Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) samurai11 válasza fokukac (#1046) üzenetére


samurai11
csendes tag

a megemlékezésen volt..szted randalirozni ment ki? és a Fidesz megemlékezése mikor ért véget? tehát aki kint volt az mind birka?

(#1052) Senior tag válasza as_Rock (#1041) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Vagy valakik elég alamuszik ahhoz hogy ki nem mondott dolgokat belemagyarázzanak...

Ugorgyunk!

(#1053) joey7 válasza fokukac (#1042) üzenetére


joey7
őstag

majd leszedte a fejemet! :D

igazad van, és megfordult a fejemben nekem is,h talán nem kéne,de könyörgöm milyen világ ez ahol nem mehetek egy békés megemlékezésre,békés törvényes demonstrálásra?
ennél xarabb helyzetekben is kinn voltam az elmúlt 16 év alatt rendezett bulikon,de ilyent nem tapasztaltam. :(

Für Lajosnak adok igazat és asszem Őt kell követni (bár Ő csak a korára tekintettel vélekedett így) : otthon,csendben elmékedik az ünnepen,és befelé kicsit sír...

(#1054) samurai11 válasza shift+ő (#1048) üzenetére


samurai11
csendes tag

aha na ..huzz a butaságaiddal

(#1055) Grifid válasza samurai11 (#1043) üzenetére


Grifid
aktív tag

Kicsit szelektiv a látásod, de nem baj még kinőheted. :D

A kint lévő idősebb illetve középkorú emberkék, ha hiszed ha nem úgyanúgy nekiugrottak a rendőröknek mint a fiatal forrófejű társaik.
Akik pedig a szép szóra és a kérésre nem mentek el azok mind megérdemlik amit kaptak, mint emlitettem rengeteg időt kaptak rá.

A gumilövedékekről pedig csak annyit, hogy emberi élet kioltására nem alkalmas eszköznek minősül.

(#1056) gege71.hu válasza Grifid (#1034) üzenetére


gege71.hu
addikt

A rendőrökk csak parancsot teljestettek...nyilván akkor is mikor szétbasztak egy kocsmát meg hasonlók.
Az ávósok, Eichmann, A Waffen-SS Das Reich egysége is Oradour sur Glane-nál, a Totenkopf lágerőrei, sztálin pribékjei és még sokan mások is parancsot teljesítettek.

(#1057) Senior tag válasza fokukac (#1030) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Én 4,5 évet kibírtam, pedig végi szívattak. Könnyű mondani, hogy már ''csak'' 3,5 évet kell kibírni.
Meguntam, hogy a sok ingyenélő parazitát finanszírozzam, ez a nagy büdös helyzet. Szerintem jópáran vagyunk még így, és vagy elküldeni fogjuk ezeket, vagy elkerülni a finanszírozást. Mindkettőre vannak legális és erőszakmentes megoldások...

Ugorgyunk!

(#1058) samurai11 válasza joey7 (#1053) üzenetére


samurai11
csendes tag

nehogy már ezek a setétek bebeszéljék neked hogy a te hibád hogy egy nemzeti ünnepen eltalál egy gumilövedék..

(#1059) fokukac válasza Senior tag (#1057) üzenetére


fokukac
nagyúr

én meg leszarom, hogy Te meguntad. mindennek meg van a rendje.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1060) shev7 válasza samurai11 (#1051) üzenetére


shev7
veterán

a fidesz naggyulese minden volt, csak megemlekezes nem...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1061) shift+ő válasza samurai11 (#1054) üzenetére


shift+ő
senior tag

Ezek szerint a rendőrök a fidesz nagyülést lőtték gumilövedékkel?

idézek egy kalsszikust: aha na ..huzz a butaságaiddal

[Szerkesztve]

(#1062) fokukac válasza samurai11 (#1051) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, kérdésedben jól elrejtetted a választ.

aki kint volt, az mind birka, csak nem béget, hanem azt kiabálja, hogy ''Vik-tor!''.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1063) shift+ő válasza Senior tag (#1057) üzenetére


shift+ő
senior tag

Konkrétan hogy is szivattak?

