Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3051) tildy válasza Bash (#3008) üzenetére


tildy
nagyúr

Nono, sült csirkénél illik rajta lennnie a bőrének. Na de rántottnál? :Y :Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3052) Janoska26 válasza supesz (#3050) üzenetére


Janoska26
addikt

Az a Sáfrány kérlekszépen ;)

(#3053) supesz válasza Janoska26 (#3052) üzenetére


supesz
aktív tag

Én a citromra gondoltam :) egyébként igazad van a Sáfrány az!

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#3054) Janoska26 válasza supesz (#3053) üzenetére


Janoska26
addikt

Azért nem a szín a legfontosabb, inkább az íz ami fontos benne, de azért a citromos húsleves, már a neve alapján összerezzenek :DDD Úgyhogy inkább nem próbálom ki ezt az egyéni receptet :DDD
Most nézem csak az aláírásod, eléggé érdekes, csak azt nem tudom miről szól :D

[Szerkesztve]

(#3055) supesz válasza Janoska26 (#3054) üzenetére


supesz
aktív tag

amikor ráütnek a térdedre és az megrándul. na az orvosiasan...

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#3056) Janoska26 válasza supesz (#3055) üzenetére


Janoska26
addikt

Ahha, rafkós :DDD
Más:Keresnék, USB--->LPT1 átalakítót, valami külső cucc legyen mindenképp, mert laptophoz lesz, ha esetleg netalán valakinek lenne, vagy tudja hol kaphatnék azt nagyon megköszönném :R Próba cseresznye :DDD

(#3057) Zoza24


Zoza24
senior tag

elég off lesz:)
meg tudja vki mondani,hogy a diákigazolvány meddig érvényes,ha tavaszra még nem kaptam matricát?ergo előző félévi... :F

Forza Italy!

(#3058) Janoska26 válasza Zoza24 (#3057) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem az már lejárt :DDD ;]

(#3059) Skipp válasza Zoza24 (#3057) üzenetére


Skipp
senior tag

Engem tavaly április elsején büntettek meg, szóval szerintem addig. :D

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#3060) Janoska26 válasza Janoska26 (#3056) üzenetére


Janoska26
addikt

Na dobjatok már legalább 1 telefonszámot vagy valamit, megöla csávó akinek kell, mivel velem volt laptopot venni, oszt csak USB van rajta ami nem is lenne gond, csak neki van egy hardverkulcsos progija ami ugye nyomtatóporton megy, úgyhogy ha egy szemernyi együttérzés is van valakiben akkor megmondja hol vehetek ilyen kütyüt :DDD

(#3061) somodisoma


somodisoma
senior tag

Sziasztok!

Kellene nekem egy kis segítség.

Ha jól emlékszem, akkor létezik a neten egy olyan oldal, ahol meg tudom nézni, hogy mennyibe kerülök a TB-nek. (a megfelelő személyes adatok megadása után persze).

Na nekem nem sikerült megtalálnom.


Tud esetleg valaki valami támpontot adni?

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#3062) Dictator^ válasza Zoza24 (#3057) üzenetére


Dictator^
veterán

engem is büntettek meg, de engem 2006 oktoberbe.

a diákomomat nem adtam le annó... söt matrica is volt rajta. de a 05/06os matrica 2006 junius vagy juliusig jó (ameddig suliba jársz 2006ban, de rég volt már :DDD )

a főiskolás diák meg a matricái talán másképp müködnek erről nem sokat tudok:(

ja és elég kemény árra tudnak büntetni ha észreveszik..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3063) nemcso válasza Janoska26 (#3060) üzenetére


nemcso
senior tag

Itt a PH!-n találtam ezt a a forumot : [link], ahol ezt a vásárlási lehetőséget linkelték be : [link]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#3064) Janoska26 válasza nemcso (#3063) üzenetére


Janoska26
addikt

:R Köszi, de időközben kaptam egy privit, egy pécsi legénytől aki útbaigazított, ha minden igaz akkor a cucc már az illetékenél van :DDD

(#3065) PazsitZ válasza Zoza24 (#3057) üzenetére


PazsitZ
addikt

szegeden (gondolom általánosan mindenhol) márc. 31-ig
Legfelső hír[link]

- http://pazsitz.hu -

(#3066) Xpod válasza supesz (#3050) üzenetére


Xpod
addikt

Lehet másképp is sárgítani a levest. Főzz bele 1-2 kínait is, attól tuti besárgul. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3067) Loretto válasza VladimirR (#3038) üzenetére


Loretto
veterán

Inkább hagyjuk :)

Soirée...

