Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43301) 7


7
addikt

Nekem mennem kell. Sziasztok! :)

(#43302) tildy válasza Pisztillus (#43280) üzenetére


tildy
nagyúr

Tényleg a béres csepp az hasznos dolog? Mármitn ártani nem árt , ugye?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43303) neduddki válasza Bubu79 (#43300) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

darabokban leuszik:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43304) Bubu79 válasza neduddki (#43303) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez nagyon gyakorlatiasan hangzik ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43305) venember83


venember83
nagyúr

Hogy egye meg a fene a sendspace oldalt. Legalább hatodjára próbálok letölteni pár doksit, de: Sorry, the free service is at full capacity. S persze a próbálkozások közt egy perces szünet van.

(#43306) Pisztillus válasza tildy (#43302) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A Béres Csepp az más kategória. Aki szedi, mint pótolja a hiányzó nyom- és mikroelemeket, melyeket nem biztos, hogy a táplálkozással beviszünk.Így biztosítja ezeket az anyagokat az immunrendszer sejtjeiben termelődő enzimeknek. Tehát semmiféleképpen sem káros, sőt, mivel az említett anyagokból folyamatos bevitelt biztosít, mindenképpen hasznos.

Szia, yetike!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43307) Thrawn


Thrawn
félisten

Grrrrrr...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43308) venember83 válasza Thrawn (#43307) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne idegeskedj, tizedjére sikerült. ;)

(#43309) bnss


bnss
veterán

Szaisztok, szép estét! :)

Végre versenyautók közelében voltam. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43310) Bubu79 válasza bnss (#43309) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Képeket nézegettél, amiket a google dobott ki? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43311) ngabor2 válasza tildy (#43302) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én tapasztalatból tudom mondani, hogy tényleg hasznos. monnyuk nem igazán akkor érzed, mikor szeded, hanem amikor hosszabb ideig kihagyod. "hozzászoksz" a jóhoz.

én akkor hagytam abba a szedését, amikor a 100ml-es ára 2000ft fölé ment, előtte 2-300 ft volt.

tim úr: bármelyik sportboltba bementem, csak néztek rám bután, mikor rövidgatyát, vagy bermudát kértem. nem volt sehol... aszongyák az nyáron szok vanni. ilyen hülyeséget, hogy csak szezon előtt egy kicsivel, és szezonban lehet valamit kapni, közben nem. úgyhogy szépen megvarrtam a meglevőt, ha már egyszer van varrógépem.

[ Szerkesztve ]

(#43312) bnss válasza Bubu79 (#43310) üzenetére


bnss
veterán

Szia! Azokat, ráadásul még hangot is adtak. ;] (Subaruk voltak.)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43313) Pisztillus válasza Thrawn (#43307) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Reset? ;]

Bon: Szia!

Ngabor2: Hogy Te miket nem tudsz... :D (Amúgy Aranypók, vagy ilyen kaliberű helyen nézted? Nem olcsó, de ott legalább láttam ilyet, igaz itt, Újpesten.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43314) Bubu79 válasza Pisztillus (#43313) üzenetére


Bubu79
addikt

Az nem biztos, hogy segít - lehet, hogy a kenyérpirítóval, vagy a mikróval gerjedt össze ;] :DDD

Bon3ss: Az biza szép kis kórus lehetett :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43315) nike_


nike_
addikt

Hm, nem is rossz ez a zene attól hogy gyerekes a klipje...

(#43316) bnss válasza Bubu79 (#43314) üzenetére


bnss
veterán

3 db WRC. Gondolhatod, mennyire sasoltam. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43317) Thrawn válasza Bubu79 (#43314) üzenetére


Thrawn
félisten

Az már akkor apró darabokban lenne... :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43318) Pisztillus válasza Bubu79 (#43314) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az már gond... ;] Akkor irány a biztitábla....

