Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  OnePlus One (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) MartOOn válasza Ger!szon (#699) üzenetére


MartOOn
addikt

Ezek a racek egy nagy fszagok... Komolyan 1perc alatt betelik a 100. Vicc. Lassan tenyleg belexarok az egeszbe es veszek egy g3-at. Csak azert se kell meg ingyen sem! :D a sok tizeneves aki egesz nap a gep előtt ul, azoknak van eselye... De az atlag/dolgozo embernek???

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#702) NandorHUN válasza MartOOn (#701) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha 1 óra alatt telne be se csinálnám meg, posztoljak selfit egy hülye felirattal és taggeljem be facen 2 haveromat? - és hasonlók? - Jó vicc, max akkor csinálnám, ha ingyen adnák...
Azért elég nevetséges miket elvárnak csak hogy megvehessek egy telefont. ... jah és persze közben még nézegessem egész nap a forumot, nehogy lemaradjak... tudják mikor :U

Nincs bajom a hónap végi megjelenéssel invite rendszerrel se, de ez a "nyeremény játék" elég nevetséges.

(#698) edward2
Ez már nem is rossz ár. Valakinek van ide tapasztalata? - Látom 64Gbos még nincs , pedig nekem csak az lenne érdekes.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#703) leslien válasza MartOOn (#701) üzenetére


leslien
nagyúr

g3?abból csak is a 32gb ost. neked mákod van mert kint uk. ott talán az is lesz vmelyik szolgáltatónál.
holnap rendelek vmelyik oldalról egy O+O, aztán a meghívot meg jó mélyre kell fel.... ;] üzenem innen

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#704) Torony 1. válasza leslien (#703) üzenetére


Torony 1.
tag

szia.majd írd meg melyik oldalra esett a választásod. :C
az én idegeim is padlón vannak.

[ Szerkesztve ]

(#705) Torony 1.


Torony 1.
tag

409.99$-ért van a PandaWill-en.Color Os-el. :F

(#706) edward2 válasza leslien (#700) üzenetére


edward2
addikt

(#702) NandorHUN

Jó kérdés, de neves androidos oldalakon lett reklámozva az oldal. Akkor talán nem totál átverés.

(#707) leslien válasza edward2 (#706) üzenetére


leslien
nagyúr

jó lenne ha vki elkezdené a rendelést... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#708) kano válasza leslien (#707) üzenetére


kano
nagyúr

Kezdjem?
Egy Coolpad F1 rendel!! És egyék meg a meghívós o+o-jukat.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#709) leslien válasza kano (#708) üzenetére


leslien
nagyúr

meg várom a holnap du. ha semmi mert kb 3x sikerült nekem is ez a idióta játék. sztem én is ki esek a körből.
mert irok nekik szépeket ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#710) leslien válasza leslien (#709) üzenetére


leslien
nagyúr

bocs a hibákért, de meccset is nézzek közben..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#711) edward2


edward2
addikt

Na aki nagyon akar meghívót az még mehet a youtubeos ökörséggel. Úgy tűnik nem nagyon akarnak az emberek megszakadni a meghívóért.

(#712) kano válasza edward2 (#711) üzenetére


kano
nagyúr

Már rég elérték szerintem a 100-at, csak nem zárták.... ;]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#713) leslien


leslien
nagyúr

Find 7 Europe Pre-Order Now :Y

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#714) NandorHUN válasza edward2 (#711) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is jó pár órája néztem, de erről eszem ágában sincs videot csinálni, jó vicc milyen hülyeségeket elvárnak azért, hogy talán kapjon az ember egy meghívót, hogy talán megvehesse a telefont.

(#713) leslien
Nem rossz, de gyakorlatilag mivel tud többet 150 EUR-ért? - Nagyobb felbontású a kijelzője van SD kártyahely és ennyi. (+ nekem jobban tetszik a design is) . One ha kapható lesz jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#715) edward2 válasza kano (#712) üzenetére


edward2
addikt

Tévedsz mert nem is olyan rég lett lezárva.

Azért szerintem annyira nem hatalmas siker ez a kampány ha 500 meghívónál minden egyes nap egyre nehezebb volt találni 100 embert.

Meg amúgy is 500 telefon... valószínűleg a samsung több S5öt gyárt percenként :)

(#716) leslien válasza NandorHUN (#714) üzenetére


leslien
nagyúr

ez nagyon oda vág sztem. főleg ha vki LG3 gondolkodik érdemes megfontolni és ezt választani. mert a G3 16gb os drágább lesz.

