Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  OnePlus One (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) Vagany válasza edward2 (#350) üzenetére


Vagany
őstag

Ez csak 15 db, nem mennyiség és valószínűleg nem is érné meg boltnak (meghívó ára + telefon ára + haszon). Egyszerűen csak ki akarják használni a jelenlegi hájpot. Jótékonyságra menne, lehet abban bíznak, hogy lesz a 15-ben valami ismertebb jótékonykodó ember ami, megint jót tehetne a még sehol sem lévő márkának, hogy xy vett egy Oneplus-t. Szerintem itt most egy új brandet szeretnének rövid idő alatt felépíteni. Meg kell nézni a HTC, a huawei, a zte vagy akár nagyobbak is, mennyit küzdöttek, hány évig, egyesek más neve (szolgáltatók) alatt voltak jelen mielőtt saját néven kezdték volna adni egyes termékeiket. A One+ most egy másik utat próbál ki, nem önzetlen szerintem ez a jóárasított telefon. Azt azért gondolhattuk az elején is, hogy egy frissen induló cégnek nem lesz akkora induló tőkéje, gyártó/összeszerelő vagy raktár és logisztikai kapacitása, akiknek sikerül hozzájutni azok jól járnak, azok lesznek a cég reklámja, ajánlani fogják, pozitív lesz számukra a márka. Érdekes az elképzelés, nem nagyon van ilyenre példa, nem is biztos a siker. Ha bejön a cégnek, akkor is a Oneplus two biztos magasabb árszinten lesz majd, ha lesz egyáltalán :) , mert jelenleg még a one sincs.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#352) edward2 válasza Vagany (#351) üzenetére


edward2
addikt

15 darab is jó mennyiség ha adott termékből 0 van a piacon. Bőven jó profit válhat belőle.

Továbbá új márka? Nincs termelési kapacitás? Ez addig jól hangzott amíg ki nem bújt a szög a zsákból, hogy az egész OPO az OPPO tulajdona. Tehát semmi sem új max egy újabb kis ferdítés ami az egész kampányra jellemző. (ld. készülék mérete)

(#353) phanze


phanze
aktív tag

hogyan tudnék ilyet szerezni?

(#354) #16820480 válasza phanze (#353) üzenetére


#16820480
törölt tag

Veszel egy repülőjegyet Shenzhenbe, majd éjszaka bemászol a raktárukba, és meglovasítasz egyet. Azt hiszem ez a legegyszerűbb módja jelenleg.

(#355) phanze válasza #16820480 (#354) üzenetére


phanze
aktív tag

Köszi mármegyek is!:)

(#356) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Igazándiból addig nyugodtan pöcsölhetnek, amíg tudják tartani a köznép vásárlási határidejét, ami most mi is? Június közepe? Na ha akkor se lesz még akkor keresek én is valami elérhető cuccot. De én is fel fogom magam cseszni, ha sokáig bohóckodnak.
Miui óta amúgy sem szeretem az ilyen hájpolt dolgokat, ott is felcseszett ami a külföldi fórumokon megy, hogy valamit böffent a cég, és ezren azonnal "csodálatos" "hihhetetlen" meg hasonló magas röptű 0 értékű megjegyzésekkel tolják előre a szekeret, közben meg.. ahh.. na mindegy. Ha lenne cián MI3-ra, tuti nem várnék erre a telefonra. Az egy remek vas, csak hát a miui.... nem jött be....

(#357) edward2 válasza vitezlejszlo (#356) üzenetére


edward2
addikt

Köznép? MKBHD jól rámutatott a videójában, hogy a szupergeekeken kívül egy büdös ember annyi nem tud az OPOról.

(#358) #16820480 válasza edward2 (#357) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez szerintem nem teljesen így van. Elég kitartó reklámhadjáratot folytattak az online felületeken, fb, g+ és a hasonlókon. A geekek pedig szépen továbbosztották ezeket, meg lájkolták, stb. Így eljutott azért nem kevés olyanhoz is, akik amúgy nem foglalkoznak annyira telefóniával. Oké, nyilván akik amúgy is csak betolatnak a legközelebbi szolgáltatói képviseletre és megveszik az első telefont, amit az arcukba tol az eladó, azoknak teljesen mindegy, de szerintem nem ez a célja első körben a gyártónak, hogy az ilyen embereket megfogják. Nézd meg mondjuk a Nexus One-ból vagy Nexus S-ből mennyit adtak el, pedig azt egy nagy és ismert cég árulta.

