Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) ngabor2 válasza supesz (#1049) üzenetére


ngabor2
nagyúr

sima futószemölcs, alapból nem veszélyes, csak engem meglehetősen zavar. aprítottam én is, de folyton visszanőtt. most bedurvultam, remélem eltűnik végleg. korábban gyengébb módszerrel kezeltem, de csak ideiglenesen volt haszna.

(#1052) EQMontoya válasza supesz (#1050) üzenetére


EQMontoya
veterán

de itthon ebédelek gép előtt ilyenkor... nah ez a csoda, h itthon!

ngabor2: durvább módszer, ha ujjal 1üt vágod, akkor tuti nem nő vissza :DDD

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#1053) ngabor2 válasza EQMontoya (#1052) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, erre tudnék írni durvábbat, de akkor személyeskedésért sejehajon lennék billentve :D valahogy jobban el bírom viselni a 10-körmös verziót, mint a 9-körmöset megszokni...

(#1054) #16741888


#16741888
törölt tag

Cégnél selejtezés volt, amolyan szabad rablás féle, halomba egy csomó alkatrész azt visz mindenki amit akar.:DDD
Betaláltam egy 2200W s upst:DDD, akksijai nem annyira jók, de végülis ingyér volt, és pár percet még így is működik.:DDD
Meg valami serverszekrénybe illő server is hozzámvándorolt, bővebb infom sajna még nincs, de dvd van benne:DDD, meg valami standard atx lapszerűség a hátsó kivezetésekből itélve, meg atx táp, szóval fura egy szerzet, otthon prüferolom majd, csak vissza kell jönnöm kocsival mert ez az ups a maga 55kgjával elég drabális.:DDD

[Szerkesztve]

(#1055) EQMontoya válasza ngabor2 (#1053) üzenetére


EQMontoya
veterán

csak nyugodtan.

PumPi: a szünetmentes már a fémtartalom miatt is jó :DDD

Same rules apply!

(#1056) ladybug válasza VladimirR (#1005) üzenetére


ladybug
őstag

Az orgazmust és a pogácsát is ismeri. Külön-külön persze, mert ő nem keveri a szexet a kajával.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1057) supesz válasza ngabor2 (#1051) üzenetére


supesz
aktív tag

Akkor ua. szerintem. Egy kis bügyök az ujjadon. Olyan, mint egy kidudorodó bőrkeményedés, mint egy tyúkszem! :U

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#1058) csapos2 válasza #16741888 (#1054) üzenetére


csapos2
addikt

Írásvetítő nincs? :)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1059) troland26 válasza Integra (#1046) üzenetére


troland26
őstag

[link]

van választék csak sajnos nem Mo-n :(

(#1060) #16741888 válasza EQMontoya (#1055) üzenetére


#16741888
törölt tag

Az bazzeg:DDD, 55kg:DDD 8eszközt lehet rákötni.:DDD
130ajró hozzá az új aksi.
De anélkül is viszi pár percet a gépet, ha elmegy az áram nem fog megállni a gép legalább.:DDD Illetve ingyér lett egy 55kgos túlfeszültségvédőm.:DDD

(#1061) #16741888 válasza csapos2 (#1058) üzenetére


#16741888
törölt tag

:( sajna nincs.:(

(#1062) csapos2 válasza #16741888 (#1061) üzenetére


csapos2
addikt

Csak próbálkoztam, köszönöm. :)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1063) VladimirR válasza sanyixXx (#1027) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sz*r lehet

(#1064) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na annyit szövegeltetek itt a kíbordokról, hogy gondoltam nézek már én is magamnak valamit ehelyett a 7 éves dtk szerzet helyett, mikori eszmbe jutott, hogy van nekem fasza wireless Labtecem elfekvőben, aminek nem használtam csak az egerét, mert a billentyűzet folyamatos írásnál ki-kihagyott betűket. Akárhogy variáltam nem lett jobb. Pakolásztam összevissza a jeladót is, meg hozzá képest a klavit is, de ugyanúgy kínlódott. Úgyhogy kivágtam a szekrénybe, és előszedtem a PII-esem klaviját. Pedig kár érte, mert látszólag normális minőség, az anyagai is rendeben vannak, és olyan kellemes lapos. Nem annyira ultraflat, mint most divat, de a dtk-nak a fele, és sokkal csendesebb. Hja, használva még nem nagyon volt. Úgyhogy most beüzemeltem újra, de most egér nélkül, gondoltam hátha nem tudja együtt rendesen lekezelni a kettőt. Azért pofázok erről ennyit, mert zt a postot már a labtecről írom, és kíváncsi vagyok, hogy mennyit és hogyan hibázik megint ha ien.
De sajna azt kell látnom, hogy még mindig kínlódik itt-ott, és nem az egér zavart be neki. A pics@ba is már. :((( :W Nézhetek megint kábeldzsungelt okozó vackot sok pénzekért, ez meg újan és használatlanul itt fekszk majd újfent a polcon. Ilyenkor fel tudnék robbani...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1065) burgatshow


