Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) yakuza.tora válasza kymco (#1887) üzenetére


yakuza.tora
addikt

kymco:
''Sólyommal mindenki kezetfogott Ő adta át, nem?''

A kitüntetésre javasoltak listáját a miniszterelnök terjeszti elő a köztársasági elnöknek jóváhagyásra! Tehát ha a miniszterelnök valakit nem terjeszt elő, akkor az érintett személy a köztársasági elnökkel csak akkor foghat kezet, ha a sarki közértben összefut vele. (ja, és a köztársasági őrezred testőrei elbambulnak. Amire persze semmi esély! :D )

Alléz Olympique de Marseille!

(#1902) tildy válasza Rive (#1891) üzenetére


tildy
nagyúr

PErsze hogy rinya volt, mert nem fizetéshez mérten kellett volna fizetni, hanem végzettséghez mérten. AMi egy hülyeség.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1903) yakuza.tora válasza dabadab (#1897) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nézz utána, milyen adórendszerük van! :D

Alléz Olympique de Marseille!

(#1904) kymco válasza sh4d0w (#1896) üzenetére


kymco
veterán

Ezek után megértelek.... kiábrándultál.... Én 2002-ben szavaztam a liberális oldalra.... Ma levágnám inkább a kezem, mintsem hogy rájuk szavazzak.... :W

www.refujvaros.hu

(#1905) kymco válasza yakuza.tora (#1901) üzenetére


kymco
veterán

Poén volt.. :)

www.refujvaros.hu

(#1906) dabadab válasza yakuza.tora (#1903) üzenetére


dabadab
titán

Milyen? Egyebkent az adorendszer onmagaban tul sokat nem er, a gazdasaguk gyengebb, az eletszinvonaluk alacsonyabb.
szerk: Szoval eleg nehez egyertelmuen kimondani, hogy lehagytak bennunket.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#1907) tildy válasza FÖNÖK (#1899) üzenetére


tildy
nagyúr

Tanultál valszámot? De ehhez elég a sima matek is

5%-os inflációt számolva öt év alatt mennyibe kéne kerülni valaminek , aminek eredeti ára 220 Ft volt.

Mondhattam volna azt is, hogy 1990ben meg egy gombóc fagyi kb 5 forint volt.

Szóval?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1908) sh4d0w válasza kymco (#1878) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Kymco, én azt hittem, értelmes ember vagy... komoly csalódás ez a hozzászólásod nekem. Nekiállhatnánk kiforgatni egymás szavait, mint ahogyan Te ezt ebben a hozzászólásban tetted, de én ezt nem tartom sem magamhoz, sem máshoz méltónak.

Én egy szót nem írtam arról, hogy a kormány és a miniszterelnök mindent úgy csinált jól, ahogy volt, mi több, ők aztán az áldozati bárányok... Egyszerűen csak felhívtam a figyelmet arra, hogy Neked, nekem, meg minden szavazati joggal rendelkező magyar állampolgárnak lehetősége (talán kötelessége is) tájékozódni arról, hogy mit választ...

https://www.coreinfinity.tech

(#1909) dabadab válasza tildy (#1907) üzenetére


dabadab
titán

Azert ne feledjuk, hogy
1. idokozben az euro is inflalodott
2. nyilvan az Mo szamara idealis inflacio nem feltetlenul esik egybe az eurozonaeval
3. az EUR arfolyamot azert olyan nagyon sok dolgot nem mutat

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#1910) Thyb válasza kymco (#1892) üzenetére


