Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23701) pjtr


pjtr
aktív tag

A napokban kétszer is az MTV székház előtt sétáltam, a ruszki emlékmű kordonnal volt elzárva, és 2 rendőr vigyázott rá. Felháborító, hogy erre van pénz, a Lehel aluljáróban meg nem lehet lépni a Svéd cigi árusoktól.. Ez mán az EU

(#23702) Róth válasza pjtr (#23701) üzenetére


Róth
aktív tag

Eszembe jut, ahogy tomcat megtámadta az orosz emlékművet :))
Kár, hogy nem állították bíróság elé, mert érdekes per kerekedett volna ki az önkényuralmi jelkép eltávolításából és a garázdaságból :))

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#23703) N4r4ncs válasza aesir (#23700) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

A végére azért összegyűltek egy ketten!

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#23704) tts válasza pjtr (#23701) üzenetére


tts
addikt

hát egy misét ez is megérne, hogy mikor melyik fronton védik a hazát a rend őrei

persze mit várjunk, ha az államtitkár úr (?) legnagyobb fegyverténye, hogy májustól az fizet akié a kocsi :C

neki, meg a hasonszőrűeknek persze könnyű, mert mondjunk (minő isten káromlás :R ) ő elkövet valamit, gyorshajti, parkolósdi, stb. - akkor ki fog gempázni. mert hát ugye a szolgálati taliga nem az ő nevén van :F

(#23705) aesir válasza N4r4ncs (#23703) üzenetére


aesir
veterán

Hja, a sok naiv mindkét oldalon, akik azt hiszik hogy csinálnak valamit:)

Van saját életem...

(#23706) pjtr válasza tts (#23704) üzenetére


pjtr
aktív tag

Természetesen majd két ököllel veri a mellét, hogy ő vezette az autót, ezért elnézést kér, és már szalad is a postára feladni a büntetést

Róth: persze itt már nem erőltették a vádemelést :))

[ Szerkesztve ]

(#23707) lúzer


lúzer
veterán

Most hallom, Bácsfi apja nemzetbiztonsági tiszt! :(((

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23708) lúzer válasza aesir (#23700) üzenetére


lúzer
veterán

és a che fesztivál? :)) :))

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23709) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Brutálisan megy a terelés már megint :( Szokásos náciveszély, jönnek a fasiszták., stb...

Sólyom azt tudakolta Orbántól, készen áll-e a kormányzásra

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23710) divot válasza aesir (#23688) üzenetére


divot
veterán

Végül is egy sarokkal lejjebb söröztünk a kollégákkal. :) Azért ahol Kiss Péter, Szekeres, Gyurcsány előfordul, ott nehéz jó szívvel demonstrálni.

Egyébként nekem most már rohadtul elegem van ebből az egészből. Hogy már megint, ezredszerre is előadják a színjátékot a szokásos szereposztással, mindennel. De ebben minden szereplő hunyó, a Fidesz is vastagon.

Mert mennyiből tartott volna Orbán Viktornak kiadnia egy nyilatkozatot, hogy teljes válszélességgel kiáll a megfenyegetett képviselő mellett, és elutasítja a szélsőségeket.

Kész, ennyi.

De nem, megy a szokásos sunnyogás.

Hát a nagy lófaszt: ebből is elég volt!

A liberális baloldal meg teszi, amit tud: a koreográfia már sokszor bejött, hülyék lennének lemondani róla.

(#23711) salesman


salesman
őstag

Aki sohasem hazudott

Türűűűdrááá!

(#23712) divot válasza salesman (#23711) üzenetére


divot
veterán

Azért ti rendesen rá vagytok izgulva Orbánra.

Történhet bármi az országban, le van szarva, Orbánnal mi van, az a téma.

(#23713) salesman válasza divot (#23712) üzenetére


salesman
őstag

:Y
Ha olvasom a hozzászólásaitokat minden világos. Tudom, hogy kik,mit, hogyan, miért, ...
Egy kis változatosság nektek is kell!

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#23714) divot válasza salesman (#23713) üzenetére


divot
veterán

:))

(#23715) lajafix válasza divot (#23710) üzenetére


lajafix
addikt

megtette a kedvedért, miután a KE-vel megbeszélték az ország dolgait, lásd MotionB linkje:

"
Orbán Viktor büszke arra, hogy a Fidesznek olyan képviselői vannak mint Szabó György 13. kerületi elnök, aki hétfőn megszervezte a Molotov-koktéllal felgyújtott jegyiroda előtti ellentüntetést.