burgatshow
veterán

Valaki kérdezte, hogy mit nem akarok ma, hogy tegnap paradicsomos babot ettem, desszertnek pedig madártejet.

Hát nem tudom, ma semmi bajom nem volt. Lehet, hogy az én gyomrom mindent bevesz? :F

Amúgy EQMontoya, én minden nap a gép előtt ebédelek 15-17 óra között, miután hazaértem a suliból! :DD

(#1066) EQMontoya válasza burgatshow (#1065) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát igen, csak én ritkán érek haza 3ra :(

Amúgy megvan a film, ha kell, irj privit ;]

Same rules apply!

(#1067) föccer


föccer
nagyúr

Miért kaptam (gondolom kaptunk) automatikusa új jelszót? Vagy 10 percig próbálkoztam, mire elovastam az e-mailjaimat.

Ja, ha valami mod arra járna, akkor töröljétek szegénykét..... A likesítés ma nem megy nekem :/ . Föccer_ nevű felhasználóról lenne szó :B

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1068) EQMontoya válasza föccer (#1067) üzenetére


EQMontoya
veterán

én nem kaptam...

Same rules apply!

(#1069) ngabor2 válasza föccer (#1067) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó erősen bannolva :D

(de legközelebb vladi keresőjéből ne közvetlenül linkeld a cuccot, csak a címet ;))

amúgy én se kaptam, simán megy a régivel. de ha nem tudtad, akkor ott a jelszóemlékeztető is.

(#1070) burgatshow válasza föccer (#1067) üzenetére


burgatshow
veterán

Én sem kaptam, valamit elnézhettél! :DDD ;]

(#1071) föccer válasza ngabor2 (#1069) üzenetére


föccer
nagyúr

Emlékeztem a jelszavamra, csak nem tudtam belépni vele (próbáltam vagy 5x). Utánna néztem a mailomat, és kaptam egy PH!-s hírlevelet (hozátesszem semmi ilyesmire nem vagyok feliratkozva...), hogy üdvözlünk a PH! fórumán, itt az automatikusan generált jelszavad, ezzel tudsz belépni... stbstb...

A mailban kapott jelszóval be tudtam lépni, és meg tudtam változtatni.

Megfejtené nekem ezt valaki? :-/

Tom: ne tessék hülyének nézni, nem vagyok az... (mé ha tékvandózól is) :)


[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1072) EQMontoya válasza föccer (#1071) üzenetére


EQMontoya
veterán

RIOSban van vmi jelszófrissitő opció? (elküldi a mailedre)

Same rules apply!

(#1073) tbs válasza föccer (#1071) üzenetére


tbs
addikt

A hekk első áldozata... ;]

(#1074) föccer válasza tbs (#1073) üzenetére


föccer
nagyúr

Én is először arra gondoltam, hogy megfurták a ph oldalát, és ezért parci biztonságból mindenkinek változtatta a jelszavát, és küldte mindenki mailjára. De mint olvasható fentebb (nekem lentebb) nem mindenki kapott ilyem mailt.

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1075) BlacKSouL válasza föccer (#1074) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Te vagy a kiválasztott :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1076) föccer válasza BlacKSouL (#1075) üzenetére


föccer
nagyúr

[Napszemüveget premier plánban felveszem] szmájli :D

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1077) Lord Zero válasza föccer (#1074) üzenetére


Lord Zero
addikt

mr. wga lecsapott..
először a gyengék asszimilálódnak, szépen, sorban

nem, mindegy

(#1078) BlacKSouL válasza föccer (#1076) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[kép]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1079) BlacKSouL válasza Lord Zero (#1077) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nézd a fejét! Már látszanak az implant-helyek :Y

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1080) föccer válasza BlacKSouL (#1078) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért neonak egy kicsit nagyobb arca volt a filben... (igaz az első részben még nem), de próbálkozásnak elfogadom... :)


