Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) fsb1000 válasza Allien (#50) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szia!
70-es taglétszámig elégséges ha a ph!-n aktív vagy és szeretsz a WoT-al játszani és van már párszáz csatád, amiből látszik, hogy ez nem csak pillanatnyi fellángolás.
Kérlek olvasd el a Klán oldalán lévő leírást, mert ismerned kell a célokat nehogy később csalódás érjen: [link]

Továbbá szükségesnek vélem, hogy a következőket elfogadd:

- A PHE azért jött létre, hogy a ph!-n fórumozók és barátaik beléphessenek egy klánba, ahol nincsenek szigorú feltetélek, szabadon lehet játszani
- A PHE csak egy infrastrukturát biztosít, hogy a WoT-ban a játékosok könyebben egymásra találjanak és szakaszt vagy századot tudjanak szervezni.
- A klánnak nincs elvárása a tagokkal szemben, csak annyi hogy az általános közösségi normákat betartsák a játékban és a cheten.
- A klán semmit nem tud nyújtani - ezért nincsenek extra elvárások - csak a nativan létező klán tulajdonságokat, mint a klánjelzést és a közös chetet
- A PHE-t a játékosok töltik meg tartalommal, sem a vezetőnek sem más ranggal rendelkezőknek nem feladata, hogy felnőtt embereket megneveljenek vagy helyettük tegyék szervezetté a játékidejüket.
- A PHE keretin belül szervezett századokért annak létrehozója a felelős, az ő döntése kit válogat be. Ajánlott elsősorban PHE tagot és/vagy olyan játékost beválogatni aki a század többi tagjával azonos szinten tud közreműködni az eredményes csatákban.
- A PHE keretin belül szervezett századokban bárki vállalhat írányító szerepet, de az elsőbbség a "Field Commander" rangú játékosoké.

------

Az én kivánságaim és megjegyzéseim (mint a PHE alapítója)

- Lehetőség szerint ne gyűrűzzön be az a szemlélet a PHE-be, hogy a gyengébb képességű játékost lebecsüljük, leszóljuk illetve kerüljük el, hogy képessége vagy járműparkja alacsony szintje miatt ki legyen rekesztve bárki.
- Lehetőség szerint normális hangnemben beszéljünk egymással, még vesztes és elbénázott csaták után is.
- A közös játék elsődleges szerveződési formája a szakasz legyen, hogy minimális szinten kiismerjük egymást, fejlődni tudjunk.
- Az jelentekezzen századba, akinek az adott századba illő harcjárműve van, és képes elfogadni az írányítók által megbeszélt taktikát, vagy ennek hiányában is tud a többiekkel együttműködni.
- A századba ne duplázási céllal és ne jármű "húzási" céllal menjünk, erre alkalmasabb a szakasz. A században ne raboljuk a másik 10 játékos idejét vagy kreditjét. A csaták között max. 5 perc teljen el, század indításkor küldjünk invitet, de késöbb már ne ismételjük, csak annak aki kéri.
- A században nem kötelező, de hasznos a mikrofon használata és már elvárt, hogy a beszédhang be legyen kapcsolva. A lelkesedés díjjazandó, de azt kerüljük el, hogy egyszerre többen beszéljenek, vagy valakinek több ellentmondó utasítást/kérést adjunk.
- Ha valaki úgy hibázott században, hogy a taktikát szándékosan nem tartotta be, akkor viseljen el egy kis dorgálást és okkuljon a történtekből. Senki ne legyen mimóza, mert itt nem barbizunk, néha az adrenalin túlbugyog, de azért a dorgáló hajlamúak is maradjanak normális keretek között.
- Felvételkor vagy konfliktiusok megtárgyalásakor minimális kommunikációs hajlandóságot mutassunk, mert aki több platformon, több mondatos kérdésekre egyetlen "Igen"-t tud válaszolni, arról feltételezhető, hogy számára nem fontos a PHE tagság.
- Akinek van véleménye, jobbító javaslata az a fórumra írja, mert a chetre írt mondatok elszállnak az éterbe.
- Kilépési szándék letétbe helyezésével felesleges az érveket nyomatékosítani, mert az olyan mintha a villamoson a vezetőt azzal csesztetnéd, hogy a következő megállónál leszálsz, ha holnaptól nem lesz lila a villamos. Ez a villamos akkor lesz lila, ha az utasok egy része lilára festi és ez nem zavarja a többieket.