Orbán Viktor azt mondta, maga személyesen nem megy el a péntek délutáni demonstrációra. Mindenkit biztosított ugyanakkor arról, hogy amíg a Fidesz Magyarországon meghatározó politikai erő, addig senkinek sem kell félnie megkülönböztetéstől politikai, vallási hovatartozása vagy származása miatt. "

Rock'n Roll

(#23716) aesir válasza divot (#23710) üzenetére


aesir
veterán

Valójában nem az az érdekes, hogy Orbán egyből elhatárolódjon mindentől naponta legalább 10000x (bár sokaknak ez sem elég, mert ennyi után is még mindig várják az elhatárolódást), hanem az, hogy miért is elvárás az elhatárolódás. Normális ember egyértelműen nem ért egyet a szélsőségekkel. Nekem sokkal gyanúsabb és gyomorforgatóbb az, ahogy az szdsz és az mszp promik egyből azonnal elhatárolódnak. A sietségükből egyértelműen az a benyomásom, hogy könnyű lenne rájuk húzni (akár bizonyítani) akár a szimpátiát, akár a megbízást.

Mellesleg ez a fajta színjáték hosszú távon a jobboldalnak kedvez, hiszen az állandóan beharangozott náciveszély valójában nem létezik, ergo teljesen hiteltelenné válik az ezzel riogató. Persze ez azt is hozza magával, ha TÉNYLEG lenne náciveszély, akkor senki sem venné komolyan.

Mellesleg Rebeka néni és Rózsika néni miért nem tüntet az esztergomi polgármester házának és autójának felgyújtása ellen?

[ Szerkesztve ]

Van saját életem...

(#23717) james válasza divot (#23547) üzenetére


james
aktív tag

"Én úgy szoktam mondogatni, hogy akkor kezdődik majd a rendszerváltás, ammikor az SZDSZ kiesik a parlamentből."

Elvégre az SZDSZ az egyik leghitelesebb rendszerváltó párt...vagy annak utódpártja, de az errefelé egyre megy. Ha a komcsik hetedíziglen komcsik, akkor nekik is kijár ez a minimális "elismerés" már ami a multjukat illeti. Az meg hogy ettől jobb lesz a demokrácia...ezt nem te mondtad, hanem Kövér, az elképesztő megcsúfolása magának a demokráciának. Egyébként nem vártam tőle színvonalat, de mindig van egy pont, amikor már nem lehet a hülyeség tobzódását elhalgatni.

Egyébként nem értünk egyet. Az MDF után, ma az egyetlen (többé) kevésbé hiteles rendszerváltó párt a szadesz. A Fidesz önmagát számolta fel, amikor megtagadta önmagát és tömegpártá avanzsált, az MSZP meg eleve ciki, az MDF meg ugye csúfosan elbukott. A Kóka féle szadesz is valami groteszk formáció és ha buknak az neki is köszönhető lesz, egyébként megérdemlik. De hogy ettől kezdődne el a rendszerváltás... inkább ezzel bukik el végérvényesen. Ami utána jön az valami egészen más lesz, szerintem gáz. Persze eddig is az volt, de eddig egy értelmiségi rendszerváltásról beszélhettünk, ami így-úgy botladozott és most elbukni látszik. Ami most következik (talán mégsem), az egy plebejus rendszerváltás lehet, ami már a koncepciójában is ilyesztő. (Pl. mert ilyen már volt több is, pl. a szoci forradalom 1917-ben. A munkás plebej kitalálta, hogy mindenhez ők értenek a legjobban, és aki nem értett velük egyett az ment a gulágra.)

(#23718) Budaházy válasza lajafix (#23689) üzenetére


Budaházy
aktív tag

elhívta feri amikor mert beszéltek egymással amikor együtt voltak a gazpromos váróteremben onnan ismeri

:DD

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#23719) Budaházy válasza Róth (#23697) üzenetére


Budaházy
aktív tag

nem hinném, van it humántőke
a jegyirodánál éppen ez folyik lightosan ;]

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#23720) lúzer válasza Motion_Blur (#23709) üzenetére


lúzer
veterán

ne már!
terrorveszélyt látok!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23721) lúzer válasza salesman (#23711) üzenetére


lúzer
veterán

ez hazugsg?
más a véleménye :W :W

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23722) divot válasza aesir (#23716) üzenetére


divot
veterán

Nem egyből, hanem egyszer, egyértelműen, aztán utána le van szarva a hiszterolib színjáték.

