbontást már én is leírtam, h pl a Voda SmartTabomat (1280x800) hasonlítva a Prime Duohoz nincsen olyan nagy difi mint gondoltam... mármint pixelesnek egyáltalán nem pixeles, inkább attól tartottam, h kevés dolog fér el a képernyőn, de majdhogynem még úgy is gondolom, h 7 collra inkább való az 1024x600, mivel soxor annyira picik pl netezéskor az objektumok, h macera ujjal eltalálni őket.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#681) gyuzso


gyuzso
tag

sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni ilyet néztem ki . Prestigio Multipad 8.0 ultra duo
49.990.-Ft. Nem igazán értek a tablethez, vagy esetleg valami javaslat más tipus.
a kijelző gorilla vagy milyen anyag?
Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#682) BazsiBazsa1


BazsiBazsa1
csendes tag

Kedves Emberek

Vettem 10 Ft híján 37 000 Ft-ért egy Prestigio MultiPad 7.0 Pro Dou készüléket. Amin az android 4.0.4 -es verzió van. Mivel elvileg lehet a Jelly Bean -re (Android 4.1) fejleszteni, Én megpróbáltam. Nem sikerült Windows 8 alatt. Simán felismerte a Win 8 a jószágot és kezelte. Csak össze kellet dugni. Mikor a mínusz hangerőt megnyomtam előjött egy "USB-eszköz csatlakoztatva" felületű képernyő amin egy USB-tár bekapcsolása gomb van. Ezt aktiválása (megnyomása után) már importálhatnám a képeket a tabletről. Tehát a leírás már itt jelentősen eltér. Arról nem is beszélve, hogy, ha a RKBatchTool.exe prg.-ot elindítom és behívom az img fájlt, akkór a Connected Devices résznél a 2-1-5 felett, nekem rózsaszínű a panel, ami a leírásban, zöldnek kellene lenni. Ha Upgrade gombot megnyomom, akkor pedig hibaüzit kapok. Fekete alapon Piros kiírással.
Pontosan ezt:
<Layer 2-1-5> This operation didn't do, because of not supporting!
*****Upgrade Done Succes <0>Fail<1> Time<1634828>*****

Már kipróbáltam, az asztali gép hátlapi USB csatlakozóján is csatlakoztatni az eszközt, de semmi változás.
Aki tudja a gondomra a megoldást, az legyen olyan kedves írja már le. Előre is köszönöm a válaszokat.

Egyébként nekem, amire használom, arra jó. Pár napja van meg. Egy-két szót írok az eddigi tapasztalataimról. Vékony, könnyű, Wifi jó. Képernyője, színei, jók. Az éréntésre pontosan gyorsan reagál. Nem volt még olyan nálam, hogy a jobb sarokra böktem és a bal sarkot érzékelte volna. Eddigi free progik futottak rendesen rajta. Ami nekem fontos az a szkájp (skype) megy gond nélkül. A kamerák nem művészi alkotásra valók. A 0,3-as első kamera a skypera tökéletes. A hátsó kamerát nem tudom elképzelni mire használom majd. Egyszerűen élethelyzetben nem látom mire kelhet, de ez csak az én egyéni problémám. Mivel pontos az érintésben, ezért írni is jó vele felhőbe. Mivel sokat írok, ezt is jó néven veszem a készüléktől. Pár játékot is levetem. Hamar melegszik, de minden ment idáig. Nekem a belső memória csak 2 GB szabad helyet enged felhasználni :-( pedig 6-ot írnak a leírásokban. A micro SD kártyát ki is használom ezért is. A pendravot egy átalakítóval rá tudom csatlakoztatni a tabletre. Jó még az is, hogy nem recseg-ropog a kezemben, mikor megfogom. Remélem tartós is lesz. Összességében ahhoz képest, hogy androidos és az ára sem a 150-200 ezer Ft-ot kóstálja, elég jó. Lightos készülék. Lehet az ágyba, stb helyen internetezni vele, írni e-mailt, internetre, kommunikálni minden szinten mással. Facebooktól kezdve skypon át, stb. és elég korrektül. (Gyakorlati tapasztalat.) Játszani. Előfordult már, hogy Ha nagyon meleg, a készülék, akkor a megmakacsolja magát és olyan alkalmazások sem mennek, ami előtte mentek. Bár lehet, hogy egy szoftver fejlesztés segítene rajta. A Total Commander viszont nem tudom miért nem megy sehogy és a Contract Killer 2 játék, de a több száz app -ból, amit kipróbáltam, csak ezek nem mentek. Szóval Én ajánlom mindenkinek.

