Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) parandroid válasza MarKoo (#897) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Majd elmúlik. ;] Örülünk neked amúgy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#902) MarKoo válasza parandroid (#901) üzenetére


MarKoo
őstag

Szemét. :DDD Köszi, rendik vagytok. :B

(#903) ngabor2 válasza MarKoo (#897) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ez a 360°-os fordulat igen érdekes... Ugyan olyan a hangulatod, mint volt, vagy csak 2-vel megszoroztad a valódi fordulatot?
Az én blogom is igen lassan növekszik, nincs mit beleírnom, vagy ha lenne, nincs időm.

(#904) MarKoo válasza ngabor2 (#903) üzenetére


MarKoo
őstag

Jah izé, annyira jó a hangulatom, hogy kétszer fordult meg. 180°-os akart lenni, csak jácccás közben írtam a hsz-t. Nah rebootolok, mert megfagyott a tálcám.

(#905) brownus válasza erdey_a (#899) üzenetére


brownus
veterán

anyukád még rákérdez ilyenekre? :) Már önellátó vagy nem?

amúgy nekem is szűkös lesz a köv. fizuig, de a szilveszteri bulit már lemondtam ,mert tanulnom kell, így megspóroltam azért 15-20ezret... az biztos, hogy mobil kikapcs lesz 31. reggeltől, nehogy elcsábuljak valahova:)

(#906) westlake válasza parandroid (#901) üzenetére


westlake
félisten

nem tudom miert, de mindig azt hiszem az avatarod fejere, hogy egy szurke egyer egyik nagy fule (lasd mickey mouse) :D
vagasd le, vagy nem tom, csak kezdjel vele valamit ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#907) mayerlaci válasza westlake (#906) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Nezd meg a filmet ;)
Utana életedbe nem fogod azt hinni.

(#908) Pacák


Pacák
senior tag

Nem volt mit tenni. Apuéknál mi is kinyírtuk Dezsőt. :DDD Pelikán elvtárs után szabadon persze. ;) Nehéz dög volt a disznaja, a maga kis 220 kilójával.. :D
Érzem is a hátamat, én voltam a képesítés nélküli töltőgépkezelő alhelyettes-pótló, aki a töltőgépnél a hajtókart kezelte. Átment a gépen 60kg kolbász és szalámi. A májas, rizses-májas és véreshurka mennyiségét a saját érdekemben nem kérdeztem meg.. Jobb az úgy, ha az ember ilyen mennyiségnél nem érdeklődik, csak teszi a dolgát és teker-teker-teker. Némi izomlázat tud okozni a dolog, ha nem egészen precízen jár a dugattyú a töltőgépben és van is mit betölteni azon a gépen. :DDD

De ki jön még Broodwar -ozni a PH! csatira? :D - Szerk.: Ezt már nem ide akartam, de mindegy, gyertek! :DDD

Szerk2: Milyen szépen igazodik a témám a topik alcíméhez. :DDD Mert nem is írtam, de EU-szabvány szerint dobta fel szegény megboldogult Dezső a csülkeit. :)

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#909) tildy válasza tiv61us (#900) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom tudom, értem a szöveget, csak nem értem emiatt miért kell ajtót nyitni?:U Ennyire fáradt voltál?:D
Persze hogy ismerem: Guns 'N' Roses

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#910) tiv61us válasza tildy (#909) üzenetére


tiv61us
őstag

Sokkal inkabb -es elorebb- Bob Dylan
na ebben az lett volna a humor, hogy
-meghallom a zenet es tenyleg azt hiszem kopogank
- ugye mennyorszag az tuti, mert en vagyok az neki, aki jon
meg meg vannak atfedesek de most lemegyek sorert:)

Hozhatnal nekem is egy pakkal, este kifizetem :D - tiv83

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#911) ladybug válasza tiv61us (#910) üzenetére


ladybug
őstag

Az amúgy is érdekes történeted részleteit igyekszel ökörséggel elütni. Bár alapból ilyen vagy.... :D Jót nevettem én is rajta. De figyeltem ám! ;) Mi is van a Nő-üggyel?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#912) tiv61us válasza ladybug (#911) üzenetére


tiv61us
őstag

okorseg?
sorry, en csak meseltem....

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#913) westlake válasza Pacák (#908) üzenetére


westlake
félisten

amig nem kevergetted az ustben a tepertot, addig nem vagy verbeli disznotori seged :D
nekem a kedvenc hirem az volt amikor azt hallottam, hogy meg akartak csapni a malackat egy kis arammal, de az lett a vege, hogy ket ember meghalt.. de a malac tulelte.. az elegtetel!

Play nice!

