Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48201) Pisztillus válasza lujó55 (#48195) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Önmagában nem is. Két főtt tojás, meg egy adag tört krumpli, na így már igen! :K

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48202) NoLF válasza VoDaFoNe (#48198) üzenetére


NoLF
addikt

ch, a legelső sarki nagy épület a gellért felől, a szabadság híd felé néz, abban van az auditorium maximum. (kémia tanszék épülete, azért ch)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48203) kételkedem válasza Pisztillus (#48201) üzenetére


kételkedem
addikt

Hja persze, ha a sóskához hús, krumpli, meg ehhez hasonló is van, és a sóska csak egy pici területet foglal el a tányérból, akkor lehet szó róla! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48204) lujó55


lujó55
őstag

Na eldőlt: a feleségem mondta anyósomnak, hogy fogyókúrán vagyok, ezért a sóskamártás, semmi főtt tojás, csak abonett szelet :O Rexike majd megkapja ami megmarad a marhapöriből, mert ő nem ehet sóskamártást, mégiscsak neki kell az energia, ő futkározik, meg ugrál, én meg csak azt a sz@r monitort bámulom :(( :(( :(( :W

(#48205) kételkedem válasza lujó55 (#48204) üzenetére


kételkedem
addikt

Nehogy sunyiba Rexinek add a sóskamártást, mint említettem a vizslák érzékeny lelkű kutyák! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48206) Pisztillus válasza lujó55 (#48204) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Válásszagot érzek, ha már a kutyának is jobb dolga van, mint neked... :DDD (Amúgy meg nálam is kapna a vahur a pöriből - ahogy tudnak nézni, annak nem lehet ellenállni... :) )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48207) venember83 válasza lujó55 (#48204) üzenetére


venember83
nagyúr

:DD

(#48208) NoLF válasza lujó55 (#48204) üzenetére


NoLF
addikt

de az, hogy a tojás szénhidráttartalma konvergál a nullához, az abonettben meg milliószor annyi van, s le nem mozgása esetén háromszor akkora leszel tőle mint most, mint ahogy a lisztes rántással készült sóskától is, az nem téma, ugye? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48209) Pisztillus válasza NoLF (#48208) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na igen, de a tojásban ott a másik fő rém: a koleszterin! :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48210) VoDaFoNe válasza NoLF (#48202) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

köciköci.
csak ellenőrizni akartam mert múltkor is ott nyelvvizsgáztam.
:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#48211) NoLF válasza Pisztillus (#48209) üzenetére


NoLF
addikt

amennyi egy pár tojásban van, attól nem fog megpusztulni tán :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48212) bolondember válasza lujó55 (#48204) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezt beszoptad, tudod-e?!

bár szerintem feltűnt, ugye? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48213) Pisztillus válasza NoLF (#48211) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én sem igazán szoktam azzal foglalkozni, amikor termelem be a szalonnás-hagymás rántottát, hogy mennyi koleszterin van benne... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48214) BlacKSouL válasza NoLF (#48202) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ajjaj, csak részigazságok :)

Abba pl. belekötnék, hogy az AudMax ugye a K(özponti) épületben van. A CH-ban CH Max van. (Legalábbis 7-8 éve még így volt.)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48215) NoLF válasza BlacKSouL (#48214) üzenetére


NoLF
addikt

na VÉGRE valaki felfigyel a rejtett huncutságra.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48216) bolondember válasza NoLF (#48215) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

volt benne olyan is?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48217) lujó55


lujó55
őstag

Mama és én nagyon jóban vagyunk.
A sóskamártás alól nem tudtam kibújni, de sütött nekem egy kétujjnyi angolszalonnát, hogy ne legyen olyan hitvány az ebédem, de ez nagyon secret infó! Marhapöri meg tényleg ment a vadászkutyának, hogy bírja a légféket húzni. :R
Megijedtem, hogy úgy járok, mint a Gazsi a Legenda a nyúlpaprikásról-ban. :N
(47:30-50:30) a vizsla jól lakik :C

(#48218) Worker


Worker
aktív tag

Emberek, segítségre lenne szükségem! :)

Végzős pszichológia szakos egyetemista vagyok, és a szakdogámon dolgozom.

A videojátékok egyes pszichológiai aspektusairól írok, és a kutatáshoz készítettem egy jófajta anonim kérdőívet, amit örülnék, ha minél többen kitöltenétek!