Thyb
senior tag

Mondjuk én is meló mellett végeztem el a fősulit, a párom is. Az öccse most kint van Spanyolban ösztöndijjal, de Ő is dolgozik, hogy fentartsa magát. Én tudom, hogy szar dolog igy élni, de hidd el nekem igy is lehet. Nem védem GyF-éket mert az oktatás megreformálását én nem a tandij bevezetésétől várom, de azt már korábban is irtam, hogy a diploma osztás mindenkinek nem alanyi jog sehol sem. Az nagyobb gond, hogy nagyon sokan élnek ma olyan szinten, hogy egy költséges sulit nem tudnak biztositani a csemete számára, holott lehet, hogy 1 zseniről van szó. Szerintem még mindig az lenne a megoldás, hog legyen 1 év előkészitő, az ingyenes iskolák az innen kikerülő legjobbaknak adjon lehetőséget, a többiek pedig ha diplomát akarnak akkor fizessék meg. Igy valszeg nem egy halom hülye jönne ki a végén diplomával a kezében. Lenne verseny, hiszen csak a valóban adott szakma iránt fogékony tanulók mennének tovább. Itt azon kellene változtatni, hogy az olyan szakokon mint amire én is jártam, már az előkészitő alatt is a végső szaktantáérgyakra legyen fektetve a hangsuly, mert egy logisztikus nem biztos, hogy közgazdaságban a maximumot tudja hozni, holott a szakmájában kiemelkedő tehetség lehet belőlle.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1911) Rive válasza kymco (#1894) üzenetére


Rive
veterán

Ja.

Csak éppen mi a fa*ért csinálták volna meg a könnyebben elviselhetőt, ha gyakorlatilag senkinek se tetszik? Akkor már legalább a pénzügyeseknek jöjjön be. Az csak egyfrontos háború.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1912) Thyb válasza FÖNÖK (#1899) üzenetére


Thyb
senior tag

a 98 juliusi adatot is dobd be pls

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1913) yakuza.tora válasza kymco (#1905) üzenetére


yakuza.tora
addikt

kymco:
Jó, vettem! :DD Csak szerettem volna ha mindenki számára világos, hogy nam Sólyom László osztogat itt kitüntetéseket! :DD A kétszínűség pedig undorító! Kell akitüntetés, még ettől a kormánytól is elfogadom, hiszen nagyon jól mutat a kosztümömön, de az előterjesztést tevő miniszterelnökkel nem fogok ám kezet! És ő egy diplomás ember! Azért megnézném, hogy amikor a jogi egyetemre felvették, mennyire hírdette a rendszerrel szembeni eszméit! ;]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Alléz Olympique de Marseille!

(#1914) lajafix válasza sh4d0w (#1896) üzenetére


lajafix
addikt

hozzászólásodban találtam pár bukfencet. pls azokra reagáljál.

Nos a te megnövelt adódból is az évi + 1000 milliárdot fogják beszedni jó pár éven át.
A menedzsment díj(aminek kinyomozását követeled rajtam, pedig én aztán elismerem a fidesz 10%-át) a balliba koala alatt dupla annyi volt a fideszénél, jóval rosszabb eredménnyel.

''elhittem, hogy lesz komoly fizetésemelés a közszférában. ''
a gazdasági racionalitást először magadban keresd, utána kérd számon az átlagon. Ezen esetben: szerinted mi a francból lehetett volna komoly fizuemelést adni? A gazd növekedésből? Abból aztán nem. Válasz: ha kirúgták volna a közszféra felét abból. Nem a Megyó féle mindnekinek emelek 50%-ból.

Rock'n Roll

(#1915) Thyb válasza kymco (#1900) üzenetére


Thyb
senior tag

Azért viperát a rohamrendőrök tudtommal nem használnak, az az akció osztály eszköze. Elég nehéz lenne, most a pajzsot fogom, a másik kezemben meg cserélgetem az ütőeszközt mint egy dzsezdobos.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1916) tildy válasza dabadab (#1909) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké persze, de ennyi erővel akár dollár árfolyamot is mondhatott volna.

Én csak azt nézem, hogy kb ugyanannyit ér (vásrlási értéke egy eurónak) ma egy euró, mint 2002ben. Saccperkábé.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1917) kymco válasza sh4d0w (#1908) üzenetére


kymco
veterán

Én is utánanéztem, és azt olvastam a ministériumi hirdetésben, hogy minden rendben. Nyugodt voltam, mert a miniszterelnök azt mondta, hogy köszöni szépen, de a költségvetés rendben van. És meggyőző volt, ahogy Lendvai Ildikó károgásnak nevezte az ellenzék és az elemzők negatív előrejelzéseit. Az ÁFA csökkentés meggyőzött, hogyha az állam ennyi bevételről le tud mondani a kedvünkért, akkor végképp nem lehet gond. De a koronát az tette fel, hogy a miniszterelnök a hirdetéseiben a következő négy évre 25%-os reálbér emelést jelzett előre.