(#359) vitezlejszlo válasza edward2 (#357) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

MI vagyunk a köznép :) Akik itt járnak, olvasnak, sírnak. Nyílván a mezei user aki nem köznép :) nem fog ilyet venni mikor ott van mellette az S5 meg az ájfón az MM-ben. Ja 2x annyiért de hát ez kínai szutyok nehogy megvedd. Yo. Szóval mi. A köznép. Stimt? :) Ha meg veszi a mezei user is, akkor éljen :) Csak lenne már mit megvenni.

Erről a felhúzásról ez jut az eszembe: Video

Kimutatta már valaki, hogy ha így strófolják a hájpot, termék meg sehol, és a terméknek csak a kockák között van neve (tegyük ezt fel), akkor is ha már majd a boltban is lehet kapni, akkor is ezermilliárdot adnak-e el a hajp hullám miatt, vagy a hülye kocka nem hülye, és vesz mást ha nem tudja ezt megvenni mert a hülye kocka tudja használni a kuglit.

[ Szerkesztve ]

(#360) edward2 válasza #16820480 (#358) üzenetére


edward2
addikt

Amerikai egyetemen tesztelte MKBHD és senki sem tudta mi az. Szerintem ez azért jól mutatja a helyzetet.

(#359)
Most nem jut eszembe de már mondtam egy példát ahol ez a hatalmas hype pont átcsapott a túloldalra.

(#361) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nem tudom egyébként mit kell ezzel foglalkozni, már az elején megmondták, hogy Jun. végén jönnek a meghívók. Ha apple ugyanezt csinálná a i6 megjelenése elött egy hónappal inkább erülne neki mindenki , mint anyázna.
Ha ezt csinálják majd jun. végén is akkor megértem, addig szerintem várjátok meg az előre bejelentett megjelenést ami még mindig jun. vége.
És hogy miről van itt szó? Természetesen még mindig nincs elég telefon legyártva, mivel a gyártó addig nem akar malmozni , de pénze sincs reklámra, mint a Samsungnak ezért elég ötletesen kitalálta hogy tudná magát reklámoztatni ingyen, szerintem nem rossz ötlet.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#362) Vagany válasza NandorHUN (#361) üzenetére


Vagany
őstag

Egyetértek. Egyelőre én is pozitívan tekintek a dologra, majd júniusban elválik.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#363) MartOOn


MartOOn
addikt

Vki tudja hogy a 340€ ár hogyan lett 270£? :F
Mar nem csak a specifikacioval loditanak hanem az arakkal is?
340€ az nagggyon max 220£. Es a többi? Az megy az árvák javára?
Nem felreerteni, meg a 270£ is jo ar de megsem 220. Es hat ugye a hype meg a varakozas is nagyjabol annak az arnak szolt...
Vki meg tudna nezni hogy euros orszagban mennyit ir most a oneplus oldala? Köszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#364) NandorHUN válasza MartOOn (#363) üzenetére


NandorHUN
addikt

Miért euróban veszed, vagy fontban? Dollárban sokkal olcsóbb...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#365) #16820480 válasza NandorHUN (#364) üzenetére


#16820480
törölt tag

A dolláros ár az áfa nélküli.

edward2: Ez még nem jelent sokat. Nekem meg az egyik kollégám írt, hogy láttam-e már ezt a telefont, mert most nagyon menő. Pedig nem is igazán kocka, és ráadásul lány.

[ Szerkesztve ]

(#366) NandorHUN válasza #16820480 (#365) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudtam, hogy ÁFA nélküli... mind1, ára még ugy is jó.