(#3068) ngabor2 válasza Janoska26 (#3064) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és működik is? a hw-kulcsokkal általában bios/megszakítás-szinten szokott a progi kommunikálni (legalábbis az általam ismertek), ami átalakítás esetén lehet, hogy nem fog menni... ha működik, akkor nem szótam :D

(#3069) Janoska26 válasza ngabor2 (#3068) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát ne legyen igazad, még nemtom, hogy műkszik e mer a csákóval most beszéltem még nem ment el megvenni, felpakolja a kis laptopot, a kulcsot, a progit, oszt megy a bótba megfűzni a magyarokat hogy telepíccsék fel neki a progit :DDD

(#3070) supesz


supesz
aktív tag

Diablo 2 help! :R
[link]

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#3071) Thrawn válasza ngabor2 (#3048) üzenetére


Thrawn
félisten

Tudomásom szerint már évek óta nem lehet hallisztet felhasználni takarmányozási célra, mint ahogy húslisztet és vérlisztet sem. Amikor még lehetett, akkor kb az utolsó két hétben hallisztet már nem kevertek a takarmányba, mert a csirkének halíze lett, azt meg kevesen szeretik :) A kergemarhakór megjelenése után tiltották be ha jól emlékszem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3072) Janoska26 válasza supesz (#3070) üzenetére


Janoska26
addikt

Tecso, Media, esetleg 576.hu.HA ezekben nincs akkor elpasszolom, én anno a mediaba vettem, kiegészítővel, 2000 kemény magyar forintér :DDD

(#3073) VladimirR válasza Loretto (#3067) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert? ;p

(#3074) VladimirR válasza Zoza24 (#3057) üzenetére


VladimirR
nagyúr

google elso talalat a (diakigazolvany ervenyesseg) keresoszavakra => Bovebben: [link]

[Szerkesztve]

(#3075) C4mp3r válasza Janoska26 (#3043) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nézz be a LOGOUT blogomba... Itt egy video.:[link] A képminőség elég gagyi, de a hang a lényeg.

(#3076) Dictator^


Dictator^
veterán

pár hülyeség, tuti megfordult már 1 -2 belőle:)

[link] [link] [link] [link]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3077) supesz válasza Janoska26 (#3072) üzenetére


supesz
aktív tag

nehogy má nem tudok rendelni az internetről egy diablo 2 cd-t x forint plusz postaköltségért. ÁÁÁ pont a diablo 2-t nem forgalmazza senki? /*aztán meg csodálkoznak a játékgyártók, ha az emberek letöltik meg átmásolják meg feltörik*/ ráadásul ez már a második játék amit nem tudok hivatalosan megvásárolni. ebből is látszik, hogy én vennék jogtiszta szoftvert csak ők nem akarják eladni :DDD

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#3078) _az


_az
senior tag

Valaki feltette már a kérdést, hogy miért vannak lengén öltözött nők a számtechkiállításokon???

Mi keresnivalójuk ott?

Csak belenéztem a cebit bemutatóba... :F

az

(#3079) ToBeY válasza _az (#3078) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Örök igazság hogy kiskutyával kisbabával és jó nővel bármit el lehet addni :)

(#3080) PazsitZ válasza _az (#3078) üzenetére


PazsitZ
addikt

itt nem az a kérdés, hogy ők miért voltak ott, hanem az, ohgy én miért nem voltam ott? :D

- http://pazsitz.hu -

(#3081) tildy válasza MarKoo (#3033) üzenetére


tildy
nagyúr

Asko : most nyílt a savoya parkban,

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3082) BlacKSouL válasza Racecam (#3021) üzenetére


BlacKSouL
addikt

NNa. Ez is megvolt. Kiszedték az 5 db öltést, csípett mint a ... nemtommi. Olyan volt, mintha egy jó vastag tűvel átszurkálták volna ott a bőröm. Ezt most azoknak írom, akiknek hozzám hasonlóan még nem volt efféle élményük. Lehántották róla a 10-12 réteg vastagon átvérzett kötést, meg a rátapadt tamponszerű vastag pólyát, befújták valami hideg izével, aztán kikapkodták valahogy, nem néztem, mert nem szeretem nézni. Leragasztották egy széles ragaccsal, amit holnap már leszedhetek, finoman óvatosan már használhatom, tornásztathatom, erőltetni nem szabad. Amúgy kb 4-4,5 centis a vágás, izülettől izületig. Most olyan merev még, az izmok is teljesen görcsben vannak. Meg néha hirtelen mozdítom, olyankor hirtelen beleszúr, nemtom a csont rész-e vagy a vágásnál a bőr. Ittott az ideget is elvágták a bőrben, mert a körmöm és a vágás vége között érzéketlenebb a bőr, mint odébb.
Egy hónap múlva röntgenkontroll, most nem nézték meg.

