Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) rii válasza ngabor2 (#797) üzenetére


rii
nagyúr

te melyik kategória vagy ... a hasonlítós...vagy a nem-hasonlítós? :D

most mi a baj, szerintem hasonlít ... :D ''legénytoll pelyhedzik állán'' ... :DDD

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#802) rdi válasza ngabor2 (#800) üzenetére


rdi
veterán

Ja, Őróla pont én is tudom, hogy nem egy 30-as filosz...:DD.

Fej! Tor! Potroh!

(#803) ngabor2 válasza rii (#801) üzenetére


ngabor2
nagyúr

döntsd el magad... [link]

(#804) rii válasza ngabor2 (#803) üzenetére


rii
nagyúr

lehetnek belső, lényegi azonosságok is .... :P

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#805) Sianis


Sianis
addikt

Hát az én avatarom biztos nem hasonlít! :) Bár azután a 8-9 sör után...ki tudja már...

(#806) Loretto válasza ngabor2 (#803) üzenetére


Loretto
veterán

Wazze tábor óta a tv a szekrény a.. eltűnt? :)

Soirée...

(#807) Matr x válasza Sianis (#805) üzenetére


Matr x
aktív tag

Ha majd ugyanolyan mennyiségű töményet is elfogyasztasz, akkor átszabjuk az arcod az avatarodhoz :D
(persze mondom én... :DDD)

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#808) Sianis válasza Matr x (#807) üzenetére


Sianis
addikt

Hosszabb haj kéne neki, meg egy PH! logó a pólóra és kész is lenne....na megyek ezt lejelentem arcképszereksztőbe....hátha valaki megtudja oldani...

(#809) ngabor2 válasza Loretto (#806) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Most mondjam azt, hogy nem vagy jó megfigyelő? :P
Már a táborban is hasonló volt az ábrázatom, csak azóta még nőtt egy kicsit. Nem az arcom, hanem rajta a gyep.

De ha a képeket végignézed, láthatod, nem csak én vagyok haragban az arcszőrtelenítő kézikészülékekkel.

[Szerkesztve]

(#810) Dávidxxx válasza Viktor0610 (#771) üzenetére


Dávidxxx
aktív tag

én szorakozok... Tudjátok mit! Feladom! Győztetek! Gratulálok! Akkor mostmár azt is megválogattom hogy mit kérdezek itt az ISTENEK között.

[Szerkesztve]

(#811) Dávidxxx válasza rii (#778) üzenetére


Dávidxxx
aktív tag

''gyengébb elméjűekkel.''- köszi ez is jólesett.
úDe neked is biztos igazd van.. Te csak tudod.

(#812) Dávidxxx válasza Dávidxxx (#811) üzenetére


Dávidxxx
aktív tag

Visszavontam mindent. Nem veszekszem tovább, nincs értelme, csak hagyatok ti is engem békén, ok?

Hol lehet megvenni ( illetve milyen albumban van benne) a Millenniumi óda című dal?

(#813) Kidus válasza Dávidxxx (#812) üzenetére


Kidus
őstag

Rajtad kívül nem veszekedett itt senki.
Csak a szabályok betartására kértünk/kérünk, és elmagyaráztuk többen is, mi miért merre.... inkább örülj, mert ez is segítség.

Assuming Control

(#814) tiv83us válasza Dávidxxx (#810) üzenetére


tiv83us
veterán

Sikerult elernunk, hogy ne sertsd a forum Alapelveit! Mi szemet allatok. Na gyere sird ki magad a vallamon :O
Majd megproballak elrejteni, hogy a tobbi ISTEN ne lassa :R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#815) faster válasza Dávidxxx (#810) üzenetére


faster
nagyúr

Hülyeséget csináltál, és még neked áll feljebb? :U

Óvodából kicsöngettek már? Ne azt szajkózz, hogy ez jól esett, az jól esett, ne warezolj, baszki, akkor békén hagynak.

