Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Daywalker válasza Cucuska2 (#249) üzenetére


Daywalker
addikt

Majd tier VII felett leszoksz róla, amikor egy skuló 1000-1500 pénzbe kerül:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#252) fsb1000 válasza Sanya (#250) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Amint lesz egy vállalkozó szellemű FC.
Nekem még tanulni kéne az új játékmodokat. Ha jól számoltam a csaták fele nem a régi Standard Battle. Persze t6-ban valószinűleg az ellenfél sem felkészült, de azért nem lenne rossz úgy elindulni, hogy nagyjából tudjuk hogy lehet nyerni.
A béna.. hezitáló taktika nagyon morálromboló, elöbb oszlik a század, mintha jó csapatok ellen veszítenénknk 3 kemény csatát.

(#253) Sanya válasza Daywalker (#251) üzenetére


Sanya
nagyúr

artyal én is mindig a levegőt lövöm, csak egy idő után lefele csapódik a "golyó" :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#254) Daywalker válasza Sanya (#253) üzenetére


Daywalker
addikt

:DDD Na igen... ;)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#255) Cucuska2 válasza Sanya (#253) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem geoszinkron pályán mozog a lövedékem. :P

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#256) Nazgulls válasza Timyyy (#236) üzenetére


Nazgulls
csendes tag

Szia .

írtam már privátban is , lehet nem olvastad..

Ha lenne rá lehetőség akkor szeretnék csatlakozni a klánhoz :)

W.o.T. = Nazgulls

(#257) Timyyy válasza Sanya (#250) üzenetére


Timyyy
őstag

Semmikor.
De nekem címezd legközelebb. :)

(#258) Veatta


Veatta
aktív tag

Mivel már nem olvasom a Prohardver Wot fórumát ezért a klánból is kilépek. Viszlát és kösz a halakat!

(#259) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Sziasztok!
A Klán vezetésének és a tagoknak a következő javaslatott tenném.

Szervezzünk versenyt.
A verseny célja az lenne, hogy kicsit felpezsdüljön a Klán élet. Esetleg új tagokat is szerezhetnénk általa.
A verseny tárgyára nincs konkrét javaslatom, de olyan mérhető teljesítményre gondolttam, amely nagyjából tier és harckocsi állomány független.
Pl. Vasárnap ki tudja a legtöbb kill-t elérni.
Vagy 10 egymásutáni csatából ki tudja a legjobb győzelmi/vereség arányt bemutatni.
stb
Aztán lehetne olyan is, hogy adott tankra (amely a legtöbbelnek a garázsában van) írunk ki elérendő célt.

A jutalom lehetne "erkölcsi" forumban dicsőség tábla, vagy akár valamilyen konkrét gift is.

(#260) Sanya válasza fsb1000 (#259) üzenetére


Sanya
nagyúr

rendben. esetleg replayok?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#261) fsb1000 válasza Sanya (#260) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem az macerás. Persze a WotLogerről készült pillanatkép is.
Én úgy gondoltam az eredmények jöhetnek bemondásra is. De bármi megfelel.

(#262) Sanya válasza fsb1000 (#261) üzenetére


Sanya
nagyúr

csütörtökön délután/este nem tudtam veszteni panther2-vel és tiger P-vel. de annyira, hogy érzésem szerint ki sem lőttek.
Majd pénteken megkínlódtam 1-1 nyertes csatáért :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#263) fsb1000 válasza fsb1000 (#259) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A verseny megszervezéshez kéne a Klán vezetők támogatása is, mert ezt a fórumot nem minden tag (szerintem fele/negyede sem) olvassa.
Ha jól emléxem csak a vezetők tudnak körlevél szerű üzenetet küldeni WoT-ban.

Igazából akkor lenne értelme, ha a jelenlegi 35 főből legalább 6-8-an támogatnák az ötletet.
Egyéni versenyt, vagy saját célokat naponta is tüzhetünk ki magunknak, ahhoz nem kell Klán versenyt szervezni.

Egyébként az eredmények ellenőrzéséhez elegendő lenne reggelni Wot névvel erre az oldalra, mert napi bontásban mutatja a statot és semmit nem kell lementeni/feltölteni: [link] (sajnos épp a kill/nap értéket nem mutatja....)

(#264) #56230144


#56230144
törölt tag

Hanyas tiertől van tagfelvétel?Tier 6 os full stock T-34-85 el tudok szolgálni. :(

(#265) Phantomhive


Phantomhive
aktív tag

Sziasztok!

