Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2901) Thrawn válasza csapos2 (#2900) üzenetére


Thrawn
félisten

Biztos hogy ezt akarod? ;]
Még jó hogy a PH! nem visz át hangot, bár ki tudja lehet ngabor2-nek olyan hangja van mint Pavarottinak :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2902) ngabor2 válasza Thrawn (#2901) üzenetére


ngabor2
nagyúr

különösen a mute gomb megnyomása után. aztán már csak a fényerőt kell 0-ra levinni, és a látvány is azonos. jóvan, megyek zuhanyozni.

(#2903) VladimirR válasza C4mp3r (#2857) üzenetére


VladimirR
nagyúr

telleg nincs jobb dolgod?
az meg szodaval elmegy, hogy mindent es midnenkit bemoszerolsz, viszont legalabb nezz utana a dolgoknak, mielott hulyeseget irsz

minimalis erofeszitessel (adatlapok osszevetese) is rajohet barki, hogy szo nincs duplanick-rol, de akar el is olvashatnad nehany post-jat, topic-jat

de most hogy mondod, nekem is ugy tunik, valakinek duplanick-je van => Bovebben: [link]
tudod mit? mindket esetben ban-oljuk a tobb post-tal rendelkezot

(#2904) C4mp3r válasza VladimirR (#2903) üzenetére


C4mp3r
addikt

Ha nem látnád a post végén ott van a :DDD smiley. Ebből az következik, hogy semmi komolyság nincs a hsz.-ban, csupán a hangulat oldására szolgált. De Veled én le sem állok vitázni, mert sokszor láttam, hogy semmi értelme. A végsőkig kitartassz a nézeteid mellet, még ha azok nem is teljesen fedik a valóságot. Érdekes mások észrevették a hsz-ban rejlő ''poént'', de ezt Neked természetesen nem sikerült.

[Szerkesztve]

(#2905) VladimirR válasza C4mp3r (#2904) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egyfelol, tudhatnad nagyon jol, hogy nem olvasok szmajlit, masfelol ha jol lattam, aki egyaltalan reagalt a ''hangulatoldasra'' (heh? lol), az is leginkabb felvilagositott, hogy hulyeseget irsz)

a maradek faszsagot meg, amit most iortal ide, nem vagom, hogy hogyan kellene hozzakapcsolnom a tortentekhez
igy akartal netan elnezest kerni azert, amiert hulyesegeket irtal a minap? eleg gyengen csinalod

de hogy lasd, nincs kobol az en szivem sem, bizoynithatod joszandekod azzal, hogy elarulod, itt akkor melyik post-odban is hazudsz => Bovebben: [link]

[Szerkesztve]

(#2906) Racecam válasza VladimirR (#2905) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jobbulást!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2907) C4mp3r válasza VladimirR (#2905) üzenetére


C4mp3r
addikt

Azthiszem mindkettőnknek jobb lesz ha erről a postról nem fejtem ki a véleményem. Csak arra kérlek, hogy gondolkozz el, azon, hogy hogy ítélnek meg az emberek az ilyen hozzászólások alapján. Neked, mint technikusnak illene példát mutatnod legalább azzal, hogy nem használsz vulgáris, és trágár szavakat a hozzástólásaidban. De ha neked így jobb...

MOD: Azokból a hozzászólásokból szerintem pontosan kiderül, hogy nem gondoltam komolyan a duplanicket.

[Szerkesztve]

(#2908) VladimirR válasza C4mp3r (#2907) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en, mint technikus azzal mutatok peldat, hogy egy rohadt zseni vagyok

(azt eddig is tudtam, hogy sem komolyan, sem mashogy nem gondoltad, ahhoz gondolkodni kell)

boebe: kosz

(#2909) csapos2 válasza Racecam (#2906) üzenetére


csapos2
addikt

Ha NG dalol, táncolsz hozzá? :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2910) Racecam válasza csapos2 (#2909) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szeretnéd, kis csacsi? ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2911) ngabor2 válasza csapos2 (#2909) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szerintem te azt nem akarod. egyik felét se :D

(#2912) C4mp3r válasza VladimirR (#2908) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én azért megkérdőjelezném ezt a ''zseni'' titulust a nemrég elküldött hozzászólások alapján. Azok pont az ellenkezőjéről tesznek tanubizonyságot.

