Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2101) o0tomy0o


o0tomy0o
tag

Amúgy elvileg van megoldás kötet is, leírtam hogy a feladat melyik Érettségi (!) feladatgyűjteméányből van, olyan kis kék. Ahoz adtak ki megoldásokat tartalmazó füzetet is, csak nekem nincs olyan. Esetleg ha valakinek vagy fiának/lányának meglenne és megnézné nekünk a megoldást.... én már vagy 6 emberrel megcsináltattam, azaz próbáltam de néhányuknak harmadfokú egyenlet jött ki komplex számokkal mások nem is nagyon értették... amúgy a feladat végére oda van írva hogy ''(Euler nyomán)''. Hátha ez segít valakinek... :DDD

"Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

(#2102) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Látom az Arckép szerkesztőben készül egy Szupercsillagharcos Son Goku fej. Én is egy ilyet szerettem volna majd arcképnek, de úgy látom le kell mondanom róla. :(

(#2103) marsu válasza C4mp3r (#2102) üzenetére


marsu
addikt

Nálunk van ilyen pizza... SonGoKu, úgy mint Sonka, Gomba, Kukorica ...

:C :C

Press any key to continue ...

(#2104) C4mp3r válasza marsu (#2103) üzenetére


C4mp3r
addikt

Az nem rossz. :DDD A Gomba az egyik kedvencem.

(#2105) BlacKSouL válasza csapos2 (#2026) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Csak azt akartam, hogy ... de aztán rájöttem, hogy már nem ér, mert már nem vasárnap. És így már nem folytattam. És csak akrtam egy vasárnapi bejegyzést, de nem jött össze.

NG: Bizony, 13! És már megy! Csak azt nem értem ha ez 16-os, akkor ugyan mi 18-as? :U

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2106) Thrawn válasza BlacKSouL (#2105) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv mester!
Hogy van az ujjad? Aludni tudsz már tőle?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2107) marsu válasza C4mp3r (#2104) üzenetére


marsu
addikt

Ha már pizza, akkor a sok sajt a lényeg! Lehetőleg dupla! Persze ez is számít, hogy mi van a sajt alatt!

:D :DDD :DDD

Press any key to continue ...

(#2108) csapos2 válasza BlacKSouL (#2105) üzenetére


csapos2
addikt

Te most gyorsreagálású alegység lettél? :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2109) BlacKSouL válasza Thrawn (#2106) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kösz, egész tűrhetően. Már kétféle pózban is tudtam aludni, úgyhogy ülve kibírtam a 8 órát melóban. Ha túlélem a köv. két napot, akkor a 4napos szünetben talán kiregenerálom magam. És kb utolérem alvásban.

csapos: olyasmi. high speed recon. mod: sokkal kevesebb minden fér bele a meló után a délután-estébe. Meg kell ebédelni-vacsorázni, ki kell sétálnom magam a tavaszi jóidőben, el kell olvasnom a melóba a kiadott oktatási anyagot, el kell olvasni a mailjeimet, végiglapozni a siteokat amiket szoktam, benézni PH-ra, meg még nemtommit, és még pihenni is kéne alvás előtt. Régen jólesett lefeküdni, de most ha lefekszem, akkkor mire felébredek már menni is kell melózni, és rájöttem hogy rengeteg időt elb@sz az ember a munkával meg az alvással.
eh, nyelek is egy korty viszkit ami whiskey..

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2110) Janoska26 válasza BlacKSouL (#2109) üzenetére


Janoska26
addikt

Én is innék már, az Unicumom belefagy az üvegbe, vagy ami rosszabb lehet hogy elpárolog :O . De még idebenn esz a fene, ezt nem hiszem el :W Megjött az új ágy, az asszony toporzékol, hogy ki kéne próbálni, erre nesze neked Janoska, szólok neki, hogy hangoljon mire hazaérek :DDD

(#2111) C4mp3r válasza marsu (#2107) üzenetére


C4mp3r
addikt

Vagy egy 4sajtos. Az is nagyon finom tud lenni. :D

(#2112) BlacKSouL válasza Janoska26 (#2110) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Whiskey, kínai szezámos csirke, Pannónia sajt, háztartási kex. Tudok élni... :D
Na de majd ha már lóvém is lesz....

....akkor veszek egy új vga-t :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2113) Xpod


Xpod
addikt

Hmm, fincsi sajt...

