Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Djuree


Djuree
félisten

na én kiléptem az ismertetett okok miatt. ha vasárnap este sincs elég tag századhoz az sztem régen rossz. hangsúlyozom nincs senkivel semmi bajom, van rengeteg tagunk, de sztem 80%-a nem játszik csak egyedül, vagy úgy sem és ennek nem így kéne lennie, maguktól kéne jönniük játszani, nem nógatni őket. kipróbálok másik klánt, majd meglátjuk milyen lesz, lehet az sem lesz jobb, akkor onnan is megyek tovább. amúgy akikkel játszottam eddig, mindenki jó fejnek tűnt, köszi nekik :K

fsb1000: nem tudod jobban szervezni, ha 80%-a a tagoknak le se szarja a többieket. lehetsz akármilyen szervező. egy szint felett már nem rajtad múlik.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#102) kugli81 válasza Djuree (#101) üzenetére


kugli81
aktív tag

Én pl századoztam volna 6 fele léptem be ,de nem kaptam egy meghivot se irtam nektek ,de fsb irta nem vagytok elegen...........Ahányszor belépek szakaszozni sikerül csak.... vagy nem küld senki meghivot a századba vagy mindig elkerülöm :(

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#103) Murder3


Murder3
addikt

kötelezettségeket kell tenni.
ennyi, ez egy klán ahol főleg a századozás az első célpont, olyat meg ne csináljanak már h miközben előre megvan beszélve egy század időpont és ezzel szembe máshova mennek el századozni.

(#104) fsb1000 válasza kugli81 (#102) üzenetére


fsb1000
nagyúr

16:00-kor még kevés volt az aktív tag, 17:00-kor még mindig csak 15-16-en voltunk.
Mndenkinek küldtem meghívót 17:42-kor. És 15 perc múlva feloszlattam a századot.
Nekem nem fáj hogy nem jött össze, de azt sajnálom, hogy többen azért lépnek ki mert nem tudnak században részt venni miközben az aktív tagok egy része más Klánok századában játszik.

"Meghívás csak barát listáról" opciót ki kéne kapcsolni, mert lehet többen ezért nem kapják meg a meghívókat. Sokáig én se kaptam emiatt, de én olvasom a chetet és látom mikor indul század.

----

A PHE-t épp azzal a céllal hoztam létre, hogy kötelezettségek nélkül lehessen egy Klánba tartozni. Szerintem az már nem játék, ha x időpontra kötelezővé tennék a században való részvételt. Legalábbis nekem ez nem tetszene. Sem más előírás.
Azon lehet morfondirozni, merre menjen a szekér, ha 60 tagból nem tudunk kiállítani t6 századot XX ok miatt és t8 századot YY ok miatt. Én azt is eltudom fogani, hogy mindez természetes folyamat és megnézzük mi lesz a vége.

----

A fogyásnak van másik oka is: legalább 2-3 MAGYAR klánról tudok, ahol erős toborzást folytatnak, igéretekell, jóhír keltéssel. A múlt héten engem is hívtak ezek közül kettőbe.
Ezzel szembe a PHE semmilyen reklámtevékenységet, vagy toborzást nem folytat, sőt korlátoztam a felvételeket is, mert lassan a többség nem is PH!-n regisztrált tag és az átlag életkor is kezdett csökkeni.

[ Szerkesztve ]

(#105) kugli81 válasza fsb1000 (#104) üzenetére


kugli81
aktív tag

Én nem lépek ki ha mindenki kilép sose jön majd össze ...... szakaszozom majd leszunk többen és fejlödik mindenki szerintem és lesz század is ha belépnek többen max nem leszünk annyira összeszokva..... Addig a szakaszokban megismerjük egymást jobban :) ezt jól leirtam na mindegy csak megértitek ...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#106) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Köszönöm a PHE-nek, hogy tagja lehettem. Adott amit adhatott, sokat tanultam itt. Továbbiakban nem kívánok már tag lenni, pl FSB írta itt lejjebb, próbált századot összerántani, de nem ment, és ez újabban gyakran van így t6-ban is. A többit meg hagyjuk. csak a szépre... :)

(#107) fsb1000 válasza Stirlitz (#106) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Legalább írd le tisztességgel mi történt.....
Pár perce a cheten véleménykülönbség alakult ki közöttünk csapattárs kilövése miatt.
Ráadásul úgy, hogy néhány dolgot elfelejtettél ott is leírni, és még neked állt feljebb.