[Szerkesztve]

(#2913) Dictator^ válasza VladimirR (#2908) üzenetére


Dictator^
veterán

az viszont tenyleg nagy pozitivum, hogyha altalaba vita van megfelelo tudassal rendelkezel, hogy megnyerd a vitat :P

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2914) VladimirR válasza C4mp3r (#2912) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elmondjam, mennyire erdekel a velemenyed, vagy kitalalod magadtol is?

(#2915) (Kolombusz) válasza C4mp3r (#2907) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Kit érdekel, hogy mi van a neve alatt?
Lehet valaki nagyúrként is egy szakmai/emberi nulla, de újoncként is lehet szakember.

Talán azt a technikusi rangot azért kapta, mert valamivel példát mutatott. Valamit letett az asztalra, nem pedig megkérdőjelezte mások tudását.

(#2916) Thrawn válasza C4mp3r (#2912) üzenetére


Thrawn
félisten

A zseniket sosem ismerték el a saját korukban. Einsteint is hülyének tartották eleinte, most meg...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2917) csapos2 válasza Racecam (#2910) üzenetére


csapos2
addikt

Kíváncsi lennék egy olyan videóra, amiben NG, a csodálatos hangján gajdol, a Mikuli pedig, iceteától megmámorosodva ropja a táncot. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2918) C4mp3r válasza VladimirR (#2914) üzenetére


C4mp3r
addikt

Ha nem érdekelne a véleményem nem válaszoltál volna egyetlen postomra sem. :U De a témát én itt lezártnak tekintem. Továbbiakban nem válaszolok egy postodra sem, mert nem éri meg a fáradságot.

[Szerkesztve]

(#2919) VladimirR válasza C4mp3r (#2918) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ohh, jajj, nem fogsz nekem valaszolni
ahh, lojjetek a dunaba, nincs tovabb ertelme igy elnem

(p.s.: nem osszekeverendo a velemenyed azzal, hogy kolosszalis baromsagokat irsz - csak tisztaztam par hulyesegedet - van boven)

(#2920) (Kolombusz) válasza C4mp3r (#2918) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Feltűnt már nekem, hogy minden vitát, ahol érzed, hogy nem neked áll a zászló, azt ott lezártnak tekinted.

Még mielőtt belémkötnél: igen, PH! addikt vagyok, példát kéne mutatnom.
De, én ezt folyamatos pofázással értem el, nagyjából semmit nem tettem le az asztalra jónéhány banon kivül, marhára nem érdekel, hogy mi van a nevem alatt.

Azért járok ide, mert van egy jó társaság, akikkel jól érzem magam. Csak azokat senkiket nem birom, akik olyanokba kötnek bele, akikkel se szakmai tudásban, se emberileg, se ''asztalra letett'' dolgok ügyében nem hasonlithatók össze.

(#2921) Racecam válasza csapos2 (#2917) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szerintem Te erre nem vagy kíváncsi! Még ha fordítva lenne.. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2923) C4mp3r válasza (Kolombusz) (#2920) üzenetére


C4mp3r
addikt

Csak azt nem értem minek vitázzak olyanokkal akik nem tudnak tudnak különbséget tenni poén és nem poén között. Elismerem, hogy én kezdtem el, de nem értem mindek kell ezt túlragozni?

Szóval szerinted én senki vagyok és nem ért semmit az eddigi PH!-s pályafutásom?

[Szerkesztve]

(#2924) Kiskapa válasza (Kolombusz) (#2920) üzenetére


Kiskapa
újonc

Addig jó a társaság, amig nem állandoan ez megy már lassan minden topikban.

[Szerkesztve]

(#2925) (Kolombusz) válasza Kiskapa (#2924) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ki ez az 5 perce regisztrált, 1 hsz-es igen tapasztalt kolléga?

C4mp3r: irtam én a hozzászólásomban rólad bármit is? Ha a véleményem magadra vonatkoztatod, az nem az én dolgom.

