Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1601) Whaskes válasza tbs (#1599) üzenetére


Whaskes
senior tag

''mondom mostmár, ha tegnapig itt vagyunk'' :DD hát ez kész...

''Ha tehetném én is ilyen rotációs fürdőkádat csinálnék'' :C kapja be neki a rotációs kapa! ;]

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1602) Winner_hun válasza ngabor2 (#1591) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért tettem be ide:) Nem is tudom, csak úgy:D Ha minden igaz tudod hogy mi az:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1603) ngabor2 válasza Winner_hun (#1602) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem igazán törtem rajta a zagyamat, hogy mi lehet. ha meglesz a megfejtés, majd megnézem :D

(#1604) Winner_hun válasza ngabor2 (#1603) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha kitalálják betehetem a teljes képet?;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1605) Whaskes válasza Winner_hun (#1602) üzenetére


Whaskes
senior tag

az nem a te orrod csak homályos??? :F

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1606) Winner_hun válasza Whaskes (#1605) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért ennyire sötét orrom nincs:U

mod: ez az, amiről te nem tudsz:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1607) ngabor2 válasza Winner_hun (#1604) üzenetére


ngabor2
nagyúr

határozottan nem. és most már tudom, hogy mi ez a kép. így már a filenév is ''beszédes''.

vagyis kiteheted... de akkor előről kell kezdened a hsz-gyűjtögetést ;]

Whaskes: úgy látom, tényleg bekerült az aláírásodba az idézetem :DDD

(#1608) VladimirR válasza ngabor2 (#1607) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jolvan aldologus, megjegyeztelek
mindenkinek mutogatod a szakalltalan kepet, nekem meg nem vagy hajlando elkuldeni

(#1609) ngabor2 válasza VladimirR (#1608) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az másik kép. az szakállas kép, de nem publikus, mert nincs demokrácia a ph-n!

(#1610) tbs


tbs
addikt

Pápá motkány..! NG2 berágogat... ;] :DDD

(#1611) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Repülőtérrel kapcsolatban lenne kérdésem:
egy ismerős menni akar holnap a reptérre, mert kiköltözik egy időre, mondja, hogy nem bírja el a cuccát, segítsek neki pakolni(persze kocsmi nekem sincs). Így az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő alatt leehet eljuti a reptérre nyugatiból/keletiből, s mennyire cipelős szakaszok vannak az úton(pl.: sokat kell cipelni a sok ******-t?).

I am having fun staying poor.

(#1612) VladimirR válasza ngabor2 (#1609) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ki beszel itt a ph-rol?

(#1613) Whaskes válasza ngabor2 (#1609) üzenetére


Whaskes
senior tag

[Moderálva. - peterkeT]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1614) ngabor2 válasza Whaskes (#1613) üzenetére


ngabor2
nagyúr

te meg ne keltsed itt a gyűlöletet.

(#1615) Whaskes válasza Winner_hun (#1588) üzenetére


Whaskes
senior tag

Ez a demokrácia a Ph-n kép. és a bogrács van kinagyítva :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1616) VladimirR válasza ngabor2 (#1614) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert ne, ez hozzatartozik minden diktaturahoz
buktassuk meg az aljas, mocskos, kekszarvas rezsimet

(#1617) BlacKSouL válasza Drizzt (#1611) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nyugatiban lemész a metróba, hogy itt mennyit kell cipelni, az attól függ, hogy honnan jössz ide, vonattal vagy máshonnan BKV-val. Metróval végállomásig, ott kiszállsz, akkor mozgólépcsővel fel az alagútba, ott kb 80m-t kell cipelni, majd le a lépcsőn kb 16-20 lépcsőfok, aztán jobboldalon előrefelé kb 20 m a Reptér busz, vagy hogyishívják most..200-as asszem. Aztán attól függ hogy F1 vagy F2, előbbinél kb 100-120 m-t kell gyalogolni az úttól a bejáratig. F2-nél közvetlen a kijáratnál tesz ki a busz, be kell menni, és fel mozgólépcsőn a check-in részhez.
Időben: a metró Nyugatitól kb 20-22 perc, a reptér busz 10-12 percenként megy, este reggel esetleg 20 perc, menetideje F1-ig 12-15 perc, F2-ig 24-26 perc, de menetrend a bkv honlapon. [link]