És erre a hétfői ellendemonstráció, illetve az azt követő életveszélyes fenyegetés tökéletesen megfelelt volna.

Az esztergomi polgármester meg telenyilatkozta az összes médiát, hogy nem politikai oka volt a támadásnak. Ezek után hogy lehetne kiállni mellette?

(#23723) divot válasza james (#23717) üzenetére


divot
veterán

Ne már, miről beszélsz?

Az SZDSZ kétféle tevékenységet végez: egyrészt irtózatos pénezeket nyúlnak le a képviselőik, másrészt hagymázos hülyeségeket foglalnak törvénybe.

(#23724) Sipi válasza aesir (#23688) üzenetére


Sipi
addikt

Hallottad, ezek szerint ott voltál. Kár, hogy nem futottunk össze. :)

Nézd, magyarhon "nácijai" apróagyú hülyegyerekek. Gondosan kézivezérelt műbalhékra vannak alkotva.
De sose becsüld alá a 40 év alatt kitermelt degenerált selejtet. Rózsika néni mind a három IQ-jával nem áll le botozni - és Matyó Pista, okleveses satufék?
Egyszer megtámadott az utcán egy srác, pisztollyal. Csak azért, mert részegen, a kocsmában a kezébe nyomták, hogy "öcsi, nesze, szerezz pénzt". Olyan hülye volt, hogy először el akarta adni - persze nem sikerült. Erre visszament a kocsmába sírni, hog nem jött össze. Akkor elmagyarázták neki, hogy nem eladni, elsütni. Ekkor botlottam bele.

Hülyék mindenhol vannak. Hozzá való vezér is. Nem hiszem, hogy "náciveszély" lenne Magyarországon, de a légkört szépen megteremtik hozzá (igazi náci hiányában is). Valamelyik turbópistikének egyszer csak eszébe jut, feltűnik, rájövetik mások, hogy nééémáá, itt ez a sok náci, de még egyetlen egy rendes, gyújtogatós, agyonverős, baseball-ütővel agyonverős eset sem történt évek alatt. Pedig az amcsi filmekben mijenmá, ott mindig mutatják...

Utólagos mea culpa bátor belepofázásomír:
Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#23725) finest válasza james (#23717) üzenetére


finest
őstag

Te a rendszerváltás óta eddig aludtál? :F

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#23726) aesir válasza divot (#23722) üzenetére


aesir
veterán

Nem egyszer hanem sokszor, elég egyértelműen elhatárolódott az egész fidesz az ún. szélsőjobbtól. Mi a francnak ezt mindig megtenni, amikor a szoclib beizzítja Tomcatet és előszedi a náciveszélyt? Minek?

Az esztergomi polgármester kizárólag így kerülhetett be a nézett médiába. Ezért egyből hiszünk a TV2-RTLKlubnak? Bocs... én nem, túl sokat dolgozom velük.

Van saját életem...

(#23727) aesir válasza Sipi (#23724) üzenetére


aesir
veterán

Csak 2-ig voltam ott. Körbejártam a környéket, beszéltem pár rendőrrel, beszéltem a csatornásokkal, beszéltem pár Rebeka nénivel, beszéltem pár tévéssel, kiderült mi a leosztás, ezért szépen elbringáztam a kedvenc bringaszervizembe, majd fél négy körül visszanéztem, a híd melletti téren volt kb 50 "neonáci" tinédzser meg Tomcat. Bitót meg tankokat nem láttam.

Van saját életem...

(#23728) #65675776 válasza Róth (#23702) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mielőtt hozzákezdene kiugorhatna Rudkino-ba és a Don-kanyarba. Van ott egy-két megszállóknak állított hősi emlékmű és temető. Kezdje a bontogatást azokkal. Máskülönben (meg egyébként is) csak egy képmutató, gerinctelen seggfej.

(#23729) Fori23 válasza james (#23717) üzenetére


Fori23
őstag

Lassan kukát is leváltja egy újabb, hitelesebb generáció. Viszont ez már hamisítatlan szadesz nevelés-> [link] (nem baj, ha régi)

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#23730) lúzer válasza #65675776 (#23728) üzenetére


lúzer
veterán

az másnak a reszortja :B :DDD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23731) lúzer válasza Sipi (#23724) üzenetére


lúzer
veterán

ez durva, tényleg ilyen megtörtént?
mi volt?
futás, rablás, vagy bunyó? bár stukkernél rablás, gondolom

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23732) Dubmaster válasza #65675776 (#23728) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Mert szerinted a II. Magyar Hadsereg 70%-a önként és dalolva halt meg a Donnál? Legalább az emléküket ne szentségtelenítsd meg!