(#683) patow


patow
senior tag

A neves Notebookcheck oldalán található a prime duorol egy nagyon részletes, mindenre kiterjedő teszt, amiben jó eredményeket hozott.Össz pontszámra otvan a nexus mellet.

(#684) BazsiBazsa1 válasza BazsiBazsa1 (#682) üzenetére


BazsiBazsa1
csendes tag

Azt lefelejtettem, hogy ha ilyenkor, mikor lefagy, ki és bekapcsolom, akkor jól megy minden újra. Azért gondolom, hogy csak szoftver hiba.

(#685) bumbalaci55 válasza Chaser (#656) üzenetére


bumbalaci55
tag

Mindössze kétszer csináltam azóta 20% és már megy a kakaó :)

(a világon mindenből kettő van)

(#686) BazsiBazsa1 válasza bumbalaci55 (#685) üzenetére


BazsiBazsa1
csendes tag

bumbalaci:
És ezt mihez írtad?

patow:
Az az oldal németül szövegel és nem ez volt a kérdésem. Egyébként Én megvagyok elégedve idáig a készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#687) korcsillio válasza BazsiBazsa1 (#682) üzenetére


korcsillio
őstag

Még nincs kész rá a 4.1.

(#688) BazsiBazsa1 válasza korcsillio (#687) üzenetére


BazsiBazsa1
csendes tag

Van egy jó hírem!
Van!

http://www.prestigio.com/products/Tablet_PC/MultiPad/MultiPad_7.0_PRO_DUO

Nézzd meg a download résznél

Vagy nem? Pedig az van ott.

[ Szerkesztve ]

(#689) patow válasza BazsiBazsa1 (#686) üzenetére


patow
senior tag

Nem neked irtam,hanem mindenkinek,egyébként nekem a google forditotta le

(#690) dom1n0 válasza BazsiBazsa1 (#688) üzenetére


dom1n0
aktív tag

kb. 10 hozzászólással ezelőtt írtam, hogy ez a gyári rajtalévő FW...

(#691) patow válasza dom1n0 (#690) üzenetére


patow
senior tag

Köszi,közben rájöttem én is.

(#692) fordjee válasza BazsiBazsa1 (#682) üzenetére


fordjee
aktív tag

Nálam megy a Total Commander is és a Contract Killer 2 is, semmi bajuk (utóbbinak annyi, hogy baromi nehéz és el is akadtam benne, persze nem fizettem semmire).
Más, elvileg van ezekhez 5 giga felhő szolgáltatás? Az hol van, vagy mi az? Hogy lehet szert tenni rá?

fordjee

(#693) lehasznalo


lehasznalo
tag

Tudom, hogy tab topik, ezért a kérdésemért elnézést,
de sehol nem találtam véleményt, így gondoltam itt megpróbálom.
Mi a véleményetek a Prestigio Multiphone 4300-asról? IPS 4,3".
Besz.rt a telefonom és sos vennem kellene valamit.

[ Szerkesztve ]

az őszinteség az egyszerű emberek luxusa

(#694) b0bcat válasza lehasznalo (#693) üzenetére


b0bcat
addikt

Irreálisan drága. 40-45-ért is lehet ilyen tudású készüléket kapni (5"-ost). ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#695) scymex válasza fordjee (#692) üzenetére


scymex
csendes tag

Ez lenne az:
https://www.sugarsync.com/
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sharpcast.sugarsync

(Ha bár nekem a Google Drive jobban bejön :) )

(#696) Magnat válasza b0bcat (#694) üzenetére


Magnat
veterán

1et értek, lassú, 1 magos soc, sztem is felejtős...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#697) lehasznalo válasza b0bcat (#694) üzenetére


lehasznalo
tag

Köszi a választ.
Akkor mit ajánlotok ilyen árban, ami jobb?
A keret kb. 50k.

az őszinteség az egyszerű emberek luxusa

(#698) ice9 válasza Magnat (#696) üzenetére


ice9
tag

a 4500-ban és 5000-ben 2 magos 1ghz van

[ Szerkesztve ]

(#699) Magnat válasza ice9 (#698) üzenetére


Magnat
veterán

A Nexus 7-ben pl meg 4+1, de a kérdés nem arra vonatkozott :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#700) ice9 válasza Magnat (#699) üzenetére


ice9
tag

hupsz benéztem. :D de a hír alapjába véve igaz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.