Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2665) adalbert1 válasza viharhozo (#2662) üzenetére


adalbert1
veterán

Nyílván, akkor úgy tünik, hogy sikerült belefutnom a legkapitálisabb idiótákba... Pl.: 2 outra melyik barom ad meg 20 bb-ot, úgy hogy preflop is volt 5-6 bb emelés? Jó, aláírom hogy volt pár 60-40 és 70-30 parti is, mikor jól readeltem, de lejött a másiknak, ez még belefér... De hogy pl. nagyon sok sng-ről és tourneyről úgy esek ki, hogy ilyen 2-6 outokkal vernek le, az már vicc... Ja még voltam 10. egy 180 fős sng-n is, de ez se sokat fizetett, az első pár hely jobban jött volna. És persze itt is QQ vs. AQ-val esek ki, úgy hogy már flopra jön az A neki (ez is úgy volt, hogy emelek hátulról, nagyvak all-in, én meg call, értelmesebb játékra nem nagyon volt lehetőség, mindkettőnknek volt kb. 20 nagyvaknyi pénze)

Ez amit linkeltél se semmi... Legalábbis abból a pozícióból 1 limpelőnél én legalább 1$-ig emeltem volna, flopon meg legalbább pot bet, vagy ha már nem emelt preflop akkor a te emelésedre visszaemelni... Limpelni max. akkor lett volna értelme, ha valamelyik korai pozícióban van, és van legalább 1-2 laza játékos az asztalnál, akinél várható emelés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.