Keletiből szintén érkezési helytől számítva le a metróba(cipelés ugye attól függ), innen kb 5-6 perc a Deákig, itt átszállás a kék metróra, ami kb 100m gyaloglás, +mozgólépcső, kb 3 perc. Innentől ugyanaz mint a kék metrós, csak az időt a Deáktól kell számolni, ~4 perccel kevesebb a kék vonalon való utazásból

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1618) NorDezs válasza VladimirR (#1616) üzenetére


NorDezs
senior tag

Esetleg egy jelvényt, az új mozgalomhoz?
[kép]

[Szerkesztve]

(#1619) parandroid válasza NorDezs (#1618) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csinálj egy törést az áthúzásba. Az álláig mehet alulról a piros csík, onnét viszont tedd át a hátsó layerre (illetve ez lenne az elv, gyakorlatilag nem fog látszani, tehát akár törölheted is). Nem lesz ilyen suta a térhatás. Különben jó logó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1620) NorDezs


NorDezs
senior tag

ngabor2 mongyonle!
[kép]

(#1621) ngabor2 válasza NorDezs (#1620) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ööö.. nem.

(#1622) VladimirR válasza NorDezs (#1618) üzenetére


VladimirR
nagyúr

[kép]

(#1623) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A napokban megjelölt v.ki MSN-en...
Nem tudtam mire vélni, már csak azért sem, mert nem publikus az MSN-em.
Ma felkeresett, kiderült, Törökországból :Y , csak sajnos, épp' nem voltam gépnél...
Fogalmam sincs, honnan tudta meg címem, miért keresett...

Ki érti ezt? :F

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1624) EQMontoya válasza VladimirR (#1622) üzenetére


EQMontoya
veterán

a nyilat értem, de a srága pötty hogy került az orárra? :F

Viktor0610: felvehetett véletlenül is. (Pl ahogy nálunk is van, h xy@freemail.hu helyett xy@hotmail.com-ot vettem fel, és létezett)

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#1625) BlacKSouL válasza EQMontoya (#1624) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nézd meg jól. A nyíl pont az alsó könnyzacskónál ütötte át a fejét, a szemét látod el is lepte a fekete alvadt véres könny, és mivel a könnycsatorna levezetése az orrban van(picsogásnál ezért kell fújni az orrot) ezért kicsuszant a fikuci amit a könny meglazított.
De lehet hogy tévedek.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1626) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a helyzet rosszabb, mint gondoltam. elmentem Bordói barátomhoz egy hp házért (mindössze 11kg táppal... ócsón [link] egy kis reklám :D). köszönök, kezet fogok, néz bután. aztán homlokára csap... nem ismert meg. utána már oké volt, csak furcsálta, hogy levágtam a szakállamat.

növesztem is erősen... ahogy bírom.

(#1627) Foglalt név válasza VladimirR (#1622) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mondtam, hogy ne rakd ki publicba, mert vlkinek megtetszik és nem megkapja elöttem avatarnak... :(((

(#1628) Foglalt név válasza ngabor2 (#1626) üzenetére


Foglalt név
addikt

Így kezd érdekelni a 17.ei tali :DDD Leszel? Hol lesz? Addigra hiába kenegedet akár fókazsírral, akár mással, úgysem nő ki ;] :D

(#1629) adalbert1


adalbert1
veterán

Nos, tudom, hogy van már kismillió Logitech-es topic, de annak a darabnak, ami engem érdekelne, pont nincs.
Van valakinek tapasztalata ezzel a termékkel: Logitech Cordless Desktop EX 110 [link]

A neten értelmes review-t nem nagyon találtam, csak olyanokat, hogy az árához képest megéri meg ilyenek...

Ezért érdekelne, hátha van valakinek személyes tapasztalata...

(#1630) Winner_hun válasza tbs (#1610) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még itt vagyok:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1631) ngabor2 válasza Foglalt név (#1628) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel debreceni vagyok... és debreceni lesz a tali... ha lesz, aki megszervezi, akkor leszek. szerintem teltház lesz nálam, úgyhogy alvóhelyet keresned kell másnál magadnak :P

(#1632) Foglalt név válasza ngabor2 (#1631) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez a ''mi gáborok tartsunk össze'' újabb manifesztációja? :DDD

(#1633) Xpod válasza Winner_hun (#1630) üzenetére


Xpod
addikt

Ez igaz, a kérdés csak annyi, hogy meddig és minek. ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1634) ngabor2 válasza Foglalt név (#1632) üzenetére


ngabor2
nagyúr

háát, ahogy elnézem a jelenlevő kb. 3 gábor hsz-át... eléggé rezeg a léc :D

(#1635) Janoska26 válasza Xpod (#1633) üzenetére


Janoska26
addikt

Há minek, hogy kilegyen a léccám :DDD .