Nekem elég markáns a véleményem csapattárs kilővésével kapcsoltaban: Nem lehet rá magyarázható ok, kivéve ha Team Killer-t lövünk ki..
Azt hiszem elég finoman fogalmaztam a szpicsünkben, de az igázsag az, hogy én sem szívesen játszom olyanokkal akikkel alapelvekben sem tudunk egyetérteni.

(#108) Stirlitz válasza fsb1000 (#107) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nos, amiről Te nem tudhatsz, az az, hogy napok óta érlelődött bennem a döntés. A véleménykülönbség ebben a témában megvan, ez igaz. Csak nem ez vezetett ide, hanem amit Te magad írtál lejjebb. A mai vitánk ebben, csak az utolsó csepp volt. Nekem állt feljebb? Ugyan. Te lettél ideges attól, mert ugyanolyan jogosnak tartom a véleményem, mint Te a tiéd. És ezt le is mertem írni, ez halatlan, ugye? Mitől is lennél Te tévedhetetlen? Csak az FSB féle felfogás van? Hát nem.

(Pont ezt a semmire sem jó személyeskedést akartam elkerülni, de hát ha nem lehet békében kilépni, ám legyen. Mehet a flame! :) )

(#109) fsb1000 válasza Stirlitz (#108) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nézd... elfogadom, hogy neked ez volt az utolsó csepp és ennélkül is távoztál volna.
Most már csak azt kérem, hogy a bejelentett szándékod mihamarabb cselékvéssel is nyomatékositsd.

---
Természetesen nem csak az én véleményem létezik, mintahogy nem csak Stirlitz féle felfogás van. Ugye a vita azon bontokazott ki, hogy szerinted minden "ilyen" Pz38na csapattársat ki kell löni a csata kezdetén, mert téged akadályozott az egyik (IS-el voltál)
Én csupán annyit kérdeztem, hogy a csata elején honnan tudod mit fog csinálni?

Nem voltam ideges, most sem vagyok az, szinte sosem jellemző rám ez az állapot.
A probléma ott volt, hogy elfelejtetted leírni szakaszban hozták be a t4-es Pz38na-t, méghozzá egy t8-as. Te viszont t7-el voltál, és bármikor egybe kerülhetsz Pz38na-val....
Ennek helyességén lehet vitatkozni, de én nem ezt vitattam, hanem azt hogy a csata elején egyből kilövöd a Pz38na-kat.

Mikor kicsi tankjaid voltak nem voltál ilyen nagy legény, te is mentél Pz38na-val t7-ekkel egy csapatban. Akkor hogy esett volna ha egyből kilő egy csapattárs?
Szerintem ugyanaz az ember vagy mint 1 hónapja, csak az IS-ből bátraban szólsz ki, és jogot vindikálsz magadnak hogy másokat kilöjj a csapatodból már a kör elején, mikor még semmit sem csinált. Se jót, se rosszat.
Nem csak neked, bárkinek szóváteszem, ha ilyeneket ír a csetre vagy fórumra, mert nem tartom követendő példának. Megakadályozni nem tudom és nem is akarom, hogy ezt tedd, de legalább szóban jelzem, hogy nem feltétlenül helyes ez a cselekedet.

[ Szerkesztve ]

(#110) Stirlitz válasza fsb1000 (#109) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Na most, hogy ez csak pz38na-ra vonatkozna, ezt Te találtad ki. Én ezt így nem mondtam, hogy csak az a típus mumus. És úgy hozták be, és itt a lényeg, nem elég, hogy nincs még sejtése sem, mit tegyen, mert erőszakkal fejlesztik, hanem akadályozz is. Elhihetted, nem az első alkalommal járok hasonlóképpen, de egy dolog megnyugtat. Tegnap is volt randomban ilyen berántott t1-2 tank, de nem volt semmi dolgom vele. 3-an mentek neki az első 5mp-ben. És nem véletlenül. És még valami, amikor én szenvedtem a pz38na-val, rögtön beírtam az első 30mp-ben, hogy scoutolni fogok, és figyeljenek. Meg lett a hatása, hasznosnak bizonyult nagyon sok csatában, én segítettem a csapatom, és nem hátráltattam. Na, megyek nyomatékosítom a döntésem, elnézést a késlekedésért, több gondunk nem hiszem, hogy lesz egymással.