Ha most belegondolok, hogy a bartánőmnél hagytam a fincsi sajttortámat.. :(
Kénytelen vagyk beérni ezzel a camambert ssajttal. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2114) marsu válasza C4mp3r (#2111) üzenetére


marsu
addikt

Vagy amikor minden van rajta ... Kevés dolog van amit nem szeretek, ilyen csiga meg tengeri herkentyűk, meg ilyen nyúlós nyálkás dolgok kivételével mindent megeszek rajta ...

Négy sajtos sem rossz, de jó ha van rajta valami anyag, sonka, bacon, akár hagyma is ...

:C :C

Aki még nem vacsizott az még rendelhet pizzát!

:D :D :DDD

Press any key to continue ...

(#2115) marsu válasza Xpod (#2113) üzenetére


marsu
addikt

Legjobb!

Csak a sima sajt, max egy kis alma ... Felkockázva ...

Barátnő ;) ... nyami!

:D :D

Press any key to continue ...

(#2116) C4mp3r válasza marsu (#2114) üzenetére


C4mp3r
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy a Szarvas mit szokott enni. Talán zuzmót. ;]

(#2117) Xpod válasza marsu (#2115) üzenetére


Xpod
addikt

Vagy sajt, vagy alma, a kettő együtt nem jön be. Mondjuk a sajt mellé egy kis bor még befigyelhet. De csak is vörös, mert a barátnőm azt szereti, nekem meg mindegy, mert amúgy sem szeretem a bort, de egy nőért az ember szinte mindenre képes. :D

C4mp3r Szarvas? Enni? Semmit! Na de inni... ;] (Nem, nem alkoholista, csak bértele van a detoxba. ;] )

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2118) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mondtam már, h. utálom a hülyéket? :(((

Békésen Opera Miniztem a mobilomon hazafelé kora este a HÉV-en, félúton leült mellém egy ... alak. Kért tőlem 30 Ft-ot, amit én nem adtam meg neki, mert nem is volt apróm és nem is akartam neki adni.
Ültünk tovább egymás mellett, erre az egyszer csak felállt és elkezdett imádkozni. Mint utóbb kiderült, a jegykezelőgéphez.
Nem figyeltem rá, majd eljött a leszállás ideje. Én, nem belegondolva, mekkora probléma lehet ebből, nekidőltem a jegykezelőgépnek, mikor az imádkozott ahhoz.
Mielőtt megáll a HÉV, az odalép mellém és megszólít:
''Minek dőlsz rá istenre?'', majd ököllel arconvág.
Mondom neki: ''Mi van? Álljál már le! Nem dőltem semmilyen istennek!''
Válasz: ''Minek képzeled magad? Mit menősködsz?'' -közben kaptam mégegy öklöst, lerepült a szemüvegem.
Rájöttem, h. minél hamarabb lépnem kell, mert nem egyenlőek az erőviszonyok -szerencsére befutottunk a végállomásra és a HÉV megállt, nyíltak az ajtók.
Még valamit mormogott, meg megütött mégegyszer, de leugrottam a HÉV-ről és otthagytam.

Szóval ennyi: utálom a hülyéket... :(((

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2119) Thrawn válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


Thrawn
félisten

Hú, ez durva lehetett... :( Ráadásul sosem tudni vannak-e még ott cimborái az ilyen taplóknak :W

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2120) Xpod válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


Xpod
addikt

Az első csapás után, miért nem raktad ki a szemben levő ülésre a 30Ft-ot és kezdtél el imádkozni hozzájuk? :DDD

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2121) C4mp3r válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


C4mp3r
addikt

Miért nem bannoltad? ;] Egyébként velem is történt már ilyesmi. Ez főleg akkor szokott történni amikor egy ''kisebbségi csoport'' mellett/előtt haladok el. Rendre megszólítanak, pedig direkt nem nézek még rájuk sem. Szerencsére verekedésbe még nem keveredtem velük. :(((

(#2122) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerencsére egyedül volt és nem is kaptam túl sokat/nagyo(ka)t, de mikor leült mellém, volt egy sejtésem, h. innen el kéne mennem.
Nem tettem, megkaptam. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2123) BlacKSouL válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egy ismerősömmel kisértetiesen hasonló történt, de ő az első őt ért sérelem után oldalba bökte egy sokkolóval: ''Isten nem ver bottal bazmeg'' szöveg kíséretében, és leszállt, mondanom sem kell, hogy a kocsi utasai súlyos egyetértéssel helyeselték a dolgot, bár ültek tovább az imádkozósáska következő önkéntes áldozataiként. Bár sejtem hogy a gyökér jó ideig még fekve imádkozott...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2124) marsu válasza Viktor0610 (#2122) üzenetére


marsu
addikt

Csepel? :Y :Y

Régen jártam arra ... Legközelebb mond neki te vagy Isten ...