Menő? lol... azért ezt nem mondanám, ha ugy vesszük elég csóró telefon, bár S5-nél jobban meg van építve és minőségibb, nem az a ropogós műanyag, de azért egy Z2-hőz vagy M8-hoz nem hasonlítanám "menőségben". Bár ha ez igaz, akkor Samsungnak is van még mit tanulni, arról hogyan lehet valamit reklámozni 0Ftból :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#367) #16820480 válasza NandorHUN (#366) üzenetére


#16820480
törölt tag

Illetve nem tudom melyik dolláros árat nézed, ha az amerikait, akkor az áfa nélküli.

Lehet, hogy máshol nem neveznék így, de itt egyáltalán nem menő egy Z2 vagy M8. A Xiaomi menő, meg ez menő, meg a Smartisan menő, illetve még talán az Oppo is.
Amúgy nekem nem kéne üveg hátlapos Z2, meg a méretéhez képest kis kijelzős M8 sem, főleg azzal a rakás bloatware-rel, amivel gyárilag érkeznek.

(#368) ( V ) válasza NandorHUN (#366) üzenetére


( V )
veterán

ha ugy vesszük elég csóró telefon

hát de nem vesszük úgy :N

(ti ár/értékben brutál jó)

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#369) MartOOn válasza ( V ) (#368) üzenetére


MartOOn
addikt

Az a baj hogy meg sehogy se vesszük... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#370) Janesz1981 válasza ( V ) (#368) üzenetére


Janesz1981
tag

Úgy is vehetjük csóró telefon hiszen occsó! De az olcsósága csak az árában jelentkezik és abban ha hardveres bajod van vele kicsit hosszabb idő megjárja szervizt ( bár eu raktárak szervizelnek is tudtommal majd ). Azért nem veszek dupla ennyiért telefont megnézzék ha előveszem. Ne én fizessem ki milliárdokat költenek reklámokra és ne én fizessem a bemutató termekben pózoló recepcióst és hasonló dolgokat. :]

Az O+O egy üde színfolt a testre szabhatóságával a korlátok leengedésével. Ezzel senki nem tud versenyezni jelenleg. Már csak azért is vennék ilyen telefont támogassam az ilyen kezdeményezést.

(#371) radi8tor válasza Janesz1981 (#370) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na meg azért olcsóbb, mert a gyártó bevállalja a profitveszteséget annak fejében, hogy mindenki ezt a telefont akarja megszerezni.
1 millió darab esetén hidd el nem ennyiért adnák, mert ott már sokkal több meló van a csomagolással, postázással, szervizeléssel.

⭐ Stella

(#372) Janesz1981 válasza radi8tor (#371) üzenetére


Janesz1981
tag

Ne legyünk kishitűek azért valami haszonnal dolgoznak. Szerintem nem 100k darabra lesz 16 országban raktáruk. Nekem bejön ez a minimal dizájn és szivárognak a kiegészítők. Szerintem sokan vannak vele úgy mint én ha azok is baráti áron lesznek akkor nem ebay-ről rendelek csak azért mert 500-1000ft-al olcsóbb. Érdekes más telefonomná lez meg se fordult fejemben. Jól el van ez találva ez az egész. A színek, a formák, a logó :D

(#373) ( V ) válasza Janesz1981 (#370) üzenetére


( V )
veterán

Úgy is vehetjük csóró telefon hiszen occsó!

hát szerintem elég sznob megközelítés egy 300$-os készülékre :U

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#374) edward2 válasza Janesz1981 (#372) üzenetére


edward2
addikt

Bizony egyetértek nem 100 ezer darab lesz 16 országra hanem 10 ezer.

(#375) NandorHUN válasza radi8tor (#371) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nincs profilveszteség , valahol kifejtették hogy lehet ilyen olcsó... Illetve nem ez a telefon ilyen olcsó, hanem a többi ennyivel drágább....
Csoró telefonra meg: nem sznobságból írtam, nekem se Apple telefonom van, de manapság egyedül kb. Apple számít "menőnek", nekem konkrétan HTC One M7-emet nem ismerte egyik ismerősöm se és ott villogtak, hogy annál bezzeg mennyivel jobb az iPhone 4S-ük még akkor is ha első leejtésre betört a kijelzője. -No comment. -.-

(Samsung meg nem tudom a ropogós kínai műanyagával hogy lehetne valaha is "menő".

