Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) NdrewSunix

NdrewSunix
(senior tag)

Sziasztok!

Sajnos úgy látom ez a téma eddig senkit nem foglalkoztatott a fórumokban, gondoltam nyitok egy új témát róla.
Ózongenerátor vásárlás előtt állok, mert nagyon penészes a lakás, illetve poratka allergiám is van még hozzá.
Úgy döntöttem megpróbálom ezzel jobbá tenni az életünket. Ráadásul az autóhoz is jó lesz a klímát tisztítani, nem kerül majd évente egy tízesbe kb.

Van valakinek erről tapasztalata vagy halott e már esetleg erről valamit, ismerőse használja e otthon a lakás fertőtlenítésére?

Túl sok mindent nem lehet erről olvasni a neten, főleg csak olyan honlapokon ahol el árulják is az eszközöket, de magánemberek tapasztalatát nem látom sehol.

(#2) Pulsar válasza NdrewSunix (#1) üzenetére

Pulsar
(veterán)

Én azt javaslom ne vegyél, ha van egy kis barkácsolási hajlamod, kb 10-15e forintból össze lehet rakni.

ez pl egy elég jó lírás

[ Szerkesztve ]

(#3) lev258 válasza NdrewSunix (#1) üzenetére

lev258
(veterán)

Remélem azzal tisztában vagy, hogy egészségre káros gáz. Tehát épületek fertőtlenítésére, kellemetlen szagok megszüntetésére csakis a bent tartózkodók távozása után használják. Aztán pedig ki kell szellőztetni rendesen.

Ubuntu MATE 18.04, 2. szezonos amatőr chili termesztő

(#4) NdrewSunix válasza Pulsar (#2) üzenetére

NdrewSunix
(senior tag)

Megvettem végül, mert simán visszahozza az árát, már ha csak a kocsira használnám is.

(#5) NdrewSunix válasza lev258 (#3) üzenetére

NdrewSunix
(senior tag)

Igen, köszönöm azért a tájékoztatást!

(#6) Pulsar válasza NdrewSunix (#4) üzenetére

Pulsar
(veterán)

És milyet vettél és hol ha szabad tudni? :)

(#7) Nikaré

Nikaré
(senior tag)

Nagyon beállt ez a topik.
Ennyire nem használ ilyen eszközt senki?

(#8) NdrewSunix válasza Nikaré (#7) üzenetére

NdrewSunix
(senior tag)

Én igen. 😊

(#9) NdrewSunix válasza Pulsar (#6) üzenetére

NdrewSunix
(senior tag)

Ezt vásároltam egészen pontosan és itt:

https://www.expondo.hu/ulsonix-ozongenerator-5-000-mg-h-65-w-10050056

Azóta használtam többször már kocsiban és a szobákban is. Teszi a dolgát, azaz fertőtlenít és szagtalanít erősen.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.