- ldave: New Game Blitz - 2025
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- Ivqkzy-: 2. gépem
- droidic: EA GAMES – élő emberrel a supportban 2025 ben
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Ivqkzy-: Eddig
- sziku69: Szólánc.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
A file függvény fájlnevet vár első paraméterül, Te pedig a $current változót passzolod át neki, ami a beolvasott fájl tartalmát, meg az ahhoz fűzött további adatokat tartalmazza. Ez így eleve nem lesz jó.
Azt írod, hogy fopen($path), de közben a $path változó értéke nincs beállítva (vagy legalábbis itt nem osztottad meg velünk). Ha a kódodból és hsz.-edből jól vettem le, az eredeti fájlt szeretnéd módosítani úgy, hogy hozzáírsz még adatot, tehát akkor az általad $file-nak nevezett változót kellene átadnod neki. De szerencsésebb lenne ezt inkább $filename-nek elnevezni, hiszen épp csak egy fájlnév, nem a fájlt reprezentáló objektum vagy ilyesmi (tehát félrevezető a név).
Az fopen két paramétert vár, csak egyet adtál meg. Ez a hibaüzenetekből egyértelműen kiderül, ha nincsenek kijelezve a hibaüzenetek, fejlesztés idejéig igazából kötelező (hogy időben észrevedd, meg hogy ne legyen ilyesmi, hogy nem érted, mi van). Mivel csak írni szeretnél a fájlba, passzold át még neki a "w" paramétert.
Aztán a foreach-ben ha jól értem ilyen jó fáradt fejjel, ki akarod szedni a már meglévő sorokat. Na de aztán nem teszed bele igazából azokat az értékeket, amik "újak", csak kiszedsz - tehát pl. egy üres fájlnál nem írsz vissza a fájlba semmit. Így nem meglepő, hogy az egész nem is működik.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- GAMER PC : RYZEN 5 4500 / 16GB DDR4 / ASUS RX 480 8GB / WiFi / Bluetooth / 512GB M.2 SSD / 500GB HDD
- Dell Latitude 7390, 13,3" FHD IPS , I5-7300U CPU, 16GB DDR4, 512GB SSD, WIN 11, ( olvasd végig )
- Acer PREDATOR HELIOS NEO 16 / i9-14900HX / RTX 4070 (140W) / 1 TB SSD / 240HZ
- Topping A70 Pro fejhallgató erősítő
- Topping D70 Pro Octo DAC
- Csere-Beszámítás!AMD Asztali számítógép PC Játékra! R5 5600/ RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD Sérült I W10 I CAM I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude 7320 - i5-11GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest