Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2551) Kidus válasza athomi (#2549) üzenetére


Kidus
őstag

Akkor most kerlek olvasd el a nekem cimzett postodat ugy, mintha te kaptad volna valaki mastol, es ennek fenyeben gondold ujra ezt a leugatas dolgot.

Assuming Control

(#2552) csapos2


csapos2
addikt

Nem kellene egy kis csokit olvasztani? :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2553) athomi válasza Kidus (#2551) üzenetére


athomi
veterán

ha félreértetted, akkor most mondom, hogy én nem azért írtam, hogy most jól megmondjam neked
mondjuk ezt, így személyes, közvetlen kapcsolat nélkül elég nehéz leszűrni, de hidd el
viszont részetekről én úgy érzem, hogy eléggé lel tettem blamálva, főként a technikustól
egyébként attól ,hogy nem veszek fel nyáron hosszú ruhát, attól még nem hinném, hogy nagyobb életveszélyben lennék, mint az aki felveszi
aki meg a bukósisakot írta nekem annak meg mondom, hogy keressen vissza egy hsz-omat és meglátja, hogy írtam, hogy életet menthet...nem baj, néha én is elsiklok egy-két lényegtelen hsz fölött aztán csak írok (velem is esett már meg bár próbálok rá figyelni)
egyébként elég sokan robiznak rövidbe nyáron, bár felétek nem tudom, hogy szoktak
én debreceni vagyok

amúgy hagyjuk a témát, mert nem hiszem, hogy vitafórumban vagyunk (nem mintha a normális hangnembe vett vitától meghátrálnék, sőt...)

[Szerkesztve]

(#2554) (Kolombusz) válasza athomi (#2553) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

egyébként attól ,hogy nem veszek fel nyáron hosszú ruhát, attól még nem hinném, hogy nagyobb életveszélyben lennék, mint az aki felveszi

Épp az ellenkezőjét próbáljuk itt veled megértetni, de csak nem akarod felfogni.

(#2555) eddie17 válasza athomi (#2553) üzenetére


eddie17
addikt

Én írtam neked szerintem, láttam hogy írtad hogy életet menthet, de Te nem akarod felvenni, és én csak ezért írtam. Mentse meg a tiédet is nem?

(#2556) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nézzétek az m1-et, demszky beszél.
Ez önmagában nem nagy dolog, de előtte fekete öltönybe öltözött emberek fekete esernyőkkel halásszák el a demszky felé dobott tojásokat.
Szétröhögtem magam. :DDD

(#2557) Kidus válasza athomi (#2553) üzenetére


Kidus
őstag

Adott esetben a hosszu ruha megmentheti a labadon es a karodon a bort. Gyonyoruen szarra tud egni egy par meteres csuszastol, meg hat kicsit konnyen el is tunhet eleg nagy teruleten is. En ha valaszthatok, inkabb legyen melegem, de ne legyek egy eletre heges-foltos, es ne kelljen esetleg mashonnan potolni a hianyzo reszeket. Nameg azt a hosszu ideig tarto fajdalmat sem szeretnem. Nekem jo uzlet a hosszu ruha. Te meg magad dontod el.
Es ez meg nem is egy nagy eses, es mast nem is emlitek, csak azt, hogy nem rovidben ulok fel a mocira.

Assuming Control

(#2558) REDeath válasza (Kolombusz) (#2556) üzenetére


REDeath
őstag

Ugyanezt néztem az előbb :D no comment :D remélem felkerül netre a videó :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2559) ngabor2 válasza REDeath (#2558) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ilyenkor örülök, hogy nincs tévém. a neten meg ha nem akarok, nem nézek híreket :)

még nem indult el itt a politika. de megkérek mindenkit, hogy ne is induljon!

(#2560) troland26 válasza csapos2 (#2552) üzenetére


troland26
őstag

de kérlek gondoskodj csokiról :D


Kidus :a hosszu ideig tarto fajdalmat sem szeretnem de miért nem ? ;]


Redeath : mire kimentem csak székkel kalimpáló fiatalok voltak

[Szerkesztve]

(#2561) athomi válasza VladimirR (#2543) üzenetére


athomi
veterán

úgy látom van miért félnem, a következő idézet tőled származik:
''lehet, hogy en meg ra is huzom a kormanyt''

úgy látom ellened már a bukósisak se lenne elég, meg a hosszú ruha :DDD
bár a troli, villamos sofőröket ismerve ez nem meglepő...


[Szerkesztve]

(#2562) Kidus válasza athomi (#2561) üzenetére


Kidus
őstag

Az ottani vitat ne hozzuk at ide plz.

Assuming Control

(#2563) athomi válasza Kidus (#2562) üzenetére


athomi
veterán

ok bocsi
láttam meleg volt a helyzet
nem is ez volt a szándékom hidd el

(#2564) (Kolombusz) válasza ngabor2 (#2559) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Semmilyen politikához kapcsolódó megjegyzésünk nem volt, csupán azon helyzet komikusságára hivtuk fel becses figyelmeteket, amint a főpolgármester úr előtt fekete esernyők rendre felbukkannak, jelezvén, hogy tojásveszély van, melyet több kevesebb sikerrel sikerült elhárítani. :D

(#2565) athomi válasza (Kolombusz) (#2564) üzenetére


athomi
veterán

eléggé betojva beszélt, de nem tom miért
a tojást azt tudtommal le lehet mosni magadról

(#2566) PazsitZ válasza (Kolombusz) (#2564) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ahelyett, hogy gerilla grill-t rendeznének és jó kis fokhagymás-kolbászos rántottát csinálnának. Húú, jó ötlet rég ettem már olyat, megvan mit fogok vacsizni :D !

- http://pazsitz.hu -

(#2567) ngabor2 válasza (Kolombusz) (#2564) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Semmilyen politikához kapcsolódó megjegyzésünk nem volt,

ezért is írtam, hogy még nem jött elő a politika. és hogy ne is jöjjön.

(#2568) troland26 válasza ngabor2 (#2567) üzenetére


troland26
őstag

akkor majd egyszer ha jogosult leszek ne is számítsak Torgyán doktoros avatarra követelem , hogy a sörfogyasztásról azonnali hatállyal mondjon le :D

(#2569) ngabor2 válasza troland26 (#2568) üzenetére


ngabor2
nagyúr

képes lennél egész további ph-s életed alatt józsibácsi képével együttélni? :Y

amúgy teknősbéka nincs. az teknős. semmi köze a békákhoz. hülyén is nézne ki egy ugráló teknős...

(#2570) marsu


marsu
addikt

Köszönöm az őstag rangot!

:R

Press any key to continue ...

(#2571) BlacKSouL válasza athomi (#2553) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az az érzésem, hogy szeretsz szenvedni. Vagy soha nem estél még cangával sem akkorát, hogy hetekig be legyen kötözve a kezed-lábad. Nekem sikerült egyszer rövidgatyában-pólóban. Ha lett volna rajtam rendes cucc, akkor nem smirglizte volna le a bőröm három tenyérnyi felületen a salak-beton, pedig 10-15-el ha mentem. Ha ilyesmit szeretsz, akkor kívánom neked, de ha nem, akkor inkáb fogaddd meg a tanácsainkat. Vagy készülj rá hogy bár te nem akarsz, mégis bármikor eleshetsz, és akkor nem az aszfalt fog lehorzsolódni. Mindegy, fölösleges túlragozni, szerintem most már csak azért sem fogadod meg a tanácsainkat, és ha elesel is büszkén vállalod hogy kemény vagy.

Ez csak úgy: [link] Mert robogóval és lassan haladva nem lehet nagyot esni...

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2572) REDeath


REDeath
őstag

a Rollerball szerintetek jó film?

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2573) C4mp3r válasza REDeath (#2572) üzenetére


C4mp3r
addikt

Láttam már, egyszer meg lehet nézni.

(#2574) troland26 válasza BlacKSouL (#2571) üzenetére


troland26
őstag

az nem robi volt :) talán abba a gépbe kicsit több erő lakozik

(#2575) BlacKSouL válasza troland26 (#2574) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És ha egy Hayabusával mész 20-al, és úgy zakózol, akkor hol arányos a teljesítménnyel az hogy lezúzod a bőröd kajakra???
Mondom hogy biciklivel is lehet véreset esni...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2576) athomi válasza BlacKSouL (#2571) üzenetére


athomi
veterán

estem már cingával nagyobb tempónál
szerencsételnségemre egy üvegen landolt a kezem
amúgy kösz a jókivánságot
elég sokan robiznak, úgy hogy nincs rajtuk hosszúruha csak rövid
egyik barátom is esett már így
tény hogy nem kellemes még egy 30-as tempónál se esni
amúgy már mondtam, hogy téma lezárva részemről
nem értem miért foglalkoztok azzal, hogy van e rajtam farmer vagy nincs

egyébként te a biciklin is farmerba meg pulcsiba?

