Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) PazsitZ válasza venember83 (#887) üzenetére


PazsitZ
addikt

Van aki másképp vélekedik, hogy "a vegtelen ciklus is vegeter egyszer, csak kelloen eros hardver kell hozza!" ;] :)

- http://pazsitz.hu -

(#902) bnss válasza ádyz (#897) üzenetére


bnss
veterán

Már rég megtörtént, csak most eszembe jutott.

---

További szép estét, megyek pihenek egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#903) máyköl válasza BlacKSouL (#900) üzenetére


máyköl
veterán

Nem szereted már a karácsonyt? ;]

[ Szerkesztve ]

(#904) ádyz válasza BlacKSouL (#900) üzenetére


ádyz
addikt

Igen, regi szep emlekek.

Emlekszem (vagyis nem nagyon, csak azt tudom ahogy elmondtak), nekem volt egy karacsonyom, ami rettenetesen szar volt.
Na azt nem kivanom senkinek sem. :(

Bon3ss: Tovabbi szep estet. :))

máyköl: Egyedul senki sem szereti tolteni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#905) Algieba válasza máyköl (#890) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én sem várom. Átalszom a három napot és minden megy tovább.
Gyerekként különleges volt, de a hangulata mára odalett.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#906) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Műfenyőt már csak azért is, mert kivágják szerencsétlen igazi fenyőket és új év után az utcán landolnak vagy elégnek.
Tehát ebből kifolyólag, aki igazi (kivágott) fenyőt vesz az gyilkos!!! :DDD :O

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#907) máyköl válasza Algieba (#905) üzenetére


máyköl
veterán

Igen, felnőttként már elvileg nem olyan izgi. Nekem még igen. :D

(#908) Apollyon válasza Algieba (#905) üzenetére


Apollyon
Korrektor

72 órát aludni egyhuzamban? Az kemény :DDD

Amúgy meg nem csak nálad lett oda a hangulata...
Kimegyek az utcára és nem olyan mint régen.
Régen minden erről szólt, látszott az embereken h kriszmösz, meg nyújír, je je je...
Most meg már csak úgy tél van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#909) dragonfx válasza NoLF (#884) üzenetére


dragonfx
veterán

hát akkor nekem ma annyi jutott :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#910) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A vágásra termelt fiatal fenyők sorsa engem is megoszt, hiszen olyanok, akár a vágott virág, direkt nevelik egy célra. Valahogy Valentin nap és Nőnapkor senki sem veri ki a hisztit, hogy azok a szép virágok, levágják őket, jaj, mentsük meg a földet a megmentésükkel stb. :DDD

Persze jobban örülnék, ha a sok kicsi fenyő északra kerülne, pótolni a tajgai állományt. (Őshonos fenyőfajhoz tartoznának a fiatal fák. Azért annyira sötét nem vagyok, hogy ne tudjam, mi hová való.) Elképesztő mértékben termelik ki a tűlevelű őserdőt. Csak erről jóval kevesebbet hallani. Mindenki a trópusi erdőket sajnálja, vagy azokat se.

Engem már az élő fák drámai sorsa se tud meghatni. Divat pár évtizede a kivágásuk és feldíszítésük, majd kihajításuk. Szezonális termék a fenyő.

Sáliláb. Mindennek racionális oka van, még az őrületnek is. Nem hiszed? Kérdezz bátran. Én nem vagyok helikopter. :DDD

Szerk.: Kezdek közeledni az agyi zérus pontom felé. Hajnali négykor feküdtem le, és reggel kilenckor kipattantam az ágyból a hírre, hogy vasutas sztrájk várható. Csak tudnám, hogy mi lesz holnap, amikor vonatra kell ülnöm, mert várnak Budapesten...

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#911) BlacKSouL válasza Apollyon (#906) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez tök ugyanolyan, minthogy a tenyésztett disznót/marhát/libát/kacsát/nyulat/bárányt/pulykát/halat sem szabad megennünk, mert élve nem ehetjük ezeket, tehát muszáj megölnünk őket. Vagyis mocskos gyilkosok vagyunk. És a paradicsom/paprika/retek/hagyma/karalábé/(összes egynyári növény) is ártatlan áldozata annak, hogy azért hozzuk őket létre, hogy leöljük, és magunk háját növesszük vele. :) Fenyőnél dettó, csak tovább tart megnöveszteni, és mégcsak nem is a létfenntaertásunk miatt vannak.