(#1636) g4dg3t válasza Foglalt név (#1632) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Epp nezegettem a talis kepeket...hat megdobbentem. Szevasz Rupi! :DDD

(#1637) Xpod válasza g4dg3t (#1636) üzenetére


Xpod
addikt

Te merre jártál? Mert a tali közelében biztos nem.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1638) g4dg3t válasza Xpod (#1637) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Nagyon megcsusztam az idovel es a tali mar sehogy se fert bele a szombatomba :(
Sajnalom mert ahogy elneztem a topicot, ilyen jol meg talan egyik sem sikerult. Legkozelebb megjelenek nosztalgiazni a koleszos idokon :DDD

(#1639) Hujikolp


Hujikolp
őstag

A nyári ''táborrol'' van már tervetek h hol lesz?

(#1640) Drizzt válasza BlacKSouL (#1617) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Köszi a kimerítő választ! Annyit még nem tudsz esetleg, hogy hány kilós csomagot engednek fel? Ha jól emlékszem, nyáron 15 kiló volt a határ, amikor Skóciába mentem.

I am having fun staying poor.

(#1641) Janoska26


Janoska26
addikt

Most lehet, hogy én vagyok a bamba, sőt biztos, de hol is találom ezeket a talis képeket??? :U :DDD

(#1642) Janoska26


Janoska26
addikt

Na tessék ráadásul dupláz ez a retek IE :F

[Szerkesztve]

(#1643) bobsys válasza Janoska26 (#1641) üzenetére


bobsys
addikt

[link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1644) BlacKSouL válasza Janoska26 (#1641) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kis kutatómunka-gyakorlat rádférne úgy látom. Kérsz egy feladatot? :D
[link]

Drizzt: [link]

Nekem meg tudna valaki segíteni nagy hirtelen Java-ban? !

Bazze, ezért nem jó egy postban 3-4 dolgot írni, mire megírom válaszolnak helyettem :O

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1645) bobsys válasza BlacKSouL (#1644) üzenetére


bobsys
addikt

wehe, nembaj, van választási lehetősége, amelyik link szimpatikusabb neki arra kattint :DDD

java-t ebben a félévben csináltam meg, de mivel 2es lett ezért nem ajánlom fel a segítségemet, de együttérzek veled

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1646) supesz válasza bobsys (#1643) üzenetére


supesz
aktív tag

Oké. Senki nem úgy néz, ki mint ahogy azt én elképzeltem :Y ngabor2. na rajta lepetéztem. Élőben mekkora fless lehetett :C

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#1647) Polacheck válasza supesz (#1646) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem volt egyszerű. Mindenesetre jó a nickek és az arcképek mögé látni valamennyire. Számomra a best beszólás: ''Whaskes vagyok és már 4 órja nem PHztam''. :)

Bár az sem volt egyszerű, amikor az egyik táskából forrasztópákák és hasonlók kerültek elő alaplapforrasztás céljából. Mindez előre megfontolt szándékkal.

less qq more pewpew!

(#1648) 3psilon


3psilon
aktív tag

Csak nízem a képeket, nagyon jó kis társaság :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1649) burgatshow


burgatshow
veterán

Történelmi sorokat olvashattok alább tőlem:

Mivel nem érzem magam túl jól és fáradt is vagyok, ezért már most?! elbúcsuzok tőletek, kívánok mindenkinek nagyon szép álmokat. A PH! legyen veletek! :U

[Szerkesztve]

(#1650) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#1644) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Senki nem tud megsegélyezni Java ügyben? Nem kell nagy dologra gondolni, egyszerű szövegformázós kis minimum progi, egy pár alapdologgal, csak az a bajom, hogy amikor a futás közben megváltoztatok bármit, betűszín, félkövérség, ilyesmi, vagy beírom a mintaszöveget, akkor azonnal összemegy az ablak akkorába, hogy a vezérlőikonok látszanak csak. Át lehet méretezni, de bármilyen változásnál megint összeugrik. Hogy az ördögbe kell ezen átlépni, már tiszta szita az agyam.. :O

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.