[Szerkesztve]

(#2577) troland26 válasza BlacKSouL (#2575) üzenetére


troland26
őstag

de akkor sem volt robi egyébként gyalogosan is lehet véreset esni , sőtt fekve az ágyon is :))

(#2578) Kidus válasza athomi (#2576) üzenetére


Kidus
őstag

Hanyszor hozod meg azt fel ervkent, hogy masok is poloban motoroznak?
Ez nem erv, ez legyen az o problemajuk.
De ha te hulye akarsz lenni, hat legyel. Vegulis tenyleg, miert erdekel ez minket....

Assuming Control

(#2579) athomi válasza Kidus (#2578) üzenetére


athomi
veterán

ha nem érdekel akkor miért tartasz még mindig itt? ;)

[Szerkesztve]

(#2580) (Kolombusz) válasza athomi (#2576) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Itt most nem azt akartuk elmondani neked a biciklis példával, hogy agyig beöltözve kell kimenni kutyát sétáltatni az utcára, hanem, hogy kis tempóval is lehet igen keményet esni.

Ha pedig van tapasztalatod az eséssel, akkor szimplán hülye vagy, ha továbbra sem tanulsz...

(#2581) Kidus válasza athomi (#2579) üzenetére


Kidus
őstag

Most mondtam, hogy lezartam.
Te meg nyugodt felsobbrenduseggel hidd csak el, hogy neked van igazad :)

mod: es ha nem baj, a kritikan aluli stilusban irodott prividre inkabb nem valaszolok, meg a vegen kenytelen lennel rajonni, hogy ovodas szinten mozogsz. Es itt a pont.

Assuming Control

(#2582) athomi válasza Kidus (#2581) üzenetére


athomi
veterán

itt aki felsőbbrendűnek hiszi magát az szerintem te vagy
nem én hülyézem le nyilvánosan a másikat ;)
az hogy mod vagy az annyit jelent, hogy vannak olyan jogaid ami nekem nincs, de pont ugyanolyan fórumozó vagy te is, mint bárki más ;)
na te tudod...hülyézzél nyugodtan
nekem meg marad ez a szegény elnyomott, kúltúrált, megvetnivaló viselkedésforma :)

küldtem amúgy pü-t is

[Szerkesztve]

(#2583) lorcsi válasza marsu (#2570) üzenetére


lorcsi
veterán

magadnak köszönd, te hoztad össze ;)

(#2584) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mindenki punnyad. nekem meg sörözni sincs kedvem.

(#2585) Thrawn válasza ngabor2 (#2584) üzenetére


Thrawn
félisten

nekem meg borozni, igaz tegnap megittuk az összeset:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2586) Dictator^ válasza ngabor2 (#2584) üzenetére


Dictator^
veterán

de jo lett volna ma punnyadni, erre 7kor arra kelek, hogy furnak faragnak...
aztan eszembejutott hogy a hazunkat ujrabevakoljak etc.
kurvajo volt 3kor fekudni es 7kor kellni, amikor elterveztem hogy 12kor kelek :D

most meg ulok a gep elott, furjak a falat vagy mia fenet kivulrol es jon be a por a zart ablaknal, neha majd meg fulladok mindig at kell mennem a szoba masik oldalara :D

mod:helyesiras, mar amennyit eszrevettem.