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#717) MartOOn válasza leslien (#716) üzenetére


MartOOn
addikt

Es 4.3-al jön? :F

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#718) leslien válasza MartOOn (#717) üzenetére


leslien
nagyúr

igen, de sztem hamarosan frissítés lesz. meg ott lesz a cm..
reklám videó ez is jó

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#719) leslien válasza leslien (#718) üzenetére


leslien
nagyúr

na kicsit jobban megnéztem ; igaz drágább mint a O+O, de igazi prémium kategóriás ezt úgy kell érteni kb a Samsung galaxy F lesz egy kategóriában. európai tehát nincs vám, gari 2 év amit ugyan úgy kell postázni mint a O+O. nekem úgy érné meg ha vki (kint él) megveszi és én oda adom neki a 480eurot.mert a pay pal on fizetni ér vágás. a coloros meg nem zavar mert az is frissül. tök mindegy h mi van a telon a lényeg h stabil legyen ne kelljen naponta más custom rom ot felrakni... most n5 4.4.3 nekem semmi változást csak a számok ugyan ilyen stabil volt a 4.4.2.
szóval nagyon gondolkozom egy ilyen csodán..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#720) NandorHUN válasza leslien (#716) üzenetére


NandorHUN
addikt

Tényleg jó, Samusungnál is LG-nél is jobb, nekem nagyon tetszik az értesítő fénye is, de One ára miatt sokkal jobb. Persze meglátjuk majd mi lesz... ha őszig se lesz One-om lehet veszek egy Find 7t :D
Amugy One-ból minek vették ki az 50MP-es módot?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#721) axlfsi válasza leslien (#719) üzenetére


axlfsi
veterán

PayPal fizetés esetén, nem az eladó fizeti a jutalékot?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#722) #16820480 válasza leslien (#713) üzenetére


#16820480
törölt tag

Inkább tennék elérhetővé valahol a kettő közti, de még elfogadható áron atelefont, mint 3 verzióban futtatva. O+O 1999rmb és nem lehet hozzájutni, Find 7a 2999rmb, Find 7 3499rmb. Akkor inkább legyen 2499rmb az O+O és gyártsák rendes mennyiségben, meg legyen valamivel több az eszement felbontású nagytesó, ha mindenképpen akarnak olyat is gyártani.

(#723) Badboys


Badboys
őstag

Egyébként az Olcsóság.hu oldalon is rendelhető 100.000 ft. Aki nagyon izgul rá.

(#724) radi8tor válasza Badboys (#723) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

??? :U

⭐ Stella

(#725) w333 válasza radi8tor (#724) üzenetére


w333
félisten

Szerintem erre ... Link gondolt ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#726) phanze válasza w333 (#725) üzenetére


phanze
aktív tag

Ennyiért best buy

(#727) w333 válasza phanze (#726) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom ... annyira túl van ez a telefon "hypolva" hogy nekem őszintén már hányingerem van tőle, ha elszánom magam az 5.5" óriás kijelzőre, akkor az a G3 lesz Snapi 805 -el :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#728) leslien válasza w333 (#727) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor inkább ez Find 7

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#729) edward2 válasza w333 (#727) üzenetére


edward2
addikt

Azzal fogják megszívni, hogy mire elérhető lesz már bőven lesz pletyka az új nexus/silverről.

(#730) #16820480 válasza edward2 (#729) üzenetére


#16820480
törölt tag

Aminbe megint valami 1900-2000mAh-s akksit fognak tenni, ahogy az előző kettőbe is. Hajrá :))

(#731) edward2 válasza #16820480 (#730) üzenetére


edward2
addikt

Inkább legyen egy picit rövidebb élettartam, de SW támogatás megbízhatóságot én nem adom fel. (amúgy nálam az N4 is simán elmegy 1 napot az meg bőven elég)

(#732) leslien válasza #16820480 (#730) üzenetére


leslien
nagyúr

indok is meglesz ezzel kevesebb lesz a fogyasztás ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#733) Ginkologic válasza w333 (#725) üzenetére


Ginkologic
senior tag

16GB-os 105k? Nem túl baráti.... :C

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#734) Vagany válasza w333 (#727) üzenetére