Egy jóbarátommal kb. 1.5 hete keztünk hobbi szinten(napi 1-2 óra) játszani ezzel a játékkal.
Eleine pesszimista voltam vele kapcsolatban, de egészen magával ragadott mára már.
Nem vagyunk/vagyok egy zseni benne, 3 tankom van össz-vissz(2xTier3 + 1xTier4).

A kérdésem az volna, hogy van-e valami "homokozó" klán itt PH!-n, ahova a kezdőket gyűjtitek be, hogy együtt lövöldözzünk és tanuljunk vagy a klánon belül van-e helyetek "noob" játékosok számára?

Még kicsit ködös néhány dolog, hogy mi-hogy megy.
Ha pár szóban eltudnátok kalauzolni, akkor nagyon hálás volnék :R

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#266) bandiras2 válasza Phantomhive (#265) üzenetére


bandiras2
senior tag

Eligazítani? milyen vonalon indultál el?
Német vonalon a PZ4 ágat tudnám javasolni, abból választhatsz két tigris felé is, és oldalra a TD ág és a többi tank is elérhető. TD ágon Hetzertől nem rossz, pontosak és sebeznek is, de könnyen átlőhetőek. Megfelelően használva a StuG egy vadállat.
Orosz irányban a KV ág a használhatóbb(szerintem). KV1 KV2 KV3 IS és társai nem rosszak, ráadásul KV13 irányból át lehet menni a másik főágra is. A nagy ágyúk nagyot csapnak, de pontatlanok. TD ágon a legjobb rejtésük van.
Franciákkal nem sokáig kísérleteztem, ARL44 vonaláig mindegyik használhatatlanul FOS, utána viszont veszélyesek nagyon köszönhetően az automata ágyúiknak.
Amerikai ágon az ágyúk erősek, pontosak, a tankok pedig papírból vannak, a TD vonaluk viszont nagyon durva lett.
Nemsokára jönnek a Britt tankok... Nem sok jót láttam a fa elején. Ami vastag, annak az ágyúja vicc, ami pedig el van látva tűzerővel, az papír.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#267) Phantomhive válasza bandiras2 (#266) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

amcsi ágon indultam el medium tankkal első sorban. azt hiszem egy M2-es tankot nyúzok, de nem tudom h mi legyen a célom vele.
eligazításon belül pedig arra gondolok, hogy jó volna tartozni valami közösséghez, klánhoz. ezért is kopogtatok nálatok, hogy van-e lehetőség csatlakozni, mik a felvételek vagy van-e valami amatőrgyűjtő klán esetleg.
elolvastam az első hozzászólást, de nem derül ki belőle ilyen irányú érdemi információ számomra :)

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#268) fsb1000 válasza Phantomhive (#265) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Konkrét kérdésekre könnyebb válaszolni, mint egy bonyolult játékot elmagyarázni.
Van néhány írás kezdőknek, olvasd el, probáld ki és aztán tegyél fel kérdéseket.
Linkeket itt találsz: [link]

Az is sokat segítene, ha gyakorlott játékossal szakaszba vagy századba mész és megfelelő szituációban, élőszóban kapod az infókat.

(#269) Phantomhive válasza fsb1000 (#268) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Elnézést, urak. Azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést legelőször :B

A hangsúly a "szocializálódáson" van. Úgy gondolom, hogy egy közösségbe verődve sokkal többet tudnék tanulni, mint magamtól, magányosan játszogatva a random csatákat.

Mivel látom, hogy a topic címe World of Tanks klán (ezért is nem a nagy WoT topicba írtam a kérdést azaz ide ) így ide dobtam be a kérdést, mert szeretnék csatlakozni valami közösséghez vagy hozzáverődni pár emberhez, akiket támogathatnék és tanulhatnék tőlük. :)

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#270) fsb1000 válasza Phantomhive (#269) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Remélem a klán vezetőjétől pozítiv válast kapsz.

(#271) L-e-f-i-e válasza Phantomhive (#269) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez igaz, azonban minden közösségben akadnak közösségromboló "egyedek" az ilyeneket hiba lenne komolyan venni, és nem minden úgy van ahogy néhány nagyokos "bölcs bagoly" gondolja, bár ha nyomon követed a fő Wot topicot jobban lehet szórakozni mint egy kabarén. Van egy bohócunk kb hetente kéthetente szerepel is. Na abból tanulni nem lehet, szórakozni viszont igen :D

A játékra térve sokat lehet tanulni replayekből is, de leginkább úgyis az fog dönteni milyen stílus fekszik neked jobban hiszen minden tank más és más, nincs egyen szabály hogyan kell játszani. (szerencsére) :)

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#272) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Innen mit érdemes megvásárolni ???