A kérdőív kitöltése kb. 15-20 percet vesz igénybe.

Kérlek, töltsétek ki a kérdőívet (illetve nyugodtan ajánlhatjátok ismerőseitek körében is)!

Kérésre dec. 10 után szívesen küldök visszajelzést is, hogy mik lettek az egyéni eredmények (persze ehhez emlékezni kell a megadottkódra/azonosítóra).

Nagyon köszönöm azoknak, akik szánnak pár percet a kitöltésre!

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#48219) NoLF


NoLF
addikt

nahát, mától igazolt kosárlabdajátékos vagyok ismét. este meccs. erre kíváncsi leszek :D (kb részeg elefánt a porcelánboltban)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48220) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szpesöl hángérién frút!
:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48221) NoLF válasza bolondember (#48220) üzenetére


NoLF
addikt

de még mennyire szpesöl

legalább annyira, mint a budapest iz dö kapital sziti of máj hángri

milán iz dö van of dö févörit sziti of mí

siz ném siz szó fáni, siz ném is füge.

megnézném egyébként, hoyg a füge mennyire lenne neki alapállaotban szvít, meg szmóll.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48222) lujó55 válasza NoLF (#48221) üzenetére


lujó55
őstag

Mindenütt terem inhángöri ...on te left side :DDD

(#48223) lujó55 válasza bolondember (#48220) üzenetére


lujó55
őstag

Miért, ez jobb?
ungárn iszt ájne sőne státe

Különben is, a terminátor kormányzó is töri a németet

[ Szerkesztve ]

(#48224) bolondember válasza lujó55 (#48223) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

persze, hogy töri!

hiszen OSZTRÁK!!!!4!!négy (amúgy is a bajorok a hiányzó láncszem az osztrákok és az emberek között)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48225) zoltanz válasza Worker (#48218) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ajándék serial-t kapunk valamelyik játékhoz ha kitöltjük? :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#48226) venember83 válasza bolondember (#48224) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejj, de diszkriminatív valaki. :U

(#48227) Dylen válasza venember83 (#48226) üzenetére


Dylen
aktív tag

csak bolondozik :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#48228) lujó55


lujó55
őstag

KÉRDÉS:
Valaki tud nekem ajánlani egy netes adatbázist ahol pesti albérletek kereshetők paraméterek szerint? (Nem, gugli most nem a barátom!) :R
Sürgősen kéne találnom egy albit a X. kerületben. (Nem, az asszony nem dobott ki!) :R

(#48229) Psychonaut válasza lujó55 (#48228) üzenetére


Psychonaut
addikt

Itt a PH!-n is van ilyen, az nem jó?

(#48230) venember83 válasza lujó55 (#48228) üzenetére


venember83
nagyúr

Költözik a mama? :U

(#48231) lujó55 válasza Psychonaut (#48229) üzenetére


lujó55
őstag

Erről nem is tudtam :U
Istenkirály vagy! :R

(#48232) lujó55 válasza venember83 (#48230) üzenetére


lujó55
őstag

frászkarikát!
a mama teleportálással közlekedik.

(#48233) pohár válasza lujó55 (#48232) üzenetére


pohár
félisten

meg a seprűjén :D

kukaccal mi lett? ritkán látni errefele...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48234) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Appicsába, asszem megtaláltam a legzseniálisabb kanyarvételt amit valaha láttam: [link] 1:43-nál ahogy bal elsőre állítja a kocsit...ejjej

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48235) Sipi16 válasza BlacKSouL (#48234) üzenetére


Sipi16
senior tag

Kinek mi a munkája, neki ebben kell nagyon jónak lennie...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#48236) venember83


venember83
nagyúr

Azt mondjátok meg nekem, hogyan képesek emberek szinte két óra alatt 42 kilométert lefutni? :U

(#48237) BlacKSouL válasza venember83 (#48236) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Majdnem úgy ahogy én 3 hét alatt 7,5 kilót fogytam

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48238) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Időutazás rulez! Most épp egy Compaq Evo N600c notiról írok. Tualatin 1GHz mobil proci, 368 MB RAM, ATi VGA, Edimax PCMCIA wifi, 40GB IDE HDD, Windows ME, Opera 10.63. A nővérem gépe volt, megpusztulás szélén álló 20GB-s winyóval - de sikerült róla minden adatot lementeni egy másik notira. Ez meg vígan szaladgál itt... :) Azt hiszem, megtartom. :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48239) Psychonaut válasza Pisztillus (#48238) üzenetére


Psychonaut
addikt

Linuxot neki! :D

(#48240) tildy válasza Pisztillus (#48238) üzenetére


tildy
nagyúr

Látom , téged is elkapott a nosztalgia. No itt meg napok óta durrogtatnak.. Tüzijáték....

