Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30551) NoLF


NoLF
addikt

bemondják hogy meghosszabbítják a kampánycsendet mert csomó helyen nem tudták még lezárni a szavazást mert százan állnak sorban, erre a rádió bemondja az eredményeket, miután kijelentette, hogy a kampánycsend még tart.

értem én ezt?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30552) pohár válasza Tomics (#30550) üzenetére


pohár
félisten

OVB?

szerk: eszembe jutott már mi az :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30553) bnss


bnss
veterán

Szép estét! Esős egy nap lett, szerencsére aránylag megúsztuk. Leszámítva a jégesőt. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#30554) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hehe, Index és origo leterhelve teljesen... :))

(#30555) Tomics válasza pohár (#30552) üzenetére


Tomics
addikt

ja...állítólag az egyik helyen még 700an állnak sorban :K :C

érdekes hogy az index origó még nem vette le a közvéleménykutatások eredményeit, ez kampánycsendsértésnek minősül :DD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#30556) kételkedem válasza NoLF (#30551) üzenetére


kételkedem
addikt

Érti ezt bárki szerinted? ;]

Minden tiszteletem azoké, akik képesek 2-3 órát várni arra, hogy szavazzanak! :K

Az OVB elnöke mennyire érzi kényelmetlenül magát? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30557) Tomics válasza kételkedem (#30556) üzenetére


Tomics
addikt

ovb takarogy ovb takarogy ;] :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#30558) ngabor2 válasza kételkedem (#30556) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hát még az, aki alacsony részvételt jósolt :D

(#30559) Ramius válasza Tomics (#30557) üzenetére


Ramius
őstag

Té oszt'? :F

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#30560) Psychonaut válasza kételkedem (#30556) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szvsz kicsit sem érzi magát kényelmetlenül. ;]

(mielőtt lecsapnád a labdát: nem, nem én vagyok)

(#30561) Tomics válasza Ramius (#30559) üzenetére


Tomics
addikt

tésasszony :F ;]

PH! addikt since 2004

(#30562) Tim82 válasza kételkedem (#30556) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az én szavazókörömben negyed egykor volt rajtam kívül 1, azaz egy db másik állampolgár, aki szavazatát leadni jött.

Ha gonosz vagyok, akkor azt mondom, hogy valamelyik politikai nagyfejűnek most jutott eszébe, hogy pénz/babgulyás osztogatásával lehet serkenteni az országban a szavazókedvet... Persze csakis a helyes irányba. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30563) ngabor2 válasza Tim82 (#30562) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja, aki ilyen kis szavazókörben él... :P

(#30564) Ramius válasza Tomics (#30561) üzenetére


Ramius
őstag

Hejjesírásra szoktáfigyeni?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#30565) #40731136


#40731136
törölt tag

Elképesztő ez az ország.
Nem is értem, mit várunk a világtól meg a szomszédos országoktól, ha egy voksolást nem tudunk normálisan leszervezni. Nem csoda, hogy sz@rba se néznek.
Dilettantizmus felsőfokon.
:(

[ Szerkesztve ]

(#30566) Tim82 válasza ngabor2 (#30563) üzenetére


Tim82
nagyúr

Budapest az naffalu, nem tudtad? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30567) Tomics válasza Ramius (#30564) üzenetére


Tomics
addikt

dehoty szoktam. azmiaz? :U :(

PH! addikt since 2004

(#30568) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Leszaladtam sétálni míg világos volt. Jó hűvös van, kb 8 fok. De tegnaphoz képest ma nem esett egy csepp se, csak rohangáltak a felhők.
Hazafelé beugrottam a boltba, volt nálam néhány 200-as, meg pár 100-as. Vettem egy sört, meg még egyet. Vettem hozzá egy csomag kesudiót, egy tibicsokit, meg egy citromot kb 40 Ft-ért az egyik sörhöz, hogy amolyan mexikóiasan citromosan fogyaszthassam. Vettem még egy görög joghurtot, kb 80 Ft. Így mentem a pénztárhoz. Pénztáros áthúzogatja, azt mondja 1015 Ft. Szedem ki az aprót a zsebemből, 3db 200-as, meg 4db 100-as. Lefuttattam másdoszor is a szoftvert, de akkor is csak 1000 jött ki. Hát, jött a felismerés, hogy kevés a pénzem. Na most mit dobjak ki, lett a joghurt. Mondom a pénztárosnőnek hogy akkor üsse már vissza. Ehhez ugye kulcs kell, csönget. Mögöttem 2-en a sorban. Kínos, mit tegyek, nem kalkuláltam az üvegbetéttel.
20 másodperc kínos várakozás, a pénztáros rámnéz: - Ezrese van? Mondom igen, és mutatom az aprókészletem. Erre mögöttem egy srác: - Adok én 15 Ft-ot.
Hát, köszi. Erre mit lehet mondani. Mindenkinek megkönnyíti a dolgát, és nem nagy veszteség neki, feltéve hogy előrelátóbb mint én. Még mindig kínos, de legalább hálás lehetek. Megköszönöm másodszor is, de valahogy örülök, hogy van ilyen is. Közben folyamatosan agyalok, hogy hálálhatom meg, de hát leginkább sehogy. Na hát majd legközelebb valaki máson. Ha mindenki segít a másikon akin lehet/kell, akkor talán erkölcsileg jobban helyen lesz az ország.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30569) Ramius


