Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#951) Dr. Justice válasza sh4d0w (#883) üzenetére


Dr. Justice
tag

pedig már kezdtem megilyedni
aszittem te is netrendőrség tagja vagy :DD :))

Sváby András a második kormányszóvivő

(#952) Rolly válasza nRu3 (#943) üzenetére


Rolly
veterán

egyetértek abban hogy fura hogy OV az igazmondás mintaképe meg a bálvány sok ember előtt, míg GYFet szidják mint a bokrot s kanál vízben meg tudnák folytani.


Mind a KETTŐ politikus ugyanolyan féreg :D vagy még az sem.

(#953) nRu3 válasza ToRR3nt3 (#946) üzenetére


nRu3
addikt

csak szidjatok bátran tegnap rolam 3 tagot banolnak :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#954) as_Rock válasza pacorro (#697) üzenetére


as_Rock
őstag

go to #694

A kiváncsiskodó, fotózó ha felszólítják, hogy hagyja el a helyszínt, akkor húzzon el de piszokgyorsan, vagy vállalja a következményeit annak, hogy ottmarad a zavargások helyszínén.
Ehheh, szórakozóhelyekről a festéknek köszönhetően nemkevés garázdát emeltek ki, aki oda sunnyogott be eljátszani az ártatlant :C

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#955) scang válasza nRu3 (#948) üzenetére


scang
senior tag

De legalább nem bálványitok egy törzsfönökött akinek a vérében van a lopás és a hazudozás.

dehogynem bálványítod, egyfolytába gyf seggében a nyelved ;] :))

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#956) kymco válasza nRu3 (#948) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem ez megérne egy kis pihenőt... bunkó vagy, hazudsz, mellesleg nagyon gyengén teszed... szvsz

www.refujvaros.hu

(#957) FÖNÖK válasza nRu3 (#948) üzenetére


FÖNÖK
tag

melyik törzsfőnökre gondolsz?
a hazudós ,csalósra vagy a nagyszájú kicsire.

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#958) sasa311 válasza kymco (#950) üzenetére


sasa311
veterán

Egyzerű a képlet :)
Viktorra szavaztál és most tünetsz Feri ellen? ==>Feri szerint egy rendbontó hazaáruló vagy
Ferire szavaztál és most ámulsz a csürhén és nem érted mi van? ==>Viktor szerint egy rohadt utolsó gané hazaáruló komcsi vagy, aki ráadásul még tehetetlenül nézed a forradalmat és nem is teszel semmit..

Egyikükre se szavaztál?! ==> Akkor mindkettejük szerint egy rohadt hazaáruló vagy amúgy meg le vagy szarva.... :U

;) :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#959) Dr. Justice válasza virkir (#886) üzenetére


Dr. Justice
tag

Mondjuk ott ahol én lakom épült egy önkormányzati lakás az iskolának és épült egy lakás a körzeti megbízottnak. Ennyi elég?

Sváby András a második kormányszóvivő

(#960) dabadab válasza nRu3 (#948) üzenetére


dabadab
titán

Igazabol a szar akkor is szar marad, ha csipkes szalvetaba csomagolod. Az meg, hogy meg egy nyilt, egyenes kis ciganyozashoz sincs batorsagod, csak ilyen alattomos sunnyogashoz, az meg teged minosit.

DRM is theft

(#961) nRu3 válasza Rolly (#952) üzenetére


nRu3
addikt

nem mind kettöt, hanem az öszes magyar politikust, de akkor ki irányitgatna, gyorsan káosz lenne itt, igy az sem megoldás mert az utánpotlás sem lenne jobb.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#962) nRu3 válasza FÖNÖK (#957) üzenetére


nRu3
addikt

vezire

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#963) Overlocker válasza scang (#879) üzenetére


Overlocker
veterán

:F

Igen, egyszer ki kéne fizetni, és nem sírni kell hanem tenni..

