Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7051) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A fene, hogy más baját látva az ember eltel együttérzéssel meg segíteni akarással... de a saját családtagommal szemben egyből falat emeltem. Mekkora idióta vagyok. A tanácstalanság bénít meg. Anyám problémáját nem tudom megoldani. Mint amikor széttöredezik egy nagy jégtábla, és mindegyikünk egyik darabkáján áll, és anyámé egyre távolabb sodródik tőlem. Mi a teendőm?
:(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7052) Hujikolp válasza sNORh (#7047) üzenetére


Hujikolp
őstag

Köszönöm :R

tildy: Igen, lehet, hogy megérni inkább levelezőre majd járni, csak fogalmam sincs, hogy hogy megy a dolog.. Előtte kell ezt jelezni, vagy közben? A havi dolog, azt munkára érted, vagy ösztöndíjra? Levelezőn van ösztöndíj? :B :DDD

pohár: :DDD Valakinek muszály, fel kell húznom az átlagot, mert vannak érdekesek is... PIC programozásból pl, mindenki megkapta a 3-ast (szinte a semmire, de nagyon nem is érdekli őket ez) én meg majdnem 4-es lettem belőle, mondta a tanár, h sírni fogok még az ötösért, mondtam neki, h én ugyan nem fogok neki ;] Erre megadta 10 perc múlva, mert hogy ha a többiek megkapták a 3-ast, akkor én 7-es lennék :DD Íg egyedül én lettem ebből 5-ös. Jah, 8-an vagyunk az osztályban ;)

(#7050) bolondember: Milyen lehet már az a kaja :Y (legalább fini? :F )

[ Szerkesztve ]

(#7053) venember83 válasza Algieba (#7051) üzenetére


venember83
nagyúr

Távolságtól függően csákány vagy csörlő bevetése, és a távolság minimalizálása. Érdekes, hogy sokszor a szerettekkel bánunk bután és durván, miközben megsajnáljuk a nem ismert, szerencsétlen embertársat. Hiába, furcsa egy állat az ember.

(#7054) 1010 válasza pohár (#7045) üzenetére


1010
őstag

a paraszt nagyon okos volt megint
az összes elzett zárat ki lehet nyitni egyetlen kulcsal,ez a lakat pedig az,
szemben az autok spéci kulcsával és zárjával
na persze ott se mind
az enyémen nincs is "zár"

(#7055) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kösz, venember a javaslatot! Az együttérzés a családi körben nudli kis érzés. Ha az ember utódja az ősére néz sokkal mélyebben járó érzések emelkednek fel, amiknek jobb a mélyben maradniuk. Ezek olyanok, mint a titánok. Elemi erejűek. Sokkal jobban fáj az ütésük, mert ők ütnek, az együttérzés pedig csak tapaszokat osztogat... Halottnak a puszi jellegű a ténykedése.
Jól tudom, hogy mit kell tennem. Csak szomorú ez az egész itt... :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7056) bolondember válasza Hujikolp (#7052) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha nem lenne finom nem csinálnék - pláne nem reklámoznám... :B

gyűrögetem a Knight Rider 2008-at, nem is rossz... a Heroes S03-nál mindenképpen jobb, annak ellenére, h nem is lehet összehasonlítani őket... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7057) pohár válasza 1010 (#7054) üzenetére


pohár
félisten

De ez sztem amerikai fotó, sőt biztos... :U
Ott sztem nincs Elzett lakat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7058) tildy válasza Hujikolp (#7052) üzenetére


tildy
nagyúr

munka, természetesen, de lehet még többet is kapnál...
Levelezőn nincs ösztöndíj.

Más: Az errre az Bp. Pasihiány :O :O
Megint más:
Ma megkeres valaki:
-Segítesz?
-Az attól függ miben.
-XY programban.
-Nem.
-Miért nem?
-Mert nem értek hozzá.
-Miért? Mert nem használtam.
-Ismersz valakit aki tud?
-Igen. XY a phn. link.
-MSnjét tudod?
-Nem.

