Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) #96302336 válasza tonyo2 (#46) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ja.

(#52) Racecam válasza faster (#36) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

1 nap ban.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#53) lacafaca válasza faster (#26) üzenetére


lacafaca
őstag

na épp erről beszélek.... :O

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#54) #96302336 válasza lacafaca (#43) üzenetére


#96302336
törölt tag

Miért egy embert okoltok? Szidjátok az egész kormányt. Ha csak egy ember döntene az országban, azt úgy hívnák, hogy király. A többi politikus is benne van nyakig az egészben. Nincs pártkivétel. Mindegyik.

(#55) Savanya válasza lacafaca (#43) üzenetére


Savanya
addikt

Ki lenne helyette ??? ja és nem a nép nem fog hazamenni ,hanem az FFB ...

Mobilszámom: 70-516-8068

(#56) samurai11 válasza #96302336 (#48) üzenetére


samurai11
csendes tag

gumilövedéket csak kimondottan agresziv tömeg (100e) embernél szoktak bevetni közvetlenül a figyelmeztetö lövések és ayz éles töltény elött lsd chile..nem pedig semmit nem cdsinálo tüntetökre

[Szerkesztve]

(#57) lacafaca válasza Racecam (#52) üzenetére


lacafaca
őstag

[link] azért ez sem piskóta.... :Y

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#58) bagyulajuve válasza virkir (#41) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem a demokrácia ellen tüntetnek
demokrácia lényege, hogy az ellen is tüntethetsz, ami nem tetszik, már pedig ez ma sérült
ld Révész Máriusz esete, illetve békésen, a bejelentett tüntetésen résztvevők bántalamzása, illetve az ártatlanok ütlegelése

de a randalírozók ellen fel kell lépni, ez tény, csak nem feltétlenül így

Resistencia eterna

(#59) nRu3 válasza faster (#36) üzenetére


nRu3
addikt

érdekes , nem te vagy az első ember akit rolam banolnak ma.

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#60) Templomegere válasza #96302336 (#48) üzenetére


Templomegere
senior tag

ugye nem kivánod komolyan ezt ? simán végignéznéd két zacskó chips rágcsálása közben akármelyik tv-n ahogy lelövik lehet éppen egy utcabelidet , és te egy IGEN üvöltésével boldogan kotorásznál egy újabb adag chips után a zacsiban ?

Gyönyörű emberpalánták vagytok!

(#61) Savanya válasza #96302336 (#54) üzenetére


Savanya
addikt

Jól látod , csak sajnos kevés a pártsemleges ... :R

Mobilszámom: 70-516-8068

(#62) deniro2 válasza #96302336 (#54) üzenetére


deniro2
senior tag

Áhh, ne viccelj, egy ember 2 év alatt kinyírta a 14 év kánaánt, nem logikus? :D Monnyonle. :DDD

(#63) lacafaca válasza #96302336 (#54) üzenetére


lacafaca
őstag

azért mert ő az oka az egésznek....az ő személye, az aroganciája a hatalomvágya és a hazugsággyára. és az emberek nem birkák...kilóg már ott nagyon a lóláb. ezért.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#64) oviktor válasza tonyo2 (#29) üzenetére


oviktor
tag

Teljesen igazad van!!!
A HÍR TV-n kívül sehol nem lehetett azt a rugdosást látni és mutattak 1 férfit a melkasán 1 lyukkal amit a gumilövedék okozott, a közszolgálati tv és a kereskedelmik pedig azt mondják hogy csak kisebb sérülést okozhat a lövedék. Ennyit a magyar médiáról!
A székház ostromáról is azért tiltották ki a hír tv-t mert az igazságot közvetítette

Viktor

(#65) tonyo2 válasza sasa311 (#42) üzenetére


tonyo2
tag

Ezen a helyzeten inkább sírni kéne nem röhögni.
1 ember megoldhatná a helyzetet, de mivel már kiszorult a TOP100 milliárdosok közül, így hát kemény államférfiként akar bekerülni a történelemben.

A beszédét lehet így-meg úgy értelmezni, de erkölcsileg akkor is leírta magát az ember. És mit várunk egy átlagembertől, ha a vezetőjük erkölcsileg egy nagy 0??

Kisseb léptékben gondolkozva, ha te mondanál a munkahelyeden valami hasonlót, a munkádat illetően, vagy a főnököd, vagy akárki. Szerinted lenne még munkád-munkája? NEmigen hiszem...

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#66) Dalai Láma válasza Racecam (#52) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Épp most akartam beírni, hogy még 1 ilyen, és zárják a topicot. Ezt megúsztuk egyelőre.

Elég, ami at utcákon zajlik Budapesten. Nem lehet könnyű az itt lakóknak, főleg a belvárosiaknak. Itt a Kálvinon szerencsére nyugi van, de pár utcával arrébb... :(

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#67) Racecam válasza lacafaca (#57) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Láttam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#68) virkir válasza bagyulajuve (#58) üzenetére


virkir
veterán

Olvasni, olvasni, rendszert írt mint tüntetési ok, ami jelen pillanatban a demokrácia.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#69) Frakk válasza Racecam (#52) üzenetére


Frakk
tag

Már nem azért, de nuru hsze mennyivel volt jobb?