Nekem is anno nem a legfelkapottabb dolgok szoktak bejönni, ez igaz telefonra is, de másra is pl. sorozat. Az hogy valami éppen "menő" nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#376) Janesz1981 válasza ( V ) (#373) üzenetére


Janesz1981
tag

Nem sznob hanem tényszerű megközelítés ha azt vesszük hasonló vasat mások mennyiért árulnak és szerintem kár is más aspektusból megközelíteni. :]

edward2: júni 6 ekkor küldik ki az első meghívókat. Addig kár pesszimistának lenni.

NandorHUN: ahogy én láttam anno olyan 250 dollárra szokták tippelni a csúcsvasak bekerülését erre még rárakjuk amit rá kell egy cégnél mire eljut a tervezőasztaltól a kezedig a telefont szóval nagy haszonkulccsal nem dolgozhatnak O+O-nál. Én meglátásom, hogy a kiegészítőkön akarnak jobban keresni.

(#377) ( V ) válasza Janesz1981 (#376) üzenetére


( V )
veterán

jó legyen akkor tényszerűen sznob ;]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#378) NandorHUN válasza Janesz1981 (#376) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az lehet , én csak azt mondtam, hogy a O+O nem veszteséggel készül. Főleg, hogy reklámokra se költenek...
Kiegészítőkhöz meg sok sikert én max egy hátlapot veszek majd a sajátomhoz, más nem nagyon kell.
Bár ha ilyen jó árban árulnak majd audios eszközöket lehet beszerzek olyat is :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#379) edward2 válasza Janesz1981 (#376) üzenetére


edward2
addikt

Az hogy 10ezer darab lesz eladva az nem pesszimizmus hanem egyszerű tény. Kicsi a közönség még kisebb a kínálat. Nem tudom miért hiszitek hogy ez a telefon ki fog kerülni a mainstream emberek közé. Teljesen irreális.

(szerintem itt a második ouya fog lefutni)

(#380) Kari1 válasza edward2 (#379) üzenetére


Kari1
aktív tag

Ha rendesen elérhető lesz akkor szerintem pár millió el fog fogyni (akár 4-5 millió is). Csak ennek a 16 országnak a népessége 482.508.207 fő. Csak akkor lehet bukó a telefon ha nagyon sokat fog késni vagy minimális raktárkészletek lesznek.

Mellékesen aki azt mondja hogy sokat nem éri meg gyártani az azért nem teljesen igaz. Ha sokkal több darabot adnak el akkor lehet az árral igazán lemenni mivel a profit úgyis megmarad. Nem véletlen szoktak a gyártók 1-2 helyen spórolni, pl ha veszünk egy terméket amiből eladnak 10-20 milliót és egyik alkatrészen spórolnak 2- 3 dollárt (400-500 Ft) akkor máris 40-60 millió dollárral több lesz a profit.
Egy példa erre pl a Galaxy sorozat hátlapja ha fémből lenne akkor az előállítási költség sokkal több lenne mint a mostani műanyag hátlapnak és ebből eladtam pár 150-200 milliót az S-től kezdve.

(#381) #16820480 válasza edward2 (#379) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért lenne irreális? A Xiaomi is így kezdte valahogy, aztán nézd meg most hol tartanak, lassan többet adnak el a telefonjaikból Kínában, mint szifonból, pedig az hatalmas divat. És nézd majd meg a Mi4-et hogy milyen áron fog jönni és milyen hardverrel. Megmondom őszintén, hogy sokkal jobb dolognak tartom, hogy olcsóbban adják a telefont, minthogy reklámhadjáratokra meg pereskedésre szórják el azt a plusz pénzt, ami kifizettetnek a vásárolóval.