[Szerkesztve]

(#2926) EQMontoya válasza C4mp3r (#2923) üzenetére


EQMontoya
veterán

lehet, h egy 22 éves (VladimirR kb ilyesmi korban van), egy gimi végét taposó ((Kolombusz)) kicsit mást tekint poénnak, mint Te igy 14 körül... ez bizony konfliktusok forrása lehet, amit nem róhatsz fel Nekik. ez van...

Az, h mit értél el itt, 2 dolognak a függvénye: mennyit segitettél az embereknek, és mennyire kedvel a társaság. Ez valamennyire nyilván összefügg, viszont jómagad is el tudod dönteni.

Kalandor: az irónia az intelligens emberek humora...

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#2927) csapos2 válasza Racecam (#2921) üzenetére


csapos2
addikt

[link] [link] Lehet, hogy tényleg nem vagyok rá kíváncsi? :U

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2928) C4mp3r válasza EQMontoya (#2926) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nem hiszem, hogy ez korfüggő. Aki akarja az poénnak vesz, aki nem az pedig nem. Csupán hangulat, és nézőpont kérdése. Én igenis büszke vagyok arra amit itt elértem, mert jópár embernek segítettem már nem csak a topicokban hanem privátban is. Van egy fiatalember aki mindig visszajár tanácsra, és eddig nem is csalódott. természetesen senki sem tökéletes (ki állított ilyet?), de idáig akkor sem kellett volna ''fajulnia'' a dolgoknak.

(Kolombusz): Neked is csak ezt tudom mondani.

(#2929) Kiskapa válasza (Kolombusz) (#2925) üzenetére


Kiskapa
újonc

Oláh Zoltán vagyok, a barátaimnak csak Józsi es azthittem itt a társaság a fontos, nem a tapasztalat és a rangok.

C4mp3r: Azthittem nem regisztrált tagok is olvashatják a fórumot.

[Szerkesztve]

(#2930) C4mp3r válasza Kiskapa (#2929) üzenetére


C4mp3r
addikt

Szerintem a kolléga arra gondolt, hogy egy 3perce regisztrált tag, hogy állíthatja, hogy szinte minden topicban ez megy. Természetesen nincs megkülönböztetés rangok alapján (max. a modok, de az más kérdés) úgyanúgy lehetsz jófej, ha újonc vagy, vagy ha félisten.

EQMontoya: Hol vertem a mellem, hogy ezt tettem, meg azt? Csupán leírtam, hogy szerintem nem feleslegesen rontom itt a levegőt.

[Szerkesztve]

(#2931) EQMontoya válasza C4mp3r (#2928) üzenetére


EQMontoya
veterán

most álljak ki, és verjem a mellem, h ezt meg azt tettem itt? nem fogom, mert kurvára senkit nem bir érdekelni :D
szerinem van itt pár ember, aki ha minden segitségéért csak 10ft-ot kapott volna, már elég gazdag lenne...

Egyébként meddig is fajult a dolog? sztem ez azért nem votl komoly vita...

Same rules apply!

(#2932) csapos2 válasza Kiskapa (#2929) üzenetére


csapos2
addikt

Akkor Isten éltessen Józsikám! :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2933) Winner_hun válasza EQMontoya (#2931) üzenetére


Winner_hun
félisten

nem fogom, mert kurvára senkit nem bir érdekelni

Illetve akartad írni, nem fogod, mert nincs miért;]:D;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2934) VladimirR válasza Kiskapa (#2929) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ne haragudj rajuk, ilyenkor mindig felmerul az emberben (sokszor joggal), hogy vagy az eppen tamadott illeto jon be egy masik nick-kel megvedeni magat, vagy szolt egy haverjanak, hogy tegyen hasonlokepp
gyarlok vagyunk, s eloiteleteink vannak az ujoncokkal szemben (ha nem is mindegyikkel szemben, azokkal biztos, akik elso 2 hozzaszolasukat valami teljesen off topic-ban ejtik meg egy vita kozepette, s ugy allitjak be a dolgot, hogy kvazi kiosztanak mindenkit a forum hasznalatabol es/vagy a netikettbol)

(#2935) EQMontoya válasza Winner_hun (#2933) üzenetére


EQMontoya
veterán

én is imádlak :B :D Amúgy emlékeim szerint pl Neked is segitettem már :D

Same rules apply!