(#964) ToRR3nt3 válasza nRu3 (#948) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Mondták má', h jól tudsz ragzani? Neked is csak azt tudom mondani, tanulj meg helyesen írni, aztán rinyáljál. ;]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#965) Rolly válasza FÖNÖK (#957) üzenetére


Rolly
veterán

rosszul tetted fel a kérdést :D a hazúdós csalós nagyszájú magasra vagy a hazudós csalós nagyszájú kicsire :D

(#966) scang válasza nRu3 (#953) üzenetére


scang
senior tag

büszke lehetsz magadra:)
a helyesírásodra már kevésbé, pedig már jó régen garázdálkodsz itt a topicban, azt gondolná az ember, hogy a gyakorlástól javulsz, de nem igazán...
mondjuk nem csodálom ;]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#967) kymco válasza sasa311 (#958) üzenetére


kymco
veterán

Ferire szavaztál és most ámulsz a csürhén és nem érted mi van? ==>Viktor szerint egy rohadt utolsó gané hazaáruló komcsi vagy, aki ráadásul még tehetetlenül nézed a forradalmat és nem is teszel semmit..
Beidéznéd, hogy ezt melyik nyilatkozatból szűröd le?

www.refujvaros.hu

(#968) nRu3 válasza dabadab (#960) üzenetére


nRu3
addikt

nem írom be ide mert nem kockáztatom meg a bant, ha a másik topik élne ott használnám azt a szót itt nem fogom.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#969) Rolly válasza nRu3 (#961) üzenetére


Rolly
veterán

én tudok kb kapásból 3 politikust aki sokkal normálisabb az átlagnál :D.

pl Nagy Béla;
szeged, és Deprecen polgármestere.

mondtem 3 prtból de az mdfben is vannak. lassan azt veszem észre hogy a kisebb pártokban normálisabb emberek politizálnak mint a nagy és hoki pártokban

(#970) lajafix válasza shift+ő (#940) üzenetére


lajafix
addikt

nem nagy tévedés. :) Csak arra akartam rávilágítani, hogy kormányváltáskor az újak a régi minden csontvázát elszámolják. Most ugye ez kicsit skizofrén módszer lenne, de meglépik. :))

A 2001es természetesen nem tartalmazza az MFBnél bújtatott pénzeket.
beletúrva a gugliba 371 milliárd MFB kiszervezést találtam egy függetlennek nem nevezhető linken.(azaz utána kellene nézni)
[link]



Rock'n Roll

(#971) Thyb válasza FÖNÖK (#913) üzenetére


Thyb
senior tag

tudod, volt idő amikor én is igy reagáltam sokmindenre, utánna megjártam a háborut, és láttam lőtt sebet, halottat elvérző havert, s nem tehettem semmit. Nem kivánom sem neked, hogy megéld, sem azoknak akik tegnap este kövekkel dobálóztak. De fegyvert adni a nép kezébe, kicsit meggondolatlan lenne. Ilyen esetekben a kő is az. Ha harcolni akarsz akkor menj ki és gyüjts aláirást az uj parlamenti népszavazásra, ha minden áron le akarod váltani GyF-et, de én azt tanácsolom, hogy fegyvert ne fogjon kezébe az, ki még nem készült fel arra, hogy szembenézzen a halállal, s itt ne magadra gondolj, mert magamért nem aggódok, hiszen én 15 éve már halálra voltam itélve, ha máshogy is rendelte a sors, hanem gondolj a szeretteidre, akik esetleg áldozatul eshetnek egy fegyveres összacsapásnak. Amikor ilyesmire biztatsz, akkor először készitsd fel önmagad, hogy esetleg a számodra legkedvesebbek fognak meghalni, s maradsz te a bűntudattal, hogy te nyitottad ki pandora szelencéjét egy elhamarkodott gondolattal. :((

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#972) scang válasza Overlocker (#963) üzenetére


scang
senior tag

magas volt belátom, nem is kellett volna írnod, elég lett volna a buta nemértem szmájli :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#973) Dr. Justice válasza ToRR3nt3 (#939) üzenetére


Dr. Justice
tag

birom amikor a ''liberális'' meg ''baloldali'' emberek cigányoznak/zsidóznak...
ehhh :( :(((

Sváby András a második kormányszóvivő

(#974) nRu3 válasza ToRR3nt3 (#964) üzenetére


nRu3
addikt

100.000.000.000.x leírtam magasrol tojok a helyesírásra, nem is tudok és nem is akkarok!