Lord zero: Akkor én nem vagyok gyenge: Nem nyelt a végtelen és féktelen rendszer... Megküzdöttem és és legyőztem a legyőzhetettlent... Magam maradtam. Nem váltam olyan rossz arcú csupa egyforma smisszé mint a többiwk...


ps: lehet tényleg én vagyok a kiválasztott??? ;]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1081) supesz


supesz
aktív tag

Egy darab számot keresek. Boney M - Daddy Cool slágerét! Igazából csak megakarom hallgatni és máris letörlöm, de kellene ez az egy szám mondjuk mp3-ban. Illetve mindegy milyen formátumban (zenei) mert úgyis letörölném azonnal. Nincs valakinek egy ismerőse, akinek van egy másik ismerőse, aki már látott olyat akinek van egy ilyen száma? És mindenkinek tudnia kell, hogy teljes szívemből utálom azt aki zenéket lop és másol és csal! ;] Szóval?

ui.:a jutubról már lekaptam, de értitek kellene 3-as mpében!

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#1082) Lord Zero válasza föccer (#1080) üzenetére


Lord Zero
addikt

a helyzet az, h te szemlátomást nem tudod ki az a mr. wga
ha tudnád, gyorsan abbahagynád ezt a heroizmust, és halkan elrebegnél egy diszkrét köszönömöt, majd sebtiben logoutolnál, mielőtt újra megtalál, és végleg elveszejt..
;]

nem, mindegy

(#1083) burgatshow


burgatshow
veterán

Valaki SOS-ben segítsen, holnapra egy amerikai típusú önéletrajzot kellene írnomés mivel a múltheti órán hiányoztam, amikor ezt vettük (főleg, hogy azzal a tanárral egy héten csak egyszer van óránk), totál nem vagyok képben.

Kérem, valaki segítsen. A guglival már kerestem, de az ilyen netes ''tételekkel'' meg tökömtudjamégmikben nem bízom!

Előre is köszi! :)

(#1084) EQMontoya válasza burgatshow (#1083) üzenetére


EQMontoya
veterán

semmi formalitás, vázlatos lófasz. Lásd: [link]

supesz: irtam privit.

mod2: total commander szarul kezel 2 ftp-t :(((

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#1085) föccer válasza Lord Zero (#1082) üzenetére


föccer
nagyúr

Most megfogtál. De nem félek, ki vele, ki az. Feltettem Csák norriszt a tűzfalam helyére. Bajom nem lehet.... :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1086) BlacKSouL válasza föccer (#1085) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A gond akkor lesz, ha a bionikus modulációval meghekkeli Csáknoriszt. Akkor aztán véged..

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1087) VladimirR válasza ngabor2 (#1069) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mir? mit linkelt a keresombol? memory allocation-os hibat?

(#1088) sanyixXx válasza burgatshow (#1083) üzenetére


sanyixXx
senior tag

elvileg van ilyen az mikroszoft offiszban, mint modern önéletrajz templateként. elvileg...

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1089) ngabor2 válasza VladimirR (#1087) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, a javascript:riospopup()-ot.

(#1090) VladimirR válasza ngabor2 (#1089) üzenetére


VladimirR
nagyúr

assejobb

(#1091) Cicero


Cicero
őstag

Hi. Vagyok. Emlkészik rám valaki? :)

(#1092) ngabor2 válasza VladimirR (#1090) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de legalább a cím kiszedhető belőle :D szólj a fejlesztőnek :P

(#1093) parandroid válasza Cicero (#1091) üzenetére


parandroid
nagyúr

'O tempora, o mores!'

A Catilina elleni beszédet nehéz lenne elfelejteni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1094) tildy


tildy
nagyúr

Headshotot, ha kérhetnék.... :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1095) parandroid válasza burgatshow (#1083) üzenetére


parandroid
nagyúr

A wördben vannak beépített sablonok. Két perc alatt össze lehet egyet dobni vele, még példákat is hoz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1096) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Ma nem hánytam...

Köszönöm, köszönöm, nem kell virág!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1097) Lord Zero válasza tildy (#1094) üzenetére


Lord Zero
addikt

neked most inkább egy ''miért'' kell, ugye?

nem, mindegy

(#1098) parandroid válasza tildy (#1094) üzenetére


parandroid
nagyúr

[kép]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1099) VladimirR válasza tildy (#1094) üzenetére


VladimirR
nagyúr

dajbiccs
heccsat


szivesen

(#1100) EQMontoya válasza tildy (#1094) üzenetére


EQMontoya
veterán

statikus nyomáson kivül mi nyomja lelked?

amúgy rosszabbul lövök, mint 4 éve... [link]

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.