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43319) Bubu79 válasza Thrawn (#43317) üzenetére


Bubu79
addikt

Khm. Akarsz róla beszélni? :U

Bon: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43320) ngabor2 válasza Bubu79 (#43319) üzenetére


ngabor2
nagyúr

beszélni??? legfeljebb csipogni ;]

(#43321) bnss válasza Bubu79 (#43319) üzenetére


bnss
veterán

Amikor először láttam egy képet madártávlatból leesett az állam, mert ilyet még nem láttam. :)

Persze, csaje vezethet WRC-t... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43322) Bubu79 válasza bnss (#43321) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát igen - összejöttek páran :)

Azért maradjunk annyiban, hogy nem átlag csaje ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43323) bnss válasza Bubu79 (#43322) üzenetére


bnss
veterán

Nem átlagos, az biztos. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43324) nike_ válasza Bubu79 (#43322) üzenetére


nike_
addikt

Na, remélem én is eljutok ilyen szintre, csak nem WRC-ben, hanem pingpongban. ;]

(#43325) Bubu79 válasza nike_ (#43324) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor mindent bele ;) Kell ugyan egy nagy adag mázli is ahhoz, hogy feltörhess, mint a higany, de miért is ne? ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43326) nike_ válasza Bubu79 (#43325) üzenetére


nike_
addikt

Hát na :)

Meg egy jó ütő :D Ami jelenleg még nincs... Majd karácsony körül, ha nem esik tovább a forint.

(#43327) kételkedem válasza nike_ (#43326) üzenetére


kételkedem
addikt

Stét mindenki! :))

Hogyé egy jónak mondható ütő?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43328) bnss válasza kételkedem (#43327) üzenetére


bnss
veterán

szia!

egy valamire való ütő, olyan 25k (ez még csak az éppen használható kategória), legalábbis ennyi körül néztem anno, amikor még érdekelt a téma. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43329) Bubu79 válasza bnss (#43328) üzenetére


Bubu79
addikt

És hát mint tudjuk az ütő nem elég - nem árt egy asztal is mellé, amin lehet gyakorolni - lehetőleg fedél alatt, mert az nem túl praktikus, amikor a röppályába bele kell számolni az orkánt is ;]

Grundon nem lehet felkészülni - kell egy terem is, ahol ez megvan - és az igazán profiknak otthon is akad asztaluk :)

kételkedem: Ki ne hagyd a sorból a megszállott HI-FI bolondériát ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43330) kételkedem válasza bnss (#43328) üzenetére


kételkedem
addikt

Azt a kaporszakállú! 25+ K HUF :Y

Péter, téged sok minden érdekel(t) WRC, asztali tenisz :DDD Nem mintha kizárná egyik a másikat, csak első hallásra messze vannak egymástól. :U

Bubu: nem vagyok még elég régen itt ahhoz, hogy ezt is tudjam! :D

Esténként olyan lassú a PH!, hogy mindig elmegy a kedvem a fórumozástól. Tudom, hogy a motort építik, no és az új szolgáltatásokat.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43331) bnss válasza Bubu79 (#43329) üzenetére


bnss
veterán

Itthon nincs asztal, és a környéken sincs sok szabadtéri, amik - ahogy te is mondtad - szeles időben alkalmatlanok, nem is beszélve a felületükről. :)

kételkedem: a ping-pong csak egy kisebb fellángolás volt, a rallye mondhatni már az életem része, függő vagyok. ;]

Örülnék annak is - nagyon -, ha már az N-es paripával közlekedhetnék kilinccsel előre. :P

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43332) Bubu79 válasza kételkedem (#43330) üzenetére


Bubu79
addikt

Be kéne nyomatni a szervernek egy speed-et, vagy esetleg a gazdaságosabb orosz verziót - az uzsgyit ;] :DDD

És én még nem értettem, hogy mitől szőrös belülről a monitorom - mindkettő... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43333) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hu
Nyakamtól valami bizsergés indult, elkezdtem szédülni, ajulásközeli feeling, jött egy jó adag hányinger majd melegem lett. 2-3 perc alatt. A bizsergéses szédülés régebben volt már amikor régebb óta nem ettem, gondolom a vércukorszintem esett egyet. Akkor ájulás közelében is voltam, leülés segített.
Mitől lehetett ez? Kajálás után 5-10 perccel történt mindez.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43334) bnss válasza Bubu79 (#43332) üzenetére


bnss
veterán

Uzsgyi - kifeküdtem a röhögéstől... ;]

Csinálsz egy polcot a monitor fölé, akkor elfér a cica, ha LCD-d is lesz. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43335) kételkedem válasza Winner_hun (#43333) üzenetére


kételkedem
addikt

Minden bizonnyal a vércukor szinted ugrál le-fel.
Hátha pisztillus is olvassa, és kijavít, ha esetleg tévednék.