Tudod nem mindenki tud a neten tájékozódni. a MN, HIRTV elfogult.... a ballib lapok pedig beálltak a szocik mögé. Nos hogyan is lehetne objektívan tájékozódni... létezik-e objektív tájékozódás úgy, hogy még a statisztikai hivatal vezetője is vazallusa a kormányzatnak?

Te olyan dolgokat vársz el az emberektől, ami lássuk meg lehetetlen feladat. szalagavatók, törlesztőrészletek, születések, halálok, felvételik és betegségek, sikerek, és munkahelyi kudarcok töltik ki a mindennapját egy átlagembernek és nem a nagypolitika.

www.refujvaros.hu

(#1918) Thyb válasza yakuza.tora (#1913) üzenetére


Thyb
senior tag

Ebben az országban nagyon sokan váltottak alsónemüt a rendszerváltáskor. Nemhiába zárolták a besugók, sugdalózók, és egyéb személyek listáit. Nem mondom, hogy ügynök volt, mert bizonyitani nem lehet, de azért ha tibetben tudnák, hogy itt mekkora megvilágosulás volt 89-90-ben, akkor ideküldenék az összes lámát, hogy elérjék a nirvána állapotát.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1919) kymco válasza Thyb (#1915) üzenetére


kymco
veterán

Én láttam viperát 23-án.....

www.refujvaros.hu

(#1920) Thyb válasza kymco (#1917) üzenetére


Thyb
senior tag

hah az átlagember annyira átlag, és mindent elhisz, hogy mire van szükség, akkor most miért megy a lázongás a reformcsomag ellen? :F Azt mondták erre van szükség, akkor most ezt miért nem hiszik el?

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1921) kymco válasza yakuza.tora (#1913) üzenetére


kymco
veterán

Én ezt máshogy látom, de már nincs kedvem erről vitatkozni... :)

www.refujvaros.hu

(#1922) kymco válasza Thyb (#1920) üzenetére


kymco
veterán

Hát nem jött be Fletónak... Pont erre számított szvsz, de nem jött be.... :) Le kéne váltani.... a népet... még nem érett egy érett politikushoz. :D

www.refujvaros.hu

(#1923) yakuza.tora válasza Thyb (#1918) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Thyb:
:C
Én sem azt akartam mondani, hogy ügynök volt, sőt, még azt sem, hogy bármilyen módon együttműködött volna a rendszerrel. Az viszont biztos, hogy nem folytathatott olyan tevékenységet, ami gyengítette volna azt. A jogi karokra - amik a jövendőbeli bírákat, ügyészeket (is) adták - nem a rendszerrel szembenálló nézeteket valló fiatalokat vették fel... :(
Az alsónemű váltls terén maximálisan igazad van!

Alléz Olympique de Marseille!

(#1924) FÖNÖK válasza Thyb (#1912) üzenetére


FÖNÖK
tag

És Tildynek

tudtam hogy minden ki az eurora hog reagálni.
A hozzászólás második felére senki..

Az orbán kormány keményen lopott, de nem folytotta meg a vállalkozókat és a gazdaság szabadon futott.
Erre kóka tegnap a tévében azt mondja hogy támogatják és segítik a vállalkozásokat hogy versenyképesebbek legyenek- ez nálla mindenféle adó emelésben mutatkozik meg, minimálbér kétszerese utáni járulékok, szolidaritás, lóerő adó stb.
HA EZ A SEGÍTSÉG AKKOR INKÁBB NE SEGÍTSEN!!!

