Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31151) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egész finom ez az ananászos-mangós nestea,csak nem túl ócsó

(#31152) kételkedem válasza pohár (#31150) üzenetére


kételkedem
addikt

Passzol egymáshoz a lime-os chips a barackos teával?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31153) pohár válasza kételkedem (#31152) üzenetére


pohár
félisten

ööö akarom mondani a barackos tea a lime-os chips-szel :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31154) dragonfx válasza Tim82 (#31145) üzenetére


dragonfx
veterán

állandó lakcím szerinti önkormányzathoz kell menni, és emnnyi idő alatt van kész?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31155) Tim82 válasza dragonfx (#31154) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Lurdy-házban lévő okmányirodába érdemes és kb. két hét alatt kiküldik postán.

Ők hétvégén is nyitva vannak. Kapsz egy csekket a befizetendő összegről, a Lurdy-házon belül lévő kispostán befizeted (szintén nyitva van hétvégén is), majd visszamész, lefotóznak stb. és legkésőbb két hét múlva örülsz.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31156) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

namegyuttunk a kutulestelylol: Vigazinhaz hegedus a hazteton ,es tenyegl az vot, mert Hegedu d,. Geza volt Tevje, imadom eszt a dabot es most is fantasztikus volt, habar felemlegetem a par evvelezelotti mikor Fegya es zenakara* egy komplett koncertet zavart le a szinpadon:- )))

udv

neduddki

mod: ha vkinek enm esmeros: bof

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31157) tildy


tildy
nagyúr

Miért van az, hogy ha odaszólok annak aki nyavalyog, és láthatóan nem tesz semmit azért , hogy változzon a helyzete, akkor megkapom azt, hogy magas lóról beszélek?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31158) Dylen


Dylen
aktív tag

mai taxizás: 3500 ft :F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#31159) Kidus válasza tildy (#31157) üzenetére


Kidus
őstag

Mert az emberek ruhellik az igazsagot hallani.
Inkabb hazudj. Meg sajnalkozz. Meg mu-egyutterezz.
Egybol te leszel a kiraly :)

Assuming Control

(#31160) dragonfx válasza tildy (#31157) üzenetére


dragonfx
veterán

mert lexarja, beletörödött, és "ne nyagassál még te is" effektus van rajta.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31161) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt mindenkinek, úgy néz ki sütni fog a nap.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#31162) tiv83us válasza tildy (#31157) üzenetére


tiv83us
veterán

Az embernek magat sajnaltatni a legkonnyebb. Ezert.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31163) kételkedem válasza tiv83us (#31162) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem. Az embernek mást hibáztatni a legkönnyebb.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31164) tiv83us válasza kételkedem (#31163) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat ha meg van kit hibaztatni, azt konnyebb, jah.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31166) fokukac


fokukac
nagyúr

reggel 7-kor átküldtem az uruk-hai harcost a szomszédba, de síva menekült vissza... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31167) Tim82 válasza fokukac (#31166) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lúzer vagy. Nazgult kell küldeni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31168) fokukac válasza Tim82 (#31167) üzenetére


fokukac
nagyúr

oké, majd legközelebb... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31169) Tim82 válasza fokukac (#31168) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha az is sírva jön vissza, akkor Morgoth-ot személyesen. Ha ő sem bizonyul hatékonynak, akkor ÍJB+ fennforgásának esete áll fenn. :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31170) Pisztillus válasza tildy (#31157) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: könnyű úgy az eredményt nézni (másoknál), hogy nem gondolunk az odavezető útra.
Amúgy nem egy mostani keletű dolog ez. Most tartok az OFF 23-nál, és rengeteg ilyen volt benne. De ott vannak az ellenpéldák is - neveket nem sorolok, az érintettek úgyis tudják, kikre gondolok. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31171) Pisztillus válasza Pisztillus (#31170) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Egy kicsit félreérthető volt, így pontosítok: a nyavajgó az, aki irigykedik a mások elért eredményeire (a nyavajgás az, hogy nekem miért nem?), de amikor látja, hogy lehet odáig eljutni (milyen változtatás/áldozathozatal/új élet, stb.), akkor inkább nyavajog tovább, és nem vág bele.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31172) pohár


pohár
félisten

Megint fáj a torkom, jó hogy volt itthon egy Fortedol :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31173) Pisztillus válasza pohár (#31172) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmm... Strepsils / Mebucain / Septofort nincs? Valami ilyesmi is mehetne utána, legyakva egy kicsit a bacikat.

(Végső estben egy kupica pálesz is megteszi - de csak 3-4 órával a Fortedol után.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31174) pohár válasza Pisztillus (#31173) üzenetére


pohár
félisten

Ó, Fortedolra a legjobb a házi :D :D
Biztos van itthon valami cukor, ebéd után keresek egyet :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31175) Killing válasza Pisztillus (#31173) üzenetére


Killing
addikt

Az nem a végső eset. De kitart addig. ;]
Én most el, megyek vezetésre, valamikor csak meglesz az a jogsi. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31176) Ramius válasza pohár (#31172) üzenetére


Ramius
őstag

söööööör :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#31177) pohár válasza Ramius (#31176) üzenetére


pohár
félisten

Á, az ellen nem véd :N :D

mountain dew reklámok :DDD :DDD :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31178) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hat hogy az elet midenit egy kicscsoak leakrja nyuni a napomat hogy simogassam meg a csiggojait ahol vekonypdik....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31179) daninet válasza pohár (#31177) üzenetére


daninet
veterán

csak házipálesz. más egyebet nem tudok elmondani

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#31180) Tim82 válasza neduddki (#31178) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek ilyenek, hallod! :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31181) neduddki válasza Tim82 (#31180) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bazzzzzzz micsoda emberek vannakkk...:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31182) Tim82 válasza neduddki (#31181) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szemetek! Kicsinálták Kennyt! :((

