Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oldman2


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Az Apple után a Netflix...

Ugyan melyek lesznek a következő cégek, akik így döntenek?

(#2) Padree


Padree
senior tag

Csak engem irritálnak ezek a hatásvadász, szennylap színvonalú, semmitmondó címek? Vagy most már ez a normális? Divat? Elvárás?
Sajnos kezd beszivárogni az eddig igényes, korrekt sajtóba.
Kár érte, lassan nem lesz mit olvassak. A világ megérett a pusztulásra! Jöhet az aszteroida!

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#3) fatal`


fatal`
titán

MUTATJUK!!!!

Nem lehetne normális címet adni a cikkeknek?

(#4) Avicularia válasza fatal` (#3) üzenetére


Avicularia
veterán

Földbeáll vagy nem? :D

(#5) Balazs_ válasza Padree (#2) üzenetére


Balazs_
senior tag

Nem csak téged, ez a címválasztás eléggé irritál engem is.

(#6) Raysen623


Raysen623
addikt

Véget ért egy korszak a streamingnél?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) kilua válasza Padree (#2) üzenetére


kilua
senior tag

Nukleáris tél lesz az :)

Néhányan (kevesen) túlélnék, utána jöhet az újrakezdés.

(#8) Myers


Myers
senior tag

Nincs új a nap alatt. Amíg ezerrel növekednek, addig mindegyik veri a mellét a számokkal. Mikor lassul a növekedés, vagy megáll, akkor már nem közölnek adatokat.

Megfordítva: onnan lehet tudni, hogy sz*r van a palintában, hogy nem közölnek számokat.
Na jó, itt azért ettől még messze vannak, de ezt már szerintük sem az igazi.

BKV BKK jegyek eladók: 250Ft -> privát http://www.muszaj.hu/

(#9) paatrick válasza Myers (#8) üzenetére


paatrick
őstag

"A befektetők és elemzők régóta a streamingpiac előfizetői növekedéseit veszik alapul a cégek értékelésénél."

Szokás szerint az elvakult befektetők és a segghülye elemzők a hibásak. Netflix gyakorlatilag lefedte az észak-amerikai lakosságot, nincs tovább hova növekednie.

2018 - 64 millió felhasználó (USA+Kanada)
2019 - 67
2020 - 74
2021 - 75
2022 - 74
2023 - 80

Ezért vezették be a reklámos megoldást is. Azzal lehet még be lehet húzni pár millió embert, miközben a reklámbevétel kilő, tehát már kevésbé az előfizetői szám növekedése határozza meg a cég értékét.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#10) somogyib válasza Padree (#2) üzenetére


somogyib
őstag

Nem csak téged, engem is.

Ott van pl. az origo.hu, ott lehet olvasni ilyen hatásvadász címeket. "Jön a világháború", "Elképesztő mi történt", "Hihetetlen...", "Nem fogja elhinni...", "Félelmetes felfedezés", stb. stb.

Ilyen szarokkal rántják be a kattintóközönséget.
És bár a címek alatt lévő hírek semmi elképesztőt, meg hihetetlent nem tartalmaznak, de úgy látszik működik, mert én is bele szoktam olvasni az ilyen hírekbe. :)

(#11) zseko


zseko
veterán

"...A szakértők most aggódnak, hogyan akarja fenntartani az előfizetői tábor növekedését a Netflix..."

Jajjmostmilesz, összedől minden!😱
:W
A nyomorult befektetők - +szakértők, elemzők - pénzéhsége miatt lesz sokszor probléma. :U

HR24.hu

(#12) bence1024 válasza Padree (#2) üzenetére


bence1024
tag

Írta: Harangi
Van még kérdés? :DDD

(#13) razorka777 válasza somogyib (#10) üzenetére


razorka777
veterán

Meglátásom szerint az IT Café olvasottsága a béka feneke alatt van, ezért kellenek az ilyen címek. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#14) Armagedown válasza Padree (#2) üzenetére


Armagedown
őstag

Ezeket a cikkeket nem a mesterséges intelligencia alkotja, hanem pont az ellentéte :D

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#15) Narxis válasza zseko (#11) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Addig ütném ezt az ultrakapitalista szemléletet amíg el nem felejtik. Hányinger! Itt semmi más nem jó csak ha mindig többet adsz el, nagyobb profitot termelsz mint az előző évben. Ez az emberiség veszte. :W

Thanos was right.

(#16) Pipó válasza Armagedown (#14) üzenetére


Pipó
őstag

A természetes unintelligencia?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#17) Myers válasza somogyib (#10) üzenetére


Myers
senior tag

Sajnos nem csak ott. Pl a pénzcentrum ugyanilyen súlyosan fertőzött és olvashatatlan, de a portfolió is félig meddig. Múltkor egy mezőgazdasággal foglalkozó oldalon olvastam ilyeneket.

BKV BKK jegyek eladók: 250Ft -> privát http://www.muszaj.hu/

(#18) cidalain


cidalain
veterán

Azért a jelszómegosztás továbbra is működőképes, csak az userek egy részét tudták rákényszeríteni a vendégfiók fizetésére...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19) zseko válasza Myers (#17) üzenetére


zseko
veterán

Én a portfóliónál azon akadtam ki, mikor ezt, vagy valami hasonlót írt: drámai mértékben csökken a benzin ára!
És a cikkben az volt hogy öt forinttal... :(((

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#20) Raysen623 válasza zseko (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

Mit vársz egy portfóliótól? Képesek reggel megírni hogy "felállt a forint" pár tizedes erősödésnél, majd aznap este hogy "ütik a forintot", miután délután meg gyengült az árfolyam. Ukrán háborúnál ugyanez: reggel előre törték az oroszok, délután meg már futottak az ukránok elől. Mindig a valóság egy pillanatnyi szeletét elemezgetik (álobjektivitás), nem pedig magát a folyamatot.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#21) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Ez leginkább az elemzőknek fog fájni, hogy nem tudnak a nyilvánosan elérhető adatokkal spekulálni. De szerintem a Netflixnél is rájöttek, hogy ez már a stagnálás jele, azaz nagy ugrás nem várható. Na, ehhez a realitáshoz kell igazítaniuk a költségvetésüket, és nem lesz gond.

#19 zseko Ha 40 litert tankolsz, akkor megspóroltál kemény 200 forintot.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#22) janeszgol válasza Padree (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Engem is. Amíg volt FB-m, már rá se kattintottam arra a cikkre, aminek ilyen és ehhez hasonló címe volt. Itt rákattintok, illetve azért a lényeg olvasható volt a cím alatti kis rövidben.

(#23) O_L_I


O_L_I
őstag

Mostmár legalább értem miért esett 10+ %-ot a részvény a múlt héten egy alapvetően kifejezetten jó negyedéves eredmény után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.