Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  OnePlus One (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) leslien válasza kano (#650) üzenetére


leslien
nagyúr

kivel beszéltél?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#652) kano válasza leslien (#651) üzenetére


kano
nagyúr

Xiaohaomaolia Honggal. :DD

Flossal...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#653) leslien válasza kano (#652) üzenetére


leslien
nagyúr

jövő héten veszek nem érdekel h honnan :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#654) kano válasza leslien (#653) üzenetére


kano
nagyúr

Nem kell idegeskedni, leírod, hogy hol kell regisztrálni, nyerek ma egy meghívót és lesz neked is Ausztriából vagy Németből. :K :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#655) leslien válasza kano (#654) üzenetére


leslien
nagyúr

kb egyszerre azt írtuk :DDD te itt én privátban

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#656) edward2 válasza Janesz1981 (#641) üzenetére


edward2
addikt

"Later in June - Increased general availability, people who want it should be able to get an invite without much trouble in June"

Ugyanazt mondja amit én. Nincs itt szó június végi general availabilityről.

(#657) Janesz1981 válasza edward2 (#656) üzenetére


Janesz1981
tag

Kergessük együtt a démonod és linkeld már ahol invitálós vagy viszonteladói értékesítésen kívül más opcióról is szó van. Arra még sehol nem láttam utalást te felmész o+o oldalára és kattintasz és már meg is vetted telefont.

(#658) Ger!szon


Ger!szon
csendes tag

Sziasztok!

Én is régóta nyomon követem a OnePlus munkásságát. Azonban ma nyitotta fel a szemem egy kedves moderátor kolléga, miután egy hosszadalmasabb beszélgetésbe kezdtünk.

Én mint ifjú rajongó a többi elvakult fanatikussal egyetemben, regisztráltam a fórumra, miután kiderült, hogy azok akik korábban csatlakoztak illetve minél magasabb fórumbeli ranggal rendelkeznek nagyobb eséllyel kapnak meghívót aminek felhasználásával megrendelhetik a telefont, ezért belevetettem magam én is a kommentelgetésbe és vártam a csodára.

A héten rákezdtek erre a napi versenyszámokra aminek az a célja hogy ki kell töltnei egy google formot és az első 100 szerencsés kap meghívót. Na már most a verseny csak azok számára volt kiírva akik a forgalmazásra szánt országok valamelyikének lakosai. Itt már kezdett bűzleni a dolog ezért háborogtam egy keveset (na jó, nem keveset) aminek a fent említett beszélgetés lett az eredménye.

Kiderült, hogy a 16 országot felölelő lista a jövőben nem fog bővülni és, hogy aki az ott felsorolt országokon kívül él az a készüléket a hivatalos megjelenés után tudja csak megkaparintani a hozzá legközelebb eső támogatott országból. Egészen addig még csak meghívót kapni se lesz esélye, zéró, nulla, semmi, nemhogy a készüléket megszerezni hiába van "atyaúristen" rangja a fórumon vagy szerepel a kiválasztottak között akiknek kellene kapjanak meghívót. (érdekes módon ezt nem hangoztatják sehol..) - nehogy letörjék a lelkesedést.

Itt elkezdtem kötözködni egy kicsit, hogy például más kínai telefonokat forgalmazó cég miért tudja azt megcsinálni, hogy kínából feladja a csomagot és légipostával itt van cirka 20 nap alatt, náluk ez miért nem megoldható?! Erre az volt a válasz, hogy a OnePlus nem akar olyan országba készüléket küldeni ahol nem tud teljeskörű támogatást nyújtani az ügyfeleinek, mert attól félnek hogy emiatt megutálnák őket..(itt emlegettem fel nekik a ha elromlik visszaküldöm kínába és majd kicserélitek dolgot)

Szó ami szó ez engem eléggé hidegzuhanyként ért és nagyot csalódtam bennük. Kíváncsi leszek egyáltalán mikor lehet akár Ausztriából megvenni, mert azt kétlem hogy idehaza bárki forgalmazná mint third-party árusító vagy ha igen akkor horribilis áron, ahogy a Xiaomi magyar kirendeltsége is teszi. :(