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#273) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#271) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem ne hozd át erre a fórumra is a piszkálódásaidat és minősítgetéseid.

--

(#272) H.Ezredes
Erre a tankra én a következőket venném meg:
Szellőzés
Töltés gyorsító
..
Célzó rendszer

[ Szerkesztve ]

(#274) Phantomhive válasza L-e-f-i-e (#271) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Nem követem a nagy topikot, de ilyenek vagyunk, ez van :)
Én túl öreg vagyok és lusta is másokat baszogatni; csak egy társaságszerűséget keresek, mert konvojban menni és lőni a népet nagyobb poén, érted.
Nem tudtam, hogy ez a topic amolyan "menekült-tábor" vagy mi :DDD

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#275) fsb1000 válasza Phantomhive (#274) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a topicot azért indítottam, hogy a PHE-nek legyen egy saját fóruma illetve a másik fórumban kifogásolták, ha klánügyekről beszélgettünk.

A PHE-t meg azzal a céllal alapítottam, hogy mindenki helyet kapjon benne (olvasd el az első hsz.-t) , függetlenül attól mennyit és milyen szinten játszik. Pont az olyanoknak mint te, vagy én vagy mások, akik közösségben szeretnének játszani.
A PHE jelenlegi vezetője Timyyy, nála kell jelentkezni, ha be akarsz lépni a klánba. A PHE Wot oldalán olvashatod, hogy a felvételi követelemények szigorodtak.

Jelenleg nem túl pezsgő a klánélet, de szakasztársakra biztos találhatnál naponta.
Az új játékmodok megjelenése óta nem szervezek századokat, mert nincs aki vezesse a századot. A közelgő 0.7.5 pecs után újabb 3 pályát kell megtanulni, ezért én augusztus végére tervezem, hogy legalább 3-4 taggal el lehet indtani egy századot t4, t6 szinten.

(#276) bandiras2 válasza H.Ezredes (#272) üzenetére


bandiras2
senior tag

PZ4 re ventillátor, periszkóp és álcaháló van nekem.
Orosz tankokra a periszkóp kötelező kellék, mert nincs látótávolságuk.
Ventillátor minden tankra felmehet, az nem árt, bár nagy tankokra rettentően drága. Nagyobb tankokra a töltésgyorsító is muszáj lesz, de a PZ4 még elég gyorsan tölt.
Vizes lőszer és CO2 a benzintankba tankfüggő. Az előző update előtt KV3 ra muszájvolt a CO2, mert minden lövés üzemanyagot ért. Porsche tigrisemet meg van hogy körönként 2x ammorackelik.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#277) fsb1000 válasza bandiras2 (#276) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ebből arra következtetnék, hogy a PZ4-et főleg felderítésre vagy hátulról snájperkedésre használod.
Ha jobban belegondolok, mikor a fejlesztésben eljutottam a PZ4-ig, akkor még elég kredithiányos lehettem, és csak a venti ment rá, sőt álcaháló is mert olcsó és leszedhető.

Később, amikor farmtankként funkcionált vagy funny tankként, akkor ment rá a töltés- és célzásgyorsító. 100% legénységgel nagyon hatékony, bár a hatásuk csekélynek tünik az amúgy is jó löveg paraméterekhez képest.

A periszkop drága, de legalább leszedhető. Több tankon is alkalmaztam (állóhelyzetben +25% látótáv), de csak néhány pályán érzem úgy hogy hasznos. Alacsony tierben gyakran rak Malinovkára vagy Sztyeppére és ott nagy előny a többi "fapados" tankkal szemben.
Egy dinamikusabb csatában, főleg a frontvonalon, nem sok hasznát venni.

(#278) bandiras2 válasza fsb1000 (#277) üzenetére


bandiras2
senior tag

Lehetőség szerint agresszív stílusban használom, vezettem már nálam nagyobbakat is mert a gyáva férgek féltették a szaros tankjaikat, és mögöttem bujkálva mertek csak jönni egy töküres árokban... de mikor bedob az óriások közé meghúzom magam és osztom őket messziről, kell a periszkóp. Bokros terepen mindenképpen jól jön az álca, függetlenül az ellen tankjaitól, 230% legénységgel úgy töltik az ágyút mint a kisangyal, nem érzem hiányát a töltés és célzásgyorsítónak, az adrenalin roham 10% élet alatt szívás tud lenni az ellennek, Autoloaderes AMX féleségek ellen meg amúgy is csak a távolság orvosság, közelharcban mindenképpen elvérzik.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#279) fsb1000 válasza bandiras2 (#278) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jogos érvek... lehet én viszem túlzásba, de még a Churchillre is raktam töltésgyorsítót, hogy lemenjen 2 sec alá a töltési idő.
Az adrelanin rohamra sajnálom a képességXP-t elhasználni, bár tényleg nem rítka hogy a tankok 10 hp vagy alatta rohangálnak az utolsó esély effektus következtében.