[Szerkesztve]

(#70) lacafaca válasza Savanya (#55) üzenetére


lacafaca
őstag

tök mind1...de ha nem lenne akkor lenyugodna mindenki. holnap már a nép is ott lesz. :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#71) sasa311


sasa311
veterán

Emberek, csak egy pár dolog, amin el kéne gondolkodni...

Ti hogy oszlatnátok tömeget a rendőrség helyében? - Még a békés tüntetőket sem könnyű feloszlatni (pedig ők csinálják a hangulatot) az idióta vandálokat meg...
Miért hangoztatják itt (meg mindenhol sokan-sokan) hogy Feri mondjon le? Ő a Magyar Köztársaság elnöke, a magyar polgárok választották meg. Ti is. Én is (vagyis én aztán nem, de többség dönt) És ha lemond mi lesz? Egy másik MSZPs képviselő ül a helyére, attól még ugyan azok vezetik majd az országot. Vagy ezzel azt szeretnétek mondani, hogy engedjük a jobb oldalt kormányozni? Sajnos ezt nem lehet demokráciába

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#72) nRu3 válasza lacafaca (#57) üzenetére


nRu3
addikt

spicli ,besugo:(((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#73) Mr.Skyline válasza hobizoli (#15) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

okés :) pont van a szobámban elfekvőben egy M4A1 :DDD

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#74) deter


deter
aktív tag

''Rövid kereskedelmi szünet, és most már szinte biztos hogy következik az összecsapás''

Ez már tényleg lol, mintha valami boxgála lenne. Nem lehet, hogy Rácz F. áll e mögött? :DDD

(#75) tonyo2 válasza Savanya (#49) üzenetére


tonyo2
tag

Én nem ******* szimpatizáns vagyok, hanem van egy bizonyos erkölcsrendem amiben bizonyos dolgok nem férnek bele.
Kár hogy nem koszorúzott még egyébként Horn gyuszi is, és meghajolt volna az épületek tetején lévő mesterlövészeknek, hogy 'lám-lám, ötven éve én is ott álltam..'
Hányingerem van az ilyen emberektől... És ez nem pártfüggő egyáltalán. Más pártból is utálok embereket, de ők nem nyomják ilyen nagyban az 'ipart'

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#76) #96302336 válasza Templomegere (#60) üzenetére


#96302336
törölt tag

Isten őrizz. Nem tudnék egy állatot sem bántani, ember is csak nehéz szívvel. :D
Viccet félredobva, Ha már ennyire eldurvult a helyzet, és gumilövedékek repkednek, akkor nem tudni, hogy milyen kárt okoz egy ilyen golyó. Többnyire, csak fájdalmat, de ugye a szem az egy kényes dolog. Ezért is tömegoszlató a gumigolyó, és a könnygáz., mert nem halálos.
Ha meg be kell vetni, akkor annak oka van. Ha pedig az utcabelim olyan ostoba, hogy kimegy egy ilyen tüntetésre, hogy összeveresse magát(nem mellékesen leégesse is) akkor viselje a következményeket.

(#77) nRu3 válasza Templomegere (#44) üzenetére


nRu3
addikt

biztos hat hisz én is halando vagyok, de mivel a gázlövedék hatástalan igazábol a tüntetök ellen, igy ha hatásosaban akkarnak felépni a rendörök akkor valamilyen más vegyi anyag beszerzésén kell gondolkodniuk.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#78) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Emberek!!!

Ne kelljen már állandóan szólnom!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#79) deniro2 válasza tonyo2 (#65) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem mondom, hogy ne monnyon le, de attól kurvajó lesz minden? Ezt valaki komolyan elhiszi?
Amúgy, beszéltük a haverokkal, hogy ok, legyen kormányváltás, ha ez kell, de, felírok minden tetves igéretet és, ha 1 is elsikkad, akkor megyünk és fejberugjuk, akit kell... Így jó lesz?

(#80) bagyulajuve válasza virkir (#68) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de valszeg nem a demokráciára, mint politikai berendezkedésre gondolt

Resistencia eterna

(#81) lacafaca válasza nRu3 (#72) üzenetére


lacafaca
őstag

van ami már nekem is sok...és az az volt.....de hogy +nyugtassalak race elől nincs menekvés :DDD tudom én is.....olyan szépen végignyálaz több100 hszt és bannol utólag hogy öröm nézni.(szintén tapasztalat) :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#82) he7edik. válasza #96302336 (#76) üzenetére


he7edik.
addikt

magamat moderáltam

Égő szöveg a flém vázon

(#84) Templomegere válasza nRu3 (#77) üzenetére


Templomegere
senior tag

látom képtelen vagy emberi léptékekben gondolkodni ! Mindenképpen erőszak , halál stb ! Ez eléggé radikális és egysíkú .