(#111) fsb1000 válasza Stirlitz (#110) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A chat már nem visszaolvasható, úgyhogy kár bizonygatni mi is volt... Te csak pz38na-t írtál, és szó sem volt szakaszról. Ott még te is elismerted.

Bármit írsz, nekem nem szimpatikus hogy Te , mint Stirlitz, illetve mint "stevedoki" eldöntöd más játékosokról "nincs még sejtése sem, mit tegyen" és ennek okán kilőhető.
Én épp így gondolhatnám rólad a statod alapján, meg amit láttam közös csatáink alkalmával, de Te is gondolhatnád ugyanezt rólam, és akkor már a csata elején kilőhetjük egymást a Te logikádat követve.

A saját magadról alkotott kép (ahogy leírod) viszont pozítiv, fel sem merül benned, hogy tán az akkori random és nem random csapattársaid nem feltétlen értenének egyet az önértékeléseddel, csak nem tették szóvá az ügyködésed, nem löttek ki helyből, csak tették a dolguk, a játékot játéknak tekintették, és a saját poziciójukban próbáltak a legjobban teljesíteni elfogadva azt, hogy nem minden csapattársuk nőtt még fel a feladathoz.

Én is remélem, hogy nem lesz több gondunk egymással, és megtalálod a helyed, akár olyan klánban ahol a te szemléleted uralkodó.

(#112) Stirlitz válasza fsb1000 (#111) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nos sokat én sem láttam belőled a játékban (annàl több vitàt a fórumban ) , a stat meg nem is annyira mérvadò, amiòta tudjuk, hogy stat javìtàsa miatt mennek kis tankal néhànyan. :) Nekem nem számitott, de ha Neked ettől hosszabb.. :) Nem bìrod ki, hogy ne múljon el nap vita nélkül, ugye? Nem akartam parttalan vitába szállni, de hát ezt sem sikerült megérteni megint. :) Akkor utoljàra, szerintem köcsög aki nagy tierű tankal sokkal kisebbet random csatába visz a többi kárára. Ja, és szerintem az eletben is az. Na, és akkor most ruggozhatsz még ezen, de nem velem. Kiléptem, így ide többet nem írok. Részemröl akkor Te ignore, és visszafelé is ezt várnám el. Talàn menni fog..

[ Szerkesztve ]

(#113) fsb1000 válasza Stirlitz (#112) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Nem bìrod ki, hogy ne múljon el nap vita nélkül, ugye?"

Nekem úgy tünik ebben a fórumban eddig nem voltak viták és rajtad kívül senki sem köcsögözött itt. A Klánban sem voltak viták, legalábis én sosem vettem benne részt és nem is láttam ilyet.
Összesen két nácizó és zsidózó gyereket kellett eltávolítsak, de velük sem vitáztam, mert nem egy dimenzióban mozogtunk.
----

Köcsögözés és ignoroskodás helyett én további jó játékot kívánok neked a Wot-ban.
És ezt komolyan gondolom.

(#114) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Az ignorálás figyelmenkívül hagyást jelent, nem szitokszó :)

=^-^=

(#115) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Erre inkább nem írok semmit, nehogy halmozottan félreértős legyél.

(#116) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#115) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez most komoly? Normálisan írtam minden rossz szándék nélkül mert azt hittem nem ismered a szót, erre úgy reagálsz mintha beszóltam volna...

=^-^=

(#117) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#115) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Légyszíves legközelebb gondold át, hogyan reagálsz, tudom én is hibás vagyok mert most volt vitád valakivel és nyilván ez még élénken él benned, nem kellett volna írnom, belátom, de akkor sem kell így reagálni főleg ha a másik jó szándékkal írt.

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#118) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#117) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is jó szándékkal írtam...

Ha most elkezdtem volna magyarázni, hogy de bizony ismerem az "ignorálni" ige jelentését, akkor mégegyszer félreérthető leszek azáltal, hogy magyarázkodok.
Ennyi... nem kell ezt túl pörgetni.