Ha jól emlkészem altalában sokkal jobban nőtt az életszinvonal, mint lehetett volna. Vagy te egyedi eset lehetsz, politikailag üldözött?


Meguntam, hogy a sok ingyenélő parazitát finanszírozzam, ez a nagy büdös helyzet. Szerintem jópáran vagyunk még így, és vagy elküldeni fogjuk ezeket, vagy elkerülni a finanszírozást. Mindkettőre vannak legális és erőszakmentes megoldások..


Ha elkerülöd a finanszírozást, akkor te is ingyenélő parazitává válsz.

[Szerkesztve]

(#1064) shev7 válasza Senior tag (#1057) üzenetére


shev7
veterán

csak azt szeretnem kerni, hogy ha elkerulod a finanszirozast, akkor az allami szolgaltatasokbol se vedd ki a reszed. Ne vegyel kedvezmenyes gyogyszert, kedvezmenyes jegyet/berletet. Jarj/jarasd a gyerekeid fizetos iskolaba, es sorolhatnam...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1065) samurai11 válasza Grifid (#1055) üzenetére


samurai11
csendes tag

ezt is rosszul tudod öccsi nézz utána mi történhet ha a nyaki artériát találja el pl egyébként 28 vagyok ugyhogy gondold meg mit iragatsz nekem

(#1066) fokukac


fokukac
nagyúr

Petra Stuiber riporter kérdésére válaszolva Orbán Viktor hangsúlyozta, hogy politikusként még soha nem hazudott. Egy politikus számára ez jelenti az egyetlen alapot ahhoz, hogy a közéletben maradhasson. A választók, illetve a közvélemény félrevezetése olyan dolog, amit soha nem lehet elfelejteni, jelentette ki.

:))

IStenem, avassuk szentté.
hogy nem sül le a pofájáról a bőr, ezt is tesztelhetné a NASA, nem csak a gyurcsányét.

[link]

Orbán Viktor cáfolta, hogy 1998-ban, miniszterelnökké történt megválasztásakor ígéretet tett volna az orvosok bérének 400 százalékos emelésére.


az édes jó k. ........ját, benne volt a fidesz írott programjában.
majd megkeresem.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1067) Grifid válasza gege71.hu (#1056) üzenetére


Grifid
aktív tag

Kicsit erős hasonlat volt.
A kérdés az, hogy kik voltak a kocsmában és mit csináltak.?

(#1068) fokukac válasza samurai11 (#1065) üzenetére


fokukac
nagyúr

igazad van, éles lőszer kellett volna, az nem áll meg az artériánál, hanem kijön túloldalt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1069) joey7 válasza shev7 (#1060) üzenetére


joey7
őstag

töltsd le a netről és nézd meg. aztán mondj véleményt.sztem.

(#1070) Dr. Justice válasza as_Rock (#980) üzenetére


Dr. Justice
tag

mindenre jó és sokminden kiváltható vele pl.:

* nitrohigító
* fájdalomcsillapító
* köptető
* oldott műtrágya

stb... :D

Sváby András a második kormányszóvivő

(#1071) samurai11 válasza fokukac (#1062) üzenetére


samurai11
csendes tag

kéretik fakukucnak némitást adni személyeskedésért...

(#1072) fokukac válasza samurai11 (#1071) üzenetére


fokukac
nagyúr

milyen személyt neveztem meg?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1073) gege71.hu válasza Grifid (#1055) üzenetére


gege71.hu
addikt

De alkalmas.
Minden olyan eszköz amellyel kioltható egy ember élete fegyvernek minésül. Lehet az akár egy jókora szívlapát is, de akár egy szőlőkaró esetleg egy kínai evőpálca is megteszi.

(#1074) as_Rock válasza joey7 (#1017) üzenetére


as_Rock
őstag

Ha neked a tegnapi nap ''buli'' volt, az sokat elmond rólad ;)

Fotóztál, gumilövedék, könnygáz, gondolom nem hallottad, amikor felszólítottak, hogy húzzál haza, mert vége a megemlékezésnek és az utcai rendbontók megfékezésére kényszerítő eszközöket fognak bevetni?