(#52) Djuree


Djuree
félisten

na megvan végre a szovjet nehézipar soktonnás acélszörnye a kávéééé! mostmár talán ezzel hozzá tudok tenni a KV-3 századokhoz vmit :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53) Allien válasza Djuree (#52) üzenetére


Allien
veterán

Remélem, van más tankod is, amivel le tudod vezetni azt a frusztrációt, amit egy KV tud néha okozni. :DDD Qrva lassan szedi a ZxP-t. Ráadásul lomha. Múltkor egy csiga leelőzött tolatva. :D Másik alkalommal meg éppen rossz időben "rohantam" bele egy össztűzbe. Csak 3 koppanást hallottam kb 1 mp alatt, és már kampec vótt. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#54) Djuree válasza Allien (#53) üzenetére


Djuree
félisten

van más is, minden kisebb osztályból hagytam 1 tankot :K kell is, nekem a kicsik hoznak tisztán 5k-t általában, meg t-26-al meccsenként megvan általában a 2-3 kill, meg az amcsi t2 meddel is, van sikerélmény. kv még sokáig alap lesz csak, sok xp a fejlesztése, de majd alakul, nem sietek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#55) Stirlitz válasza Djuree (#54) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Láncot rá, és irány a 122es löveg és nagy torony. Utána a 107 es lőveg és a motorok. Megláttod milyen frankón lehet vele aprítani. De azt a csata elején el kell dönteni, mit fogsz csinálni. Ha egyszer elindultál valamerre, nincs visszaút. Persze full stockként nagyon hitvány, én is picsáztam egy párat mig meglett a többi. De 3nap alatt túl voltam rajta, és most már csak lóvét keress. Most kv3nál vagyok, tiszta dejavu az egész, pont ilyen az is stock-ként.

Amúgy meg mért nem mész a német td irányba? Marder-Hetzer-Stug? Na az is zseniálisan keress.

[ Szerkesztve ]

(#56) Djuree válasza Stirlitz (#55) üzenetére


Djuree
félisten

hát azon is gondolkodtam, majd talán később. hetzer meg stug elég komoly, félek is tőlük. páncéljuk is elég jó, sokszor nem tudom átlőni ua. tierű tankkal sem őket :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#57) emre


emre
veterán

Délutánra szakaszt tervezek.
Mikrofon használat alapkövetelmény.

Szigorúan kredit termelő jelleggel, SU-85, KV, T-34/85 tankjaimmal (mivel nincs prémium tankom). Ez számomra azt jelenti, hogy nem fogok ész nélkül támadni, a minél több bevitt sebzésre helyezem a hangsúlyt.
Ha valakinek van kedve hozzá és van hasonló szintű (min T5) nem stock tankja (akár arty vagy TD) szóljon nyugodtan, mert boldog-boldogtalannak nem küldök meghívót.

T6 század nem játszik, mert ezek gyengék oda, nem akarom a század esélyeit rontani, hogy ilyenekkel megyek. Azonkívül kicsit pörgősebbre szeretném venni a figurát, szóval ha az egyiket kilövik, megyünk a következővel.

Óhaj panasz hozzászólás jöhet, akár itt akár du. 4 után ingame.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#58) Stirlitz válasza Djuree (#56) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Marder-t hamar átugranád. A többit meg leírtad, Hetzer és a Stug is pattogós rendesen. És a Hetzerrel is rongyá keresnéd magad, a Stugról nem is szólva, az egy kicsivel még jobb. Nekem a ruszki AT1 volt sokáig ám a kedvencem (7hónapig csak kis tankokkal mentem, a t46 volt a top tankom sokáig, nagyon szerettem azt is, és bejött még a német pz35t és 38t), 2hete úgy döntöttem elindulok azon az ágon feljebb. Ott nem olyan nagy az élmény, sőt kimondott szopó faktor volt nekem, most elértem a su85-öt ami már kellemes lehetne, de még hiányzik rá az igazi ágyú. Így ezt a projektet most félreraktam, viszont kifejlesztettem közben a pz4-et, és az összes német kicsit, ott még agyalok mi legyen, és elindultam az orosz med ágon, a20-m van egyelőre. Egyelőre a med és td jön be nekem igazán, úgy érzem.