----
Bár így utólag belegondolva.... azért megtisztelő lenne, ha nem úgy gondolnád, hogy képregényekből szereztem a szókincsem és SMS-eken csiszoltam a fogalmazó képességem.

(#119) Murder3 válasza Stirlitz (#112) üzenetére


Murder3
addikt

38na az egy scout tank ugyan úgy bekerül Nagycsatába amúgyis...

(#120) fsb1000


fsb1000
nagyúr

T8 század szerda 21:00-tól!

(#121) krisz74 válasza fsb1000 (#120) üzenetére


krisz74
tag

Igyekszem ott lenni.

(#122) fsb1000 válasza krisz74 (#121) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Eleve nyitott lesz, tehát nem csak PHE tagok lesznek.

(#123) marked one94 válasza fsb1000 (#122) üzenetére


marked one94
őstag

Ha nem leszek este fáradt felnézek szerintem én is :) Kíváncsi vagyok mit tud a kis Lorraine 40t században.

You'll Never Walk Alone

(#124) L-e-f-i-e válasza marked one94 (#123) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nekem meg most lett meg az ISU estére szerintem felcuppantom rá a Bl10-et aztán remélem jó lesz :)

Fura volt egyik csatában, rámír a Tiger II, i hope u stock ... -még- ;]

=^-^=

(#125) fsb1000


fsb1000
nagyúr

OK, ha elegen leszünk, akkor tier szerint is lehet majd válogatni.
(legutóbb voltak t7-esek is)

(#126) marked one94


marked one94
őstag

őőő nem úgy volt hogy ma este lesz század?

You'll Never Walk Alone

(#127) L-e-f-i-e válasza marked one94 (#126) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Alakult csak nem volt nyitott, PH-sok meg nem voltak elegen így oszlott.

=^-^=

(#128) fsb1000 válasza marked one94 (#126) üzenetére


fsb1000
nagyúr

20:50-21:14 között volt aktív a század. Az elégséges létszám nem jött össze.
A következő - és lehet utolsó - próbálkozás a hétvégén lesz.

(#129) marked one94 válasza fsb1000 (#128) üzenetére


marked one94
őstag

aha értem, én olyan 21:20 körül nézegetem a tank századokat, és se t6 se t8 nem volt. Pedig jó lett volna kipróbálni a t8at :)

You'll Never Walk Alone

(#130) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Egymaskozt a kommunikaciot hogy oldajatok meg? Amugy eleg ritkan tudok valakit elcsipni akar egy kis platoonra is. Ha lattok fenn, batran irjatok ram, esetleg rogton ivnite. En kaphato vagyok ra barmikor :). A nikem ugyan ez mint itt.

Miert?????

(#131) L-e-f-i-e válasza Snakeiboy (#130) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A játékban vanbeépített hang funkció, be kell kapcsolni ott lehet kommunikálni :)

=^-^=

(#132) fsb1000 válasza Snakeiboy (#130) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem kell egymásra írni. Minden PHE tagnak megjelenik a Klán csatornája, csetje.
Azonnal látod ki az aktív és tudsz írni is üzit, amit mindenki lát.
Írd be a chetbe hogy mivel mennél szakaszba (pl: t6-t8) és ha van jelenkező akkor csináltok egy szakaszt.

Ha nem klántaggal akarsz kommunikálni, akkor legcélszerűbb a barátlistára felvenni.

[ Szerkesztve ]

(#133) Snakeiboy válasza fsb1000 (#132) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Igen ezt tudtam, ugy ertettem hogy csata alatt hang alapu kommunikacio. A jatekban levo hang alapu kommunikacio csak a szakasz tarsak halljak?

Miert?????

(#134) krisz74 válasza Snakeiboy (#133) üzenetére


krisz74
tag

igen

(#135) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Szombat 21:00 PHE t8 század

(#136) D.Orion válasza fsb1000 (#135) üzenetére


D.Orion
veterán

Első csata

Replay

Köszönöm a váratlan meghívást, remélem a többi csatátok is ilyen jó lesz! :R

(#137) fsb1000 válasza D.Orion (#136) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A vége 5:1:1 lett aztán elfogytunk, de 75 ponttal mentünk egy extra kört.
Rush... és majdnem nyertük.