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#975) as_Rock válasza lúzer (#724) üzenetére


as_Rock
őstag

Nem gyenge összemosása a dolgoknak amit előadsz:D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#976) sasa311 válasza kymco (#967) üzenetére


sasa311
veterán

Az első felét a mondatnak a pofájából és abból, hogy szentnek tetei magát, holott kb 50-50 ugyan olyan sáros, mint GYF.
A második felét az emberek utcára csődítéséből és a véleményem szerint fidesz hátterő randalírozókból.

Persze ez az én véleményem.
Tudom, amiért ránézésre ítélek róla bármit, azért köcsög bunkó vagyok, de ez az én bajom.
Az meg, hogy feltételezek, könnyen lehet nem igaz, csak szvsz nagyon valószínű. Ez szintén az én bajom :)

wördpísz

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#977) ToRR3nt3 válasza nRu3 (#974) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Hát így nehezen lesz meg a magyar érettségi 2-es. De sebaj, nem mindenki lehet nyelvészprof., valakinek a budit is kell pucolnia, ahhoz meg érettségi se kell. Nem igaz? ;)

[Szerkesztve]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#978) as_Rock válasza pacorro (#737) üzenetére


as_Rock
őstag

Eggyszerű vagy, vagy csak játszod? :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#979) kymco válasza Dr. Justice (#973) üzenetére


kymco
veterán

Ami tetszik, hogy olyan rokkokosan cizelláltan cigányoznak... tényleg, mintha a szarszag ettől kevésbé lenne gyomorforgató...

www.refujvaros.hu

(#980) as_Rock válasza Dr. Justice (#741) üzenetére


as_Rock
őstag

Bezzeg a magyar kannásbor, aaaaz igeeen!:D
Minden cseppje kincs :D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#981) FÖNÖK válasza Thyb (#971) üzenetére


FÖNÖK
tag

ez nagyon mélyenszántó volt.
aláírás gyűjtéssel értek már el valamit ebben az országban.

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#982) kymco válasza sasa311 (#976) üzenetére


kymco
veterán

Én nem nevezlek köcsög bunkónak... csak kiváncsi voltam arra, hogy van-e valami megfogható alapja annnak, amit írsz...

www.refujvaros.hu

(#983) scang válasza ToRR3nt3 (#977) üzenetére


scang
senior tag

és még törzsfőnöközik meg dakotázik a drága:)
ha tudná, hogy mennyi kisebbségi ír helyesebben mint ő, már rég rágyúrna a témára :DDD

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#984) nRu3 válasza ToRR3nt3 (#977) üzenetére


nRu3
addikt

a 3-est megkaptam simán csak hogy már megszabaduljanak tölem végre :C végülis ismersz ,tudod az anyagi háteremet persze.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#985) dabadab válasza nRu3 (#968) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem valamit nagyon felreertettel: nem az a baj, hogy leirod azt a szot, hogy cigany, hanem az, hogy primitiv eloiteletekkel elsz.

DRM is theft

(#986) as_Rock válasza Dr. Justice (#752) üzenetére


as_Rock
őstag

Matekból beírhatód a karót, leülhetsz :D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#987) sasa311 válasza kymco (#982) üzenetére


sasa311
veterán

Nem is mondtam ;)
Érzésem szerint bőven van alapja....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#988) FÖNÖK válasza scang (#983) üzenetére


FÖNÖK
tag

soknak még a beszélt nyelvvel is meggyűlik a baja.

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#989) Thyb válasza FÖNÖK (#981) üzenetére


Thyb
senior tag

Igen, ha megvan a megfelelő számu aláirás, és valóban az aki le akarja váltani Fletót ugy gondolja, hogy ők a többség érdekeit szolgálják, akkor az államfőhöz eljuttatott aláirások alapján kötelesek megtartani az ujraszavazást. Semmi egyéb nem kell.

ugyanakkor: ha OV ugy gondolná, hogy jobb programmal rendelkezik mint a jelenlegi kormány, akkor gondolod, hogy ezt nem inditotta volna már el? Itt szó esett erről már az MTV ostrom utáni napon, és már akkor az lett mondva, hogy már gyüjtik az aláirásokat. Eddig ezt én sehol sem láttam visszaköszönni. :U