(#280) bandiras2 válasza fsb1000 (#279) üzenetére


bandiras2
senior tag

multkor 10 HP-val ötöt öltem fedezékből, csak úgy daráltam kifelé, haver meg csak nézett hogy mit művelek. :DDD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#281) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#273) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hozzád ki szólt, ne kezd el a trollkodást bár a véredben van tudom, hejj második gyerekkor.. :DDD

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#282) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#281) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mint a topik nyítója kérlek ezt a stilust és hangnemet mellőzd.
Köszönöm!

(#283) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#282) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nyugi van és kérlek ne kezd megint, köszönöm!

=^-^=

(#284) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Szeretném tájékozatatni a tagságot, hogy Timmy-nek (jelenlegi klán vezető), tettem egy ajánlatot arra vonatkozóan, hogy a klán prancsnokságát adja vissza az alapítónak, azaz nekem.
Itt olvasható: [link]

A másik fórumban nem fejtettem ki részletesen az okaim, de itt megteszem.
1. A klán eredeti céljai nem valósultak meg.
1.a, szűrési feltétel lett bevezetve a felvételre, nem elég prohardver tagnak lenni.
1.b, a klán vezetése nem szervez századokat, de még szakaszokat sem

2. A tagság fogy, melynek oka elsősorban a klán vezetésének paszívítása.

3. Nincs semmilyen toborzás, vagy tagságbővítésre írányuló szándék

4. A klán vezetése ebben a fórumban nem reagál a jelentkezés után érdeklődő PH! userek hsz-eire, nem reagál a felvettett ötletekre (pl házi verseny szervezése), jelenlétével nem tiszteli meg a tagok által szervezett századokat

Összefoglalva: Egy teljesen passzív vezetés alatt vegetáló WoT klán a PHE, amely csak a nevében klán. Gyakran még a köszönés szintjéig sem jutunk el a klán chetben.

(#285) Sanya válasza fsb1000 (#284) üzenetére


Sanya
nagyúr

támogatom!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#286) Bingisz válasza fsb1000 (#284) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért ezt így nem kellene Timmyre fogni:

Másrészt, mintha saját magadnak mondanál ellent:

Idézem:
A megszüntetés oka az, hogy a Klánunk elsődleges célja teljesült, illetve a játékosok fejlődésével okofogyottá vált. Kezdetben akár 2-3 századot is ki tudtunk állítani, de mára ez a tevékenység lecsökkent, nincs rá igazi igény. A jobb játékosok távoztak, az aktívabbak másik klánba mentek, sokan pedig inaktívak lettek.
Két hét alatt - ami 3 hétvégét tartalmazott - 5 alkalommal próbáltam századot szervezni, és sajnos egyszer sem sikerült, miközban egyes tagjaink más klánok századaiban játszottak.
A legutolsó szervezés csak azért sikerült, mert barátlistáról lett feltöltve a század.
Mindenkinek jó játékot kívánok!
FSB1000

Én mint régebbi klántag,tudom hogy már a te vezetésed alatt is szállingóztak el rendesen az emberek.....

De remélem egyszer még felemelkedik a PHE (a nokiával egyetemben)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#287) fsb1000 válasza Bingisz (#286) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Először is te nem vagy tagja a PHE-nek, hanem egy másik klánnak vagy a tagja (BPPD), ezért talán célszerübb lenne ha a klánvezetés megváltozására írányuló javaslatomat nem kommenteznéd, bár a véleményedre kiváncsi szoktam lenni más témákban.
Én sem szólok bele a Te klánodban ki és miért legyen vezető, te se tedd itt.

Másodszor pedig hibás a helyzetértékelésed. A PHE-t 55 fős tagsággal adtam át, és valóban lezártunk egy korszakot, ami után 2 alternatívát láttam. Első gondolatom a megszüntetés volt, de a tagság egy részének kérésére inkább a parancsnokság átadása mellett döntöttem.
A második korszak csak egy vegetálás volt, és szerintem ennek oka elsősorban a passzív vezetés. Timi gyak. semmit nem csinált, még szakaszba is másokkal jár, nem a PHE tagjaival.