(#138) Allien


Allien
veterán

T6-s szakaszba mivel menjek majd? Jelenleg KV3, és SU100 van, de ma lesz USA Med M4A3E8 Sherman, és M6 heavy. Melyik jobb csapatba? (az emberi tényezőn kívül) :B ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#139) L-e-f-i-e válasza Allien (#138) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szakaszba, mindegy, az amelyiket jobban élvezed, vagy húzni kell, a századra leginkább a KV3 a nyerő.

=^-^=

(#140) D.Orion válasza Allien (#138) üzenetére


D.Orion
veterán

T6 mindig KV3-mat gyűjt és 2-3db VK3601H vagy VK3001H-t. TD egyáltalán nem kell T6-ba.

Platoon = Szakasz
Company = Század

[ Szerkesztve ]

(#141) Gyuri27 válasza D.Orion (#140) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért a su-100 csinál csúnya dolgokat. Ha meg van mögé egy grille is ott nem igen jönnek át.
A 100-s ágyút használod rajta aminek 2 akkorra a rof-ja mint a 122 (sokan ezt használják a kv-n bár szerintem a 107 jobb) csak pislogás van. Optikával ugyanis a látótávja 500 méter.
A su-t meg nehéz észrevenni + háló + camó (a kv3 látótávja 380 méter).
A sebessége is jó. Alkalmas áthelyezésre, menekülésre, tűzoltásra.
Néhányszor valaki hozott su-100-t századba. Azok jó körök voltak.

Ami valóban nem kell az a slugger, jpz4 mert elég gyenguskák.

Amd - Radeon - Ryzen

(#142) Allien


Allien
veterán

Köszi a válaszokat! :R A német vonalam is nem sokára eléri a T6-s szintet. De, mi a helyzet az amcsi vonallal? A KV ellen elég jól lehet használni a T1 Heavy-t. Gondolom, az M6 v. KV3 is hasonló. Nem szeretitek az amcsi tankokat? :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#143) D.Orion válasza Gyuri27 (#141) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem volt még olyan company csatám ahol su-100 lett volna, majd egyszer keresek egy olyan századot. Ez most majdnem olyan, hogy kell-e vk vagy sem. Ha van van, ha nincs nem hiányzik. Taktikával mindent lehet pótolni.

Allien: T1 heavy és M6 szar, hogy ha tudják, hogy hol kell meglőni. Amatőrök lövéseit elnyeli, mert nem jó helyre lőnek, de egy zis-6 KV-val nem ellenfél se a T1 Heavy se az M6. Company-ba kifejezetten nem keresik őket.
T8nál már más a helyzet. Ott nagyon favorit az IS3 a hatalmas sebzés miatt, de pl tegnap azért a T32-vel megdaráltam én is őket. Tény, hogy ha találkozik 2-2 IS3 - T32 a nyílt terepen, akkor valszeg az IS3-mak életben maradnak és győznek, de ha már lehet kicsit játszani a helyzettel, akkor a T32 esélyei radikálisan megnőnek. A gyorsabb töltés és mozgás, pattogósabb weak point. IS3 weak-jét ha meglövöd az bármikor benyeli a lövést T32-ről még ott is tud pattanni. IS3 többször gyullad fel, T32 viszont hajlamos ammo rack sérülésre.

[ Szerkesztve ]

(#144) Allien válasza D.Orion (#143) üzenetére


Allien
veterán

THX, akkor az amcsi vonal marad publikra , örömködni (kivéve arty vonal, az borzalom az amcsiknál). Néha eszméletlen jó köröket lehet menni SHerman v. T1 tankokkal. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#145) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Sziasztok!

Örülük, hogy tegnap végre sikerült összehozni egy T8 századot.
A [PHE] Prohardver Harckocsi Ezred "történelmének" első fejezetét ezzel a szép emlékkel és kiváló játékélménnyel szeretném lezárni.
2012. márc.12.-én megszüntetem az Ezredet jelenlegi formájában.
Köszönöm, minden jelenlegi és volt tagunknak, hogy együtt játszhattunk, főleg az első hónapban igazán kiemelkedő és jó hangulatú csatákat vívtunk századokban.

Szerencsés vagyok, mert sok jó játékost megísmertem, akikkel szakaszban vagy más klánokban remélhetőleg lesz alkalmam késöbb is együtt játszani.
A következő egy hétben mindenkinek lesz ideje másik klánt keresni, jó helyet taláni, új klántársakat szerezni.

