Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) szabol1 válasza dodgem* (#600) üzenetére


szabol1
csendes tag

Szia,
igen
igen, azt a patront, amit kaptam a géphez

[ Szerkesztve ]

(#602) dodgem* válasza szabol1 (#601) üzenetére


dodgem*
csendes tag

Szia,

kösz az infót.
Ahogy láttam 3 lyuk található a patronon, háromszög alakban,
én a legfelsőbe töltöttem, ott éreztem, hogy van szivacs benne, és tudtam tölteni. (fekete patronnál)

Régen hp 21-27 (és 22-28) patronokat töltöttem ugyanígy 10-15 ml tintával,
ott nem folyt ki a töltés után.

Munkaidőben elérsz a 0621/2333377 számon...

(#603) szabol1 válasza dodgem* (#602) üzenetére


szabol1
csendes tag

HelLó
Szerintem ha mind3ba tötlesz az lehet a legjobb módszer, mert hamarabb eloszlik a nyál. Én nem nagyon próbálkoztam így, mert eddig jó volt. Összesen 3x csináltam még tehát nagyon sok tapasztalatom még nem lehet. de mások felokosítottak.

(#604) dodgem* válasza szabol1 (#603) üzenetére


dodgem*
csendes tag

Szia,

megpróbálom leutánozni először amit te csinálsz, hogy mindenképpen jó legyen egyszer. :)
Te melyik lyukba töltötted vagy szoktad tölteni?

Munkaidőben elérsz a 0621/2333377 számon...

(#605) szabol1 válasza dodgem* (#604) üzenetére


szabol1
csendes tag

Üdv.!
A feketénél hogy melyik, az mindegy, mert a tű hegyét arra irányítod, amerre akarod, mert egy nagy szivacs van benne. A csajoknál meg ... ;)

(#606) szabol1


szabol1
csendes tag

Hú, azt elfelejtettem leírni, hogy matrica alatt labirintus szerűen végigfutó hornyot tartsd tisztán, mert ott levegőzik. Ha eldugul, akkor olyan mintha kifogyna, majd később kicsit megint jó. :O

(#607) dodgem* válasza szabol1 (#606) üzenetére


dodgem*
csendes tag

Szia,

Mi az a horony?

És sima töltésnél nem kell légteleníteni?

Munkaidőben elérsz a 0621/2333377 számon...

(#608) 405


405
tag

Hello!
Most akkor a pl.Hp.2050 -hez kapott gyári kezdő 301.patront (nem XL) lehet tölteni vagy nem?
Kell légteleníteni vagy nem?
Ahány fórum annyi féle hozzászólás,hol igen hol nem.....
köszi...!

Okos ember a más kárán tanul .....

(#609) szabol1 válasza dodgem* (#607) üzenetére


szabol1
csendes tag

Szia!
Horonynak írtam azt, ami a patron matrica alatt van, egy mélyedés (kb 0,5 mm mély ) amit a matricával lezárva egy levegőjáratot képez itt megy be az a levegőmennyiség ami a kihasznált tinta helyére kerül. A patron soha nem üres vagy tinta van benne, vagy levegő.
A légtelenítés nekem néhány rázásból áll, úgy hogy a lyukak matricával takarva felfele nézzenek. :W

[ Szerkesztve ]

(#610) szabol1 válasza 405 (#608) üzenetére


szabol1
csendes tag

Hello!
Ha nekem sikerült, akkor biztos lehet, pedig én sem vagyok profi. A légtelenítésről szólót feljebb megtalálod. Ha nagyon folyna a fejrészen akkor itasd fel pézsével _ne dörzsöld_ és ne sokáig mert kiszívja az egészet. Ha nagyon nem akar elállni akkor tedd be és nyomtass valami sötétet. :F

(#611) Ondodo


Ondodo
csendes tag

Üdv!

Nekem is ez lenne a kérdésem. Kell resettelni a 301-est?
A gyári patront 3-4 szer feltöltöttem (színeset, feketét), ami ment is egy darabig. Egyszer sikerült a színeset el****nom, a fekete meg gondolom elhasználódott... Vettem (gyári) hp 301-eseket. Feketét újra feltöltöttem, de semmi. Nem nyomtat semmit, pedig maga a nyomtatás elindul, de tinta nem kerül a lapra... Azért kérdem, mert leszedtem netről egy alap drivert (hp 2050 j510) és most hogy először töltöttem a patront az új driver telepítése óta (vigyázva az érintkezőkre, nem töltöttem túl stb...) nem jön belőle semmi. Lehet, hogy az új driverek nem engedik a kifogyott(nak érzékelt) patronokat nyomtatni?