[Szerkesztve]

(#816) Gambit válasza Dávidxxx (#810) üzenetére


Gambit
őstag

Rendőrállam van itt b+... :(((

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#817) Grafiqs válasza Gambit (#816) üzenetére


Grafiqs
őstag

Te meg k@bbe?! ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#818) Gambit válasza Grafiqs (#817) üzenetére


Gambit
őstag

Helyesbítek, rendőrállam és szexuális zaklatás van itt kérem szépen. :O ( :DDD )

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#819) rii válasza Gambit (#818) üzenetére


rii
nagyúr

ilyenkor küld a vacogós cápához ... azzal kapassa ... :DDD

bocs graf .... ;) ri_i r_ii _r_ii _r_i_i_ .. próbálhgatom a jövő nick-jeit :(

pées: :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#820) Kidus


Kidus
őstag

Mindenki monnyon le ! ;)

Assuming Control

(#821) ladybug válasza Kidus (#820) üzenetére


ladybug
őstag

Csak a klikkesedők... ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#822) Gambit válasza rii (#819) üzenetére


Gambit
őstag

Én a húsdarálót szoktam ajánlani, de hát egy ISTEN-nek mégsem mondhat ilyet egy ember! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#823) westlake válasza faster (#815) üzenetére


westlake
félisten

az ovodaban nincsen kicsengetes..te.. vagy mar annyira oreg vagy, hogy a nyugdijbol fizeted az internetdijat is? :DDD

[Szerkesztve]

Play nice!

(#824) faster válasza westlake (#823) üzenetére


faster
nagyúr

az ovodaban nincsen kicsengetes..te..

Nincs, de meg lehet oldani.

(#825) brownus válasza Dávidxxx (#810) üzenetére


brownus
veterán

ezt nem hagyhattam ki: de a gugli a muhahahaha-ra ezt dobta ki elsőnek (képek) :D
[link]

*moderálva
A képet linkesítettem, hátrányosan befolyásolta a topic böngészhetőségét.
Bash

(#826) ladybug válasza brownus (#825) üzenetére


ladybug
őstag

Bocsi, de ezt a kép olyan szemetbántó. :( Ez az állandó, hirtelen mozgás kikészíti a szememet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#827) brownus válasza ladybug (#826) üzenetére


brownus
veterán

bocsi!:) a Te kedvedért megkérek egy Modot, hogy tegye át linkbe.

(#828) ladybug válasza brownus (#827) üzenetére


ladybug
őstag

Jaj, csak miattam nem kell. :B De Modot én is meg tudok kérni. Mellesleg, mintha itthon is lenne egy. :D

Mod: Köszönöm. :)

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#829) brownus válasza ladybug (#828) üzenetére


brownus
veterán

:DDD , nem baj! már jártam a moderátort keresek t.-ban és pár perc, de megkérheted a Te moderátorodat is:)

(#830) Grafiqs válasza ladybug (#828) üzenetére


Grafiqs
őstag

Megkérem a kedves (tényleg az mert szeretem) juzert, hogy ne vágjon fel azzal, hogy otthonában pórázon (méghozzá elég röviden) tart egy modot csak házi használatra. ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#831) ladybug válasza Grafiqs (#830) üzenetére


ladybug
őstag

Bocsánat. Sose többet nem teszek ilyet. :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#832) parandroid válasza brownus (#825) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bash, ez a szöveg... :DDD

Kellene ilyen automatikusan választható szöveg minden moderációhoz.

''A tagot kitiltottam, mert hátrányosan befolyásolta a fórum böngészhetőségét.''

