Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) light01 válasza teo8028 (#50) üzenetére


light01
tag

Szerintem nincs.Vagy a készletet veszed,vagy a literes tintát.De itt nézd meg:[link].

(#52) teo8028 válasza light01 (#51) üzenetére


teo8028
csendes tag

Itt kezdtem, és nem találtam. Még nem telefonáltam oda.
A liter az túl sok. Sose fogy el. :(

(#53) light01 válasza teo8028 (#52) üzenetére


light01
tag

Ha ott nem találtal,akkor tuti,hogy csak ez a két kiszerelés van.

(#54) teo8028 válasza light01 (#53) üzenetére


teo8028
csendes tag

Ja. Írtam is, válaszoltak is.
Tehát, nincs kisebb kiszerelés, és a tinta se kifejezetten Canon-ba való, de ''jól bevált''. :(

(#55) nesa válasza kisninja (#44) üzenetére


nesa
veterán

En megprobaltam ezt 57 es patronal de semmi nem tortent:((

(#56) light01 válasza teo8028 (#54) üzenetére


light01
tag

És ráadásul nem is olcsó.Főleg,ha még postakölcséget is kell fizetni.Nem értem miért kell mindig megvenni a készletet.csinálhatnának egy egyszégcsomagot,amiben pl. van minden titntából egy 3 decis adag.

(#57) teo8028 válasza light01 (#56) üzenetére


teo8028
csendes tag

Kissé megrendült a hitem az utángyártott ''minőségben''. Procolort vettem, mert egy másik (foruse-nak titulálták), nedvesség hatására elkenődött. Az meg olyan ocsmány csíkosra nyomtat, hogy boáhh! :O
Talán még az ink-mate-et kipróbálom... Remélem, valaki ajánl egy jó minőségű u.gy. márkát.

(#58) light01 válasza teo8028 (#57) üzenetére


light01
tag

Akkor az nem Procolor volt.Én most tekerem bele a második garnitúrát,haver pedig 14 garnitúrát.És se nekem,se neki nem volt vele semmi gondja.

(#59) teo8028 válasza light01 (#58) üzenetére


teo8028
csendes tag

Dobozolását nézve eredeti lehetett. A tartalmát tekintve a fene tudja. A patronon magán nem volt márkajel. Van fotód róla?

(#60) jhos910


jhos910
aktív tag

hát nekem a tapasztalatom az ,hogy teljesen bénán nyomtat az amúgy jó hp deskjet 710c nyomtatóm annyira bénán nyomtat, hogy az valami borzadalom. (a kép megtörik és eltolja picit a képet, vagyis félrenyomtat, a szöveget nemtudja szinte hibátlanul kinyomtatni :s )
azért folyamodtam ehhez a megoldáshoz mert durván drága az új patron :s
(fekete 5-6, szines 8-9)

(#61) tibigym


tibigym
tag

Nem értem sokan azt írták 3-5 között lehet tölteni a patronokat nekem van egy HP D1360 nyomtatóm És most töltöm bele a harmadik szett(KB 15 töltés) tintát (Procolor 30ml) és még mindíg tökéletesen nyomtat! Annyit mondtak soha ne hagyjam kiürülni és akkor jó lesz. Na be is vált!!!!

Samsung Galaxy S3

(#62) light01 válasza tibigym (#61) üzenetére


light01
tag

Hol szerváltál Procolor tintát?Mert patron tudok,de én tintát keresek mióta!

(#63) Imy válasza light01 (#40) üzenetére


Imy
veterán

De a fekete jobban fogy :)

(#64) light01 válasza Imy (#63) üzenetére


light01
tag

No comment.

(#65) Imy válasza light01 (#64) üzenetére


Imy
veterán

Persze attól függ mire használod :)
Ha fényképeket nyomtatsz, akkor persze, hogy a színes jobban fogy (persze, ha nem fekete-fehér képekről van szó :DDD )

(#66) png


png
csendes tag

Hello!
Az lenne a kérdésem, hogy Hp 338-as és 343-as patronok esetében meg lehet-e csinálni a fentebbi linken említett érzékelő kitakarós mutatványt? Sajnos nekem is az a gondom, hogy a HP deskjet 5740-es nyomim üresnek látja az utángyártott 338-as és 343-as (Ecoline) patront. Feketére és színesre is ezt vettem hozzá. Enyhén csíkos nyomatokat tudok csak készíteni fényes fotópapírra, és ezt csak némileg enyhíteni tudtam eddig azzal, ha maximumra állítottam a dpi-értéket.
Please Help!