Fúbazz, mai napi LOL hirdetés. A srác tud ám írni magyarul! :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31183) tildy válasza tiv83us (#31164) üzenetére


tildy
nagyúr

Jut eszembe szabad gonoszkodni? Tegnap voltunk MAc boltba. Az Imac 27 az nem is olyan... NA érted:D Az épp elférne itt a szobában is, szóval áldásom adva rá:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31184) Ramius válasza Tim82 (#31182) üzenetére


Ramius
őstag

Legalább a kategóriát eltalálta :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#31185) Esmein válasza tildy (#31183) üzenetére


Esmein
nagyúr

Persze mert nagy es vastag, na jo annyira nem vastag de nagynak nagy.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31186) Pisztillus válasza tildy (#31183) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Meghiszem azt! :K Az nekem is nagyon tetszik, de egyhamar nem lesz. De ha megveszitek, használjátok egészséggel! Az OSX nem egy nagy ördöngősség, simán megtanuljátok kezelni (ha még nem menne). Végső esetben meg BootCamp segítségével a win7 is simán felmegy rá (bár remélem, ezt a részt tiv nem olvassa :) ).

Esmein: Valóban nem kis darab, impozáns látvány... :) Nekem valószínűleg elég lesz a kisöccse is. Egyszer biztosan lesz... :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31187) pohár válasza Pisztillus (#31186) üzenetére


pohár
félisten

Max majd kitörli a hsz-edből ;] :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31188) tildy válasza Pisztillus (#31186) üzenetére


tildy
nagyúr

Azzal még várunk pár hónapot:D:D
Nincs rá cash... Ennyi erővel Porschét is nézegethetne mondjuk. :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31189) Pisztillus válasza tildy (#31188) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én is csak nézegetem a bolt polcán... :D De ugye ami késik, nem múlik... :D

Pohár: Á, tiv nem olyan... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31190) pohár válasza Pisztillus (#31189) üzenetére


pohár
félisten

De attól még megteheti ;]
Finom ez a citromos tantum verde, nyami :DD

Tényleg, a tej vs. antibiotikum párharcból a tej jönne ki győztesnek, ugye?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31191) Pisztillus válasza pohár (#31190) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha arra gondolsz, hogy a tej nem engedi felszívódni az antibiotikumot, akkor igen. (Konkrétan a tejben lévő Ca++ a bűnös, az sokmindennel oldhatatlan sót vagy komplexet képez.) Ezért szoktam a tej (és tejtermékek) fogyasztása és a gyógyszerek bevétele közé egy min. 2 órás szünet beiktatását javasolni.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31192) pohár válasza Pisztillus (#31191) üzenetére


pohár
félisten

Erre gondoltam, igen :K Mert pl hallottam olyat is, hogy az öngyilkosok tejjel veszik be a gyógyszert, mert attól nem lesz hányingerük vagy mi :F :DDD
De én is úgy tudtam hogy a tej semlegesíti az antibiotikumot, köszi a megerősítést! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31193) fokukac válasza Pisztillus (#31191) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nagyjából kétévente egyszer szoktam oda kerülni, hogy antibiotikumot kell szednem... de ezt még sose mondta az orvos, hogy tejet nem szabad inni.
le is fogom cseszni, gyerekkori jóbarátom....

--------------

más téma:

egyre faszábban alakul a vasárnapunk.

építettek itt a duna-parton az emlékműnél egy színpadot. nem tudom mi lesz, szerintem a helyi képviselőjelölt újabb ródsója, egy lélek nincs ott, de a hangosítás már fasza, a hangmérnökök tuti jól érzik magukat, rezonál az ablak a basszustól (kb. 300-400 méterről!). mindezt egy lakótelep és egy luxus-lakópark tőszomszédságában, alig pár ezres hallgatósággal.

mit nekünk vasárnap, az agyam ledurran.

valószínűleg a képviselőjelölt nagy rajongója lesz mindenki... :DDD
egyre szánalmasabb ez az ország, komolyan mondom.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31194) Pisztillus válasza fokukac (#31193) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Láttál te már orvostanhallgatót gyógyszertanvizsga előtt? Én már igen... :DDD

No, akkor ma is jó délutánod lesz... :((

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31195) tiv83us válasza tildy (#31183) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, nem rossz, bar mar kicsit tulzas a 27" :K
Kidus 24"-ese is mar szerintem egy kicsit tul nagy ahhoz, hogy elotte uljel.
Nalam most a set-up igy van megolvda, baloldalt a 13"-as MBP, azon iTunes, Dock, ikonok, ilyesmi. A 22"-esen meg csak a bongeszo full screen-ben, illetve ha filmet nezek, akkor az.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31196) pohár válasza tiv83us (#31195) üzenetére


pohár
félisten

Mi ez? T220?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31197) tiv83us válasza Pisztillus (#31186) üzenetére


tiv83us
veterán

:Y :Y :Y :((( :((( :(((

Pohar :K :K :K

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31198) pohár válasza tiv83us (#31197) üzenetére


pohár
félisten

Nekem 2233BW van, lényegében ugyanaz csak egy TV tuner a difi :))

Piszti... egyszerre postoltunk, jók vagyunk :DD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31199) Pisztillus válasza tiv83us (#31197) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ööö... Ezt én is csak úgy hallottam valahonnan... :B ( :DDD )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31200) tiv83us válasza Pisztillus (#31199) üzenetére


tiv83us
veterán

BMW X6-ba 89-es benzint tankolni...
Overdose-t majkrem konzervvel etetni...
A Szózatot dadogos gyerekkel felolvastatni...
Bélszín mellé Tesco sort inni...

Folytassam? :Y

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.