(#382) Janesz1981 válasza edward2 (#379) üzenetére


Janesz1981
tag

Nekem más a véleményem egyértelműen. Szerintem lebecsülöd a telefont. Én 1 millióra becsülöm az eladást de lehet csak kínában elmegy annyi aztán meglátjuk kinek lesz igaza lehet neked. Elég pesszimista vagy csak csak trollkodsz :D Mindegy is várjuk az eladási számokat és akkor tudunk majd többet :]

(#380) Kari1: azt ne felejtsd el tőlünk nyugatra az árával kevésbé tud versenyezni a teló mert 2 éves hűséggel szolgáltatóknál akár olcsóbban is kijöhet egy htc sony samu és még 10 ezres csomagot se kell venni hozzá. Persze az is hozzá jöhet ez miatt második telefonnak is

(#381) sheratan: a xiaomitól azért vannak előrébb elgondolásban mert oké Mi3 is 300 dodó volt anno de kb viszonteladón keresztül lehetett hozzájutni ami rögtön legalább 400 dollárossá tette az árát.

[ Szerkesztve ]

(#383) #16820480 válasza Janesz1981 (#382) üzenetére


#16820480
törölt tag

Most a saját országukban való értékesítésről beszéltem igazából. A Oneplus az nemzetközi értékesítéssel indul, ami nem egy egyszerű dolog azért. A Xiaomi meg szinte csak Kínában van, viszont itt szolgáltatóknál, meg a saját webshopjukban, és amikor van raktáron, akkor nagyon kényelmes és könnyű hozzájutni akármilyen konstrukcióban.

(#384) NandorHUN válasza edward2 (#379) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem értem miért adnának el csak 10000-et , az a gyártónak veszteség, legalábbis jobban megéri egyszerre ugyanabból sokat legyártani, mint különböző típusokból....

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#385) Janesz1981


Janesz1981
tag

Hihetetlen hogy teli sírják oneplus fórumát. Mit nem értenek azon június 6 előtt nem lesz telefonjuk biztos.. Invite rendszert is szidják de az sem lenne jobb kiadnának 100k telefont abból 80k viszonteladókhoz kerülne és lehetne kínából postáztatni 400 dodóért mert olcsóbban nem rakják ki tuti.

(#386) edward2 válasza Kari1 (#380) üzenetére


edward2
addikt

Pár millió tudtommal még a nexusokból sem fogyott és a kettő elérhetősége össze sem hasonlítható. De meglátjuk én itt leszek végig.

És se pesszimista se troll nem vagyok csak reálisan szemlélem dolgokat. (nem csak techben és már sok dolog bejött persze volt ami félrement)

(#387) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nekem speciel mind1 mennyit sikerül belőlük eladniuk ha én tudok szerezni és kapom a frissitéseket, esetleg 1-2 ROMot rá és működik rendesen az EU-s szervizük.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#388) Janesz1981 válasza edward2 (#386) üzenetére


Janesz1981
tag

nexus4-ből elment 3 millió ez 2013. féléves adat, 5-nél nem találtam de az is szerintem hasonló. Nexus ide vagy oda sokakat visszatart a 2300-as nem cserélhető aksi és a 16 vagy 32 Gb tárhely sd kártya nélkül(nexus 5-nél). A másik meg ezeket ugyan úgy nem lehet legálisan rootolni meg romolgatni mert ugrik gari ha rájönnek (vagyis ezzek ijesztgetnek aztán azon múlik mennyire szőrös szívűek ha nem sikerül nyomokat eltüntetni mert olyan baja lesz :] ) . Az elérhetőséget tényleg nem lehet össze hasonlítani mivel O+O hivatalosan még nem forgalmazott telefon :P De én is itt leszek és meglátjuk hova jutunk :D

[ Szerkesztve ]

(#389) #16820480 válasza Janesz1981 (#388) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hogy a rákba ne lehetne rootolni a Nexust? Simán rootolod, meg aztán vissza lehet tolni egy az egyben a gyárt fw-t, minden gond nélkül.

(#390) ( V )


( V )
veterán

jáááj gyerekek, olyan magabiztossággal nyomjátok a hülyeséget az éterbe hogy az több mint mókás :C

a jövő heti lottó számokat nem mondaná meg valaki? tudom hogy tutira tudjátok! ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#391) edward2 válasza Janesz1981 (#388) üzenetére


edward2
addikt

Szerintem az o+o hivatalosan már kiadott telefon aminek az elérhetősége nulla. Szerinted mikortól kell egy telefont hivatalosnak venni? Szerintem a bejelentés napjától. Én nem tudok semmilyen június végi forgalmazásról. Arról van szó, hogy az OPO szerint június végén már nem lesz annyira nagyon nehéz beszerezni egy meghívót. Lehet neked vannak más információid.