Most akkor ki is tehet arról, hogy kaptál könnygázt és gumilövedéket?

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#1075) shev7 válasza joey7 (#1069) üzenetére


shev7
veterán

nem toltom le. Az, hogy nepszavazasrol beszelt az boven eleg. Mar kifejtettek elottem. Ha megemlekezest tartunk akkor nem keverunk ide aktualpolitikai temakat. Ha megis megtesszuk, akkor nem megemlekezunk, hanem naggyulunk.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1076) Jégkokó válasza fokukac (#1072) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mert le irtad az ő igazmondó vitya vezérének a nevét :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1077) akaido válasza samurai11 (#1047) üzenetére


akaido
addikt

Épp az a lenne jó elvileg az emberiségben, hogy sokrétű, tehát nem csak békés tüntetők, megemlékezők voltak teganap, hanem hasonlók is mint az MTV ostromnál.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#1078) dabadab válasza as_Rock (#1050) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem valamit nagyon felreolvastal a hozzaszolasomban: csak arra utaltam, hogy attol meg, hogy valaki azt irja, hogy ''kocsog nemidenbarnultak'', attol meg nem lesz semmivel sem kevesbe eloitelesen gyulolkodo azoknal, akik azt mondjak, hogy ''kocsog ciganyok'', csak sunyibb.

DRM is theft

(#1079) samurai11 válasza fokukac (#1068) üzenetére


samurai11
csendes tag

ezért? fakukuc kitilthato ezért sztem

(#1080) joey7 válasza samurai11 (#1058) üzenetére


joey7
őstag

tudom,h nem szolgáltam rá,nem az én hibám; ezt senki nem tudja nekem bemesélni. ;)
azt is nagyon jól tudom,h mi volt/van az események háttérben...

(#1081) Dr. Justice válasza nRu3 (#1019) üzenetére


Dr. Justice
tag

mekkora prímó sz*r vagy te is

Sváby András a második kormányszóvivő

(#1082) shev7 válasza gege71.hu (#1073) üzenetére


shev7
veterán

ennyi erovel, a konnygazgranat is az, a gumibot is, meg a pajzs is. Johogy nem meztelenul mennek a rendorok a tuntetok ellen...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1083) fokukac válasza samurai11 (#1079) üzenetére


fokukac
nagyúr

nagy érzéked van az iróniára, barátom.
nem baj., magyarázd bele, hogy igazából tömeggyilkolási hajlamokkal rendelkezem. :P

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1084) joey7 válasza shev7 (#1075) üzenetére


joey7
őstag

Látod, ez a baj. nem is ismered a tényeket, de zsigerből hőzöngsz. buta,gyerekes dolog.

(#1085) akaido válasza shev7 (#1075) üzenetére


akaido
addikt

...illetve a régmúlt idők politikai köntösével takargatjuk a jelenbeni céljainkat. Az a gond ezt mindkét oldal előszerettel alkalmazza.

[Szerkesztve]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#1086) shift+ő válasza fokukac (#1083) üzenetére


shift+ő
senior tag

Te is? :DDD

(#1087) as_Rock válasza samurai11 (#1047) üzenetére


as_Rock
őstag

Enek mi köze az általam belinkelt információhoz? :F :W

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#1088) Grifid válasza samurai11 (#1065) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ehmmm.
Kicsit inkább te kapj magadhoz, mert az én mondatom végén szerepelt egy smiley.

Amúgy meg a 28 életéveddel még mindig elküldhetlek gyufáért, öcsi :D

Lazits egy kicsit, mert az indulat szétcseszi a helyesirásodat. :DD

(#1089) samurai11 válasza fokukac (#1083) üzenetére


samurai11
csendes tag

azzal rendelkezel?

(#1090) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Ez korrekt és tartalmas hsz volt...

https://www.coreinfinity.tech

(#1091) shift+ő válasza joey7 (#1084) üzenetére


shift+ő
senior tag

Épp elég volt az összefoglaló bermelyik médiában, abból kiderült, milyen meghatódott volt viktor, és milyen mély érzelmekkel emlékezett.