Többiek
: A Karácsony gyerekként tud varázslatos lenni, felnőttként legfeljebb olyanná tudjuk tennni.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#912) máyköl válasza BlacKSouL (#911) üzenetére


máyköl
veterán

A karácsonyos igaz... ;] Tegyétek bologgá a karácsonyt! Én még élvezem... :D

(#913) nike_


nike_
addikt

Na én léptem.

Sziasztok!

(#914) venember83 válasza Apollyon (#908) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, tél sincs. Hol vannak a téli szánkózások? Hol van a hóhullás? Hol van a többtíz centis hó? Hol van a mínusz tíz fok? Mert nem errefele... :(

Igen, vén hülye vagyok, de én a telet a fentebb leírt körülmények között szeretem. A többi évszak csak eltelik, de a hó valahogy mindig mosolyt csal az arcomra, imádom.

(#915) máyköl válasza nike_ (#913) üzenetére


máyköl
veterán

Csá!

(#916) ádyz válasza nike_ (#913) üzenetére


ádyz
addikt

Good bye.

venember: Osztom a velemenyedet. :K

(#917) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az igaz hogy én imádom a hamburgert, de mint Te is írtad, egy tehén hamarabb felnő mint egy fa.
A tehéntől nem lesz szebb a táj ha sok van belőle, nem kell etetni, nem zöld, nincs jó illata.
Ő arra született és mindig is így volt már régóta hogy megszületik és megy a zsömlébe!
Viszont fenyőt nem eszek, és szebb tőle a táj és tisztíccsa a levegőt.

És azért mert valaki pénzt csinál belőle még nem kéne meggyilkolni és kidobni szegény fákat. A hullájuk nélkül is túléljük a karácsonyt. De pl a meki nem éli túl marha nélkül.
:D

Venember: valahol igazad van. De ennek is az ember az oka, nem kell annyi autót venni:D
De attól is tél a tél, hogy otthon vagy a meleg szobában mert kinnt hideg van...
Nincs kinnt hideg? Menj ki pizsamába' :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#918) BlacKSouL válasza venember83 (#914) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Minden évszaknak legyen meg a sajátossága. Ősszel legyen eső, meg köd, meg szürkeség. Télen legyen fagy, meg szikrázó fehér hó, meg napsütés is. Tavasszal legyen napsütés, meg langyos szellő, meg rügyek. Nyáron legyen sok zöld, meg meleg, meg napsütés, meg miniszoknyák, meg hosszú nappalok, meg fülledt szerelmes éjszakák...

Iscariah: Igen, a fenyő nem létfenntartásunkat, hanem divathóbortunkat szolgálja. Viszont nem maguktól kinőtt fákat vágnak ki, hanem adott területen nem honos, ott soha nem létező fenyőket hoznak létre(teemtenek) hogy aztán az emberi agy vágyait kielégítsék. Ez ma már a fogyasztói társadalom eredménye, mint 1000-ből 999 más dolog is.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#919) venember83 válasza BlacKSouL (#918) üzenetére


venember83
nagyúr

Miniszoknyák után hosszú combok kellett volna jöjjenek, nem nappalok. :((( Különben télen talán még jobbak a forró éjszakák.

(#920) máyköl válasza venember83 (#914) üzenetére


máyköl
veterán

Tényleg nincsenek sehol amiket felsoroltál. Emlékszem régen ilyenkor mekkorákat szánkóztunk... :D

(#921) NoLF válasza máyköl (#885) üzenetére


NoLF
addikt

egy pakk :)

[link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#922) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok megyek! Szép álmokat mindenkinek!

(#923) ádyz válasza venember83 (#919) üzenetére


ádyz
addikt

Es bugyi nelkul legyen. :P

(#924) ádyz


ádyz
addikt

(#925) BlacKSouL válasza ádyz (#923) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mindenképpen :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#926) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Üvöltenék, de nem jön ki hang a torkomon.
Valaki egyetlen bocs-csal akarja semmissé tenni azt, hogy megszakadt a szívem, egyetlen bocs-csal akarja visszaadni az azóta eltöltött álmatlan éjszakák százait. Aztán engem hibáztat mindenért. Veri a mellem és azt kérdezi, hogy miért hagytam, hogy hagyhattam, hogy ezt tegye?! A válasz pedig egyszerű: miatta.
Elkezdtem mondani neki, de nem jöttek a szavak, elkezdtem írni neki, de öt mondat után elveszett az értelem, a személyes találkozót lemondtam, mert velem csak egyszer találkozhat mindenki.
Ő most otthon alszik az ágyában és azt gondolja, hogy egy bocs-tól a világ megjavult. De legalább jól alszik és ez a lényeg.