A kocsink meg holnap kész, délután hozhatjuk is el. :)) Nemtom bírom-e már vezetni, nagyon jó lenne.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3083) supesz válasza BlacKSouL (#3082) üzenetére


supesz
aktív tag

Nem! Nem fogod bírni. Ne vezess!

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#3084) BlacKSouL válasza supesz (#3083) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nehéz lesz ám megállni. Mármint..a lábammal nincs gond, fékezni tudok :D Csak kibírni hogy ne nyomjak le pár km-t hogy érezzem picit hogy tényleg megvan a gép. Csúcsforgalomba lehet hogy nem megyek ki, de akko szombat délután viszont annál inkább.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3085) csapos2 válasza BlacKSouL (#3084) üzenetére


csapos2
addikt

Egész pontosan mikor is? Mert arra az időpontra nem terveznék sétát. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3086) Thrawn válasza BlacKSouL (#3082) üzenetére


Thrawn
félisten

Az éles fájdalom a relatíve nagy seb miatt van, sok ideg reagál egyszerre ha mozgatod. De elmúlik majd :) Az érzéketlen részek nagy valószínűséggel azok is maradnak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3087) BlacKSouL válasza csapos2 (#3085) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Elsétálsz Tarján citybe? ;] Nemtom mikor, de úgy fél2 után.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3088) csapos2 válasza BlacKSouL (#3087) üzenetére


csapos2
addikt

Azt azért nem, de ha egy autó beindul, ki tudja hol áll meg.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3089) BlacKSouL válasza csapos2 (#3088) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Visszafogom magam, vasárnap nagyanyámékhoz megyünk úgyis a verdával. Meg hétfőn melóba megyek, nem tehetem meg hogy elindulok aztán kilyukadok a Riviérán.. :U :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3090) csapos2 válasza BlacKSouL (#3089) üzenetére


csapos2
addikt

Te ne is lyukadj ki, azt a jányok szokták, meg a gumi.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3091) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ma se voltam túl nagy formában... egy balesetvédelmi oktatásra kellett készülni. mindenki önkétes alapon ki volt jelölve 1-1 témára, én az elsősegélynyújtást kaptam. jó szokás szerint a szeánsz kezdete előtt kb. fél órával át is olvastam az anyagot, 95%-át tudtam, a többit kikövetkeztettem volna, tehát kb. 5 percig tartott a felkészülés. kisebbfajta derültséget sikerült okoznom, mikor bemondtam, hogy ha vénás vérzés van, akkor nem kell feltétlenül steril géz után rohangászni, mert a nem steril szorítókötéstől esetleg kapott fertőzést sokkal nagyobb eséllyel lehet gyógyítani, ha a sérült túléli a vérveszteséget. végülis azt gondolom, hogy igazam volt. vagy nem?

(#3092) norbiphu


norbiphu
senior tag

[link]
szobatársam sikeresen eltörte a bokáját, most kölcsönmankót keres :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3093) supesz válasza ngabor2 (#3091) üzenetére


supesz
aktív tag

azért nevettek mert zavarba jöttek. zavarba hozta őket ez az egyszerűen logikus magyarázat. nem bóknak szánom, de néha lenyűgöz a valóban éles és valóban kontúros logikád. persze néha te is hülye vagy...

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#3094) csapos2 válasza supesz (#3093) üzenetére


csapos2
addikt

Neha nem hülye.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3095) supesz válasza csapos2 (#3094) üzenetére


supesz
aktív tag

néha az, néha nem az...így értettem :)

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#3096) VladimirR válasza ngabor2 (#3091) üzenetére


VladimirR
nagyúr

vegulis abban igazad volt, hogy egy fertozest lenyegesen konnyebb gyogyitani, mint a klinikai halalt

(#3097) csapos2 válasza supesz (#3095) üzenetére


csapos2
addikt

Én meg úgy, hogy néha nem az, egyébként mindig az. :P

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3098) ktg3 válasza norbiphu (#3092) üzenetére


ktg3
őstag

ez a mocsok még röhög is rajtam
este lerúgom gipsszel..

(#3099) Speed® válasza ktg3 (#3098) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tényleg, hogy sikerült eltörni? Milyen érzés volt? Még soha semmim se tört el :B
Nem gonoszságból kérdem, komolyan ;]

[Szerkesztve]

(#3100) norbiphu válasza ktg3 (#3098) üzenetére


norbiphu
senior tag

simán elfutok, és még kaját se fogok neked csinálni és éhen is halsz.. szeeggénnny ktg :(

[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.