(#59) Stirlitz válasza Djuree (#52) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Majd ilyen köröket mész Te is, és szerintem ez azért nem kiugró nagyon. biztosan van akinek ez átlag közeli, nekem azért nagyon jónak számít.

6 killem volt. 2KV, egy Pz4 a többire nem is nagyon emlékszem.
 
Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. február 9. 11:25:15
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 1 486
Szerzett kredit: 32 580
Csatában elért Achievement: Top Gun

[ Szerkesztve ]

(#60) Djuree válasza Stirlitz (#59) üzenetére


Djuree
félisten

hű ez nagyon jó :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#61) Stirlitz válasza Djuree (#60) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ez akkor lehet így, ha top tank vagy. De ha nagyon nagyok közzé rak be akkor marad a kempelés, és az ima, hogy túl éld, bár ha tudsz sebezni, már az is elég sokszor, például lelővőd az amcsi T29 láncát. Ha ezt kétszer is megtudod tenni, már jól hozz a konyhára. :)

KV3 viszont egyelőre szenvedés még csak, tisztára mint a stock KV. Egyelőre még a lánc és a fejlesztett torony (az viszont jó, azóta egész pattogós a cucc) van meg, és a "sima" 107-es a KV-ról. Sokat kell küzdeni, mirre meglesz a rendes ágyú rá, hogy meg is tudjam védeni magam némiképp a szörnyektől. (IS és tsai)

És hová lőjek Emre? Annyi we ding dem van ezzel a tankkal, hogy ennyi talán még a franszia fossokkal sem volt. (Na jó, kevesebb, de azért sok.)

[ Szerkesztve ]

(#62) emre válasza Stirlitz (#61) üzenetére


emre
veterán

A107-es löveggel a stock T29-et f2f ki lehet végezni :K
Majd keresek róla replay-t.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63) Fel válasza fsb1000 (#47) üzenetére


Fel
addikt

A mai napon én is kiléptem.
Az utóbbi időben nem sok vizet zavartam a klános század összejöveteleken... Nem nagyon volt kedvem menni. A kezdeti lelkesedésem alábbhagyott, jobban elvagyok magam a random csatákkal.
Köszönöm a lehetőséget! :R
Találkozzunk a csatamezőn! :)

(#64) balin_hun_


balin_hun_
csendes tag

Szevasztok skacok.
Mostanában azért nem megyek századba mert wifis nettem van és annyira laggolok hogy egyszerűen játszhatatlan a játék.
Amennyiben javul a helyzet t8-tierbe szívesen megyek,(t6-ba nem kell húznom semmit se,ezt kihagynám).
Még egyszer bocsi.

Jó játékot.

(#65) marked one94


marked one94
őstag

Üdv!

T8-as századot nem terveztek, mostanság? arty-val(s51) vagy majd nemsoká Lorraine 40t-vel csatlakoznék :)

You'll Never Walk Alone

(#66) fsb1000 válasza marked one94 (#65) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát... néhány jobb játékos kilépett, mások lemondták a T8 századozást.

A T6 megy szinte folyamatosan, de úgy tünik t8-ban senki sem akar bukni, és mivel a játékélmény sem jobb(?) mint t6-ban össze kell gyűjteni az inspirációt és legalább 8-10 tagot hogy legyen értelme indítani.

(#67) marked one94 válasza fsb1000 (#66) üzenetére


marked one94
őstag

aha értem kár érte. t6 látom hogy van de oda mindig megvannak az emberek így be se lépek. T8ba azért szerintem többet kell taktikázni azért érdekelt volna.