(#914) ladybug válasza tiv61us (#912) üzenetére


ladybug
őstag

Bocs, úgy értem poén. :B De a sztorid (eddig mind) nagyon élvezetes és érdekes, meg izgalmas. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#915) tiv61us válasza ladybug (#914) üzenetére


tiv61us
őstag

en is szeretlek olvasni:)
ne tenyleg lemegyek sorert
nem csak eddig ezutan is:)
ritkan irok de akkor nem rosszat, de csak azert mert ezek valosagos tortenetek
igy nem tudom elrontani
pici rugdal rendesen?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#916) parandroid válasza westlake (#906) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Here I am, brain the size of a planet and they ask me to cut the ears. Call that job satisfaction? 'Cos I don't.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#917) Bubu79 válasza westlake (#913) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért az sem volt semmi, amikor - állítólag - PB gázzal elgázosíttották a röfit, ezután több legyet ütöttek egycsapásra - a perzseléskor megoldódott a kóstolók széthordásának problémája is :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#918) tiv61us válasza ladybug (#911) üzenetére


tiv61us
őstag

hat ''most perpillanat totalis'' no hianyban szenvedek

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#919) Bash


Bash
őstag

Ma reggel el kellett mennem a legközelebbi postahivatalba feladnom egy csomagot külföldre. Már előre féltem, mert 1-2 hete állandóan tömve vannak a posták, de azért kicsit bíztam benne, hogy hétfőn reggel munkaidőben kevesebben vannak. Nem jött be. :( Viszont egy postás egyenruhás férfi élőzenével könnyítette meg a várakozást, karácsonyi dallamokat hegedült, illetve bármit, amit kértünk. :)

http://bashtravel.com/

(#920) tiv61us válasza Bash (#919) üzenetére


tiv61us
őstag

nem mondod, hogy jo' vo't!
3 hete csak kaacsonyi zeneket nyomnak a hotelben total kesz vagyok
jingo bellt nyomom mar magamban is, orulet:)

barmit amit kertetek? azt is hogy almodj kiralylany?

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#921) Bash válasza tiv61us (#920) üzenetére


Bash
őstag

A boltokban, TV-ben, rádióban állandóan szóló karácsonyi nótákból már nekem is elegem van, de ez jó volt. Egy hegedűnek teljesen más a hangzása.
MOD: Álmodj királylányt nem kértem, és mielőtt megkérdezed Zizi Labor-t sem játszott. :D

http://bashtravel.com/

(#922) tildy válasza tiv61us (#920) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem elsőre a cigányok barátok, de csodajó kedvet csináltok kezdetű nóta ugrott így be:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#923) tiv61us válasza Bash (#921) üzenetére


tiv61us
őstag

OK csak gyenge poen volt, meg tenyleg veszelyes ez a mennyisegu karacsonyi dal ami itt megy, de mar csak 1 het:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#924) tiv61us válasza Bash (#921) üzenetére


tiv61us
őstag

pedig egy jo kis hanki tank wumen :))

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#925) tiv61us válasza tildy (#922) üzenetére


tiv61us
őstag

Te meg akkor mennyel kisebbsegi biztosnak :DD

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#926) tildy válasza tiv61us (#925) üzenetére


tildy
nagyúr

pfff. De csak amiatt mert abban tuti van hegedűszó, angyalom;)

Pfff, nesze neked poénkodás;] :B

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#927) tiv61us válasza tildy (#926) üzenetére


tiv61us
őstag

D

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#928) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Huhhha veszélyes ember eza westlake:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#929) tildy válasza tildy (#481) üzenetére


tildy
nagyúr

Hehejjj de ügyes voltam, pedig azt hittem hülye vagyok hozzá:
kiszámoltam progival és ez jött ki:
[link]
Ez meg az eredeti amit én számoltam:

[link]
Na viszont a fázist jól elba..(rkácsoltam...):( Nekem olyan mitn egy nagy tál, itt meg...:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#930) DigitXT válasza tildy (#929) üzenetére


DigitXT
félisten

Miket lehet olvasni az offban, még kedvem támad a Szabtech tanuláshoz.:)) Mindenesetre ezt az ewb proggit biztos megnézem: jópofa!:R

(#931) Rez_Grof válasza Pacák (#908) üzenetére


Rez_Grof
őstag

220 kilós malackát még az elétbe nem vágtunk otthon. :) 280 alá nem adjuk a legnagyobb olyan 330 körül volt. :DDD:DDD Kolbászból általában olyan 80kg szokott keletkezni. Egyedül meggyúrni elég emberes feladat.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#932) jasszer válasza Rez_Grof (#931) üzenetére


jasszer
senior tag

Az má' munka. Kezdek éhes lenni... :U

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#933) lorcsi válasza Rez_Grof (#931) üzenetére


lorcsi
veterán

szúrjátok v. lövitek?

(#934) Loretto válasza Rez_Grof (#931) üzenetére


Loretto
veterán

Hogy is mondtad? ''...hétvégén lemegyünk a kultúrházba...'' :F :D

Soirée...

(#935) Sianis


Sianis
addikt

Az előbb felvettem a telefonom, és Orbán Viktor szólt bele, addig eljutott, hogy bemutatkozott, és fel akart tenni egy kérdést...utánna megszakadt. :DD

Miért kell mostanában már telefonon is reklámozni, miért nem bírnak békénhagyni? :(

(#936) burgatshow


burgatshow
veterán

Tiszta xar! Szakad a hó, én meg itt ülök a suliban a számtech teremben miközben angol oldalakat kell olvasgatni és angol feladatokat kell megoldani a neten. Uhhh....