(#85) Frakk válasza nRu3 (#77) üzenetére


Frakk
tag

Az ilyen hozzáállású emberek lövettek (lőttek) 1956-ban (szerk: mármint tüntetőkbe). Ha ez most is megtörténne, ''igaziból'' kitörne a forradalom. És most nem jönnének szovjet csapatok, hogy leverjék...

[Szerkesztve]

(#86) tonyo2 válasza deniro2 (#79) üzenetére


tonyo2
tag

Ez nem ígéretekról szól. 17 év alatt sok be nem váltott igéret hangzott el(és hadd ne legyek rosszmájú de 94-ben Horn kezdte el, de mindegy...) hanem van amit bevesz az ember gyomra, valamit nem...
Speciál nekem nem... 10 évvel ezelőtt biztos leszartam volna ki van kormányon mit cselekszik...

Én azt szeretném ha Gyurcsány elmenne örökre, helyére Szili Katalin jönne,(ő a legnormálisabb a pártban) elküldené az összes megélhetési hülyét, akik csak a demagógiához értenek, komoly tanácsadókkal körülvenné magát, és kormányozna...

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#87) samurai11 válasza sasa311 (#71) üzenetére


samurai11
csendes tag

az a gond hogy hazudott mikor OV a vizitdijjat kérdezte még neki mondta hogy nem akarhat igaztalan kampánnyal nyerni most 2007 jan. 1töl kapjuk nyakunkba...az a gond hogy azt hiszi kisebbség majd rájön hogy nem csak pár kissebség tanárok, orvosok, gyögyszerészek, gazdák aztán motorosok stb

(#88) tildy válasza Racecam (#52) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért érdekes, mikor általam, és mások által is tanultnak tartott emberek ennyire elvesztik a fejüket. :( :( :(
Azért nem kéne ''állatként'' viselkedni. Még verbálisan sem. LEgjobbakat;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#89) #96302336 válasza Templomegere (#84) üzenetére


#96302336
törölt tag

Szerinted egy ilyen tömeg esetén mi volna a humánus megoldás? Mindenféle irónia nélkül kérdezem.

(#90) Ganger


Ganger
aktív tag

Szomorú ez az egész :(

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#91) oviktor


oviktor
tag

''A konkurens tévécsatornák is rájöttek arra, hogy a tüntetők nem bántják a HírTV-t. Mindenki más meg ugyebár az országot rabszolgasorban tartó kozmopolita nagytőke kiszolgálója, ezért a többi tévéstáb akkor vannak biztonságban, ha nem nagyon reklámozzák magukat. A Tv2 közvetítőkocsiját ezért egy HírTv-s molinóval álcázták, a Magyar Televízió pedig a felvételek tanúsága szerint külföldi, bérelt közvetítőkocsival tudósit az eseményekről. Pedig van nekik saját, nem is egy.'' by index :D

Viktor

(#92) Savanya válasza tonyo2 (#86) üzenetére


Savanya
addikt

Bár így lenne ... Csak sajna nem fog semmi sem változni - holnap megint esti tüntetéstől és oszlatástól lessz hangos az összes média ....


Békés jó éjszakát mindenkinek ....

Mobilszámom: 70-516-8068

(#93) hobizoli válasza #96302336 (#89) üzenetére


hobizoli
nagyúr

*******************



hobizoli

/Moderálva. - Race/

több drón kell ;P

(#94) #96302336


#96302336
törölt tag

Mekkora meló lesz a takarítás :( :( Szegény melósok ők isszák meg a levét az egésznek

(#95) Dalai Láma válasza samurai11 (#87) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Amit most majd kapunk, az szar, és idegesítő is, hogy elkerülhető lett volna. De viszacsinálni nem lehet, ezt most meg kell lépni. Mint ahogyan a reformokat is. Szar és szenvedős dolog, és idegesítő, de ez van. Más út nincs. NEm lehet kikerülni a megszorításokat. A kampányban ki mondott igazat? Szerintem nem túl sokan.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#96) nRu3 válasza lacafaca (#81) üzenetére


nRu3
addikt

ne is bizz benne :D csak én olyat nem villantam amire ban dijat kapok, moderálni szoktak, de azért figyelek nagyon szélsöséges megnyilvánulást ne írjak :) de ki tudja

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#97) bagyulajuve válasza #96302336 (#89) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát biztosan nem az előbb felsoroltak

mondjuk szomorú hogy tévésekre támadna a TV2 szerint a tüntetők :(((

Resistencia eterna

(#98) DeadMeat válasza #96302336 (#94) üzenetére


DeadMeat
veterán

es a helyreallitas koltsegeit megint csak a dolgozok nyelik le....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#99) #96302336 válasza bagyulajuve (#97) üzenetére


#96302336
törölt tag

Komoly? :Y

(#100) Savanya válasza oviktor (#91) üzenetére


Savanya
addikt

De miért is nem bántják a HÍR TV-t ??? ott pedig tényleg jó szó hogy ''MÉDIA'' / azaz befolyás alatt lévő /

Mobilszámom: 70-516-8068

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.