Valaki, aki tud erről bármit, írjon legyen szíves! Köszönöm előre is!

(#612) szabol1 válasza Ondodo (#611) üzenetére


szabol1
csendes tag

Szia
Én sosem reseteltem, működött nélküle is. Valószínű az enyém is azért fenyegetőzött mert szerinte soká használtam egy patront (" patron hamisítás áldozata lettél" vagy valami ilyesmi hiba üzenet). A jelző lámpa néha világít, néha nem. Más miatt nem jó a nyomtatásod, talán beszáradt, vagy a csak egyszerűen tönkrement. Így én is jártam, de nyomtam még bele megráztam és kb 5. nyomtatás már jó lett. :(

(#613) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Hali!

Van egy Canon MP550-es nyomtatóm. Vettem bele chip nélküli patronokat, rá is raktam 3-ra a chipet, de nem tudom kikapcsolni a tintaszint ellenőrzést a nyomatón. 041-es hibát ír ki azaz, hogy a patron kifogyott azaz a régi patron chipjéből veszi gondolom az infót. Nézegettem az elektronikus kézikönyvet ott egy másik hibakódnál azt írta, hogy 5mp-n keresztül nyomjam a stop gombot és akkor kikapcsolja, de utána újra bekapcsolva ismét jelezte hogy kifogyott a patron :S Valaki nem tudja hogyan kell kikapcsolni pontosan?

Előre is köszönöm!

(#614) KICSIKE75


KICSIKE75
csendes tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni,hogy kell egy Brother TN-2220-as lézer toner-t utántölteni.
Elvileg találtam rajta egy fehér műanyag dugót amit ki lehet venni,az lenne a betöltő nyílása?
Már Brother toner-por-t is találtam 1300 ft körüli áron plussz posta ami 100 gr.
Így ha feltölteném akkor még más teendőm volna-ezzel kapcsolatban,hogy működjön is?
Még az is érdekelne,hogy az MFC-7360N lézernyomtatómba a gyári toner-be mennyi toner-port kell betölteni,hogy tele legyen?
Ezzel még nem vagyok sajnos tisztába,mert most vettem egy ilyet és előtte egy hp tintapatron-os volt ami már könnyen ment a töltése,de nem ismerte fel a patron-t.
Volt egy kis időm és megmuhenáltam és most már ismét az is működik.
A lézernyomtatós toner-em utántöltése érdekelne és egy utángyártottat is ugyanúgy lehetne tölteni,vagy egy for use-r t is?
Gondolkozom,hogy melyiket vegyem meg,mivel kb 10 000 ft is a különbség egy eredeti és pl egy for user-es között.
Köszönöm előre is a segítségeteket.

(#615) Ondodo válasza szabol1 (#612) üzenetére


Ondodo
csendes tag

Na, az volt a baj, hogy nem töltöttem rá eleget! :F Pedig első körben 5 ml-t raktam bele (elvileg ennyi van gyárilag is benne). Aztán most raktam bele további kb 2 ml-t, megrázogattam, nyomattam egy patrontisztítást (driverből), aztán mostan megy. Kíváncsi vok, hogy meddig bírja az 1 patron. Remélem sokáig...

(#616) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Van egy PX700W nyomtatóm. Kifogyott a patronom és aranyáron lehet bele gyárit venni.

Rendeltem egy ilyen szettet: [link]

Azóta azt írja a készülék, hogy tegyek be másikat, mert nem megfelelő a cartridge. Közben a windowsban is ez a helyzet, de az Epson status monitor annyit mond, hogy Genuine Epson.

Ilyenkor mit tudok csinálni?

(#617) riska1982 válasza Zebu (#616) üzenetére


riska1982
tag

Szia!

Szerintem régi chip van rajta (mármint a patronon). Próbálkozz meg egy másik patronnal. Sajnos más ötletem nincsen.