Vagany
őstag

Nem akarlak elkeseríteni ;] , de a G3-ban is snapi 801 van. Egészen pontosan ugyanaz és ugyanolyan frekvencián van benne mint az O+O-ban. Cserébe feleslegesen nagyobb felbontású kijelzője van, nagyobb fogyasztással és több verzióban fog piacra kerülni gyanítom a szolgáltatókhoz a kisebb változat fog eljutni ami sokkal kisebb tárral rendelkezik a 64GB-os O+O-hoz képest (16GB, 2 GB RAM). Valszeg a 32GB-os (3GB RAM) verzió jóval drágább lesz, főleg ha szolgáltatóknál sem ez lesz. Egész egyszerűen most a legoptimálisabb telefon szerintem a 64GB-os O+O illetve a Z2 is elég jóra sikeredett. A G3 nem lett rossz, de szerintem ez a nagy felbontás teljesen felesleges, nincs gyakorlati haszna, csak hátrány származik belőle, nem is értem (jó értem én) miért erőltetik egyes gyártók :) . Ha azonos áron lenne akkor is az FHD-s telefont venném, így, hogy drágább is a QHD nem tudok olyan okot miért vegyek ilyen telefont. Az OPPO is furán variálta meg, a Find 7a jó lett volna, de ott a memóriát kurtították meg, a sima 7-ben van 3 GB, hogy azt vedd Kéne még egy Find 7b ami ua mint a 7a csak 3GB RAM-mal ;] .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#735) #16820480 válasza edward2 (#731) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem a CM kb jobb szoftveres támogatás, mint az eredeti Google. Megbízhatóság az még érdekes lehet, de azért bizakodó vagyok. Mondjuk ezt a részét meglátjuk.

(#736) w333 válasza leslien (#728) üzenetére


w333
félisten

Nem világítanak alul a gombok ... emiatt és forma miatt nekem felejtős :U
Na meg ugye a garancia ? ha meghibásodik mi a helyzet, kuka ? ;]

(#734) Vagany

Akkor még nem olvastad az legfrissebb híreket ... Link ? :P

A Z2 topikban jártál mostanában :F hogy jóra sikeredett ? szerintem nagyon nem, minden második tulajdonosnak pixel hibás, illesztési hibák, beázik, vagy magától bepárásodik a kameralencse, ráadásul kamerában szerintem nagyon gyengus :U

Szerintem a Z1C sokkal jobban sikerült és kamerában is jobb, hiába ugyan az a kameramodul van benne, mégis szoftveresen jobban le van kezelve :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#737) Ginkologic válasza #16820480 (#735) üzenetére


Ginkologic
senior tag

A cyanogenmod csapata nagy hangsúlyt fektet a biztonságra. személy szerint azt gondolom, hogy nagyon jól csinálják a fejlesztéseket és maximálsan megbízom a kiadott cm11-ben :) de mások is ;)

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#738) Vagany válasza w333 (#736) üzenetére


Vagany
őstag

Ez még egyáltalán nem biztos, az meg főleg nem, hogy itthon lesz-e és milyen áron :).
A Z2 topikban meg nyilván sok a panaszos, sajna előfordul a gyártási hiba és érthető is a felháborodás, de én még emlékszem a HTC One (M7) esetén is így ment ez (rengeteg pixelhiba, illesztési problémák), de attól még nem rossz telefon, sőt, csak ki kell várni, míg kijavítják az első széria gyerekbetegségeit, az S4-nél pl megúsztuk egy akku cserével :) . De hardverben az O+O mellett a legkiegyensúlyozottabb nekem a Z2 és ha a gyártási problémák is helyreállnak, akkor érdemes rá figyelni. Nem mellesleg még a g3-mal is előfordulhatnak problémák, mint ahogy a g2-vel is voltak, még kapni se lehet a g3-at :) ... SEM :DDD .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#739) kano válasza w333 (#736) üzenetére


kano
nagyúr

Egyébként ez a meghibásodás tök érdekes téma.
Volt Samum ami szerencsére nálam nem hibásodott meg, de voltak típushibái és rengeteg probléma volt vele a topicban leírtak alapján (SGS2).
Volt már több Xiaomi telóm, ami ugye kínai de egyikkel sem volt soha, semmilyen meghibásodási problémám... :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#740) NandorHUN válasza w333 (#736) üzenetére


NandorHUN
addikt

Minek 805? De komolyan? Csak többet fogyaszt, annyira felesleges, mint a QHD kijelző. Anno még Youtube-on se tudok Full HD videot nézni, csak HD-t. Az alkapmazások is max 720p támogatják akkor mire is jó a QHD. Itthoni monitorom is "csak" Full HD-s.

Ezek tök jó specs-ek az e-péniszhez, de semmi értelme nincsen. Én erre nem akarok felárat fizetni.
Akkor már inkább Nexus 6/ Silver, mérete is szimpatikusabb.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#741) Vagany válasza NandorHUN (#740) üzenetére