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#1925) lajafix válasza FÖNÖK (#1924) üzenetére


lajafix
addikt

Ha az OV kormány keményen lopott akkor megyó-ferike kormánya hogy lopott? Gyémántkeménységgel? :))

Én úgy halottam, hogy a minbér emeléssel folytogatta az OV kormány a vállalkozókat! Ezért szavazott az összes megyóra 2002ben... :))

Rock'n Roll

(#1926) yakuza.tora válasza FÖNÖK (#1924) üzenetére


yakuza.tora
addikt

FŐNÖK:
Az Orbán kormány azért tudott könnyebben manőverezni, mert a Bokros csomag erre lehetőséget adott. Hát nosza, fogták és elkezdtek osztogatni. Emlékezz csak vissza! Torgyán dr. 413 milliárd forintot követelt a költségvetésből az FVM-nek. (Ehhez képest ''csak'' 390 milliárdot kapott!) Ész nélkül folyt ki a pénz a költségvetésből, aminek a Medgyesy kormány sem állta útját.

Alléz Olympique de Marseille!

(#1927) sh4d0w válasza lajafix (#1914) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Akkoriban még - majd' 10 évvel fiatalabb és naívabb voltam - azt gondoltam, hogy a Fidesz, mint fiatalokból álló tömörülés és mint egy ''új generáció'' az előző rendszer után, van olyan képzett és van olyan hitele, amiből az ígéreteit meg tudja valósítani. Miután ezt bebukták, a hitelüket is elveszítették a szememben és azóta ha lehet, utánajárok információknak... ami nem jelenti feltétlenül azt, hogy ne tévedhetnék, csak azt, hogy megteszem, ami tőlem telik, mielőtt szavazok vmire.

https://www.coreinfinity.tech

(#1928) Thyb válasza FÖNÖK (#1924) üzenetére


Thyb
senior tag

Nyugi van, ezek a reformok (ha nem lesznek meg a szükséges lépések a kiadásioldalról) sehová sem vezetnek. Ez tiszta ügy. Ugyanakkor a vállalkozók egy részének (a szürke és fekete gazdaságot művelőkre értem) nagyon nagy szerepe van abban, hogy ide jutottunk. Ha most elkezdenék felszámolni ezeket a vállalkozásokat akkor csak azt érnék el, hogy egy rakás munkanélküli keletkezne. Most megint az a helyzet állt elő, hogy azt a lovat ütik amelyik huz. Sajna a vállalkozás alapitási törvények nagyon enyhék. Itt már bárki nyithat vállalkozást, még akkor is ha x évet ült csalás stb miatt. Azért nem lehet ezt meghirdetni, mert ezzel sértenénk az alapvető emberi jogait. Azt akit ez az egyén a köv vállalkozásával ismét csődbe huz, Őt nem kell megvédeni??? Ha nem szabad eláruni, hogy az illető már lopott, akkor miért engedjük, hogy ujra vállalkozást nyisson? És sajna mindezen emberek lopását és gyors meggazdagodásának a levét mi dolgozók és a többi tisztességes vállalkozó isszuk meg. :W

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1929) sh4d0w válasza kymco (#1917) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Tudtam, hogy vki fel fogja vetni a média ilyen vagy olyan irányultságát, ezért néztem meg külföldi elemzéseket is a választások előtt... Gondolom a Financial Times pl. nem vádolható azzal, hogy egyik vagy másik magyar politikai oldalnak elkötelezettje lenne... és nem ez az egyetlen, amit megnéztem anno.

A nagypolitika pedig - kérve-kéretlenül - betolakodott az otthonainkba, a magánéletünkbe, így aztán nehéz megkerülni politikai kérdéseket - pláne mikor minden kérdéskörből politikai kötélhúzást kreálnak egyesek. Egyébként pont Neked mondjam, hogy ha vmiről tájékozódni akarsz, akkor a lehetőség előtted van, csak élni kell vele?

[Szerkesztve]

https://www.coreinfinity.tech

(#1930) samurai11 válasza shift+ő (#1815) üzenetére


samurai11
csendes tag

rendöri sorfalal kiszoritás, kiemelni a hangadokat fradi-ujpesten ennél durvábbak voltak mégse volt ilyen..gergényi azt mondta fel volt fegyverezve a tömeg meg hogy elökészitett akcio volt a tanklopás ha az lett volna nem töltik fel a tankot? a T-34 a legrosszabb üzemanyaggal elmegy...gilletáns magyar rendörség..azt hiszik nekik mindent szabad..aztán majd fizetnek

(#1931) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Ez nekem teccik :)

[kép]

https://www.coreinfinity.tech

(#1932) Dr. Justice válasza Thyb (#1895) üzenetére


Dr. Justice
tag

meg töri el a lapockát...