(#2936) VladimirR válasza C4mp3r (#2928) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Nem hiszem, hogy ez korfüggő'' - mind ezt mondjak

(#2937) troland26 válasza csapos2 (#2932) üzenetére


troland26
őstag

látom már nem mozizol annyit , biztos meguntad :D

[Szerkesztve]

(#2938) Kiskapa válasza VladimirR (#2934) üzenetére


Kiskapa
újonc

Nem haragszom én senkire, a reakciókat elfogadom, bár nem értek egyet, nem tanúsitok ellenállást. C4mp3r taggal való - (és virtuális) életemben (sem) találkoztam, közöm nincs hozzá.
Visszavonulok a temetésekre emberhúst enni.

(#2939) csapos2 válasza troland26 (#2937) üzenetére


csapos2
addikt

Hallottál már a vezeték nélküli billentyűzetről? ;]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2940) ladybug válasza VladimirR (#2934) üzenetére


ladybug
őstag

Annyira bölcs vagy. :R ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2941) troland26 válasza csapos2 (#2939) üzenetére


troland26
őstag

neem , még billentyűzetről sem hallottam nem , hogy vezeték nélküliről :F :D

(#2942) csapos2 válasza troland26 (#2941) üzenetére


csapos2
addikt

Akkor ezért kérdezel hülyeségeket. :P
Ezt nem lehet megunni. Ez az amit nem lehet megunni.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2943) VladimirR válasza ladybug (#2940) üzenetére


VladimirR
nagyúr

meg bolcsebb ;p

(#2944) supesz válasza EQMontoya (#2926) üzenetére


supesz
aktív tag

''...az irónia a vicces emberek gorombáskodása...'' :DDD /*idézet valakitől*/

amúgy látom jól elvagytok. itt is megy a ki regisztrált régebben és különben is ki vagy te dolog?! ejj. ettől nem lehet megszabadulni. szerintem el kellene törölni a rang-rendszert egy hónapra vayg örökre, mindenki egyenlő /*poszt-kommunista*/ felfogásban. Mondjuk ez üzleti szempontból nem lenne jó...na indegy. süppedek. :(((

[Szerkesztve]

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#2945) EQMontoya válasza supesz (#2944) üzenetére


EQMontoya
veterán

igy van, olvastam én is. :R

Same rules apply!

(#2946) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Így, hogy több hétig nem használom az egyik kezem, látszik, hogy mennyi bőr kopik le a mindennapi használat során, mert mikor alaposabban körbemosom a kilátszó ujjaimat, percekig dörgölöm róla az elhalt hámréteget, utána egész felszabadul a bőr. sajna a kötés nem lehet vizes, így jó részét nem tudom pucolászni, lesz egy állaga majd ha kibontják szerdán, és utána ha nem kötik vissza.
Tényleg, a varratszedés után viszakötik még az ujjam vajon? Mármint általában hogy szokták? Kb 3 centis a vágás, nemtom a varratszedés mennyire viseli meg a sebet..Jó lenne már megmosni, behajlítani, egyáltalán, óvatosan használni. gondolom akárki csontját pakolták be, nem akar már kikívánkozni.. :) Különösen úgy, hogy lehet hogy a hétvégén már egy Honda gázpedálját rugdalhatnám, és jó lenne hozzá a kormányt is tekergetni :D

Na jóccakát a díszes társaságnak beléje :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2947) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ez kurvajó: [link]

Same rules apply!

(#2948) Thrawn válasza BlacKSouL (#2946) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerintem nem fogják visszakötni. A varratszedés nem lesz egy kellemes érzés:( De a seb addigra be fog gyógyulni már annyira hogy ne kelljen kötözgetni. Azért még utána se áztasd ki nagyon!

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2949) Geri_lgfx_


Geri_lgfx_
csendes tag

Mivel a cikkem hoszabb, mint a megengedett, ezért nem tehetem be a logout-blogba.
Ezért kár volt regisztrálnom. :(

(#2950) EQMontoya válasza Geri_lgfx_ (#2949) üzenetére


EQMontoya
veterán

beteszed 2 részletben... vagy folytatod a cikket az 1. hsz-ben.

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.