You'll Never Walk Alone

(#68) fsb1000 válasza marked one94 (#67) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igyekszem jelezni, ha indítunk.

(#69) krisz74


krisz74
tag

Ha T8 század indul én is szivesen csatlakozok bármikor.Majd T6-ban megkeresem az elveszthető kreditet.
Szerintem előbb vagy utóbb úgyis ez az irány.

(#70) fsb1000 válasza krisz74 (#69) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Vajon melyik időpont lenne a legjobb?
Én csak a péntek du/estét zárnám ki, mert akkor vagyunk a legkevesebben aktívak.

A sikerhez kéne egy írányító, meg 1-2 artysta.

(#71) krisz74 válasza fsb1000 (#70) üzenetére


krisz74
tag

Hétfő estéket leszámítva általában ráérek.Irányító tényleg nagyon kéne.Az sem baj, ha hibázik,majd bele jön mindenki.Csak legyen elég ember a szakaszhoz.Aztán majd alakul.Mondom, én nem sajnálom a kreditet, tudom az eleje biztos bukó lesz.
Plokijumával mentünk szombat este KT-el pár kört.Érdemes lenne megyőzni őt is,szerintem jó irányító is lenne belőle.Persze ha vállalja és akar században menni.

(#72) kugli81


kugli81
aktív tag

t8-ba beszállok én is ha ráérek....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#73) fsb1000 válasza kugli81 (#72) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na.. akkor javasolnék egy szerda 19:00-át vagy szombat 21:00-át.

(#74) krisz74 válasza fsb1000 (#73) üzenetére


krisz74
tag

Nálam a 19 óra azért problémás,mert kisfiam akkor fürdik,utána kaja miegymás.Nekem 21:00-tól jó általában.A szombat 21:00 is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#75) fsb1000 válasza krisz74 (#74) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor legyen 21:00, reméljük nem sokan buliznak olyankor!

(#76) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#75) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én szombatonként szinte sose wotozok, hétköznap jobban szoktam, egyébként is artyval meg t8 meddel tudnék csak beszállni egyenlőre.

=^-^=

(#77) D.Orion


D.Orion
veterán

Tisztelt klántársak!
Mostanában nem voltam túl aktív a klán életében, company-ba jóideje nem vettem már részt, plafon is ritkán volt részemről. Pár személlyel való összeférhetetlenségem miatt úgy döntöttem, hogy kilépek a klánból. További sikereket kívánok nektek, a harctéren még találkozunk.

(#78) Volturius


Volturius
csendes tag

Sziasztok!

Nehezen tudtam meghozni a következő döntésemet, de úgy döntöttem, hogy kilépek a klánból. Valahogy már nem érzem azt a harci kedvet a klánban, ami még az alapításkor megvolt. Hiába csinálok századot, 3-4 klántagnál többen nagyon ritkán jelentkeznek.

További sok sikert.

Üdvözlettel:
Volturius

(#79) fsb1000 válasza Volturius (#78) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnálom...
Lehetséges oknak gondolom, hogy 2 hónap alatt a tagok járműparkja erősen fejlődött és a t6 századozás jelentősége sokaknál lecsökkent.
T8-ra meg még kevesen jelentkeznek, illetve a korábbi tapasztalatok alapján ott nem várható nyerőszéria. A múlt heti t8 sem jött össze.

A kezdeti nagy csaták után én is ritkán látogattam a t6 századokat, mert 2-3 hete olyan célokat tüztem ki magamnak, amelyeknél magasabb tierekben kellett több száz csatát megvívni.

Úgy gondolom senkit nem lehet kényszeríteni vagy noszogatni, hogy jöjjön századba, úgy kell játszani, ami mindenkinek jó és megfelel.
Pl szakaszokban, és ha az már igen jól megy, akkor jöhet a t8 század, vagy még magasabb szint. Vagyha ismét igény támad a közösségi játékra és a játékosok tudnak csapatot alkotni akkor szimpla szorakozásból is lehet menni t6 századba.

(#80) Simulacrum válasza fsb1000 (#79) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Sziasztok!

