Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30501) Tothgera30 válasza pohár (#30485) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem is van most egy külföldről kapott L-es méretű Turnstyle England pólóm, sajnos rám kicsi, vagyis szűk, és nem hordanám szívesen, ezért megragadom az alkalmat arra hogy felkínáljam eladásra, természetesen olcsón megszámoljuk.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30502) Winner_hun válasza pohár (#30493) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én meghívó nélkül regeltem be:P De valóban igaz hogy te említetted az oldalt:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30503) Ramius válasza Winner_hun (#30502) üzenetére


Ramius
őstag

Miez, miez? :D
Engem is érdekel :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#30504) Winner_hun válasza Ramius (#30503) üzenetére


Winner_hun
félisten

brands.hu

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30505) fokukac


fokukac
nagyúr

pájinkás szépjóreggelt!

Slash - az ember, aki dugja a gitárját :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30506) pohár válasza Ramius (#30503) üzenetére


pohár
félisten

Kő meghívó? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30507) Csabee. válasza pohár (#30506) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is szívesen küldök :D Bár nem használom .. :DD

Üdv: Csabee.

(#30508) Ramius válasza pohár (#30506) üzenetére


Ramius
őstag

Küldj, megnézem mi ez :)
Privibe megy cím, ne oda amit meg van adva adatlapon.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#30509) ToBeY válasza pohár (#30506) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mi ez az oldal,mire jó?

(#30510) pohár válasza ToBeY (#30509) üzenetére


pohár
félisten

Folyamatosan akciók vannak (90% ruha, a maradék Tefal és márkás konyhafelszerelések), 30-40-50-70%-kal olcsóbban :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30511) Winner_hun


Winner_hun
félisten

   

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30512) bandus válasza pohár (#30510) üzenetére


bandus
veterán

ez is ilyen sciennet féle kamu? mert nekem annak tűnik :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30513) Winner_hun válasza bandus (#30512) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem az, én is rendeltem már innen:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30514) pohár válasza bandus (#30512) üzenetére


pohár
félisten

Hát kurvára nem, már rendeltem onnan egy csomó ruhát :D (Adidas papucs, 2 hete jött a Puma pulcsim is, soroljam még?)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30515) ngabor2 válasza Winner_hun (#30513) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az ellen nem véééd...

(#30516) bandus válasza pohár (#30514) üzenetére


bandus
veterán

nah akkor dobj egy meghívót, meglesem én is :P régen úgyis rengeteg pepe ruhát vásároltam, így belegondolva elég súlyos összegekért.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30517) fokukac válasza bandus (#30516) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézzenek oda...
csupor, az MLM - rendszer császára lesz, ennyi új belépővel... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30518) pohár válasza bandus (#30516) üzenetére


pohár
félisten

Elment :D

kukac... irigykedsz mi? kell neked is? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30519) bandus válasza pohár (#30518) üzenetére


bandus
veterán

köszi!

ha tényleg működik, akkor aztán engem nem érdekel, hogy ki gazdagszik meg abból, hogy én olcsón vásárolok :) de a lényegét nem értem, hogy ez miért jó bárkinek is :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30520) pohár válasza bandus (#30519) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem ez outlet, azért ilyen olcsó :K
Nem az idén kifutott cuccokat kapják szerintem, hanem régebbieket, azért működik outletként :K
Mondjuk ez nem biztos, mert én innen vettem a Davidoff - Hot Water parfümcsomagomat :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30521) kételkedem


kételkedem
addikt

ha a politikát lehetne érinteni a fórumon, akkor most megkérdezném, hogy aki nem megy el szavazni, az miért nem megy el szavazni? :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30522) bandus válasza kételkedem (#30521) üzenetére


bandus
veterán

az én vagyok például:)

egyszerűen azért, mert nincs olyan, akire szívesen szavaznék. számomra egyik se jobb mint a másik. a jövőmet meg annyira nem befolyásolja a politika azthiszem. szóval nekem tökre semleges.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30523) Boxer001 válasza kételkedem (#30521) üzenetére


Boxer001
veterán

Én mentem volna, de csak az állandó lakóhelyemen szavazhatok, oda meg ma nem tudtam eljutni, és elintézni se volt időm a héten, hogy itt szavazhassak helyben. :U