(#392) #16820480 válasza edward2 (#391) üzenetére


#16820480
törölt tag

Rendben, tekintsük úgy, hogy a bejelentéstől számít kiadottnak a telefon (ami eleve logikailag nem helytálló, de te tudod), akkor kíváncsi lennék, hogy hány Sasmung, Sony, HTC topikban morgolódsz miatta, hogy a hivatalos bejelentés után hetekkel vagy akár hónapokkal lehet csak megvenni. Ajánlom figyelmedbe például az MWC bejelentéseit, amiket általában március-április táján lehet legkorábban megvenni.

(#393) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Egyébként pontos ára EU-ban mi lesz? Honlapon 350$ írnak... de elvileg erre jön még valami nem?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#394) Vagany válasza NandorHUN (#393) üzenetére


Vagany
őstag

269€ - 16GB
299€ - 64GB
[link]

Ha jól tudom erre már csak a szállítás jön, kissé kacifántosan (itthonra nem egyszerű). A linken a német ár van, de EU-ban ahol euro van ott asszem ugyanennyi.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#395) NandorHUN válasza Vagany (#394) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én itt reggeltem: mailboxde
Ha jól értem, akkor 15 EUR ért szállítják ha 300 ba fáj a rendelt termék...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#396) edward2 válasza #16820480 (#392) üzenetére


edward2
addikt

Nem mérgelődöm most sem csak követem egy "új" márka életét. Amúgy MWC egyből úgy jelentenek be valamit hogy tiszta az nem kapható. Az opo meg folyamatosan térít.

Ha azt mondták volna hogy oké június 30tól szabadon vehető a telefon valószínűleg egy kukkot nem szólna senki.

Helyette van "talán június végén már nem lesz olyan nehéz meghívót szerezni". Tehát semmit sem tudni továbbra sem. Ilyet azért sem a Samsung sem lg sem Sony nem játszik el.

(#397) #16820480 válasza edward2 (#396) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amikor bejelentenek valamit a MWC-en, akkor is úgy jelentik be, hogy várható megjelenés valamikor áprilisban. Egyébként itt sem mondták soha, hogy majd április végétől kapható lesz, hanem hogy akkor kerül bejelentsére. Amikor meg bejelentették, akkor úgy volt, hogy május végén mennek ki az első meghívók, ami végülis nagyjából meg is volt, ha jól tudom. Illetve azt is mondták, hogy majd később lesz szélesebb körben. Ugye ez még nem igazán csúsztatás, ahogy mondták más fajta terjesztési módot próbálnak, meglátjuk mennyire működik.

(#398) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Most mi a mondás pontosan a vásárlással kapcsolatban? Június végén meghívóval lehet majd rendelni szélesebb körben, vagy akkora már a boltokban is kapható lesz, például a MediaMarkt-ban (Németben legalábbis) ?

Kicsit nem tudom követni a dátumokat. Na meg mi lesz akkor június 6-án?

köszi

laca

(#399) NandorHUN válasza vitezlejszlo (#398) üzenetére


NandorHUN
addikt

Jun. 6-án kerül elküldésre az első "csomag" meghívó , de ha jól tudom ez még nem olyan sok embernek.
A legtöbb megívó pedig jun. végén.
Azt kétlem, hogy a boltokba kerülne a telefon, max kisebb GSM boltokba, mivel a meghívókkal pont az ilyen boltokat akarják elkerülni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#400) vitezlejszlo válasza NandorHUN (#399) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Aham köszi! A sok meghívó az mit jelent? Az kap, aki fent van az oneplus.net -en? Ott kell külön kérni? Mert mikor nézegettem mindeki sírt, hogy kell neki meghívó, de nem látom, hogy lenne egy fórum, ahova ha beírsz, hogy neked kell EGYSZER akkor majd kapsz amikor eljön az időd. Vagy van ilyen? :)

Köszi

Laca

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  OnePlus One (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.