Lehet elhiszi.

:D :D

Press any key to continue ...

(#2125) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

marsu:
Ez spéci nem Csepelen volt, hanem a Közvágóhíd előtt, a ráckevei HÉV-en, de mindegy is...


BlacKSouL:
Az eset után egy sokkoló beszerzése nekem is eszembe jutott... :U

Amilyen ''mázlim'' van, pont akkor merülne le, mikor használnom kéne... :O

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2126) troland26 válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


troland26
őstag

Szerintem az első ütés után meglepődtem volna a sokktól , de másodjára már biztos vissza csaptam volna . Még soha nem kerültem ilyen helyzetbe és nem is tudom , hogy kezelném ha hasonló történne velem. Lehet teljesen le blokkolnék

(#2127) Whaskes válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


Whaskes
senior tag

vazz.... mértnem csaptad le?.... :( vagy mondtad neki hogy hagyd abba mert kibanolak a mátrixból! ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2128) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Írtam, nem voltak egyenlőek az erőviszonyok, de még ha egyenlőek is lettek volna (v. én lettem volna az erősebb), sem ütöttem volna vissza.
Szeretem a problémákat enélkül megoldani.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2129) BlacKSouL válasza troland26 (#2126) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szerencsére az utóbbi jónéhány évben még én sem kerültem ilyen szituba, de én sajnos az első engem érő testi kellemetlenségre azonnali gondolkodás nélküli retorzióval szoktam reagálni, és volt már régen olyan hogy azon vettem észre magam, hogy a bámészkodók fognak le mikor egy pofon után nekiestem az illetőnek. Olyankor szinte érzem ahogy kitör belőlem az állat, és magam előtt is ismeretlen dühvel tudok nekirohanni annak aki felől ilyen sértés fenyeget, pontosabban ha már megtörtént. :( Eddig szerencsére megúsztam azt a pár esetet, de amúgy kevés szelidebb állat van nálam. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2130) Racecam válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezentúl elkisérjelek? :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2131) Lord Zero


Lord Zero
addikt

nem, mindegy

(#2132) Racecam válasza Lord Zero (#2131) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hmm...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2133) Thrawn


Thrawn
félisten

mi?
Mindegy, jó éjt! :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2134) tbs válasza troland26 (#2126) üzenetére


tbs
addikt

Áááá..! Gyenge vagy. Engem el se talált volna... :DDD ;]

(#2135) Sianis válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


Sianis
addikt

Atomot nekik.... :(

(#2136) ngabor2 válasza Sianis (#2135) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a jegykezelő istennek is?

(#2137) troland26 válasza tbs (#2134) üzenetére


troland26
őstag

Vazze 15kg-vel nyomok fekve szériába , ne nevezz gyengének :D na ezzel a dumával a gyúrós totyikba biztos jönnének a ''nézd má a kötsögöt 15kg höhöhö''

[Szerkesztve]

(#2138) tbs válasza troland26 (#2137) üzenetére


tbs
addikt

Kis súly -> alacsony tömeg -> nagyobb gyorsulás. :DDD

(#2139) Viktor0610 válasza Racecam (#2130) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, jó lenne...

A Télapót csak nem bántanák... :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2140) troland26 válasza Viktor0610 (#2139) üzenetére


troland26
őstag

szerintem ő kapná az első nyakast :D

(#2141) (Kolombusz) válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezt egy tökös öklössel el lehet rendezni. :D

Amúgy sajnos vannak ilyen hülyék... :( Sokkoló vásárlásán már én is gondolkoztam.


[Szerkesztve]

(#2142) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Kb. fél évvel ezelőtt haverral utaztunk miskolcon, a villamoson. Kint voltunk a sportpályán, coopert (vagy kúpert :F? :B)futottunk, kissé mosott szar állapotban voltunk.