Jobb lenne, mint az ''alapelvek sorozatos megszegésért'', de mondjuk annyira nem jó, mint a ''Tag megkommentálgatva''... ;]

Graf, neked nem egy meetingen kellene lenned a vacogós cápával? :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#833) Grafiqs válasza parandroid (#832) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ül!
Fekszik!
Kultúráltan moderálgatna, ha nem kéne éppen mosogatnia!


pées: ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#834) rii válasza parandroid (#832) üzenetére


rii
nagyúr

a vacogós cápa féúton találkozott a húsdarálóval,... most húznak sorsot .... de ha nem tudnak megegyezni, majd azt mondják egymásnak: ''kabbe'' .... ''kabbe te''

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#835) parandroid válasza Grafiqs (#833) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem félnék attól, hogy rámsütik a ''klikkesedő'' billogot, tájékoztatnálak, hogy a mosogatással már rég kész vagyok. Így csak annyit szeretnék kérni, hogy nochattplz, mert hátrányos befolyásolás alá kerül a fórum olvashatósága.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#836) faster válasza ladybug (#828) üzenetére


faster
nagyúr

Ez nagyon menő dolog, moderátorral járni. :)

(#837) parandroid válasza faster (#836) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hát még hozzámenni feleségül és szülni neki két gyereket... ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#838) MarKoo válasza parandroid (#837) üzenetére


MarKoo
őstag

Izé, te még nem tudod, hogy 3-as ikrek lesznek? :P :DDD

(#839) ladybug válasza faster (#836) üzenetére


ladybug
őstag

''Mostanában'' ez a divat. Te is próbáld ki. Úgy tudom, egyedül vagy. :)

Márk: Micsodaa? Ezt még én sem tudtam. :Y

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#840) MarKoo válasza ladybug (#839) üzenetére


MarKoo
őstag

Akkor adjak fel a bolhapiacon hirdetést, hogy kedves, törődő, velem egykorú moderátorlányt keresek? :B A többit majd elintézzük Parcival. :DDD

(#841) parandroid válasza MarKoo (#838) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nice try. De pechedre mindent láttam az UH monitoron, úgyhogy pontosan tudom, mire számítsak.

Szerk: De majd legközelebb... :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#842) Kidus


Kidus
őstag

Nah, azt hiszem, ideje elmennem aludni, miután már úgy összefolyt előttem a kép, hogy az egymás alatti topicokat nézegetve azt véltem olvasni: ''Milyen ökölvívót vegyek''
NC
Jóéjt :)

Assuming Control

(#843) ladybug válasza parandroid (#841) üzenetére


ladybug
őstag

Tudom, nem szabad chatelni.... :B :B De ez most megütötte a szememet.
Szóval lesz harmadik is? :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#844) parandroid válasza ladybug (#843) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hol van ilyenkor Batman, meg a ''CSITTT!''?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#845) Gambit válasza MarKoo (#840) üzenetére


Gambit
őstag

Mod lányból viszonylag kevés van, szóval inkább próbálkozz a fiúkkal. A hirdetéshez mellékeld a fotelban terpesztős képedet, tuti sikered lesz! ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#846) brownus


brownus
veterán

be van állítva a gépem reggel 7 órai kelésre és van olyan progi amiben belehetne állítani, hogy pl. a TV vagy a winamp is induljon el?

(#847) QuarK válasza brownus (#846) üzenetére


QuarK
senior tag

Windows - Ütemezett feladatok? :DDD

Öh... Gyors gondoltam, meg is nézem; lehetséges-e; erre kifagyott, bezárás, befejezés most... Erre eltűnt a tálca meg a Start menü... :D

És hiába próbálom futtatni ez explorer.exe-t, Feladatkezelőbe elindítom, bejön, eltűnik...



[Szerkesztve]

(#848) brownus válasza QuarK (#847) üzenetére


brownus
veterán

vmi olyasmi:) jövő héttől már tan. szabin vagyok és hogy ne kelljen felkelnem azért, hogy elindítsam a tuner progiját pl., csak pár perc lustálkodás kellene:) és köszi

(#849) MarKoo válasza Gambit (#845) üzenetére


MarKoo
őstag

Szzzzzzz.... akadj meg. ;] :DDD

(#850) QuarK válasza brownus (#848) üzenetére


QuarK
senior tag

Nah, restart után megnéztem, működőképes a dolog... :D (Csak győzd kivárni, míg összegyűjti a progikat a gépről (amelyek közt aztán rittig nem lesz, amit keresel; úgyhogy lehet Tallózni :DDD))...

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.