Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7901) NoLF válasza fokukac (#7900) üzenetére


NoLF
addikt

természetesen rázva. ne nézz már amaeturnek... :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7902) pohár válasza NoLF (#7901) üzenetére


pohár
félisten

:D

Más az íze ha rázva illetve keverve van :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7903) NoLF válasza pohár (#7902) üzenetére


NoLF
addikt

nekem mondod pestinek, hogy füle van a tepsinek?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7904) pohár válasza NoLF (#7903) üzenetére


pohár
félisten

Jaj, én kérek elnézést...
Nem tudom mi ütött belém... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7905) pohár


pohár
félisten

Gyerekek...

RADIO1!!!!!!!!!! :C :C :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7906) SystemRoot válasza pohár (#7905) üzenetére


SystemRoot
őstag

hámá mé?

Inkább maradok a Bartók Rádiónál.
Az igényes. :K

Bár sajnos még ott is van néha reklám...

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#7907) fokukac válasza pohár (#7905) üzenetére


fokukac
nagyúr

figyi, mennyémá'fel irc-re, aztán ott nyomjad ezt az informatív flood-olást, jó? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7908) pohár válasza SystemRoot (#7906) üzenetére


pohár
félisten

:D

Közvetítés volt a Play-ből, nagy buli van arrafele :D :C

Kukac, testvérem vagy, és itten hátbadöföl? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7909) pohár


pohár
félisten

Nah léptem én aludni, jóccakát mindenkinek!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7910) SystemRoot válasza pohár (#7909) üzenetére


SystemRoot
őstag

csatlakozom!

Jó éjt mindnekinek!

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#7911) Esmein


Esmein
nagyúr

Ma van a szülinapom

tom tom torotom :D

meg a ráadás

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7912) venember83 válasza SystemRoot (#7877) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebben az esetben a lefagyás feature, és NEM bug.

Jó reggelt, szép vasárnapot kívánok.

(#7913) rarri válasza Esmein (#7911) üzenetére


rarri
senior tag

Boldog Születésnapot !

És szép napot szeretnék kívánni mindenkinek !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7914) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ejj, h én hogy gyűlölöm, ha mondjuk egy órával idő előtt kidob az ágy... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7915) blokad


blokad
senior tag

Sebb vasárnapot! Itthon áll a bál. Majd meglátjuk mi lesz, addig is megyek tanulni.

(#7916) nike_ válasza Esmein (#7911) üzenetére


nike_
addikt

Grat! :C

(#7917) bolondember válasza Esmein (#7911) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Boldog Születésnapot!

most, h elmúltál 18, lehet, h ihatsz alkoholt, mi? ;] :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7918) rarri


rarri
senior tag

Árulja el nekem valaki, hogy mitől függ, hogy valaki kisodródik-e, vagy el tudja kormányozni a gépet. / a sebességtől ? a kocsi anatómiai felépítésétől,? A gumik minőségétől ? A fékek állapotától ? A vezető rutinjától ? Mitől ? :F :) /Itt a link hozzá : [link]Rám nagy hatást tett. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7919) Tim82 válasza bolondember (#7917) üzenetére


Tim82
nagyúr

Esminek még 21 éves koráig kell várnia, ő csak akkor lesz nagykorú. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7920) venember83 válasza rarri (#7918) üzenetére


venember83
nagyúr

Sebesség, a jármű tömegeszlolása (a tömeg hány százaléka van az első/hátsó tengelyen), gumik tapadása (eleve mennyire jók a gumik, mennyire kopottak, megfelelnek-e az évszaknak), időjárási viszonyok. Ha már megcsúszott a jármű, akkor nagyrészt a járművezető tudásától és a jármű sebességétől függ (meg természetesen az előbb felsoroltaktól), hogy megpördülés lesz a dologból, vagy ismét uralható lesz a jármű.

Boldog születésnapot Esmein! Hány éves tetszik lenni?

[ Szerkesztve ]

(#7921) rarri válasza venember83 (#7920) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :) Szóval akkor mindentől. :)

Ha megnézed, mindegyik felvétel egy útszakaszon történt.Ilyenkor nem kellene lassító táblát kitenni a kanyar elé? :F / a busz egyébként nagyon stabilnak tűnt az autók mellett. :) /

Én megdöbbentem, hogy mennyire irányíthatatlanná tud válni egy autó. Még nem ültem olyanban, ami hasonlót produkált volna mint ezek. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7922) AMD Power


AMD Power
titán

Nem elég ,hogy Kevin Costner számomra a kedvenc még hangja is jó... :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7923) venember83 válasza rarri (#7921) üzenetére


venember83
nagyúr

Széles volt a busz nyomtávja és viszonylag alapcsonyan volt a sülypontja, valamint a többi tengelyen található kerék tapadt, ezért csak csúszott. Szerintem van tábla, ha megfigyeled, akkor látható, hogy bizonyos autók (fehér VW Golf, fehér Fiat 500, stb) többször is szerepelnek a videóban, nagy valószínűséggel szórakozásból próbálgatják a fizika határait. Ja, azt elfelejtettem odaírni, hogy hirtelen gázadástól vagy gázelvételtől, valamint hirtelen fékezéstől is megcsúszhat egy autó kanyarban.

Megfelelő körülmények között sok ember számára szórakoztató csúszkálni egy autóval. De semmiképp sem közúton.