A megszüntetés oka az, hogy a Klánunk elsődleges célja teljesült, illetve a játékosok fejlődésével okofogyottá vált. Kezdetben akár 2-3 századot is ki tudtunk állítani, de mára ez a tevékenység lecsökkent, nincs rá igazi igény. A jobb játékosok távoztak, az aktívabbak másik klánba mentek, sokan pedig inaktívak lettek.
Két hét alatt - ami 3 hétvégét tartalmazott - 5 alkalommal próbáltam századot szervezni, és sajnos egyszer sem sikerült, miközban egyes tagjaink más klánok századaiban játszottak.
A legutolsó szervezés csak azért sikerült, mert barátlistáról lett feltöltve a század.

Mindenkinek jó játékot kívánok!
FSB1000

(#146) vbbb válasza fsb1000 (#145) üzenetére


vbbb
őstag

Mi köszönjük a lehetőséget! További jó játékot mindenkinek!

(#147) pocok28 válasza fsb1000 (#145) üzenetére


pocok28
tag

Én is köszönöm!

A tegnapi T8 század nagyon jól ment. :DD
Ha jól emlékszem 5-1-2 lett a végeredmény.
Vereséggel zártuk az utolsó csatát, de csonka csapattal indultunk.
Majdnem sikerült ezt is behúznunk.

Fájdalommal veszem tudomásul az ezred megszüntetését. :O

Köszönöm, hogy tagja lehettem az ezrednek. :B
Sok barátra leltem itt, és remélem, sokszor összefutunk majd egymással.
Ha lehet, akkor a zöld oldalon legyetek! :DD
Persze nézőpont kérdése, mert mindig mindenki a zöld csapatban játszik, kivéve az ellenség. :D

Kívánok mindenkinek eredményekben gazdag, szép vadászatot! ;)

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#148) krisz74 válasza fsb1000 (#145) üzenetére


krisz74
tag

Sajnálattal hallom,bár azért várható volt.Köszönjük az eddigieket.További jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#149) Plokijuma válasza fsb1000 (#145) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Sajnálattal olvastam soraid. Szeretném megköszönni, hogy létrehoztad a csapatot, sok embert megismerve kellemes perceket tölthettem el Veletek.

Szerintem egy WoT csapatnak nem feltétlen a századokról és CW-ről kéne szólnia. Emiatt nem is értem, miért kéne megszüntetni. Igen, a PHE jelenleg kicsit vegetatív állapotban van, de ez nem ok arra, hogy feloszoljon. Minden csapatnak vannak hullámvölgyei(jelenleg) és hullámhegyei(dec. vége). Lesz ez még jobb is.

u.i.: Ha oszlatás lesz, akkor valószínűleg csapat nélkül fogok maradni egy jó ideig, mivel nem nagyon ismerek más magyar csapatokat. (Amiket ismerek, azokat az elég rossz hírnevük miatt ismerem. )

(#150) fsb1000 válasza Plokijuma (#149) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igazad van, nem csak a századozásról kell szólnia egy WoT klánnak.
Természetesen bárki újraszervezheti a PHE-t, én nem szándékozom a nevet megtartani.

A magam részéről kicsit kalandozni fogok, megnézem más klánokban hogy mennek a dolgok, mennyire aktívak, és milyen századokat vagy CW-t szerveznek illetve milyen módszerekkel. Még az is lehet pár hónap múlva újra megalakítom a PHE-t, ha addig valaki nem teszi meg.
Vagy egy másfajta klánt... még nem tudom.

---

Laca, természetsen neked is igazad van abban, hogy a "lazaság", vagy méginkább a megkötöttségek nélküli tagság, eléggé egyedülálló és sokunknak másként nem is menne.
De lehet pont ez a lazaság okozta sok tagunk távozását.
Én nem tudom mi a jó megoldás, az is lehet elég lenne egy 10-15 fős baráti klán, ahol jól elvagyunk és max. szakaszozunk. De a játékabbahagyás természetes folyamat, egy átlag játékos nem hiszemn hogy 3-4 hónapnál többet szán erre a játékra, a baráti klánok is megszünnek. Kell valami más, valami tartósabb ami fenn tartja egy klán belső életét és a tagok közötti normál kapcsolatokat.
Bár a fene tudja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.