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2587) Winner_hun válasza Dictator^ (#2586) üzenetére


Winner_hun
félisten

Zárt ablaknél be a por? Lukasra fúrják a falat?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2588) Dictator^ válasza Winner_hun (#2587) üzenetére


Dictator^
veterán

:D hat lehet epp a polc mogott mar lukasra furtak.
amugy szar a szigeteles, telen szetfagyok fent, nyaron meg megodoglok olyan meleg van.
lehet koltozunk is majd, meg nem tuti.

kint keritest kene lefesteni, fent a szigetelessel csinalni valamit.

amugy meg itthon rohadok, mert ha kell vmi a melosoknak tudok segiteni, meg ha mennek el betudjak zarni. de sztem ma mar nem megyek sehova.. pedig jo lett volna egy par sor mellett elbiliardozni a lokal kocsmaba.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2589) neduddki válasza athomi (#2576) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szavaidbol arado setitseg merhetelen mejseges szakadekaban elveznek az emberek az ma besztos. /Nemi gyakorlat nem artana ket kereken hogy ennyire tugyad, de haz az meglenne akkor nem beszelnel ijjeneket:- (((/ mod: de rolleren kezd: - )))
Biciklihez: Vagy 15 evvel ezleott kisse lemntunk erre-arra tekerni, az osveny egy savosra valott, es mire felkaptuk a fejunket a ket barends mar ossze is akadt. En szokas szeritn klips nelkul /mindig is utaltam/ gyunyuruszepen atszalltama kormanyon / maig emleszem az osszes megmaradt kepre:- ))) / a ket tenyeremen landoltam, amin egy agyonerositett kesztyu volt, sajna nem ugy a terdemen, amit azota is erezgetek /tobbek koztt ezert is:- )))/ majd nemi atfordulas utan ahatamon csusztam meg egy eveset, vegul is masfel ev utan az ossze kavics es foldmaradvany is eltavozott a hatambol:- )))

udv

neduddki

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2590) burgatshow


burgatshow
veterán

Most, hogy ma szarrá melóztam magam, be kéne dobni legalább egy sört. Csak az a legalább egy sör nincs itthon! :O

-t-

(#2591) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Na kezdodik a buli...: - ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2592) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na akkor számomra a mai nap tanulsága: ha mások bukósisak nélkül motoroznak, ha biztonsági öv nélkül vezetnek, ha csinálják a saját meggyőződéses hülyeségeiket, akkor tegyünk mi is így, több száz ember biztos nem téved, a sok hülye százezrek meg hagy izzadjanak, meg szorítsák a mellkasukat ahogy akarják. És ha valaki a jó felé próbál terelni minket, akkor se hagyjuk magunkat meggyőzni...
Van egy vicc: A bolondokházában kérdik egy embertől: - Maga miért került ide? - Mert azt mondtam az emberekre hogy bolondok. Ők meg rám mondták hogy bolond vagyok, és mivel ők többen vannak, engem bezártak ide. :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2593) tiv83us válasza (Kolombusz) (#2556) üzenetére


tiv83us
veterán

Aki tojasokat dobal, az ne panaszkodjon hogy draga az elelmiszer, inkabb menjen haza es csinaljon belole egy rantottat, mindenki jobban jar.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2594) Viktor0610 válasza tiv83us (#2593) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, záptojás volt... ;] v. inkább :O ?

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2595) neduddki válasza Viktor0610 (#2594) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az okotberi rendormennyiseg ehhez kepest gyenge elofutam volt csak: - )))
Nem isa ojjan batrak a gyerekek:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2596) Viktor0610 válasza neduddki (#2595) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, hosszú még az éjszaka... :(

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2597) troland26 válasza Viktor0610 (#2594) üzenetére


troland26
őstag

na , de a paradicsom az milyen lehetett? meg a narancs? :)

(#2598) Viktor0610 válasza troland26 (#2597) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A paradicsom és a narancs is lehet rossz, túlérett... ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2599) tiv83us válasza Viktor0610 (#2596) üzenetére


tiv83us
veterán

Csinaljak csak, ha mar masrol nemtud hirnevet szerezni az orszag, mint szekhazak lebontasaval, dobalozassal, rongalassal, gumilovedekekkel, legalabb ismet feltunik ''Hungary'' a New York Times-ban meg az amerikai CNN-en, mint tavaly oktoberben...
Ha mar mast nem tudnak felmutatni, akkor verjek szet a sajat orszagukat es lengessek buszken a piros-feher-zold zaszlot.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2600) burgatshow válasza tiv83us (#2599) üzenetére


burgatshow
veterán

Nem is azt lengetik hanem az Árpád sávosat... :(

Szánalom ez az ország. Ezért akarok innen elhúzni minél hamarabb!

Mod: Beszarás: [link]

Mod 2: Ahogy olvasom a híreket, az IQ-val ma sem cserélünk villankörtét... :(((

-t-

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 38 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.