Remember remember the fifth of November
Gunpowder, treason and plot.
I see no reason why gunpowder, treason
Should ever be forgot...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48241) pohár válasza tildy (#48240) üzenetére


pohár
félisten

az a jóóó, úgyis pyromániás vagyok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48242) fokukac válasza pohár (#48233) üzenetére


fokukac
nagyúr

köszönöm kérdésed, megvagyok.
kicsit elrabolt az élet (a munka, meg a tőzsde, meg a nők, meg a szomszédok)

az örök élet meg az "adócsökkentés" már megvolt, most asszem bontok egy ingyen sört. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48243) Pisztillus válasza Psychonaut (#48239) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gondolkoztam azon is, de bármilyen furcsa, előzőleg XP volt rajta. Valószínű, hogy kap még majd RAM-ot, és XP (vagy 2000) megy vissza.

Tildy: Így van, én is szeretem ezeket a régi masinákat. Ez céges gépként kezdte életét, ott nem sokat használták. Hozzánk 2006. márciusában került, akkor én telepítettem, és vittem el DVD-író beépítésre. Azóta tette a dolgát, még az XP-t sem kellett újratelepíteni. Sajna a winyója eddig bírta, de most csere után megy rendesen. Kinézetre meg tökéletes állapotban van, még a PIII m Inside és a Designed for Microsoft Windows 2000 Professional, Windows NT Workstation 4.0 matricák is épen figyelnek rajta. A fenekén meg ott virít a Windows 2000 COA matrica. :)

Fokukac: Üdv újra itt! Egészségedre a sört! De akkor ezt inkább ne is nézd meg... ;]

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48244) fokukac válasza Pisztillus (#48243) üzenetére


fokukac
nagyúr

képzeljétek, anyámtól kaptam új akksit a notebook-omba. :)
Hihetetlen, de újabban - a sok zokni meg ing után - hasznos ajándékokat is kapok tőle, tavaly pl. egy külső vinyót hozott nekem... :- )

na mindegy, utángyártott az akksi, és kisebb a teljesítménye, mint az előzőnek, (47 Wh vs 56 Wh), de azért jó ismét ilyen időket látni a thinkpadon, hogy hátralévő idő 7 óra :) bár ez még csak az első feltöltés, még nincs megformázva...

az előző akksi már olyan volt, hogy kiírta, hogy még 2 óra van, majd 3 perc múlva kiírta, hogy azonnal mentsek el mindent, mert kikapcsol, effektíve 15 percet bírt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48245) Pisztillus válasza fokukac (#48244) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gratulálok, használd egészséggel! :K

Ezen a múzeumi gépen meg nem sokáig marad a ME, nagyon elszaladt az idő felette, hibáznak rendesen a progik rajta... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48246) runner 125


runner 125
nagyúr

Háttérben asztrotv vagy mi;

"Kerülje a balesetet!"

Heee??? :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#48247) fokukac válasza runner 125 (#48246) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyugi, neked nem kell, ha nem akarod... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48248) Pisztillus válasza Pisztillus (#48245) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No idáig tartott a ME, most már egy Zenwalk 6.2 megy rajta - ez volt kéznél. A RAM-bővítésig ez is marad, utána meg majd meglátjuk. De ennyit mára, jöhet a 90 fokos fordulat... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48249) pohár válasza runner 125 (#48246) üzenetére


pohár
félisten

kerüld el és kész :D

ezen lefőttem, de rendesen... :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48250) runner 125


runner 125
nagyúr

Ha nem volt egyértelmű, egy delikvens nagymamának mondta a kuruzsló.

"Az egészségét tekintve lesznek problémái, kérem kerülje a balesetet!"

Nyilván ő, a csúnya - útlezárósdis balesetek elkerülésére gondolt. ;]

Agyam eldobom, h szerencsétlenek képesek betelefonálni ilyen embereknek.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.