(#659) MartOOn válasza Ger!szon (#658) üzenetére


MartOOn
addikt

Lassan nalam is a nyuszika es a funyiro tipikus esete forog fenn... :) tudod mit roka koma, bszd te meg a funyirodat! :D
Magyarul, tul hypoltak tul feszitettek/feszitik a hurt nalam(is).
Ertem en h marketing meg uj brand meg gyartasi nehezsegek... De mire ebbol vasarolhato termek lesz, mindennek lehet majd hivni csak flagship killernek nem. :( addigra lesznek a piacon QHD kijelzos snap805 adreno 420as masinak. Oke értem azt is h 300 dodo... De addigra ennyiert ez mar csak egy kinai felsokategorias telo lesz nem egy csucs telo. Azert van egy hangyabokanyi kulonbseg. Szerintem. Ha kb az idei flagshipekkel egyidoben jott volna ezen az aron, akkor le a kalappal flagshipkiller! De igy... :U

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#660) Ger!szon válasza MartOOn (#659) üzenetére


Ger!szon
csendes tag

Na igen. Meg szerintem ezzel a bátortalan hozzáállással hogy azt mondják azért nem tesszük világszerte bárhonnan elérhetővé a terméket mert attól félünk hogy nem tudnánk jó támogatást nyújtani hozzá és emiatt megutálnának minket, szerintem pont az ellenkezőjét fogják elérni. Amint mindenki tudomást szerez erről amit fent leírtam abból iszonyat nagy felháborodás lesz vagy lenne. Pont amiatt fogják megütni a bokájukat mert nem teszik elérhetővé a telefont bárkinek a világon, nemhiába szokták mondani hogy aki mer az nyer. Kockázat nélkül nincs nyereség..még OnePlus-nak sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#661) NandorHUN válasza Ger!szon (#658) üzenetére


NandorHUN
addikt

Adj meg német címet, én is azzal vagyok fent. Ha nem nézegetik az IP-ket akkor nincs gond.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#662) radi8tor válasza NandorHUN (#661) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És a postázásnál milyen címet adsz majd meg, gondolom nem lehet országot váltani. :U

⭐ Stella

(#663) Ger!szon válasza NandorHUN (#661) üzenetére


Ger!szon
csendes tag

láttam hogy valaki tanácsolt valami postbox.de-t vagy mit de hát kb 40 euró lett volna mire áthozzák ide,amivel máris ott tartok hogy megy a levesbe, mert pont az benne a lényeg hogy olcsó legyen. Vagy te hogy csinálod?

[ Szerkesztve ]

(#664) Ger!szon válasza Ger!szon (#663) üzenetére


Ger!szon
csendes tag

"http://www.mailboxde.com/"

(#665) NandorHUN válasza Ger!szon (#663) üzenetére


NandorHUN
addikt

http://www.mailboxde.com/ igen.
Miért lenne 40 EUR? Ahogy én néztem kb. 15. Persze ha máshonnan rendelitek akkor lehet több is. OnePLus postai címnek megadjátok a németet, onnan meg automatikusan továbbításra kerül, ha utaltátok a posta költségét.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#666) Ger!szon válasza NandorHUN (#665) üzenetére


Ger!szon
csendes tag

jaja, valamit nagyon elnéztem a múltkor ezek szerint. Most csináltam én is egyet, miután alaposan áttanulmányoztam a dolgokat :) A holnapi versenyen már ezt a címet fogom megadni az inviért :D

[ Szerkesztve ]

(#667) NandorHUN válasza Ger!szon (#666) üzenetére


NandorHUN
addikt

A verseny az esélytelen szerintem azzal meg nem fogok szórakozni, hogy fél percenként nézem, hátha feltették a topikot. Egyébként, ha lekésel 1 percről már akkor be van telve szerintem a 100 hely.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#668) Ger!szon válasza NandorHUN (#667) üzenetére


Ger!szon
csendes tag

esélyes a dolog igen hogy hamar megvan az első 100, de hát próba cseresznye. Ha már amúgy is várni kell rá, én meg épp ráérek, sosem lehet tudni :) max majd hónapvégén hátha kapunk valamit

(#669) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

hááát... szó ami szó, nagyon lehúzza a kezdeti lelkesedésemet a telefon iránt az, hogy nem lehet magyarországon egyáltalán, de máshol is csak nagyon körülményesen hozzáférni... :((( tiszta bolondok háza. itt egy jó telefon, pont azért lett megalkotva, hogy a(z) "extreme" felhasználóknak a legjobbat nyújtsák, csak éppen nem lehet beszerezni :(((

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#670) edward2 válasza Janesz1981 (#657) üzenetére


edward2
addikt

Ezt a kommentet nem értem így képtelen vagyok válaszolni.

Milyen más opció? Hol említettem bármi ilyet? Igen felmész o+o oldalára aztán ha van meghívód talán kattintasz, de nincs.