Én úgy gondolom itt az idő, hogy ez a második korszak is lezáruljon.

(#288) Bingisz válasza fsb1000 (#287) üzenetére


Bingisz
addikt

Rendben.

Csak magamat tudom ismételni: Remélem a PHE egyszer újra felemelkedik...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#289) Daywalker válasza fsb1000 (#284) üzenetére


Daywalker
addikt

Hja, valami történhetne már...támogatom.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#290) Timyyy


Timyyy
őstag

Aki játékban és privátban is megkeresett, mindnek válaszoltam, aki ide írt, az nekem külön is.
A klánt visszaadom, csak az oszlatás elkerülése miatt vettem át úgyis, és egyben ki is lépek belőle.

Az én felem teljesítve az ajánlatodból.

[ Szerkesztve ]

(#291) fsb1000 válasza Timyyy (#290) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszön, Timyyy!

----
Annyival megtisztelhettél volna, hogy magánban engem is tájékoztatsz (én írtam neked tegnap) és nem hozol kellemtlen szitúba a másik fórumon, ahol kérdérő vontak én miért nem teljesítem a vállalásom. Holott nem is tudtam erről a hsz-ed-ről.

(#292) Timyyy válasza fsb1000 (#291) üzenetére


Timyyy
őstag

Elnézést, nem gondoltam, hogy valaki percre figyeli amit a klánhoz írtam. A privát utána jött volna a linkkel.

(#293) fsb1000 válasza Timyyy (#292) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Talán szerencsésebb lett volna ha nekem írsz elsőként privátot, és akkor a haverod nem von kérdőre a másik topikban miért is írogatok még oda?

Virkir miért tudhatta előbb a döntésed mint én? Nem is PHE tag.
Nagyon unkorrekt dolog volt. Ezt sem tudtad megfelelően elintézni.
Gáz...

[ Szerkesztve ]

(#294) Timyyy válasza fsb1000 (#293) üzenetére


Timyyy
őstag

Azért tudta előbb mert olvasta a klánfórumot. Ennyi. Puffogj magadba. Ide meg én nem írok többet.

(#295) tomabear


tomabear
csendes tag

Sziasztok!
Van itt valaki aki szegedi és játsza a játékot? PM pls! :R

(#296) szalai56 válasza fsb1000 (#293) üzenetére


szalai56
senior tag

Szia
Mi ez a gift akció?

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#297) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Sziasztok.

Ugyan nem vagyok PHE tag, illetve más klánban sem vagyok benne. Nem is szeretnék jelentkezni, csak az lenne a kérdésem, hogy nem gond-e ha ebbe a fórumba is be-be nézek, és ha olyan téma van, ami nem a PHE klán életét, de a WoT-ot, tankokat, akárbármit érinti, akkor hozzászóljak?

Üdv:

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#298) fsb1000 válasza szalai56 (#296) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egy Wot fórumon olvastam előszőr, arról hogy a Gift shopra megint akció lesz július végén (volt már ilyen csak visszavonták pár nap után, mert nagyon fogyott)
Aztán próbáltam utánanézni a kapcsolataimon keresztűl és az utolsó érdemi infó az volt, hogy csak a régi előfizetők kapnak valamennyi % engedményt.
A modiktól engedélyt/állásfoglálást is kértem, hogy az apróban hírdethessem a gift akciót, az engedélyt megkaptam: [link]

Csak közben július vége van és semmilyen akció nincs. Gondolom a 7.5 pecs bevezetése, meg a stálingrádi pack EU szerveres gikszere elmosta az egészet.
Egy másik forrásból azt a hírt kaptam (legyen ez szóbeszéd) hogy augusztus végére tolják, vagy rosszabb esetben a köv pecs elé.
--

(#297) AlexWolf Részemről nem gond, de ez nem egy pörgős topik. Elvileg csak események szervezések idején van használatban.

[ Szerkesztve ]

(#299) szalai56 válasza fsb1000 (#298) üzenetére


szalai56
senior tag

Köszi.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#300) fsb1000


fsb1000
nagyúr

"sodor" klántársunk ötlete nyomán holnapi napra (vagyis mára) pályabejárásokat javaslok.
Az érkező 0.7.5 peccsel 3 új pályánk is lesz. Akik már a tesztszerón kipróbálták segíthetnének tanácsaikkal a gyakorló szobákban.

Az új pályák közepes felbontásban:

Pacific Coast (Serene Coast) és ezt ismerem a legjobban

Highway

Port

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.