Ramius
őstag

Engedelmetekkel:
"aki ma tulipánt rajzol a szavazólapjára annak a Voksán Virág lesz"
:DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#30570) Tim82 válasza Ramius (#30569) üzenetére


Tim82
nagyúr

Forrás: The DJ. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30571) pohár válasza Ramius (#30569) üzenetére


pohár
félisten

Jaj hányszor olvasom ezt még ma :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30572) ngabor2 válasza Ramius (#30569) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez már délelőtt is tiport nálam :D

Tim: budapestnél már csak degec nagyobb település.

[ Szerkesztve ]

(#30573) Tim82 válasza ngabor2 (#30572) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, ja, az világváros. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30574) Psychonaut válasza Tim82 (#30573) üzenetére


Psychonaut
addikt

És a népessége egyre csak nő. :K

[ Szerkesztve ]

(#30575) Ramius válasza Tim82 (#30570) üzenetére


Ramius
őstag

Forrás: irc

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#30576) Dylen válasza Ramius (#30569) üzenetére


Dylen
aktív tag

nekem új volt, köszi :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#30577) kételkedem válasza BlacKSouL (#30568) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem haltak még ki a jó szándékú emberek, van még remény!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30578) Tim82 válasza Ramius (#30575) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor már páran elsütötték előtted itt a PH!-n is. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30579) Ramius válasza Dylen (#30576) üzenetére


Ramius
őstag

Csak neked: szívesen :)
A többiek meg monnyanak le! :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#30580) Algieba válasza Algieba (#30527) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem tudtam szavazni. Éjfél is elmúlt volna, mire hazaérek, és nekem holnap dolgoznom kell. Két órát vártam 338-as sorszámmal. Kb. 90-es sorszámú jött ki, amikor én odaadtam valaki másnak a sor vége felé a sorszámomat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30581) BlacKSouL válasza Algieba (#30580) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Magyarország, én így szeretlek!

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30582) tibi666


tibi666
senior tag

ovb fail

(#30583) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Rendesen lehalt néhány hírportál. Még szerencse hogy 1-2 oldalról lehet infot szerezni. ;)

(#30584) tibi666 válasza ToBeY (#30583) üzenetére


tibi666
senior tag

kérdés, hogy az mennyire megbízható, én azért a kurucok szavára már nem sokat adok, attól függetlenül, hogy a szívükhöz közelállókra szavaztam.

(#30585) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Mondjon már valaki egy oldalt amiről viszonylag pontosabb infot kaphatok! Köszi

(#30586) ToBeY válasza tibi666 (#30584) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az indexen is kb hasonló számok vannak.

(#30587) tibi666 válasza ToBeY (#30586) üzenetére


tibi666
senior tag

csak teljesen más feldolgozottságnál. másrészt az index sem valami autentikus portál, ők meg erőteljesen balra húznak. mármint eddig balra húztak, afelől kétségem sincs, hogy ezután jobbra fognak.

(#30590) Szólista válasza Algieba (#30580) üzenetére


Szólista
senior tag

Most beszéltek a HírTv-n a 337-es sorszámmal rendelkezővel.17.30-óta vár a sorára.Állitólag hajnali 2-re végeznek is. :Y

Nem vagyok normális. Na és?!

(#30591) Algieba válasza Szólista (#30590) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ja, ja, emlékszem a srácra, még fotóm is van róla, mert készítettem fotót fél hétkor a sor elejéről és végéről magasba emelve a K800-ast. A sor eleji képen ott állnak jól láthatóan a srácok. :)
Én voltam a 338-as. Terveztem, hogy maradok és levadászok egy riportert, de idegrohamhoz közeli állapotban ööö hát, izé, mostanában nem fogom vissza magamat, ha az indulat ki akar törni. Szóval, izé, sáliláb. Jobb is így. ;]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30592) Szólista válasza Algieba (#30591) üzenetére


Szólista
senior tag

Én se tudtam volna kivárni amig sorra kerülök.Én Angyalföldön abban a suliban szavaztam ahol szintén sorállás van/volt.
Minden tiszteletem azoké akiknek van türelmük akár 7-8órát is sorban állni azért,hogy szavazhassanak. :R

Nem vagyok normális. Na és?!

(#30593) VoDaFoNe válasza Algieba (#30580) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

itt nálunk gödöllőn az utca végében van egy kissuli. ott csak beálltak az autók, és két perc múlva jöttek is ki.:) figyeltem utcavégről.:D gyorsan megy mint mindig.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#30594) tope


tope
addikt

Mi 4-en végeztünk kb 4 perc alatt, szóval a fene tudja máshol miért tart annyi ideig

Szép estét mindenkinek, holnap meló, ez kissé ront az érzeten

[ Szerkesztve ]

(#30595) Dylen válasza tope (#30594) üzenetére


Dylen
aktív tag

mert ti csak 4en vagytok
mások meg sokan voltak :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.