(#671) kano


kano
nagyúr

Egyébként azt az infót kaptam, hogy kínaiaknál a hónap végén lesz 64GB-os is elérhető.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#672) leslien válasza kano (#671) üzenetére


leslien
nagyúr

mondtam ha nem leszek ebben az 5 napban benne akkor Kínai shop lesz.... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#673) kano válasza leslien (#672) üzenetére


kano
nagyúr

Csak ne lenne ilyen drága. Ausztriából lesz és kész.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#674) Janesz1981 válasza edward2 (#670) üzenetére


Janesz1981
tag

Akkor írom úgy arra nem láttam még utalást meghívó nélkül lehessen telefont venni tőlük a viszonteladói értékesítésen kívül. Az meg hogy azt írják nem lesz már nagy gond meghívót szerezni június végén az én értelmezésemben azt jelenti már kb az vesz aki akar persze ezt túlzásnak tartom és inkább július tűnik reálisabbnak. Viszont írtad hivatalos fórumon olvastad ha jól emlékszem júliusban augusztusban már talán meghívó sem kell. érdekelne a link mert én ilyennel nem találkoztam és ez a vesszőparipád ahogy látom.

Más.

A meghívós rendszer azért kell Opo-nak mert az is marketing része szerintem. Megvan telefonod először az ismerősöket körbekérdezed kell e nekik a meghívó amit vele kaptál és közben megismerik telefont még ha nem is vesznek egyre többen találkoznak vele ( Facebook talán ezzel a céljuk ).

Azon agyaltam lehet opo lehet arra utazik minél nagyon preorder gyűljön össze viszonteladóktól amit miután kielégítenek rögtön kinyomnak egy nagy tétel meghívót. Kicsit bővebben ( számok realitását ne nézzétek :D ). Tehát viszonteladóknak eladnak 300k darabot másnap bejelentik kiküldenek 100k meghívót ( ezekkel jár ugye ha jól tudom 2 meghívó is de lehet 3) akkor a viszonteladói telefonok senkit nem fognak érdekelni és pl 300k telefonigényre eladtak 600k telefont. Csak játszottam gondolattal de realitása akár meg is lehetne :D

Vízálló! xD

[ Szerkesztve ]

(#675) leslien


leslien
nagyúr

senki ne várjon a 3. napra mert már volt hajnalban... :(
Kano ; vennék én Ausztriából, de nem lehet msjd csak Augusztusba
csingeknél veszek...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#676) front3r


front3r
őstag

Én meg lehet csak ősszel veszem meg, na bumm. Lesz ősszel jobb telefon ilyen árkategóriában? Szerintem egy hatalmas NEM a válasz, szóval én nem félek attól, hogy más telefon felé kezdek el kacsingatni, meg nem is fél évre veszem a telefont.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#677) leslien válasza front3r (#676) üzenetére


leslien
nagyúr

ennyire olcsó nem ,de ami már meg éri az a HtcM8 Ace. a kérdés h milyen az új kamera ami 13mp es lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#678) #16820480 válasza leslien (#677) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az M8 még mindig hatalmas kerettel jön a kijelző körül, meg egy rakás bloatware-rel, és jóval drágábban. De ez amúgy igaz lényegében az összes többi márkára is, főleg azokra, ahol tűzzel-vassal gyilkolják azokat az embereket, akik fel merészelnének tenni 3rd party romokat.

Ha nem sikerülne ilyet venni, még akkor is úgy nézne ki a sorrend, hogy O+O, Find 7a, Mi3 (Mi4?), MX3 (MX4?), Smartisan, Nexus 5 (vagy majd 6), és utána ha nagyon nem sikerül egyiket sem szerezni a következő fél évben, akkor néznék talán körül, hogy a többi gyártó éppen mit és mennyiért ajánl.

(#679) leslien válasza #16820480 (#678) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem bejön a Htc m8 csak a kamera ami borzalmas talán az ace ( előfizum úgy is lejár" potom "összegért hozzá jutok).. nem értelek ha már Find a akkor miért nem a Find? te ott vagy és nem lenne sokkal drágább hmmm. ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#680) #16820480 válasza leslien (#679) üzenetére


#16820480
törölt tag

400 yuan a különbség, de semmi pluszt nem ad a rendes 7. Nekem nem kell akkora felbontású kijelző, inkább hosszú akksiidő kellene. Az meg a másik, hogy a 7a-nak cserélhető az akksija, így tudok másodikat hordani vele. Nem egy utolsó szempont.