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#618) mozita


mozita
csendes tag

Sziasztok!
Nem nagyon értek a számítógépekhez,ezért kérnék segítséget Tőletek.
Van egy egyszerű HP1050 multifunkciós nyomtatóm.Kifogyott az eredeti fekete patronom.Utántöltöttem,de nem légtelenítettem,ezért a nyomtató nem nyomtatott semmit.Aztán vettem egy utángyártott 301 XL-s fekete patront.Most meg azt írja ki a gép,hogy a patron nem kompatibilis.
MIÉRT VAN EZ?
Segítsetek ha lehet.A patront boltba vettem 4890 forintért,és ez túl sok ahhoz,hogy kidobjam. :W

(#619) riska1982 válasza mozita (#618) üzenetére


riska1982
tag

Szia!

Sajnos ezekben a patronokban is van egy chip. Ami rendelkezik egy azonosítóval Sajnos az utángyártott során nem minden esetben fogadja el ezt a chipet a készülék. Valamelyik HP készülék kevésbé érzékeny erre, de valamelyik nagyon. Egy dolgot tudsz csinálni, hogy visszaviszed a boltba és megpróbálod kicseréltetni. Ha nem veszik vissza, akkor még egy módszer van, hogy ne legyen kidobott pénz, mégpedig, hogy egy fecskendő segítségével kiszívod belőle a festéket és áttöltöd a gyári patronba és visszateszed. Aztán vagy elfogadja, vagy nem.

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#620) epzon válasza mozita (#618) üzenetére


epzon
őstag

vidd vissza ahol vetted, vidd a nyomtatót is és vagy adjanak olyan patront ami működik, vagy adják vissza a pénzt (ha nem adják, akkor fenyegesd fogyasztóvédelemmel)

egyébként meg őket keresd ha ugy patront akarsz venni: www.webaruhaz.hu

(#621) Jarod1 válasza Zebu (#616) üzenetére


Jarod1
addikt

chip reseter kell neki.

(#622) margit68 válasza target1 (#264) üzenetére


margit68
csendes tag

nekemis van egy lesmárk 100 nyomtatom megtöltöttük a patront de kikéne csippelni mert mindig üreset mutat ha valaki tudna segiteni hogy hogy kell megköszönném

(#623) margit68 válasza mm779 (#265) üzenetére


margit68
csendes tag

ha tudod hogy hogyan kell resetelni a lesmark nyomtatot akkor meoszthatnád velemis mert nekemis csak üreset mutat hiába van megtöltve köszke

(#624) kratoabra


kratoabra
csendes tag

helló! segítséget szeretnék kérni! van egy HP 5700-as nyomtatóm, tegnap töltötték fel a patronom az első oldalt tökéletesen ki is nyomtatta rendesen, de a másodiknál, csak a feléig jutott. onnan már csak sorokat nyomtat, majd elhalványodik. help! van ötlet? első töltése volt a patronnak. köszi! :B

(#625) citygabi


citygabi
csendes tag

Hello.Nekem olyan gondom van,hogy a HP 301-es színes patront,ha feltöltöm a sárga szín nem jön.Ezt már több új patronnal is próbáltam,és nem tudom mi lehet a gond.Ha valaki meg tudná mondani hogy melyik lyukba melyik szín megy ,azt megköszönném,mert én a HP 22-es patronról néztem le és esetleg nem egyezik.Előre is köszönöm a segítséget.

(#626) urdug válasza KICSIKE75 (#614) üzenetére


urdug
aktív tag

Igen a fehér dugót ha leveszed, akkor ott lehet utántölteni. A gyári adat tartalmazza a por fajtáját, típusát, mennyiségét. Esetleg kérdezd meg a márka vevőszólgálatát, szervizét, ott mindent elmondanak. :K

Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#627) KICSIKE75 válasza urdug (#626) üzenetére


KICSIKE75
csendes tag

Köszi a választ
Azt szeretném még megkérdezni,hogy belevaló toner-porral feltöltöttem a gyári toner-t a megfelelő nagy töltőnyiláson keresztül a műanyag dugó kivétele után.
nyomtattam vele kb 100 oldalt és azt írta ki,hogy cseréljen tonert.
Nem találtam rajta reset-telőt sem amivel ezt oldhatnám,ki-be kapcsoltam és a toner-t is többször beleraktam ismét,de mindig ezt az üzenetet írja ki és nem tudok nyomtatni.
A végén a kis zöld gombocskát is többször oda vissza húztam,de ez sem segít megoldani a problémát.
Kérném a segítségét,ha lehetséges,mit kell még tennem ahhoz,hogy működjön.
Sajnos 20 000 ft körüli áron van egy új toner tn2220-as és elég sokat nyomtatok,a gyári ami benne volt még kb 200 oldalra sem volt elég.