Gondolkodj, mielőtt leírsz bármit!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#23733) lúzer


lúzer
veterán

durva ez a kép is

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23734) Sipi válasza lúzer (#23731) üzenetére


Sipi
addikt

Futás, de ő futott, miután szarrá vertem. Aztán be kellett magolnom, mit nem csináltam, mert többet kaptam volna önbíráskodásért, mint ő ezért.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#23735) lúzer válasza Sipi (#23734) üzenetére


lúzer
veterán

:C :C
második részére: :(((

bátor vagy
csőre volt töltve, éles volt?

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23736) Dubmaster válasza james (#23717) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Wazze, Te miket beszélsz?

A rendszerváltó szadeszből hányan maradtak mára? Mindenki, Kiss, Tölgyessy (csak az ismertebbek közül) már réges-régen kiszálltak ebből a bandából!

Ki mardat, Pető, meg Demszky? A nagy rendszerváltók! Ha-ha-ha

Az szdsz mára nem más, mint gazdasági lobbyk érdekeinek politikai képviselete.

Hány éves vagy, 10?

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#23737) #65675776 válasza Dubmaster (#23732) üzenetére


#65675776
törölt tag

A szovjet katonák ugyanakkora lelkesedéssel jöttek ide. Akkor miért lehet szerinted az Ő emléküket megszentségteleníteni? Pont erről beszélek: ez képmutatás!

[ Szerkesztve ]

(#23738) BosXx válasza #65675776 (#23737) üzenetére


BosXx
aktív tag

ne haragudj, te normális vagy?

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#23739) #65675776 válasza BosXx (#23738) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor világosítson fel valamelyikőtök, hogy mia különbség megszállás és megszállás között? Mert szerintem semmi. Minket ugyan annyira hívtak a Don vidékére, mint mi a szovjeteket ide. Semmivel sem voltunk ebből a szempontból különbek, mint Ők!

Egyébként meg az emlékművek valóban a Dubmaster által említett rétegnek készültek. Azoknak, akiket odavittek, ahol éppen harcolni kellett, még akkor is ha nem akartak. Ezért nincs semmi kivetnivaló abban, hogy vannak Mo-on szovjet, román és egyéb hősi emlékművek, és Oroszországban német, magyar, román és egyéb hősi emlékművek.

(#23740) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Orbán vs. Gyurcsány

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23741) lúzer válasza #65675776 (#23739) üzenetére


lúzer
veterán

csak mi nem maradtunk ott 40-50 évig, és nem exportáltunk valamiféle zavars ideológiát és terrort.
a kisember szintjén igazad van, de az emlékmű nem arról szól

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23742) Thyb válasza #65675776 (#23739) üzenetére


Thyb
senior tag

Oroszországban a legtöbb magyar emlékmű azok a fejfák amelyek a gulágokban készültek a meghalt raboknak, már ha nem közös sirba temették őket, és kaptak egyáltalán valamilyen fejfát.

És azért ezen neked is el kell gondolkodni.

A másik oldalnak pedig azon, hogy ha már egyszer a volt rezsim emlékművei ellen akarnak fellázadni akkor menjenek ki érdre a szoborparkba mert sehol sem találnak nagyobb intenzitásban szobor kollekciót mint ott, s talán nem is fogják zavarni a többi állampolgárt állati viselkedésükkel.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#23743) #65675776 válasza lúzer (#23741) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem maradtunk ott. De maradtunk volna, ha a Tengely győz. És azért ismerve a Tengely módszereit, az sem lett volna fáklyás menet. Főleg nem a helyiek részére (az Endlösung kifejezést gondolom hallottad már). Így is sikerült kitermelnünk nem egy háborús bűnöst, pedig tényleg nem voltunk ott olyan sokáig.

Akkor a volt Szovjetúnió területén található magyar hősi emlékművek sem a kisemberekről szólnak, hanem az Őket odaküldő politikai és katonai vezetőkről. Ebben az esetben viszont megintcsak pontosan annyi a létjogosultsága, mint a nálunk található szovjet és egyéb hősi emlékműveknek.

Egyébként ez tipikusan olyan, mint a "mi kommunistánk jó kommunista", ami eben az országban szintén zajlik. Arról nem is beszélve, hogy a jobboldal egyik legnagyobb példaképe, és leginkább tisztelt politikusa az a Nagy Imre, aki az egyik legvéreskezűbb magyar kommunista volt.