De amúgy megint ott van, hogy a kínai oldalukon a Find7 TD hálózatos, ennek is utána kell nézni, hogy akkor most használható-e rendesen WCDMA kártyával és hálózaton.

(#681) leslien válasza #16820480 (#680) üzenetére


leslien
nagyúr

miért a Find nak nem cserélhető az aksija? pedig nagyobb is :..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#682) Ger!szon válasza leslien (#675) üzenetére


Ger!szon
csendes tag

Sajnos nekem is erre kellet kelnem hogy a mai contest már le is van zárva :S Elég kiábrándító amit művelnek.. én jobban örülnék hozzá ha még most sikerülne meghívót kaparintsak, mert a 3-ból 2-t tuti eladnék ebayen, mivel kellene a zseton a telóra. Később csak olcsóbban tudnám elpasszolni, ha nagyobb számban dobálják az inviket :(

(#683) #16820480 válasza leslien (#681) üzenetére


#16820480
törölt tag

Annak nem cserélhető. Pont ez a lényeg, hogy azonos méretű házba ennyivel kisebb akksi fér, ha cserélhető, mintha nem az. Különben a legjobb kombináció lenne a Find 7a a nagyobb akksival, de az úgy pont nem létezik.

(#684) leslien válasza #16820480 (#683) üzenetére


leslien
nagyúr

nem értem?! itt az látható h cserélhető az aksi

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#685) NandorHUN válasza leslien (#677) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mire Mo-ra jön az is lesz vagy 130k, de tényleg nagyon jó árban van. Engem M8-ban csak az zavar, hogy nagy a kerete és az aktív gombok a lógó felett vannak. Anno jobban tetszett az M7 design. Amugy software is a kedvencem, most is M7-et használok és Sense 6 nagyon bejön.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#686) Torony 1.


Torony 1.
tag

sziasztok.ismeri valaki közületek a Flosmall.com-ot,rendelt valaki tölűk már valamit?azért kérdem mert ma kaptak a OnePlus One-ból friss szállitmányt,a fényképeik alapján,és lehet,hogy rendelnék.kikészit ez a szarakodás a meghívókkal.szerintem ha arra várunk,sosem lessz ilyen telónk. :Y

(#687) #16820480 válasza leslien (#684) üzenetére


#16820480
törölt tag

Érdekes, pedig tényleg úgy volt szerintem, hogy a nagytesóban nem cserélhető...

(#688) leslien válasza #16820480 (#687) üzenetére


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek h mennyibe fog kerülni az egyik oldalon hamarosan kaphatól lesz..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#689) axlfsi


axlfsi
veterán

480$ a 64GB-os az Antelife-tól. Ha valaki gondolja...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#690) Ginkologic válasza axlfsi (#689) üzenetére


Ginkologic
senior tag

És a garival mi a helyzet?

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#691) leslien válasza axlfsi (#689) üzenetére


leslien
nagyúr

csak innen még nem rendelt senki....

centaurium entaurium; gondolom 1 év, posta oda vissza +1év :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#692) kano válasza leslien (#691) üzenetére


kano
nagyúr

Én az Antelife-ot hanyagolnám. Részemről nem megbízható bolt. Lesz a kicsi kínainál is hamarosan 64GB-os is.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#693) leslien


leslien
nagyúr

itt most fényezi magát a kis [moderálva] h nem egész egy perc alatt meg lett a 100
hát persze, mire számított ez a kis [moderálva] :D

[ Módosította: radi8tor ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#694) edward2 válasza front3r (#676) üzenetére


edward2
addikt

Mondjuk új nexus vagy android silver? Ha marad a 350es kategóriában akkor jobb vétel lesz egyértelműen.

(#695) axlfsi válasza leslien (#691) üzenetére


axlfsi
veterán

Én már vásároltam a hangyáéktól, most is útban van egy telefon tőlük - de persze nem O+O. A gari tekintetében, szerintem minden EU-n kívüli eladótól macerás a dolog...

(#692) kano mit/kit értesz kicsi kínai alatt?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#696) leslien válasza axlfsi (#695) üzenetére


leslien
nagyúr

mennyi idő a posta kb?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#697) kano válasza leslien (#696) üzenetére


kano
nagyúr

Hidd el, hangyáéktól semmit...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#698) edward2


edward2
addikt

(#699) Ger!szon


Ger!szon
csendes tag

Na ezt a Day 4-t remélem sikerült megcsípni ma :P

(#700) leslien válasza edward2 (#698) üzenetére


leslien
nagyúr

te rendelnél innen?

Ger!szon; ha egy percen belül voltál akkor talán :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  OnePlus One (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.