Nekem senkivel semmi problémám nem volt, remélem velem sem másnak, de én is megköszönöm a lehetőséget és elbúcsúzom. A döntésemet inkább az első bekezdésed miatt hoztam meg. 7-es tankok is hoznak úgy nekem randomban, mint a T6 század. T8-ra meg még kevesek voltunk.
A T6 századozásban nem csalódtam, jó köreink voltak, bár kicsit untam a sok KV-3-at, főleg, hogy nem szeretem.
További sikereket kívánok! Köszönet a klán létrehozásáért neked és a lehetőségért, hogy tagja lehettem.

Simu

(#81) Murder3


Murder3
addikt

Na msot akkor mi vna a klánnal vagy eggyáltalán van így értelme?
Nagyon sokan kiléptek...
igazából sok olyan akik rendszeresen szoktak századozni is.
századokra áttérve nem tudom, lehetőleg összeszedett századok kellenének nem spontán fun mert ez így értelmetlen.
Kialakult csapat kellene de ha mindenki kilép akkor úgy nehéz normálisan összeszokni.
t8-ra nem értem eggyáltalán nincs igény?

(#82) Gyuri27 válasza Murder3 (#81) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem még az is3-ra kell némi xp. Nemsoká lesz bl9 azzal már lehet próbálkozni.
Persze jó lenne még a torony is.
Meg kellene jó arty. T6-nál ez a tré alig akad arty.
Egy ferdi vagy t28 se lenne rossz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#83) fsb1000 válasza Murder3 (#81) üzenetére


fsb1000
nagyúr

67-ről 63-ra esett a létszám. Azért ez nem olyan tragédia.

---
T8. Tüzzünk ki egy hétvégi FIX időpontot, és nézzük meg lesz-e 11-12 vállalkozó szellem.

(#84) Murder3 válasza fsb1000 (#83) üzenetére


Murder3
addikt

na igen de pl Billow,Mjord,Simu,voltu kapásból 4 olyan ember akik rendszeresen voltak szinte mindig és lehetett velük rendesen játszani, nem mondom h xx számű ebmerkével nem lehet de sokakat még nem is láttam századozni pl mikor naponta voltak századok azért ahhoz képest h mennyen vagyunk elég kevesen voltunk.
és ha olyan emberek lépnek ki akik rendszeres század résztvevők voltak úgy azért nehéz az összeszokás mert pont az lenne a lényege h összeszokjunk.

mostanába szoktak lenni századok mert utóbbi napokba nem nagyon voltam.

(#85) sptkyle


sptkyle
senior tag

Sziasztok.
Nagyon szépen köszöntem a lehetőséget, hogy itt lehettem, de ideje távoznom.
Ennek több oka is van, ha valakit nem érdekel, ez a rész átugrandó.
Mostanság nagyon minimálisan játszok, vannak/voltak olyan hetek, amikor be se logoltam.
T6 században egy időben igyekeztem aktív résztvevő lenni, ám szerény tudásom miatt inkább nagyon gyorsan átadtam a helyemet, ha jött egy skillesebb klántárs/jobb tank.
Jelenlegi játékigényem kielégíti (és néha csak ennyi is fér az időmbe) hogy 2 hetente belogolok 2-3 randomra.

Köszönöm mégegyszer a lehetőséget. Bár fejlődni sztem nem tudtam sokat, ámde században sok szép emlékkel gazdagodtam.
További jo játékot, és sikereket a PHE-nek.

Üdv: Kyle

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#86) Djuree


Djuree
félisten

lehet én is kilépek, igaz nem rég jöttem csak.
én századozni szeretnék, ezért vittem el gyorsan kv3-ig a dolgot, mert párszor ment a kv3 század ami nagyon tetszett. de az utóbbi egy hétben egyszer nem volt század, pedig minden este fent vagyok. 8-11-ig mindig, de néha már 5-6-tól is. nekem ez így nem jó, így akár mehetek egyedül is. nincs veletek semmi bajom, csak nincs meg az amiért beléptem, így nincs értelme. kerestek már más klánból, lehet az sem lesz jobb, de asszem megpróbálom, még lehet várok a kilépéssel pár napot, de nemhinném hogy változni fog valami.
főleg hogy néha 20 ember is bent van, akkor miért nem lehet századozni? vagy ők miért léptek be a klánba? még a csetre sem képesek semmit beböfögni, legalább egy köszönést :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#87) fsb1000 válasza Djuree (#86) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Olvasd el a #51 hsz-em:

- A klán semmit nem tud nyújtani - ezért nincsenek extra elvárások - csak a nativan létező klán tulajdonságokat, mint a klánjelzést és a közös chetet

- A PHE-t a játékosok töltik meg tartalommal, sem a vezetőnek sem más ranggal rendelkezőknek nem feladata, hogy felnőtt embereket megneveljenek vagy helyettük tegyék szervezetté a játékidejüket.
-------

Egyébként tegnap is volt t6 század, a maghívót megkaptam, de nem vettem benne részt a korábban taglalt okok miatt.
Ráadásul tegnap 5x-es nap volt, mindenki a duplázással volt elfoglalva.

Én szerencsésnek érzem magam, mert minden nap találok remek szakasztársakat és nem csak az eredményességünk nő (60%-os winratio), hanem jókat is szórakozunk, poénkodunk.
De kétségtelen a régi jó századozós hangulatot én is hiányolom... tudod, amikor fontosabbnak a tünt az együtt játszás minthogy ne legyen kredit veszteségünk.
Kell egy kis lazaság ezen a téren is, de senkitől nem váható el.

(#88) Djuree válasza fsb1000 (#87) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap pont nem voltam csak este 10 körül :B

ezt tudom, nem is várok én el semmit. csak ne én kezdjem már el szervezni, aki nem ismer szinte senkit, kinek milyen tankja van stb., hanem aki régebbi tag, és tudja kinek küldjön meghívót, aki jönne is és tankja is van. engem nem érdekel a kredit, ha vesztek pénzt az sem, csak játszunk együtt. majd ha kell farmolok egyedül mikor nincs fent senki. én akár t2 században is benne vagyok, csak jót játszunk, nem az a lényeg nekem hogy minél nagyobb tankunk legyen, elvagyok én a kicsikkel is, sőt még jobb is, nem rakja egybe az idióta MM (ezt aki kitalálta tuti fejbe tudnám lőni, pedig nem vagyok erőszakos ember) a KV-met tier 9-el :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#89) krisz74 válasza Murder3 (#81) üzenetére


krisz74
tag

Én továbbra is benn vagyok T8-ban.Szivesebben is, mint T6-ban, bár azzal sincs semmi bajom.Persze inkább KT.:)
2 napja mentem szakaszban veled meg Plokijumával ( ezúton is köszi a meghívást ).Sajnos csak két csatára voltam jó (ráadásul kilövettem magam mindkettőben) a késői időpont miatt, de ha korábban el tudok kezdeni játszani,szivesen csatlakozok máskor is.Hátha kialakul egy stabil T8-as csapat is.

(#90) fsb1000


fsb1000
nagyúr

VASÁRNAP 16:00-18:00 (t8) század.

Remélem leszünk elegen.

(#91) kugli81 válasza fsb1000 (#90) üzenetére


kugli81
aktív tag

én megyek úgy csinálom az időbeosztásom,de holnap is tuti fent leszek és indithatok én is ha valaki majd akar jönni akár szakaszban is :) fantasyflow a nevem és van minden tierben tankom és arty is :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#92) fsb1000 válasza kugli81 (#91) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hétközben nehezebb, mert kevesen vagyunk egyszerre aktívak, max 15-20-an.
Tavaly dec végén volt a nagy lelkesedési időszak hétköznap is 30-40 aktív taggal.
Nyilván 2 hónap alatt többeknek csökkent a Wot iránti lelkesedése... ez természetes.

COD-ban is úgy láttam, hogy a játékosok 10-20% marad meg veteránnak, talán a harmada visszajár, de a többi klántag egy új játék megjelenésekor inkább azzal játszik.
4-6 hónap alatt egy Klán kicsontosodik.... csak a keménymag marad aktív.