(#937) Rez_Grof válasza Loretto (#934) üzenetére


Rez_Grof
őstag

''Kultúrprogram hetente kétszer
Ütjük a disznót egy marha nagy léccel!''
:D
Jaja az jó poén volt, majdnem bele fulladtatok a sörbe. :DDD


Lorcsi: Van hogy árammal kábitjuk, van hogy lőjjük, de utánna mindig szúrjuk, mert máshogy nem nagyon lehet belőle kiszedni a vérét. :)



[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#938) seprence


seprence
csendes tag

Megkérdelek titeket, hogy baj lenne ha nyitnék egy topicot, mert akarok megint vmit házilag? Nem lesz semmi extrém, és aztán legalább ki lehet próbálni, hogy a hozzászólásaitokra hogy reagálok. Ha a régi RGB style menne, akkor úgy is kibannolnak, de pont azt szeretném egyúttal bebizonyítani, hogy end of RGB style!

Tehát megkérdem a modokat és a kedves fórumtársaim: nyílhat a topic?

[Szerkesztve]

(#939) Batman válasza seprence (#938) üzenetére


Batman
őstag

Pontosan miről is akarnál topicot nyitni?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#940) seprence válasza Batman (#939) üzenetére


seprence
csendes tag

A topic címe: Gázok cseppfolyósítása, folyékony levegőt házilag, hogyan?

A témáról beszélgetnék, sok érdekesség lenne benne elméleti síkon is, segíthetnék ill ti is segíthetnétek. A szkeptikusok is megnyugodhatnak, mert nem kötelező a projectnek sikerülnie, legalább megtudjuk, hogy miért nem.

na?

(#941) WN31RD válasza seprence (#940) üzenetére


WN31RD
addikt

Szerintem ne nyissál ilyen topicot. A ''folyékony levegő'' előállítása akár veszélyes művelet is lehet, nem hiányzik nekünk, hogy itt kapott ötleteket próbálgatva sérüljenek meg felelőtlen tizenévesek. Továbbá úgy gondolom, hogy az RGB stílus eltűnését inkább azzal kellene bizonyítanod (egyebek mellett), hogy kerülöd az ehhez hasonló témákat.

(A többi modnak: A fentieket tessék moderátori véleménynek tekinteni, nem pedig vétónak.)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#942) fokukac válasza seprence (#940) üzenetére


fokukac
nagyúr

figyi, ez egy számtech topic, mi lenne, ha mondjuk ''alaplap házilag'' lenne a cím ? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#943) Natasa válasza Batman (#939) üzenetére


Natasa
csendes tag

Én tudok egyet! Hogyan hódítsuk meg a pasikat? ;) :)

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#944) seprence válasza fokukac (#942) üzenetére


seprence
csendes tag

1. okés, hogy számtech, de a fáradt gőz tele van nem számteches témával.
2. A folyékony levegőnek igen sok köze van a számteches is, nem de?
nagy tunningokhoz hideg kell:U nem is kicsit!

(#945) Batman válasza Natasa (#943) üzenetére


Batman
őstag

Itt van e nemes Topic:
[link]:)

Én még sose olvastam bele, de lehet nem is olyan rossz!

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#946) Batman válasza seprence (#944) üzenetére


Batman
őstag

De miért folyékony levegővel akarsz hűteni?
Ahoz hogy folyékony levegőt állíts elő nagy nyomás és közel abszolut nulla fok kell, de ha már ez megvan akkor hűthetsz is nem kell ahoz folyékony levegő!:)
Szerintem...

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#947) jasszer válasza Natasa (#943) üzenetére


jasszer
senior tag

Alkohol.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#948) seprence válasza Batman (#945) üzenetére


seprence
csendes tag

töröld azonnal, ennek nem sok köze van a számtechez!:D

(#949) seprence válasza Batman (#946) üzenetére


seprence
csendes tag

ezt meg se hallottam: nagyon el vagy tévedve, talán mégse ártana a topic és világosabban látnátok a pályán;]

van elég olyan topic, a felelőtlen tizenévesek nem az enyi miatt, fognak megsérülni, de komolyan!

a folyékony levegőhöz nem hinném, hogy házilag hozzájutnak a kicsik. amúgy is problémát jelent már az alapanyagok elkészítése is. bele se fognának.
ez nem pb gáz cseppfolyósítás, hogy akárki pillantok alatt megcsinálja aztán ''leforráza'' magát a -42Cos folyékony pbvel...

[Szerkesztve]

(#950) Panther válasza seprence (#940) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Szerintem ha már nyitnál valamit (ami még ugye nem eldöntött), akkor
''Gázok cseppfolyósítása, folyékony levegőt házilag, hogyan?''
HELYETT
''Gázok cseppfolyósítása''
is elég lenne. Nem kell a topikcímbe feltétlenül az hogy ''házilag'' szvsz... :U

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.