(#67) Imy válasza png (#66) üzenetére


Imy
veterán

[link]

ezeket nézd/probáld ki, hátha...

(#68) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Lexmark x2350-es muti nyomtatóm van
A patron ujratöltése után nem érzékeli a gép
Azt mondja nincs benne paron
Ötlet?

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#69) Imy válasza zsloti (#68) üzenetére


Imy
veterán

Ha elötte jó volt, akkor próbáld meg a csatikat megtisztítani, ott lehet kontaktos szerintem.

(#70) Chaser válasza Imy (#69) üzenetére


Chaser
titán

Vagy ez is úgy viselkedik, mint egyes HP patronok, megfelelő érintkezőket le kell ragasztani, aztán nyomiba be, aztán ki, ragasztani másikat, be-ki, és lám, már nem resnek jelzi a nyomtató a patront:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71) Blaise


Blaise
veterán

Canon MP160 készülékhez való tintapatronokat lehet alapból tölteni vagy szükséges hozzá vmi hackelés ? :)

(#72) Chaser válasza Blaise (#71) üzenetére


Chaser
titán

Ez engem is érdekelne, nekem is van egy mp160-am, bár még az újratöltéstől messze vagyok.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#73) Imy válasza Blaise (#71) üzenetére


Imy
veterán

PG40, PG41-es (PG50, PG51 is ugyanaz, csak több tinta van benne) patronokhoz lehet kapni utántöltő szettet, tehát biztosan utánna lehet tölteni.

(#74) dikmen


dikmen
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a peach patronokat után éejet-e tölteni.
Ha igen, akkor honnan tudom hogy melyik színből mennyit nyomjak bele? (egybe van a 3 szín).
Gyári patront, azt semmiképp sem lehet töéteni a chip miatt?
:R

(#75) dikmen válasza Imy (#73) üzenetére


dikmen
tag

Nem lehet tölteni a chip miatt. :(

(#76) dikmen válasza dikmen (#75) üzenetére


dikmen
tag

ja, de mégis lehet. :))

(#77) Imy válasza dikmen (#74) üzenetére


Imy
veterán

Mik azok a peach patronok?

A chipek kiküszöbölésére vagy a patronon 1-2 csatlakozót le kell ragasztani, vagy lehet venni végtelenítőt egyes patronokhoz.

(#78) dikmen válasza Imy (#77) üzenetére


dikmen
tag

Gugli a barátod. ;)
Guglizz rá a peach patronra és megtudod. (Hosszú lenne leírni)
Semmi ragasztgatás nem kell mp160 patronjaihoz, csak simán utántöltöd.

(#79) Imy válasza dikmen (#78) üzenetére


Imy
veterán

csak tipp volt, ha nem müködne a sima utántöltés, de mivel müködik ezért OK :DDD

(#80) light01


light01
tag

Olyan gondom van,hogy ahonnan eddig vettem a Procolor tintát,nem tud többet szerezni.Tud valaki valami jó forrást?

(#81) Imy válasza light01 (#80) üzenetére


Imy
veterán

Én a PH-n vettem egy éve, de már nem tudom, hogy kitől.
Körül kellene nézni, sztem más márka biztos lessz. nekem 4 színből összesen egy évben allig fogy el 50-70ml.

(#82) light01 válasza Imy (#81) üzenetére


light01
tag

Körülnéztem,de én picit félek.Mert hát a mondás is azt mondja,hogy messziről jött ember azt mond,amit akar.Én megveszem procolornak,aztán mikor használni kezdem,akkor derül ki,hogy valami silány márka.Más márkákkal,meg nem tudom mi a helyzet.A G&G-t nem ismerem,az Ink-Mate-t meg picit drágálom.

(#83) corle


corle
csendes tag

Nekem is epson stylus 5050-es nyomtatom van.Arra lennékkiváncs,hogy hol és hogyan lehet feltölteni a T0712-.......T0714-es patronokat?Hol van az utántöltő nyílás?Képek,leírások előnyben. :O

(#84) corle


corle
csendes tag

http://kepfeltoltes.hu/071013/epson_t0711_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#85) Imy válasza corle (#83) üzenetére


Imy
veterán

[link]

A belinkelt oldalon mindent megtalálsz, a Te patronodat is ugyanúgy kell.
Remélem tudtam segíteni.