Na most vagy én nem vagyok kommunikatív, vagy csak piszkosul elegem van abból, hogy mindenki hülyének , meg mindentudónak néz.... De akkor is gyá....
Ne találjon be most senki segítségkéréssel mert hátrakötöma sarkát, és még körmöst is kap!
Hagyjon mindenki békén a hülye kéréseivel, van nekem elég bajom...
:W :W

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7059) fokukac


fokukac
nagyúr

holnap vizsgázom.
már majdnem elkezdtem tanulni...

ma gondoltam, hogy a munkahelyen is már tanulok, illetve korán hazajövök, erre mörfi törvénye szerint mindenki ma talált meg a problémáival...
aztán hazajöttem fél 8 -kor végre, és bedobtam 3 óra szunyát. friss vagyok és üde.

na szóval, tanulás.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7060) pohár válasza fokukac (#7059) üzenetére


pohár
félisten

Nekem meg hétfőn, de nagyon nem akarom rávenni magam a tanulásra... :( :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7061) tildy válasza pohár (#7060) üzenetére


tildy
nagyúr

Én szombaton.
Ha valaki megcisnálná a munkám, én rávenném magama tanulásra.
(Most is dolgozom. Ilyenkor legalább lehet PHPzni, béhénhagynak a hülye apró cseprő kérésekkel a userek... )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7062) pohár válasza tildy (#7061) üzenetére


pohár
félisten

:D

Hajjajj de szar ez a fősuli... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7063) pohár


pohár
félisten

Kihaltunk gyerekek?? :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7064) fokukac válasza pohár (#7063) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez a békák sorsa.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7065) Daemon09 válasza fokukac (#7064) üzenetére


Daemon09
őstag

De a mérgező konzervos dobozok soha nem halnak ki. :P

(#7066) fokukac válasza Daemon09 (#7065) üzenetére


fokukac
nagyúr

viszont cserébe rágósak.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7067) pohár válasza fokukac (#7066) üzenetére


pohár
félisten

Meg szétpukkannak a cigitől :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7068) Daemon09 válasza pohár (#7067) üzenetére


Daemon09
őstag

Cigitől? Honnan tudod, hogy dohányzok? :D

(#7069) pohár válasza Daemon09 (#7068) üzenetére


pohár
félisten

:D

The Force say it to me :DDD

Amúgy a békákra értettem, kicsit félreértelmeztem kukacbéka pajtás mondatát :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7070) Daemon09 válasza pohár (#7069) üzenetére


Daemon09
őstag

Akkor megnyugodtam. Már kezdtem félni. :D

(#7071) Daemon09


Daemon09
őstag

Na, én vizszintesbe helyezem magam. Nézek velemi felmet és alszok. Jó 8 mindenkinek! :)

(#7072) pohár válasza Daemon09 (#7070) üzenetére


pohár
félisten

Attól félhetsz még :D

Csak ok nem lesz rá :D

Álmaim órája version 1: :C

Álmaim órája version 2: :C

És version 3: :C

Most eBay-en 220$, itthon boltban meg 70k.... :U :D

Jó éjt Daemon!! Robbanós hordó :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7073) Daemon09 válasza pohár (#7072) üzenetére


Daemon09
őstag

Szép órák. Előbb utóbb meglesz, nyugi! :K

Robbanós hordó :DDD Ez tetszett. Csak érjem meg a 600 napot. ;]

(#7074) pohár válasza Daemon09 (#7073) üzenetére


pohár
félisten

Az még elég soká lesz :D
Fél év :D

Nekem is tetszenek, de kicsit sztem nagyok :D
Mondjuk nem vagyok én kicsi, nem állna nekem rosszul :))
A karom se vékony, márcsak a pénz hiányzik, plusz még Motkánynak adok jutalékot ha vele csináltatom ezt a PayPal-es mizériát :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7075) Daemon09 válasza pohár (#7074) üzenetére


Daemon09
őstag

Azazzzz. :D
Nah, mostmár tényleg lépek. Jó8!

Erről jut eszembe, hova lett Winner kolléga smile-s oldala? :F

[ Szerkesztve ]

(#7076) pohár válasza Daemon09 (#7075) üzenetére


pohár
félisten

Nem tudom, én eddig sem használtam... :F
Lehet elcserélte makkra :DDD :DDD

Jó éjt!! :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7077) Daemon09 válasza pohár (#7076) üzenetére


Daemon09
őstag

:DDD

(#7078) pohár válasza Daemon09 (#7077) üzenetére


pohár
félisten

Nehezen megy az alvás, mi? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7079) Daemon09 válasza pohár (#7078) üzenetére


Daemon09
őstag

Nem is kicsit. :D
Nem vagyok még álmos, de amire végzek a filmmel, arra pont az leszek. Hacsak nem számoltam el magam megint. :DDD

(#7080) pohár válasza Daemon09 (#7079) üzenetére


pohár
félisten

:D

Mit akarsz nézni?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7081) Daemon09 válasza pohár (#7080) üzenetére


Daemon09
őstag

A South Beach királyai. Még nem láttam, nemtudom, hogy milyen. Majd kiderül. :D
Mostmár tényleg nem jövök vissza. :N
Jó 8 sokadszor is. :DDD

(#7082) pohár válasza Daemon09 (#7081) üzenetére


pohár
félisten

Viszont sokadszorra is :D

Még nem láttam azt a filmet... :U
MAjd bepótolom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7083) zolynet


zolynet
addikt

jóreggelt ... már a munkahelyen ... na akkor reggeli, a szemem már nem bekopog hanem becsönget az éhségtől

Life is too short to stay stock!