(#30524) Winner_hun válasza kételkedem (#30521) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én voltam és kaptam egy emléklapot. Öcsémnek meg nem jutott:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30525) BlacKSouL válasza kételkedem (#30521) üzenetére


BlacKSouL
addikt

azért, mert azt hiszi, hogy ő nem szólhat bele semmibe úgyse. és mivel így hiszi, nem megy el, és igaza is lesz.
akik nem mennek el azok sokszor hápognak, hogy ez nem jó meg az, miközben nem fogják fel, hogy azért döntik el helyettük mások hogy ők mit kapnak, mert mások elmentek.
és az "elmenés" itt még mindig a szavazás és nem sikamlósabb dolgok terén :)
tehát ha valaki nem megy el, az úgy gondolja hogy számára mindegy mi történik, ő jó birka módjára arra megy amerre a kutyák ugatva tereli őt, legfeljebb közben béget egy sort.

mindez persze nem teszi semmissé azt a kialakult helyzetet, hogy sajnos a jelenlegi politikai "elit" helyzete bebetonozódott, és a történelmi és egyéb okok miatt kialakult helyzetben nem konstruktív hanem destruktív politikai szemlélet alakulhatott ki. De ez sem biztos hogy független a fentebbiektől, sőt. Így most már persze részben jogosan érezheti az aki nem megy el, hogy bármit választ ugyanazt a ...-t kapja.

az ismét egy harmadik kérdés, hogy az meg még egy általános politikusi adalék, hogy egyik politikus sem a közjóért politizál, hanem azt csak eszközként használja fel a saját meggazdagodásához. ugyanis ha a népért politizálnának a politikusok, akkor nem vennének fel se extrém fizetéseket (átlaghoz mérve), se nem kezdenének kétes mutyizós hátulrólkiskapumegkerülős ügyletekbe (korrupciós ügyekbe). és akkor már csak a törvénytelen cégek, vállalkozások gallérját kellene megfogni (ha nem lenne korrupció), és részben meg is oldódna egy idealistává válni képes állam legalapvetőbb problémája.
És ilyen, valóban a többség által értékelhető erős háttérrel sok támogatással szintén konstruktívan és hatékonyan lehetne nekiállni megoldani a többi kérdést, mint pl kisebbség, stb.

és így utólag is Boldog Szülinapot! :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30526) pohár válasza kételkedem (#30521) üzenetére


pohár
félisten

Olyan mindegy hogy jobbról vagy balról szopatják az embert :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30527) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Most fogok elindulni szavazni. Remélem, nem lesz sor a XI. kerületi szavazóhelynél! Mert szintén átjött szavazó vagyok. Eme hétvégére már nem akartam csak a szavazás miatt hazautazni. Az átszavazás kérését még múlt héten elintéztem.
Ez egy jó példa rá, hogy igen is van mobilitás hazánkban, ide-oda mennek élni-dolgozni az emberek.

Szerk.: Megszívtam. Pont a XI. kerületi az egyik, ahová sokan kérték az átszavazást, így sokan is vannak. :W Annyira hazai, hogy demokratikus jogaimat csak a szopóág végigmászása útján érvényesíthetem. :W

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30528) bandus válasza Algieba (#30527) üzenetére


bandus
veterán

mégis mit vártál. ebben a kerületben van az ország két legjelentősebb egyeteme, jóhogy sokan kérték át magukat. ez előre borítékolható volt.

itt az idevágó index cikk [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30529) Algieba válasza bandus (#30528) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Inkább nem írom le, hogy mit gondolok...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30530) NoLF


NoLF
addikt

aki nem szavaz, az is szavaz, csak nem tud róla.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30531) tibi666


tibi666
senior tag

szundizzak egyet, vagy dolgozzak?

(#30532) kételkedem válasza bandus (#30522) üzenetére


kételkedem
addikt

Tehát te vagy az a szavazó, akit nem tudott megszólítani egyetlen párt sem. :)

(#30524) Winner_hun: 1990-ben voltam első szavazó, mi valami kis érmét kaptunk, ami már nincs meg.