[ Szerkesztve ]

(#7924) tildy válasza venember83 (#7920) üzenetére


tildy
nagyúr

Most egy kis ego következik:D ;] :
Én - 6.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7925) rarri válasza venember83 (#7923) üzenetére


rarri
senior tag

Én arra gondoltam, hogy a busz sokkal súlyosabb, és szélesebb a kereke, ezért nem csúszott ki. :)
Amúgy nagyon jó megfigyelő vagy, nekem fel sem tűnt, hogy ugyanazok az autók jelennek meg többször. :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7926) AMD Power


AMD Power
titán

myspace-n vagytok fönt egy páran?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7927) kételkedem válasza venember83 (#7923) üzenetére


kételkedem
addikt

Valóban szórakoztató! :K

Most jöttem haza a VOLÁN telepről, sajnos túl mély a hó és a rövid útszakaszon nem lehet megfelelő sebességre gyorsítani a kocsit. Így nem sikerült igazán szépet csúszni. Mókának azért jó volt. Ha akarom, vezetéstechnikai tréningnek is felfoghatom.

Folyamatosan szakad a hó. Ebéd után megyünk Sátoraljaújhelyre a sípályára.

Esmi: boldogat!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7928) ngabor2 válasza tildy (#7924) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezexerint 12... 8-at simán letagadhatna ;]

(#7929) venember83 válasza rarri (#7925) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyári körülmények között valóban jobb a széles kerék, nagyobb a tapadófelület, azonban télen a vékonyka virsligumi jobban tapad.

Nem vagyok jó megfigyelő, csak másra figyeltem, mint te. Ez érdeklődési körből, korból és nemből adódó különbségnek tudható be. Gondolom.

(#7930) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Boldog születésnapot Esmein! :)

Szia rarri! :) Csak nem autó versenyezni készülsz? :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#7931) tildy válasza ngabor2 (#7928) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor 11et kéne :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7932) Str8 sk8r válasza venember83 (#7923) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a két fehér golf nem egyforma...nézd meg a lökhárítóját jobban... :K ;) ...

...bulldog szürinyap Esmeinnek... :C ...igy telnek el az évek... :O ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#7933) venember83 válasza Str8 sk8r (#7932) üzenetére


venember83
nagyúr

Mondtam, hogy annyira nem jó a megfigyelőképességem. Különben meg elég gyenge minőségű a felvétel, nehéz beazonosítani biztosra az autókat.

(#7934) Str8 sk8r válasza venember83 (#7933) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...no igen... :K ...a rendszámokat én se tudtam teljesen kivenni... :B ...

...tildi: én is épp akartam kérdezni(jóindulatúlag),hogy akkor ezekszerint ma töltötte be a 20-at? :B ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#7935) ngabor2


ngabor2
nagyúr

fedettpályás távpunnyadás...

(#7936) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#7935) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igazi sport...nagy bajnok vagyok benne én is...olimpikon... :DDD ...még most a melóba is edzek... :B ...

...ha esetleg elszunnydnál: jó pihenést... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#7937) (Kolombusz) válasza rarri (#7925) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A széles kerék pl. hóban rosszabb, mint a keskeny.
Sokan keskenyebb gumikat vesznek télre, ha megnézed a ralliautókat, havas, jeges úton virsligumikkal versenyeznek.

Ehh, látom a vénség megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#7938) bnss válasza (Kolombusz) (#7937) üzenetére


bnss
veterán

"...ha megnézed a ralliautókat, havas, jeges úton virsligumikkal versenyeznek." - sokszor szögekkel növelik a "tapadást" jeges pályákon (ilyenkor külön értékelik őket).

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#7939) NoLF válasza ngabor2 (#7935) üzenetére


NoLF
addikt

itt meg tanulás műszaki dokumentáció/ábrázolás holnapi vizsgára. fákk.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7940) venember83 válasza NoLF (#7939) üzenetére


venember83
nagyúr

Erdélyi ortodox egyháztörténet fordítása. Felettébb szórakoztató, mit ne mondjak. De legalább nem unalmas, csak eszméletlenül fárasztó ez a sok fél- vagy inkább harmadigazság.

(#7941) pohár


pohár
félisten

Szép napot, és aki most ebédel annak jó étvágyat!! :K

Esmi sokat éljél!! :C :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7942) zolynet válasza Esmein (#7911) üzenetére


zolynet
addikt

a hajód érjen a bokádig :))
bulldog születésnapot :C

Life is too short to stay stock!

(#7943) NoLF válasza Esmein (#7911) üzenetére


NoLF
addikt

HBTY!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7944) pohár válasza NoLF (#7943) üzenetére


pohár
félisten

De takarékos vagy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7945) Str8 sk8r válasza pohár (#7944) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...csá pohár...mizu? :DD ...szerver nuku? :N :O :)) ...van már csendőrségi krónométered? :DDD ...

...NoLF: saturn... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#7946) bnss válasza Str8 sk8r (#7945) üzenetére


bnss
veterán

"csendőrségi krónométered"

Készen vagyok, ezt a szöveget... ;] :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#7947) NoLF válasza pohár (#7944) üzenetére


NoLF
addikt

nem érek rá, tanulni kell :((

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7948) Esmein


Esmein
nagyúr

köszi mindenkinek :) 23 egyébként, csak a buta szarvas szeret szemétkedni, csajoknak meg benyalni. (nem hibáztatom :D )

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7949) pohár válasza Str8 sk8r (#7945) üzenetére


pohár
félisten

Ha minden jól megy hétfő/kedd tájékán már meglesz az új, a cash már el lett utalva :D
Majd az elérhetőségeket megsúgom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7950) Str8 sk8r válasza pohár (#7949) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...THX... :R ...én mihelyzetvan "Bon kedvence" karóráddal? :)) ...

...Esmein: ne is hibáztasd...fordítva nekünk lenne kellemetlen... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.