(#93) kugli81 válasza fsb1000 (#92) üzenetére


kugli81
aktív tag

Én úgy vagyok vele nem lépek ki ha nincs is meg a csapat játszom egyedül és ha van időm több akkor ha vannak bent többen majd inditok akár szakaszt is vagy századot .... a garázsban meg áll vagy 11 tank mind elit csak az e75 nem az ..... nem baj szerintem ha nem mindenki profi én se vagyok az játék az egész szerintem annyira nem kell komolyan venni....... amúgy én se tudok mindig játszani mert 3 müszakban melozom :(( ...A másik szerintem igy legalább ha néha néha játszunk is picit megismeri egyik a masikat pl: az egyik kolléga angliából nyomja velünk ott melozik .....

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#94) kugli81 válasza fsb1000 (#92) üzenetére


kugli81
aktív tag

Amúgy én is játszom minden játékkal ,de szerintem aki már régota nyomja és még költ is rá annak szerintem tuti megmarad a többi mellett ez is és mivel mindig fejlesztve van a játék mindig van valami új ezért ez a játék ami fentmarad mindig a többit letörli az ember:)

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#95) fsb1000 válasza kugli81 (#94) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ebben van valami... de egyfajta függéség is kialakul, mint sok más játéknál.
Mész, lősz és győzől.... kapod a jutalmat. Pozitív visszacsatolás, ego növelés, stb.
Ha egy napot kihagysz, már hiányzik az egész, a feszültség, a kill, a nemtudommi.

(#96) kugli81 válasza fsb1000 (#95) üzenetére


kugli81
aktív tag

Ezen már túl vagyok régen mindennap ültem elötte most már annyit nem .Persze várom az új dolgokat gyüjtöm a tankokat és várom az is4 felmenjen tier 10 be ..... Megvan az is7 is ,de az is4 sokkal jobb szerintem :).Inkább hétvégén tolom rokonom picit jobban odavan érte és nincs gépe hétvégén jön át és muszáj a tankozás:) Most is melozom éppen ö meg nyomja nekem otthon néha jól nyomja néha meg rontja a statom :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#97) fsb1000 válasza fsb1000 (#90) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A t8 századot korábbi időpontra helyezem.
(ettől még vasárnap is lehet indítani!)

T8 század szombat 16:00-18:00

(#98) Djuree


Djuree
félisten

ma mennék ha van t8 század. van is-em már, ez talán jó lehet?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#99) fsb1000 válasza Djuree (#98) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Időpontot nem tudok mondani, tegnap 16-kor összesen 10 aktív tag volt és 19 óra körül volt a csúcs kb. 20 taggal.

(#100) fsb1000 válasza fsb1000 (#99) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ma megpróbáltuk a T8 századot, de annak ellenére hogy elég aktív tagunk volt csak 6-an jelentkeztek be. Ezzel semmi gond. Majd máskor ismét próbáljuk.
----
Nem sokkal késöbb kaptam egy meghívót olyan volt tagunktól aki nemrég lépett ki. Szintén t8 századba hívott. Nem jelezte hogy kilép, de ez nem is feltétel, bár jó lenne tudni milyen indokok alapján távozik valaki.

Nade a lényeg.... gondoltam megnézem, hogy megy a sora, megkérdem miért ment el és elfogadtam az invitet. Meglepetésemre a t8 századának majdnem felét a mi tagjaink tették ki.

Tulajdonképpen ezzel sincs, gond, de annak örülnék, ha kapnék jelzéséket, hogy mi az oka hogy inkább máshova mennek t8 századba a tagjaink.
Lehet jobban kéne szervezni a sajátjainkat?
Fix időpontokat mondani?

Vagy megindulnak a tömegvonzások, és oda mennek a játékosok ahol olyanokat találnak, akikkel jobb szeretnek egy csapatban lenni, mert barátok vagy csak egyívásúak? Ez is természetes dolog, és talán életképesebbek az ilyen kapcsolatokra felfűzött klánok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.