(#30525) BlacKSouL: idealista vagy! :D A jókívánságot köszönöm szépen! :)

(#30526) pohár: ebben is van sajnos okosság ilyenkor érdemes valamelyik kisebbre szavazni.

Az alacsony részvétellel csak az a gond, hogy a kb 8 Millió választásra jogosultból elmegy 60%, az csak 4,8 Millió ember, akik 10 Millió sorsáról döntenek.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30533) Pisztillus válasza kételkedem (#30532) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No én viszont már benne vagyok a %-ban, most voltam szavazni. Csak érdekességképpen: a mi társasházunk akkora, hogy egy szavazókör csak neki volt fenntartva... :)

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#30534) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én elmentem zavazni és rengeteg idősebb embert láttam Pl láttam olyat, hogy idős néni 2 bottal ment,de elment zavazni
Ilyenkor szégyelem magam 20-30 évesek miatt,akik nem mennek el. :(

[ Szerkesztve ]

(#30535) kételkedem válasza tibi666 (#30531) üzenetére


kételkedem
addikt

Szundi! Vasárnap van. :K

Pisztillus: Amúgy meg! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30536) Pisztillus válasza kételkedem (#30535) üzenetére


Pisztillus
senior tag

És akkor ez indok egy jó kis topicgyilkolásra? :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#30537) kételkedem válasza Pisztillus (#30536) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez még nem is gyilok! :)

Látni és látszani elv a gyakorlatban

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30538) Winner_hun válasza kételkedem (#30537) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szegény csacsi

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30539) kételkedem válasza Winner_hun (#30538) üzenetére


kételkedem
addikt

Neki legalább szerető (bár nem teljesen normális) gazdi jutott, aki gondoskodik róla! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30540) Tothgera30 válasza kételkedem (#30539) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...neked is kellene egy olyan gazdi ;] ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30541) kételkedem válasza Tothgera30 (#30540) üzenetére


kételkedem
addikt

Mármint szerető gazdi?

Az gáz, ha ezen röhögök?

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30542) Tothgera30 válasza kételkedem (#30541) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hogyne, amilyet akarsz :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30543) pohár válasza kételkedem (#30541) üzenetére


pohár
félisten

Deszaaar, áááá :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30544) BlacKSouL válasza kételkedem (#30541) üzenetére


BlacKSouL
addikt

inkább csak a komment a jó: "indítózik...de visszagyújt" :)

És azzal együtt ennek a videónak az eleje jut eszembe róla: [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30545) kételkedem válasza BlacKSouL (#30544) üzenetére


kételkedem
addikt

0:36-nál mennyi lehetett a fordulatszám? 60? :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30546) Winner_hun válasza kételkedem (#30541) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ő meg ezen:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30547) Tim82 válasza kételkedem (#30521) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én dél körül voltam. Nem igazán hiszek abban, hogy az egyéni szavazatnak nagy jelentősége volna, de nincsen más mód, hogy kifejezzem a véleményemet. Az a baj, hogy szerintem nincsen jó alternatíva. Az is igaz, hogy így nyugodt szívvel adhattam le a szavazatomat egy számomra kevésbé gázosnak tűnő kispártra. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30548) BlacKSouL válasza kételkedem (#30545) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát akörül. De megnézném ezeknek a normál alapjáratát is, mennyi lehet 200-300?

más: kénytelen leszek 10 év pannonosság után belépni a t-sek táborába is. Azt hiszem a kaméleon felelne meg leginkább az én telefonálási szokásaimnak. Már csak lőni kell mellé egy telót is, mondjuk egy ilyent: [link]
A pannonost meghagynám, úgyis csak kártyás, hívni hívhatnak azon is, de én akár 5-10 Ft-ért is tudnék hívni a másikról. Úgyis elmegy havonta 4000 Ft, akkor meg legalább ne 50/25 percdíjjal számolódna.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30549) zolynet válasza kételkedem (#30541) üzenetére


zolynet
addikt

szép a kacaja
sztem nem gáz, nem nagyon :N

Life is too short to stay stock!

(#30550) Tomics


Tomics
addikt

OVB a k.a.

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.