Sváby András a második kormányszóvivő

(#1933) kymco válasza sh4d0w (#1929) üzenetére


kymco
veterán

Én tudok tájékozódni... de pld édesanyám nem.... meg a szomszédunk sem, sőt Mari néni nem olvas mást, csak Blikket, és nem tud angolul.... De nem érdemes ezen vitatkozni szvsz.... A tájékozódás lehetősége kevesek privilégiuma.....

Én pld tájékozódtam, és ezért nem szavaztam a szoclibekre....

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#1934) Thyb válasza sh4d0w (#1929) üzenetére


Thyb
senior tag

A Financial Times sem tudott másra hivatkozni mint amilyen adatokat az államvezetés kikomunikált az EU és a világ bank felé. Ha azok az adatok hamisitottak voltak akkor az elemzéseik is azok lettek. Azért remélem ezzel egyet értesz. Akkor lett volna más a helyzet, ha a Ők maguk csinálnak egy zárszámadást a költségvetésünkről.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1935) lajafix válasza yakuza.tora (#1926) üzenetére


lajafix
addikt

''Az Orbán kormány azért tudott könnyebben manőverezni, mert a Bokros csomag erre lehetőséget adott.''
Ugyanezt támogatta az orosz válság és a 2001es visszaesés. Meg az, hogy tudtak( csak a jelenlegiekhez képest természetesen) gazdálkodni. Szerinted a Bokros csomag milyen lehetőséget adott az OV kormánynak költekezni?

''Torgyán dr. 413 milliárd forintot követelt a költségvetésből az FVM-nek. (Ehhez képest ''csak'' 390 milliárdot kapott!''
Hogy ezt értékelni lehessen beraknád az FVM éves költségvetését mondjuk 1995-2005 között? ezen 390re adnál forrást, mert én csak 250et találtam. [link]

''Ész nélkül folyt ki a pénz a költségvetésből, aminek a Medgyesy kormány sem állta útját. ''
Például? Mégis a jóval kisebb hiánytervet jóval pontosabban hozták.



[Szerkesztve]

Rock'n Roll

(#1936) yakuza.tora válasza samurai11 (#1930) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Azért valaki csak tett abba a tankba akkumulátort, meg vezetékeket...gondolom, nem egy pizzakiszállító robogójának az aksijával indították el... :(

Alléz Olympique de Marseille!

(#1937) samurai11 válasza sh4d0w (#1896) üzenetére


samurai11
csendes tag

mit ártott neked torgyi? ezek igértek ingyen könyvet a gyereknek, iskolatejet holvan?

(#1938) CriticalHit


CriticalHit
őstag

7 igenes népszavazás kezdeményezés viktor cártól. Remek. Pont ez hiányzott.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#1939) kymco


kymco
veterán

Vicces volt, ahogy a magától leálló, hatástalanított tank elfoglalását a rendőrfőkapítány mennyire magasztalta.... No meg mikor a gumilövedékekről esett szó, jó érv volt a tank.... Érdekes, hogy a Blahán is lőttek, de ott nem láttam mást, csak locsolókocsit... de az is érdekesen amolyan azurkék szinű vízzel pormentesített...

www.refujvaros.hu

(#1940) Dr. Justice válasza FÖNÖK (#1924) üzenetére


Dr. Justice
tag

hubazz azt láttam én is

elhangzott:

riporter: Mennyi az a pénz önök szerint amit az EU ténylegesen utal majd a sikeres projektjeinkre az elérhető 8000 milliárdból? Elmondja a nézőknek hogy 70% volt eddig a max amit valaha tagország el tudott érni.
varga: Én örülnék már a 60%-nak is...
riporter: És ön Kóka Úr?
Kóka: Én rendkívül optimista vagyok ezügyben...
riporter: Ne haragudjon Kóka Úr de ön mindíg az.
Kóka: Sok projekt fut már, milliárdos projektek, én az tudom mondani hogy 100% -kot el fogjuk érni.
Vargát mutatja a kamera aki röhög, aztán rámennek a riporterre aki szintúgy...