Vagany
őstag

Azért kell a 805, hogy meg tudja rendesen hajtani a QHD-t és ne legyen lassabb, mint pl a 801-gyel a Full HD, a fogyasztás az már más kérdés :B . A QHD egyszerűen értelmetlen :B .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#742) w333 válasza Vagany (#738) üzenetére


w333
félisten

Az a baj hogy a jelenlegi csúcsok közül nem érzem azt hogy N4 után bármelyik is előrelépés lenne, sőt S5 gagyi műanyag + akadós rendszer + knox, Z2 rengeteg gyermekbetegség (sima Z -ből kiindulva soha nem lesznek javítva) HTC M8 még elmegy de kéne bele egy jobb kamera, erősebb akku +1GB/RAM, LG G3 felesleges a QHD kijelző, szóval jelenleg nincs egy normális telefon sem, O+O tényleg jó meg minden (garancia kérdéses) de mire kis hazánkba megérkezik már megint ott vagyunk hogy kijönnek az új Snapi 805 telefonok, új Nexus 6 vagy Android Silver :U

Tehát ha most én vennék egy új csúcs telefont, biztosan megbánnám, mert 2-3 hónap és itt az új Snapi 805 esetleg S810 ami azért hardveresen már bődületesen nagy előrelépés :K

Mindenesetre én türelmesen várok még ! ;]

(#739) kano

Xiaomi telefonok minőségéből kiindulva én simán bevállalnám még külföldi garanciával is mivel Mi2S, Hongmi, Redmi, stb. telefonok már bizonyítottak és tényleg nagyon szuperek, na de ez a O+O és az olcsóságából adódóan nem nagyon szeretnék vele így elsőre kísérletezgetni :N

(#740) NandorHUN

Ennyi erővel minek az intel i7 processzor mikor ott van az i5 ? :U

Vagy úgy is mondhatnám ... hogy minek vegyek most Snapi 801 -st mikor kb. 3 hónap múlva kb. ugyan ebben az árban már kapok S805 -t :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#743) NandorHUN válasza w333 (#742) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az a különbség, hogy az ki tudom használni programok futtatására, vagy játékoknál, renderelésnél stb.. jól jön.
De itt onnantól kezdve , hogy nincs program ami kihasználja felesleges.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#744) w333 válasza NandorHUN (#743) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom ... én mivel általában hosszútávra tervezek, maga a tudat hogy a legesőbb proci van a telefonomban sokkal megnyugtatóbb mint ha most vennék egy olyan telefont amiben egy 1 éves Snapi 801 (S800 ránc felvarrott) SOC van, ki tudja hová fejlődik az Android a 64 bit -el vagy az ART futtatókörnyezettel és akkor már megint vakarnám a fejemet hogy miért nem vártam még ... :))

Persze most lehetne az mondani hogy így soha nem lesz új telefonom mert mindig jönnek az újabbnál újabb modellek (fejlődéssel nem lehet versenyezni), de jelenleg a Snapi 800 és 801 kb. ugyan az és ezek már 1 éves cpu -k, így ha megvárom az S805 -t már egyből nyertem +1 évet :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#745) Ginkologic válasza w333 (#744) üzenetére


Ginkologic
senior tag

és ha simán eladod és veszel egy újabbat ha aktuálissá válna ez a helyzet? amúgy sztem az s810 rohadt drága lesz még egy ideig. a 64bit meg úgyis még csak a ramoknak tesz jót, érdemi változás nem lenne.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#746) w333 válasza Ginkologic (#745) üzenetére


w333
félisten

és ha simán eladod és veszel egy újabbat ha aktuálissá válna ez a helyzet?

Jelenleg "számomra" nincs olyan telefon amire érdemes lenne leváltani :N

Esetleg ha a Z1C jó áron lenne, lehet hogy bevállalnám, főleg a kompakt kényelmes mérte és a 720p kijelző + bika hardvere miatt ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#747) edward2


edward2
addikt

2500 meghívó akit érdekel

Mondjuk benevezni is képtelen voltam mert se facebook, se twitter, spamet nem kérek, instagram nincs, forumra meg nem fogok ezért kommentelni.

(#748) axlfsi válasza edward2 (#747) üzenetére


axlfsi
veterán

Ááá, gyerekek, ez vicc!
Viszont, egy O Find7 vajon mennyivel gyengébb választás, mint az O+O?.... Ha ezt egyáltalán szubjektíven meg lehet ítélni... Árban mindenképp ugyebár több. De egyébiránt? Volt már itt pár kolléga, aki egy OF7-re lecsapna, ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#749) edward2 válasza axlfsi (#748) üzenetére


edward2
addikt

Miért lenne gyengébb? Sok telefon van ami relatíve egyáltalán nem rosszabb választás mint az O+O.

szerk: korábban írtam, hogy szerintem az OPO még a 100 ezer telefont se fogja elérni ez egyre jobban beigazolódni látszik. Olyan számokról beszélünk amik egy normálisabb gyártónál kb a hibaszázalék.

[ Szerkesztve ]

(#750) kano válasza edward2 (#749) üzenetére


kano
nagyúr

De szerintem gyártókapacitásuk sincs elég...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  OnePlus One (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.