(#7084) blokad


blokad
senior tag

ilyen nincs. nem hiszem el. jég miatt nem jön suliba Ő. Hát istenem miven nev.apja ha van egy kis jég már nem mer kocsibaülni vagy mi? áhh

(#7085) kételkedem válasza zolynet (#7083) üzenetére


kételkedem
addikt

Jó étvágyat!

Elcsúszás mentes vidám napot mindenkinek! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7086) venember83 válasza ngabor2 (#7024) üzenetére


venember83
nagyúr

Sör? Pedig azt hittem, hogy már teljesen leszoktál.

Jó reggelt. Mindegy, hogy 9 vagy 6 órát alszok, ugyanolyan álmos vagyok, lehet, hogy beleuntam az egész életembe, s azért nem tudok reggel felpörögni? Vagy lehet, hogy szivatóként egy kis akaraterőt kellene használjak.

(#7087) Str8 sk8r válasza venember83 (#7086) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...reggel csak akkor tudsz felkelni, ha van inspirációd ami hajt előre, vagy ha rettentően sok az akaraterőd, és te igenis fel akarsz kelni... :K ...nah én viszont visszafekszem szundizni egy kicsit még... :B ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#7088) NoLF válasza venember83 (#7086) üzenetére


NoLF
addikt

reggel világosság kell, egy kis testmozgás, máris üdébben ébredsz :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7089) blokad


blokad
senior tag

na a 3/4 osztály vidéki nem járnak a buszok én a hegyről hogy keveredjek le egyáltalán bemenjek?

(#7090) tildy


tildy
nagyúr

Kiraktam este az ablakba kívűlre a kólát hadd hüljön le, gondoltam reggelre megfagy.
Nem fagyott meg :(
Vagy nincshideg odakinn, vagy szelel az blak... :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7091) venember83 válasza ngabor2 (#7024) üzenetére


venember83
nagyúr

Vegyész bácsi, a szilika és a szilícium-dioxid, valamint a kovaföld ugyanaz?

Angol szöveg szerint az olajfelszívó rost nem tartalmaz "silica"-t. Sajnos ennyire nem vagyok járatos a kémiában, hogy tudjam, hogy a három között mi a különbség s olaj-felszívó rostoknál melyikről lehet szó. Köszönöm.

NoLF: Aha, akkor vissza kell szokni a bringázásra, reggel meg anyám fel kell kapcsolja a világítást, mielőtt felébrednék. Kösz a megoldást.

Str8 sk8r: Azért olyan sok akaraterő csak nem kell a felkeléshez. :)

[ Szerkesztve ]

(#7092) blokad


blokad
senior tag

Tiszta jég én full félek kimenni, nem akarok egy 3. törést... és hegynek le kéne menjek...

(#7093) NoLF válasza venember83 (#7091) üzenetére


NoLF
addikt

nem mielőtt, hanem mikor felébredsz. nincs annál szarabb, mint hatalmas világosságra kelni :N
felébredsz, kimászol az ágyból, és már kapcsolod is a villanyt. nyújtózol párat, hajlongasz kettőt, hideg vizes pofimosás, s máris másképp látod a dolgokat :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7094) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Senior tag lettem! :D

Üdv: Csabee.

(#7095) kételkedem válasza blokad (#7089) üzenetére


kételkedem
addikt

"jég miatt nem jön suliba Ő" én nem mennék :U ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7096) bolondember válasza venember83 (#7091) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a szilícium-dioxid legjobb tudomásom szerint a homok.

más: Somogyban nem járnak a buszok, reggel kaptam a drótot, sok busz még csak elindulni se tudott... :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7097) NoLF válasza bolondember (#7096) üzenetére


NoLF
addikt

ez ilyen
szopó szopó hátán...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7098) kételkedem válasza NoLF (#7097) üzenetére


kételkedem
addikt

türelmi zóna :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7099) venember83 válasza bolondember (#7096) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtommal a szilika is homok, legalábbis a homok egyik legfontosabb eleme. Kösz az infót, kezd összeállni a kép.

NoLF: Az energiatakarékos izzó nem képes nagy fényre beindításkor, de meglátom, hogy mit tehetek.

[ Szerkesztve ]

(#7100) NoLF válasza venember83 (#7099) üzenetére


NoLF
addikt

az tényleg nem, de mire magadhoz tér, ő is. ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.