Miért is?

Sváby András a második kormányszóvivő

(#1941) martonx válasza Thyb (#1934) üzenetére


martonx
veterán

Ráadásul a jelenlegi újragyarmatosítási viszonyok közt olyan vicces FT-ből tájékozódni, mintha az 1800-as években az ázsiaiak a szerint cselekedtek volna, amit az FT szerint kellett volna, mert nekik az a jó a globalizáció jegyében.

Vagy a négerek önként mentek volna rabszolgának, mert a fejlettebb világ ezt szereti, és ezt szorgalmazza. MEGA LOL!!! :C

Én kérek elnézést!

(#1942) shift+ő válasza samurai11 (#1930) üzenetére


shift+ő
senior tag

rendöri sorfalal kiszoritás ez történt, de nem mentek el a tüntetők sőt ....


aki még egyszer strabagdemokratázik, az előtte nézze meg ezt a fotót a hírtv honlapjáról [L]freewebs.com/vancsa/strabag.JPG[/L] és gondolkodjon, ohvá is mennek az autópálya pénzek?

(#1943) lajafix válasza sh4d0w (#1927) üzenetére


lajafix
addikt

Egy ilyen ideális párt sose érné el nálunk a parlamenti küszöböt. Már ha megalakulna...

Értem a fideszszel szembeni ellenérzésedet, legyen.

Rock'n Roll

(#1944) samurai11 válasza yakuza.tora (#1936) üzenetére


samurai11
csendes tag

a T-34 nagyon igénytelen...az aksi bármilyen jo csak az begyujtáshoz kell územanyagra még igénytelenebb volt aksi minden csak em tudtak kis szuflát tenni bele...
az USAban vagy 10 éve elkött valaki egy tankot és sazétlapitott egy két kocsit az autopályán... fleto megint hazudott hogy nem utasithatja a rendöröket...persze hátha elhiszi a buta birka ember

(#1945) lajafix válasza shift+ő (#1942) üzenetére


lajafix
addikt

érdekelne hogy miért ne lehetne egy adófizetőnek számonkérni az AP költségeinek elszállását? azaz strabagdemokratázni?

Rock'n Roll

(#1946) samurai11 válasza shift+ő (#1942) üzenetére


samurai11
csendes tag

vizágyu? kiemelés volt? 50 valamennyi embert zártak elözetesbe..1xx tartoztattak le 16x sérrült abbol kettö megvakult jóarány...

(#1947) martonx válasza shift+ő (#1942) üzenetére


martonx
veterán

Azért ha én egy reklámokból élő TV lennék, nem küldeném el egyik nálam reklámozni akaró nagy céget sem, csak azért mert a komcsikat (bocsi szocikat, őőő szabad demokratákat :DD ) jól megkenik rendszeresen pénzzel.

Én kérek elnézést!

(#1948) kymco válasza shift+ő (#1942) üzenetére


kymco
veterán

A korrupció nem a Strabagot járatja le... minden cég lobbizik hol törvényes, hol (ez a gyakoribb) kevésbé törvényes eszközökkel. Ezt sokszor úgy is teszik, hogy a politikusok már előre tisztázzák az ''árfolyamot''.

www.refujvaros.hu

(#1949) samurai11 válasza shift+ő (#1942) üzenetére


samurai11
csendes tag

én ugy láttam elmentek kunce most hazudta a legnagyobbat életében

(#1950) sh4d0w válasza lajafix (#1943) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

A legnagyobb baj az, hogy a mai választási lehetőségek igen korlátozottak: reálisan a Fideszre vagy az MSZP-re lehet szavazni, mert a többiek annyira súlytalanok, hogy ajjaj...

https://www.coreinfinity.tech

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.