A villamos tele volt, hely szinte nulla, csak az ajtó előtt fértünk el. Felszáll egy öreg bácsi, belénk köt, hogy mér állunk az ajtóban. Udvariasan mondtuk, hogy mert máshol nincs hely, de igyekeztünk arrébb húzódni, hogy bemásszon a heringek közé.

Be is ment. Utána egymásra néztünk haverral és elmosolyodtunk, még csak nem is röhögtünk.
Erre valami 40 év körüli, kopaszra borotvált barom elkezd nekünk pofázni, hogy ez a mai fiatalság milyen, ez is a szülők hibája, akkorát ad havernak, hogy vele száll az ajtó, az én szemüvegem pedig feldugja a seggembe.
Csak álltunk haverral, rá se néztünk, igyekeztünk nem elröhögni magunkat. Tudtuk, hogy arra megy ki a dolog, hogy legyen inditéka nekünk jönni.

Az ekkora balf*szokat úgy utálom. Az ilyen az életben egy nagy nulla, csak papolni tudó, kopasz marhák olyan büszkék magukra. :D

Amúgy a sokkoló vastag kabáton keresztül is működik, vagy bőrfelületre kell helyezni?

[Szerkesztve]

(#2143) Boxiné válasza Viktor0610 (#2118) üzenetére


Boxiné
tag

Elég szomorú, hogy ilyen ''emberek'' (vagy nem is tudom minek nevezzem az ilyet), szabadon mászkálnak az utcán. :( Ilyenkor a lényeg a határozott fellépés. Mert ha azt látja rajtad, hogy beparázol tőle, az ad neki még egy kis biztatást a következő pofonokhoz. Szerintem ezért is kaptál többet.
Én is keveredtem már olyan helyzetbe, hogy beígért egy pár srác egy-két fülest. Sőt az egyiknek már ökölben volt a keze. De nem ijedtem meg, hanem elküldtem őket melegebb éghajlatra. Így jobbnak látták, ha békén hagynak, és odébbálltak. Persze a feszkót nem én kezdtem.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#2144) tiv83us válasza (Kolombusz) (#2142) üzenetére


tiv83us
veterán

Ugy orulok neki, hogy az ilyeneket itt hamarabb lelovik, /vagy mar legalabb egyszer odanyomtak a nyakahoz egy pisztolytl/ minthogy elerjek a 40-es kort es ilyenekkel foglalkozzanak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2145) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem tudja valaki hogy magyarországon lehet-e még vanilliás coca cola-t? :)

(#2146) Viktor0610 válasza Boxiné (#2143) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Boxiné:
Igazából nem tudom, mi lett volna, ha még menet közben köt belém. Tehát hosszabb ideje lett volna velem ''foglalkoznia''.
Az biztos, h. az ilyen helyzeteket szeretem szóban elintézni, igaz, nem förmedtem rá, ez tény. Szerintem ellöktem volna magamtól és/vagy visszaütöttem/-rúgtam volna. Viszont, mivel volt lehetőségem lelépni, így tettem.


ToBeY:
Nem hiszem... :( Én egyszer nyertem egy rekesszel a Juventus rádió egyik játékán... ;] Finom volt!!! :))

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2147) AMD Power


AMD Power
titán

Farmerben és pulóverben nem fogok fázni a városban? A Mozilla 12 fokot mond nekem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2148) ToBeY válasza Viktor0610 (#2146) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kár arra emlékszem, hogy volt meg hogy ízlett is. Most a napokban akartam venni, bejártam csomó hiper szuper márketett de sehol sem volt.
Lehet írok a magyar forgalmazónak:D

(#2149) Viktor0610 válasza ToBeY (#2148) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Limitált széria volt... :( Biztos az egyik alkalmazott beleöntötte a vaníliás cukrot a sűrítménybe. ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2150) marsu válasza ToBeY (#2145) üzenetére


marsu
addikt

Szia ToBeY!

[link]

:C :C

Nem tudja valaki hogy magyarországon lehet-e még vanilliás coca cola-t?

Nyelvtanilag egy kicsit nem tudom értelmezni, mi a kérdés? Mi az ige?

De igy korán reggel félig nyitott szemmel ... Biztos én vagyok még nagyon álmos ...

:D :D


[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.