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#990) sasa311 válasza Thyb (#989) üzenetére


sasa311
veterán

Ekkora sz@rből ki lehet húzni az országot egy ''jó programmal''? :U
Esetleg 2-3 jó programmal zsinórba...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#991) Zimezoom


Zimezoom
tag

Elméleti kérdés #1:

Mi lenne, ha (bármilyen okból) odáig fajulna a helyzet, hogy előrehozott választásokat kellene tartani, és ezen a választásokon teszem azt ismét az MSZP nyer, akkor OV nemes beletörődéssel és konstruktív ellenzékiként viselné/elfogadná a nép akaratát?

Elméleti kérdés #2:

Ha teszem azt valamikor (bármely okból) OV kerül kormánypozícióba, és ez nekem nem tetszik, olyannyira nem, hogy tüntetéseket szervezek ellene, na akkor szó nélkül és nemes kötelességtudattól vezérelve lemondana, engedelmeskedve a ''népakaratnak''?

Csak tűnődöm...

Pay attention, or pay the price!

(#992) nRu3 válasza dabadab (#985) üzenetére


nRu3
addikt

mivell a vezir gyüllöletre és moccskolodásra búzdit miindenkittt.igy csak az ő primtiv kesztyüjétt veszem fell.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#993) as_Rock válasza etnies (#753) üzenetére


as_Rock
őstag

Mit össze szarakodnak egy kis szaron, nincs kezük meg egy rongyuk?:)
Na persze, aki nem tudja mi az a takarítás, munka, ilyesmi...:DD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#994) sasa311 válasza Zimezoom (#991) üzenetére


sasa311
veterán

#1
ugyan az, mint most

#2
ugyan az, mint most...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#995) ISZOLE válasza Zimezoom (#991) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Elméleti válasz #1: elcsalták

Elméleti válasz #2: büdös nemzetáruló lennél

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#996) as_Rock válasza scang (#757) üzenetére


as_Rock
őstag

Az a kiscsávó, akiről filmet csináltak is egy szimpla kis köztörvényes bűnöző volt, most meg a dolgok ezen oldalát hogyismondjam, nem igazán domborítják ;)
Attól, hogy egy ügy igaz még lehetnek igaztalanok az áldozatok között...

[Szerkesztve]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#997) Thyb válasza sasa311 (#990) üzenetére


Thyb
senior tag

A 2-3 program semmi képp sem jó, max arról beszélhetünk, hogy egy programon belül több lépcsőben. Ha külön programokat akarnánk alkotni, akkor azok nem biztos, hogy egymásra épülnének. Na igen, a nagy kérdés az, hogy elég-e a 4 év (lassan 3) hogy ezeket a szükséges program lépéseket bevezessék. Eddig csak a lehuzás indult be, ami nem elég. Ha a kiadási oldal nem lesz sürgőssen megfogva, akkor csak itt állunk majd lehuzva, amig valakik megint megtömik a zsebüket.
Talán érdemes lenne igy az év véger közeledtével megvizsgálni, hogy bizonyos állambácsi által érintett cégeknél mekkora lehet a max prémium, a kiosztott jutalék stb. Ez már nagyon aktuális lenne.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#998) as_Rock válasza pacorro (#760) üzenetére


as_Rock
őstag

Azt, hogy miért nem mehetsz biztonságban az utcára a randalírozó fiúktol kellett volna megkérdezned, megtetted? :D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#999) samurai11 válasza Thyb (#989) üzenetére


samurai11
csendes tag

nem az a gond hogy megszoritások vannak hanem az hogy elötte hazudta hogy minden ok...populista kampénynak nevezte a FIDESZ ''rosszabbul élünk mint négy éve'' kampányát
arcátlanul hazugnak nevezte OV-t hogy riogat nem lesz itt semmi megszoritás...mostmeg

(#1000) lajafix válasza Zimezoom (#991) üzenetére


lajafix
addikt

amíg tűnődől, bontsd ki az igazság többi szeletét is, azaz ne csak OVból indulj ki.

Rock'n Roll

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.