Előre is köszönöm

(#628) pccave válasza kratoabra (#624) üzenetére


pccave
csendes tag

90% hogy nem volt légtelenítve.

(#629) bpribelszki válasza pccave (#628) üzenetére


bpribelszki
csendes tag

Sziasztok!
Hp Officejet 4500-am van.
Hp 901es gyári fekete patront hogyan lehet után tölteni (nem tudom hogy számít e de már teljesen kifogyott) Esetleg nincs erről fent valahol valami video?
Milyen tintával töltsem fel?
Előre is köszönöm!

(#630) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

sziasztok! canon mp 210 es nyomtatómban két új eredeti patron van egy fekete és szines értelemszerűen... viszont hiba van! nem lehet nullázni vagy ilyesmi ilyenkor? mi lenne a teendő?

Life is Short... Ride Hard!!!

(#631) TheUnternull


TheUnternull
csendes tag

Sziasztok! Visszaolvastam minden létező hozzászólást, ami segíthet, de mivel nem nagyon értek a dologhoz, bátorkodtam feltenni a kérdést:
Van egy HP F2420 Deskjet multifunkciós nyomtatóm. Eddig az eredeti patronok voltak benne (tavaly nyáron vettem a nyomtatót). Most nagyobb szükségem van itthon nyomtatni, mint valaha, így elmentem és feltöltettem a fekete patront (CC640E). Persze nem olvassa be. Patronhibát ír. A baj az, hogy fogalmam nincs hogy kell reset-elni. Visszaolvastam, de olyan hozzászólást nem találtam, ami pontosan elmagyarázná, hogy hogyan is kell. Angol oldalakon se találtam semmit, ami pontosan megmutatná, hogy hogyan csináljam. Előre is köszönöm segítséget!

TheUnternull

(#632) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Üdv!
Lenne pár kérdésem

Canon ip4800-am van, ebbe cli-526 patronok vannak.

- van korábbi nyomtatóhoz vett de már el nem fogyott bontatlan inkmate HIM 766c tintám, a HP-ban szuperül működött, kérdés, jó lehet-e a canonba utántöltőnek vagy van valami speciális igénye amit csak a kimondottan cli-526-ban levő tinta tud? Elméletben dye tinta mindegyik.

- ki lehet kapcsolni a tintaszint figyelést az ip4800-ban és igy a gyári patront minden reset nélkül ujratöltve használni, vagy csak resetelt/uj chippel üzemel?

(#633) Horka1


Horka1
tag

Üdv mindenkinek!

Kis segítséget szeretnék kérni hp deskjet 5150 típusú nyomtatóval kapcsolatban.

Az a gond, hogy nem érzékeli a fekete patront (56-os). Azt írja ki, hogy nincs fekete patron telepítve, pedig van benne. Ez gyári patron, és jól működött, mígnem kifogyott és újratöltöttem itthon. Az újratöltés után nem érzékeli a patront. Mi lehet a gond, illetve miként lehetne életre kelteni?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#634) naszodizsolt


naszodizsolt
csendes tag

Sziasztok

Szeretnék feketét nyomtatni, de kifogyott, a színes még tele van!
Mi a teendőm?

Köszihttp://prohardver.hu/dl/s/wb.gif

(#635) naszodizsolt


naszodizsolt
csendes tag

Sziasztok
Megvan a megoldás: veszek egy fekete patront..........................................

Na csoki, szevasztokhttp://prohardver.hu/dl/s/ye.gif

(#636) arnyekxxx válasza arnyekxxx (#632) üzenetére


arnyekxxx
veterán

válasz magamnak és aki esetleg ugyanezzel a kérdéssel találkozik.

Primán nyomtat az ink-mate him766C tintával a canon, és ami a durva, közvetlenül dvd-re nyomtatva még intenzivebb, szebb is a szine mint a gyári patronnak.

(#637) klambi


klambi
addikt

301-s hp patront töltés után villog a visszajelző led, mit lehet ez ügyben tenni, csak az új patron jó, nem lehet tölteni őket?(hp 2050a nyomtató)

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#638) CharlieBrown


CharlieBrown
tag

Hi all!