Bubu: a jó meleg CRT monitor tetejét nem véletlen szeretik a macskák :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43336) Bubu79 válasza bnss (#43334) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem érted a koncepciót - a lényeg nem az, hogy szem előtt legyenek, hanem hogy a monitor teteje meleg ;) Általános jelenségnek tűnik [link] :DDD

Bakker bundás állatok, de úgy szeretik a meleget, hogy az valami félelmetes...

Van, hogy a radiátort is fűtik ;]

Az uzsgyi pedig szakállas - csodálom, hogy még nem hallottad ;)

Eh - látom Kételkedem is írta már...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43337) Winner_hun válasza kételkedem (#43335) üzenetére


Winner_hun
félisten

De nekem ne ugráljon, maradjon nyugton:U:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43338) kételkedem válasza Winner_hun (#43337) üzenetére


kételkedem
addikt

Mutasd meg ki az úr a házban! :D
"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van és ne legyek kemény? "

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43339) Bubu79 válasza kételkedem (#43338) üzenetére


Bubu79
addikt

Ízirájder öcsém, ízirájder :D

Hát - nem éppen kapkodó idegbeteg a PH! - lehet, hogy TV-zés lesz a vége...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43340) bnss válasza Bubu79 (#43336) üzenetére


bnss
veterán

Értem én a koncepciót (láttam olyan macskát, ami kényelmesen aludt egy fűtés csövön, amit alig bírtam megfogni - vagy már megfőtt). Fűtőszálat a polcra. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43341) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Meló nagyrésze letudva, vót valami? :F
(Bár erre a kérdésre nem szokott senki válaszolni... :U )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#43342) 1010


1010
őstag

szarok az uj mac notik
ne vegyetek,
valaki irta hogy kar vanni mar nem tom ki volt
de regit vegyen,lehet emg kapni osk helyen bontaltnaul vagyis ujan,
macbook airt lehet ujan de a tobbit ne

(#43343) 1010


1010
őstag

tok gaz az oreg steve,hadja ezt

[ Szerkesztve ]

(#43344) bnss válasza Racecam (#43341) üzenetére


bnss
veterán

Szép estét! Most csak azért is válaszolok. Nem tudom, hogy volt-e valami, nem voltam itt. :U

(Feleslegesen válaszoltam? :F :D)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43345) Racecam válasza bnss (#43344) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Legalább valaki válaszolt... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#43346) ngabor2 válasza Racecam (#43341) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vót.

(én most válaszoltam, csak hogy elrontsam a statisztikádat... ha már egyszer én vagyok a jóságos főgonosz...)

(#43347) Racecam válasza ngabor2 (#43346) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor meg sem kérdezem, hogy: mi vót, mi vót, hogy ne tudjál tovább gonoszkodni. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#43348) ngabor2 válasza Racecam (#43347) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem is válaszolnák, mert megyek alszani. különben meg olvass vissza.

no jó, semmi olyasmi nem volt itt, ami téged izgatna.

(#43349) venember83 válasza Thrawn (#43317) üzenetére


venember83
nagyúr

Megoldódott, vagy legalább beletörődtél, s megbarátkoztál a problémával?

Race: Akkor remélem, hogy decemberben csempészel a csizmájába, vagy mibe pár kilónyi netet, hogy többet ne fogyjon el neki. :U

[ Szerkesztve ]

(#43350) Racecam válasza ngabor2 (#43348) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez az olvass vissza, ugye csak vicc vót? :U
(Egyébként ha visszaolvasnék, akkor nem kérdezném meg. :U )

Vénember: Nincs neki netje szegény kis Kukának... :(

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.