Bocs, hogy titeket untatlak ezzel, csak kikívánkozott belőlem.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#927) Tim82 válasza FehérHolló (#926) üzenetére


Tim82
nagyúr

Carry on.

Sokunk megélt hasonlót már.

Akarsz róla többet beszélni? Bár - azt hiszem - képben vagyok.

Mod: ha sok volt, akkor minek beszélsz? Akkor futás üvölteni. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#928) FehérHolló válasza Tim82 (#927) üzenetére


FehérHolló
veterán

Áh. Ez is sok volt róla.

Szerk.: Az nem az én topicom.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#929) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Engem a csalódás elkerül, mert magamnak sem hiszek. Persze kell egy kis bizalom, de csak módjával. A só megízesíti ételünk, de sok belőle kicsinálja a veséket és egyéb bajokat okoz.

Oké, kialvatlan vagyok és agyilag puding. Ráadásul fogalmam sincs, hogy mit tervez a vasúti szakszervezet... Sehol egy hírmorzsa, hogy mi várható. Reggel hétkor indulnék.

Szerk.: De ma örömet szereztem egy embernek, ugyanis útnak indítottam felé életem egyetlen nagy ezüst tepsijét. Tudom, hogy jó helyre kerül; és már itt is van a testvére a bal kezem mellett. Az E60. :)

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#930) Tim82 válasza FehérHolló (#928) üzenetére


Tim82
nagyúr

Eddig még én sem káromkodtam ott.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#931) Janoska26 válasza Algieba (#929) üzenetére


Janoska26
addikt

lenne itt még pár derék Huszár akinek örömet okozhatnál, bár nem biztos hogy beérik egy tepsivel :U ;] :DD
mellesleg májkrémeskenyér Derék Huszáraim!!!!! :)) éjjen a tecsó, megazakcijósjéger :)) :DD Hun van Bleki cimbóriám? :))

(#932) Janoska26 válasza Janoska26 (#931) üzenetére


Janoska26
addikt

asszem most legyilkoltam ezt a topicot, pedig a második balhéba ez vót a zelső hsz-em :U így kell ezt csinálni :)) :DD

(#933) venember83 válasza FehérHolló (#926) üzenetére


venember83
nagyúr

Emlékezz a szépre, s légy optimista. Meg örülj, hogy még érzel.

Jancsikavitézke: Gyilkoláshoz azé' kicsit több kell ennél. ;)

(#934) csapos2


csapos2
addikt

Akkor most nem mondom, hogy Tádáá.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#935) venember83 válasza csapos2 (#934) üzenetére


venember83
nagyúr

Gazdasági válság idején ne is... :U

(#936) csapos2


csapos2
addikt

Te mit vagy odáig? Neked van munkád.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#937) 7


7
addikt

Boldogodjon a mi kis bolondunk, kerekedjen az a 30! :)

(#938) Tim82 válasza 7 (#937) üzenetére


Tim82
nagyúr

:N :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#939) 7 válasza Tim82 (#938) üzenetére


7
addikt

Te inkább menj vissza "Fúúúúúúúj, disznók"-ba! :P

(#940) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hiányérzetem van.

(#941) Racecam válasza FehérHolló (#926) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hallgasd meg.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#942) Tim82 válasza 7 (#939) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te már túl régóta disznólkodsz. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#943) 7 válasza Tim82 (#942) üzenetére


7
addikt

Ugyan, dehogy. :P

(#944) Winner_hun


Winner_hun
félisten

;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#945) Racecam válasza Winner_hun (#944) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#946) Csyppa


Csyppa
senior tag

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#947) ádyz


ádyz
addikt

Szep jo reggelt!

Francba, mehetek keszulni es indulok is... :W

(#948) máyköl


máyköl
veterán

Jó reggelt mindenkinek! :U

(#949) kételkedem válasza FehérHolló (#926) üzenetére


kételkedem
addikt

"Bocs, hogy titeket untatlak ezzel, csak kikívánkozott belőlem." Nem untatsz...

Főhuszár: Bizony nagy áldás az eksönös Jager :K

Vidám napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#950) rarri válasza Racecam (#945) üzenetére


rarri
senior tag

Mi a baj ?

Szépet Mindenkinek !

én még alszom...:-))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.