A segítségeteket kérném.
Van egy Canon MG6150 nyomtató, amibe ebayről rendeltem önresetelő chipes patronokat.
Az első töltésig minden frutti volt, de amikor a tintaszint az utántöltött patronban lecsökkent, és utántöltöttem ismét, majd behelyeztem, ugyanúgy üresnek látta a tartályt. :O
Az eladó azt mondta vegyem ki az összeset, és tegyem vissza. Ez sem segített.

Utána x nappal meg telinek látja. Utána fél órával nem látja a patront.
Kiveszem-betesze, megint látja 1-2 nyomtatási oldal erejéig....

Ilyenkor mi van? Vagy ti hogy töltitek ezeket az önresetelő chipőes patronokat???

Annyit sikerült elérnem az eladónál, hogy küld 1 szett új chip garnitúrát, de ha az is szar, akkor nem vagyok kintebb a vízből vele.
A gyári patron szettet meg nem szeretném megvenni horror áron.

Eladó cucc: https://hardverapro.hu/apro/macbook_pro_15_retina_cto_1tb_16gb_ram_2015mid_2/friss.html

(#639) arnyekxxx válasza CharlieBrown (#638) üzenetére


arnyekxxx
veterán

segiteni nem tudok, de az enyémbe is ilyen patron kell, ezek szerint nem vesztettem sokat, hogy nem ilyet rendeltem, hanem a gyárit töltöttem ujra és nem érdekel a töltöttségjelzés.

(#640) massiveauto válasza KICSIKE75 (#614) üzenetére


massiveauto
csendes tag

Mire mentél végülis a Brother TN-2010 toner töltésével?

Írj egy privit.

Sz.L.

(#641) amator01


amator01
csendes tag

Kedves Mindenki!

S.O.S a segítségetek kellene. Voltam olyan rendes, hogy elsős kislányom osztályába vettem egy nyomtatót hp1050-est. 301-es patron kellene bele, de.. a töltöttet nem fogadja el, hiába nem az eredetit töltettem meg, illetve az utángyártott patront sem fogadja be állítólag a gép.

Csak azért bosszant nagyon, mert én vagyok az a nagyon h..e szülő, aki a saját pénzén egyedül vette meg a nyomtatót és cserélgeti benne a patront, mert sem az iskola, sem a maradék 25 szülő nem hajlandó fizetni. Nem gond, hogy én fizetem egyedül, VAGYIS AZ, de valóban nem fogadja el az utángyártott cuccuost? Mindig és kizárólag csak az eredetit tudom megvenni hozzá? Nagyon fontos lenne a segítség igen rövid időn belül, mert múlt csütörtökön vettem egy utángyártottat, most kérdeztem a tantó nénit, hogy rendben működik-e a nyomtató és azt mondta, hogy nem, mert nem hajlandó semmit csinálni a gép???
Plíz, plíz, plíz..

Köszi előre is egy nagyon elkeseredett szülő

(#642) epzon válasza amator01 (#641) üzenetére


epzon
őstag

hol vetted a patront?

fogd meg a nyomtatót és a patronnal együtt menj vissza a boltba
vagy ad olyan patront amit elfogad, vagy visszaadja a pénzed és próbálkozol máshol

(#643) amator01 válasza epzon (#642) üzenetére


amator01
csendes tag

Kedves Epzon.... az a baj, hogy a nyomtató az iskolában van, természetesen azt is én vettem az osztálynak... + tegnap elmentem az ápiszba ahol vettem és közölte, hogy ő nem ad vissza pénzt, visszaküldi bevizsgáltatni.

Ugyanakkor egy computer boltban azt mondták, hogy a 301-esnek nincs is után gyártott patronja :-( .. majdnem sírva fakadtam..

szóval verjem az ürgénél a tamtamot??? csak hát a nyomtatót nem tudom elvinni+ azt mondta a tantó néni, hogy amikor az után gyártott patront akarta betenni, rákérdezett a gép, hogy eredeti patron van benne, klikkelt, hogy igen majd a gép kiírta, hogy ez hamisítvány....
ennyire intelligensek ezek a nyamvadt gépek ? :O :Y :((