Csak az a baj, hogy nem 56-ra, hanem 1998-2002-re

(#1092) shev7 válasza joey7 (#1084) üzenetére


shev7
veterán

milyen tenyeket nem ismerek? Beszlet Orban a naggyulesen aktualpolitikai temakrol, vagy nem?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1093) samurai11 válasza as_Rock (#1087) üzenetére


samurai11
csendes tag

abbol idéztem..

(#1094) fokukac válasza samurai11 (#1089) üzenetére


fokukac
nagyúr

persze. de amúgy normális vagyok, megmondták a hangok is.

ignore me, pls.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1095) etnies válasza shev7 (#1092) üzenetére


etnies
senior tag

Csak arról beszélt.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1096) shift+ő


shift+ő
senior tag

Navracsics Tibor, a Fidesz frakcióvezetője szerint pártjának a hétfői előre bejelentett békés nagygyűlésén a rendőrök rendőrattakot hajtottak végre, családos embereket, országgyűlési képviselőket vertek.

Ez mi, ha nem hangulatkeltés, mert valóság alapja az nem sok van, azaz hazugság!

Ha jól emlékszem mind az 1 révész máriuszt már nem a nagyülésen, hanem jóval utánna találta el egy gumilövedég. :W

(#1097) Grifid válasza gege71.hu (#1073) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nézz csak utánna bátran, mert marha nagy butaságot irtál.

2. Amiről te beszélsz az a régi katonai szabályzat szerinti fegyver meghatározás, amit a komcsi időkben álmodtak a szolgálati szabályzatba, hogy nyugodtan és büntetlenül használjanak fegyvert, ha támadás éri őket, ha ez lenne az érvényes akkor minden ködobálásra válaszolhattak volna azzal is hogy szarrálőnek mindenkit. Az lett volna csak az igazi 56'-os retro feeling.

[Szerkesztve]

(#1098) gege71.hu válasza Grifid (#1067) üzenetére


gege71.hu
addikt

Mér lett volna erős hasonlat?
A lelkiismereti felmentettségérzet ugyanaz. Ez tiszta pszichológia.
Ha esetleg tanítottak neked valaha ilyesmit az alapok közt van.
A legjámborabb ember is képes galádságokat múvelni ha azt felső utasításra a felelősség átvállalásával megtámogatják. Volt erről egy egyszerű kísérlet anno egy elég nagy mintán.

Fülhallgató,... vizsgáztatás. Rossz válasz esetén áramütés bekapcsolása. Minden újabb rossz válasz esetén egyel magasabb áramdózis. A kísérletben persze a vizsgázók nem kaptak áramütést és azokat nem is láthatták a ''vizsgáztatók'', viszont visszajelzésként hallották ahogy a vizsgázó kínlódik a vonal túlvégén a fülesen át.
Az áramütőn volt egy kis jelzés honnantól lehet halálos(persze csak a kísérletben), amikor a sokadik rossz válasz jött elérkezett a halálos dózis szint. Itt páran megtorpantak ugyan, de miután megmondták nekik, semmi következménye nincs mert a feleősség nem az övék azaz csak parancsot teljesítenek 10-ből kilenc simán rátekerte a halálos dózist a rosszul válaszolónak, annak ellenére is ,hogy már előtte is hallotta annak sikoltozását a fülesben a kisebb dózisok alatt.

(#1099) joey7 válasza as_Rock (#1074) üzenetére


joey7
őstag

ironikusnak szántam a buli kifejezést.
figyelj, ne hogy már ne engedje meg egy rend(?)őr,h az utcán békésen sétálgassak, nézelődjek!
b+ nem randalíroztam, nem üvöltöztem,csak szerettem volna állampolgári jogommal élni!
:(((
persze én vok a hülye, ha nem fogadom el, h diktatúrában élünk :W

(#1100) samurai11 válasza shift+ő (#1096) üzenetére


samurai11
csendes tag

egy fidezses országgyölési képviselö megsérült...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.