(#86) light01 válasza Imy (#81) üzenetére


light01
tag

Te nem Ink-Mate-et használsz,

(#87) Imy válasza light01 (#86) üzenetére


Imy
veterán

De azt használok jelenleg.
De vettem itt a PH-n valami noname-t asszem 20ml pár 100Ft volt, de még nem próbáltam. De asszony Epsonjában már az van, és jól müködik vele....

(#88) light01 válasza Imy (#87) üzenetére


light01
tag

Na én átbogarásztam at egész PH-t,de csak patront találtam.Utántöltőt nem :O

(#89) Imy válasza light01 (#88) üzenetére


Imy
veterán

Nincs Canon tinta sehol sem? Az lehetetlen...

(#90) Armando_19


Armando_19
őstag

Szerintetek jobban megéri anyagilag home made módon tölteni a tintát? Elegem van, hogy állandóan akkor fogy ki, amikor nagyon kéne...HP fekete 27-es patront szeretnék tölteni.
Mennyi egy töltő? Mennyi egy "zacskó" festék?

(#91) light01 válasza Imy (#89) üzenetére


light01
tag

Patron az van,meg minden féle márka,de procolor nincs.Ink-mateből is csak nagy kiszerelést találtam.

(#92) Imy válasza light01 (#91) üzenetére


Imy
veterán

Az inkmate nálam bevált, most jelenleg azt használok, mert az van.
De régebben is használtam, és nem volt vele semmi gondom. Talán egy kicsit drága.
Mennyiért, és mekkora kiszerelés volt?

(#93) Imy válasza Armando_19 (#90) üzenetére


Imy
veterán

Igen, anyagilag jobban megéri tölteni.
[töltési utmutató]
[Inkmate töltökittek]
Én az inkate-t javaslom, igaz kicsit drágább mint a többi, de Nekem nem volt vele gondom.Arra kell figyelni, hogy nehogy teljesen kifogyjon a patronbol a tinta, mert beéghet a fej, ha ugy használod! Időben kell tölteni!
Az inkmate utántöltő kitt, ami jó Neked:
HIM-900A Black 40 × 1 1 690Ft +950Ft a posta (3000ft összegig)
Egy új patron ahol én találtam az 3700Ft (10ml)

Tehát a töltökitt sztem 3x biztosssan elég, de javaslatom szerint 10ml tintát elég bele tölteni, mert ha nem fogyasztod ki, akkor 2-3ml tinta benne marad. Inkább többször kevesebet javaslok, akkor nem folyik ki. Tehát akkor 4x elég.
Utántöltőkitt: 2640Ft mindennel együtt ami 4 patronnal ér fel, és egy eredeti patron jóval drágább.

(#94) light01 válasza Imy (#92) üzenetére


light01
tag

Az ár nem volt írva,csak az hogy 0,5 literes kiszerelés.

(#95) Imy válasza light01 (#94) üzenetére


Imy
veterán

Itt van az árjegyzék: [link]
Amuyg az előző oldalon az, csak a lap legalján az árjegyzék menűpont.

(#96) light01 válasza Imy (#95) üzenetére


light01
tag

Hát az én patronjaim itt nincsenek.Nekem CLI-8asok a színesek.

(#97) Imy válasza light01 (#96) üzenetére


Imy
veterán

Az Én BCI-24 típusú patronjaim sincsennek itt.
Canonhoz veszel utántöltő kittet (mindegy, hogy melyik típust) és azzal megtöltöd. Csak annyi, hogy nincsen légtelenítő adapter. Ha nincs adaptered, akkor pedig arra kell odafigyelni, hogy ne akkor töltsd meg, amikor teljessen kifogyott.
Szóval a Tiedhez a szines: 2130Ft (3*20ml)
fekete: 1660Ft (2*20ml)

(#98) teo8028


teo8028
csendes tag

Vállalkozó kedvűeknek Precision color tinta. Amerikai, tényleg jó minőségű. Kanadában árulja az ürge az ebay-en keresztül. http://href.hu/x/3up2
46 USD-ért itthon van 5x120 ml. Nekem bevált.

(#99) light01 válasza Imy (#97) üzenetére


light01
tag

A Procolorból 3*20 ml-t vettem 1350-ért.Akkor már jobban járok,ha veszek utángyártott patront és átrakom a chipet.Amúgy szerintem nem mindegy,mert van köztük különbség,méghozzá sűrűségben.

(#100) Imy válasza light01 (#99) üzenetére


Imy
veterán

Te tudod, miért annyira észrevenni? Én ha Inkmate tintával nyomtatok fényképeket, akkor sem látok különbséget a gyári, és az általam utántöltött patron között....vagyis az általuk nyomtatott kép között.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.