(#644) epzon válasza amator01 (#643) üzenetére


epzon
őstag

én értem a problémádat, de a nyomtatót most sem tudják használni nem? akkor mindegy hogy hol van

a kereskedőt meg fenyegesd fogyasztóvédelemmel.... hidd el hatásos lesz

(#645) amator01 válasza epzon (#644) üzenetére


amator01
csendes tag

szia... hát most tudják használni, mert vettem bele eredeti patront. ....

csak nem értem, hogy az után gyártottat miért nem veszi.. :o :(((
igen egyébként én is már ezen gondolkodtam, hogy fenyegetőzöm vele.. nem tom mire mennék.. hát ez van

(#646) epzon válasza amator01 (#645) üzenetére


epzon
őstag

azért nem működik vele mert rossz
ez olyan mintha az autódba nem megfelelő üzemanyagot tankolnál

te "szerződést" a bolttal kötöttél tőle vetted meg az árut.
Az áru bizonyíthatóan rossz, berakod nem működik, eredeti patront berakod működik
innentől kezdve ez egyszerű ügy, neki kell jótállnia

a boltos vizsgáltathatja a patront, de ez számodra mellékes

(#647) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Anyának egy HP Photosmart C3180 multifunkciósa van, amibe 342-es szines, és 336-os fekete toner kell.
Újra lett töltetve most másodszorra, de egy idő után folyt, és nagyon kevés ideig tartott.
Az első alkalommal is valami gond volt vele, arra már nem emlékszem.

Ezen kívül hülye a nyomtató, mert mindenáron a színes patront akarja használni, hiába lenne még a feketében.
Fekete-fehér (vagyis jobban mondva szürkeárnyalatos) szkennelésnél is, és nyomtatásnál volt hogy pedig külön arra mentem, hogy "Csak fekete tinta", mégis a szineset (/ a szineset is) használta.
A szines patront kiszedve nem hajlandó szkennelni. Sőt talán nyomtatni sem, legalábbis úgy rémlik.
A feketét kiszedve is volt vele valami probléma.
Magyarul egy nagy bughalmaz szerintem az egész, de sajnos ez van, ebből kéne valamit kihozni (én ugyan mondtam még mielőtt vette, hogy lézert vegyen, de nem hallgatott rám...)

A legtisztább megoldás az lenne, ha vennénk egy új, gyári színes és fekete patront. Aztán utána azt én tölteném újra; abban megbízhatok. Illetve tudom hogy ha elbasztam.
De ez egy vagyonba kerül, úgyhogy ez biztos nem lesz.
Léteznek vajon olyan utángyártott patronok, amik bírják még azt, ha újratöltöm ?

Illetve milyen olyan helyet tudtok ajánlani Bp.-n, ahol korrekt minőségben töltenek újra ?
Gondolom ez is ahova vitték olyan volt, hogy leadsz egy üres patront, és kapsz egy - másik - töltöttet. Csak ennek az előéletét, az állapotát nem tudhatod...

(#648) FRENK1988


FRENK1988
veterán

ide irányítottak hogy ti tudtok segíteni:)
Az asszony utánatöltött egy mp250-es nyomtató patronját és még mindig azt irja hogy nincs tinta. Hogy lehet resetelni? Mert a régi ip1800-asnál volt külön progi amivel működött

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#649) tsika válasza atesss (#647) üzenetére


tsika
tag

Léteznek jó minőségű ilyen clone patronok , azt ha jó minőségű tintával töltöd és "nem levegősödik le a fej" akkor még 2-3 alkalommal tölthető!

Tsika

(#650) atesss válasza tsika (#649) üzenetére


atesss
addikt

Köszi a választ. :R
Már annyira nem reménykedtem benne, hogy ide visszaírnak, hogy nem is néztem meg pár napja...

Akkor ez jó hír. Már csak kellene egy konkrét típus, ami ilyen. Tudsz ajánlani ?

A fekete többször utána lesz töltve, meg ott annyira azért nem vészes a gyárinak az ára, úgyhogy abból szerintem vennénk egy új gyárit. De a színesből nem éri meg gyárit venni.

A levegősödést meg lehet akadályozni ha óvatosan töltöd + bizonyos utántöltőkhöz adnak légtelenítő adaptert is. Gondolom ott is vigyázni kell pontosan hogyan(/mennyire) csinálod, de ha van egy jó leírás, akkor az alapján talán jól meg lehetne csinálni elsőre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.