Thyb: Pl a Don-kanyarban és Rudkino-ban rengeteg gulágosnak van emlékmű... Nem véletlenül ezeket emeltem ki.

[ Szerkesztve ]

(#23744) BosXx válasza #65675776 (#23739) üzenetére


BosXx
aktív tag

aha, Moszkva közepén nyilaskereszttel a tetején van emlékmű a magyar II vh katonáknak?

a szovjet hadsereg meg egy csürhe volt, bevodkázott félállati szinten tengődő tatár meg egyéb belső ázsaiai primitív vademberekel masszívan feltöltve, tetteikről bárhol folyókilométerekt olvashatsz. = jelet tenni a két hadsereg közé hát elég....

[ Szerkesztve ]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#23745) lúzer válasza #65675776 (#23743) üzenetére


lúzer
veterán

ott a ha
no mindegy

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23746) BosXx válasza lúzer (#23745) üzenetére


BosXx
aktív tag

ha 0rbán 02ben hatalmon maradt volna, még nagyobb csődbe vitte az országot! ezt soha ne feledd, mert itt senki nem nézi a kisemberek érdekeit!

[ Szerkesztve ]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#23747) #65675776 válasza BosXx (#23744) üzenetére


#65675776
törölt tag

A vöröscsillag a világ nagy részén nem minősül önkényuralmi jelképnek, sőt, szinte csak nálunk az. Egyébként kicsit nézz utána a dolgoknak. Amikor a határainkon kívül védtük az országot, akkor még bőven nem nyilaskeresztes zászló alatt vonult a hadsereg.

A második bekezdésed pedig nem indokol semmit. Teljesen mindegy, hogy a lakosságot milyen állapotban írtod. Sőt, szerintem sokkal inkább elítélhető ha józan tudatállapotban teszed. Emellett tipikusan árja felhangú. Csak az a baj, hogy pont ez az egyik oka amiért vesztettünk két világháborúban is: mélységesen lenéztük és lebecsültük az ellenfelünket. Csak ez a lebecsült elenfél a történelem folyamán valahogy minden háborúnkban elvert minket. Szóval csak nem annyira primitív és vadember fajták. Arról már nem is beszélve, hogy eredetünket tekintve mi is [i]"félállati szinten tengődő tatár meg egyéb belső ázsaiai primitív vademberek"[/b] vagyunk.

lúzer: Gyenge kifogás. Tipikusan magyar.

[ Szerkesztve ]

(#23748) gtamate2


gtamate2
veterán

Tomcat ellátogatott Szanyi Tibor MSZP képviselő sajtótájékztatójára....

Az április 10-én Szanyi Tibor MSZP-s képviselő sajtótájékoztatójáról Polgár Tibor (internetezők körében Tomcat néven ismert) által készitett vágatlan felvétet, Szanyi Tibor számonkéri, hogy milyen jogon fasisztázza le az ő által szervezett tüntetést.

"Honnan veszi ön a bátorságot, honnan van magának pofája, hogy bennünket erőszakos fasisztákként mutasson be?"

Az MSZP-s képviselő Szanyi nem nagyon tudott válaszolni "Akinek nem inge ne vegye magára" jelmondat lebegett szeme előtt.
Nézzétek meg ti magatok is!

Itt a TV2 felvétele: [link]

Aki a hosszabb, vágatlan tomcat által felvett videóra kíváncsi az >IDE< kattintson!

*Sn0w

(#23749) lúzer válasza #65675776 (#23747) üzenetére


lúzer
veterán

Gyenge kifogás. Tipikusan magyar.
kösz, magyar vagyok

nem akartam leírni, de szvsz. én nem tudom elképzelni hogy a magyar katonák úgy viselkedtek volna mint az orosz hordák.

eredetünket tekintve meg egysejtűek vagyunk, de az számít hol tartunk

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#23750) BosXx válasza #65675776 (#23747) üzenetére


BosXx
aktív tag

aha, várom a következő felvonást, amit nem egy féreg produkált már, a hős felszabadító szovjet hadsereg a Szint1, Szint2 hogy megállapítjuk h a magyar gyáva nép, mert nem állt ki mindenki a nácik/nyilasok ellen, és nem áldozta fel magát a közelkeletiekért. Szint3 sajnos már nem létezik, lipótot már bezárták.

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.