Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) tiv61us válasza tiv83us (#100) üzenetére


tiv61us
őstag

es rajottem, hgy en tulajdonkeppen gyalogkakukkot ettem
nem vagyok ettol tul happy:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#102) erdey_a válasza tiv61us (#101) üzenetére


erdey_a
őstag

A gyalogkakukk nem olyan strucc szerű?
Csak a meséből gondolom...

A tehén meg lila :D

Vérboci

(#103) tiv61us válasza erdey_a (#102) üzenetére


tiv61us
őstag

vegulis strucc szeru lekicsinyitve,
hosszu labak, transzvesztita kakas kinezet es a farkast mindig atqrja
en meg tegnapelott megzabaltam

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#104) tiv83us válasza tiv61us (#101) üzenetére


tiv83us
veterán

Hogy fogtak meg? Aszittem, hogy aki gyalogkakukkot probal fogni, az mindig a szakadek aljan vegzi :D

erdey_a: [link]
[link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#105) tiv61us válasza tiv83us (#104) üzenetére


tiv61us
őstag

leloves aldozata lett, vagy halo?
nem tudom, de ma jottem ra en tegnapelott gyalogkakukkot ettem

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#106) erdey_a válasza tiv83us (#104) üzenetére


erdey_a
őstag

A mesében nem így néz ki...

Egy újabb mitosz dőlt meg :O
Sok lesz ez így nekem év végére... A gyalogkakukk nem is úgy néz ki ahogy, a télapó a koka kóla reklámembere... Végem...
Még a végén azt is kitaláljátok, hogy nem is sajtból van a hold!
(mondjuk ezt nehéz lesz megdönteni, mert a gugli moon is megmutatja a frankót) :P

[Szerkesztve]

Vérboci

(#107) tiv61us válasza tiv83us (#104) üzenetére


tiv61us
őstag

na ennek a feleseget ettem en a tyukot!

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#108) ladybug válasza tiv83us (#104) üzenetére


ladybug
őstag

Nem is, mert az a farkas. A coyote vagy hogy hívják? Ő esik bele mindig az aljára, vagy esik rá egy hatalmas kőszikla, vagy ilyesmi.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#109) tiv83us válasza ladybug (#108) üzenetére


tiv83us
veterán

Prerifarkas :)
Mindig ugy vegzi, hogy magat robbantja fel, vagy beleesik a szakadekba es altalaban meg egy zongora vagy egy ullo is megy utana :D

[kép]

[kép]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#110) ladybug válasza tiv83us (#109) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, szegény állat. :( A másik ilyen szerencsétlen figurák a Bugs Bunnyban a kacsa, és a Csőrikés mesében Szilveszter, a macska. Meg ugye Tom.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#111) Kidus


Kidus
őstag

[link] :D

Assuming Control

(#112) g4dg3t válasza ladybug (#110) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Emlitsuk meg a szoci oldalt is.

No megallj csak! (НУ ПОГОДИ) :DDD
[kép]

(#113) tildy válasza g4dg3t (#112) üzenetére


tildy
nagyúr

Erről eszembejutott a fortocska is, de csak arra emlékszem már belőle, hogy volt benne valami boszi meg cica:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#114) ngabor2 válasza g4dg3t (#112) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Vá, ez nagyon nagy mese! Mikor sikerült megszereznem, igen vidám voltam :D

(#115) _az válasza g4dg3t (#112) üzenetére


_az
senior tag

:C :C :C :DD :DD :DD

az

(#116) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Na már megint lemaradtam az ujjabb resz nyitásáról....Nincs időm gépelni:(. Na itt ülök számteken, várjuk hogy html témazáró, vagy csak gyakorlás lessz.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#117) VladimirR


VladimirR
nagyúr

hmm....otthon egesz jol fogadtak a hirt, nem vettek a fejemet....mar csak nekem kellene megszokni a dolgot

(#118) Rez_Grof válasza VladimirR (#117) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Na ez ''jó hír''! :)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#119) rii


rii
nagyúr

HA az irtodában meggyújatank egy gyertyát, akkor annak van szaga, nem?

VladimirR: Őszintén sajnálom. Gondolom ez az, amit régebben is mondtál itt is, MSN-ben is. Nekem munka miatt kanyec a szóban forgó további 2-3-4 évnek.

Mi volt a kiváltó ok, hogy idáig fajult a helyzet?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#120) VladimirR válasza rii (#119) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kivalto ok az, hogy hulye vagyok - regebben imadtam a matekot, jartam versenyre is, eleg jol szerepeltem, itt megutaltattak velem eleg rendesen - mindegy, nem adom fel, majd lesz valahogy

gyerta: valtozo - ha jo minosegu, akkor szinte semmi szaga nincs, mitobb, pl a dohanyfustot es egyeb szagokat is semlegesiti valamennyire, ha viszont olyan a gyertya, meg budos is lehet (nem tokeletes az eges, tre alapanyagok, tre kanoc - ekkor meg fustolhet is)
meg vannak persze illatositott (bar legtobbszor inkabb nem neveznem illatnak) gyertyak is

Rez_Grof: jah, olyasmi, rosszabbra szamitottam - most mar talan megnyugzom en is, mert az elmult napokban olyan szarul aludtam, hogy az nem igaz - 3-4 ora alvas utan felebredtem, es nem tudtam visszaaludni - latszott is rajtam

(#122) rii válasza Kalandor (#121) üzenetére


rii
nagyúr

japánellenes hangulat uralkodott el az országon...És a kormény ennek engedve rendelte el a megnyitását. Én így tudom. Nem azt mondom, hogy történelem könyvben olvastam, de/csak egy dokumentum filmben látttam.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#124) Rez_Grof válasza fokukac (#94) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ezzel én is elfurikáznék:
Mercedes ML osztály
[link]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#125) rii válasza Kalandor (#123) üzenetére


rii
nagyúr

Ez esetben engedek, és vagy én melékszem rosszul, vagy a dokumentum film tévedett/ferdített .... RESPECT ... (:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#126) fokukac válasza Rez_Grof (#124) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez 6 liter, de legalább 500 lóerő, és nem 200... ;)
mint az amcsi kocsik...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#127) I_Am válasza tildy (#60) üzenetére


I_Am
veterán

Pedig ma korán is végeztem, tehát belefért volna az időmbe. :)

De remélem sikerült a vizsga és majd megosztod néha velünk merre jársz, hogy arra ne menjünk. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#128) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Hát ez nem jött össze sebaj korigálni még lehet rajta:)

Mark;)edig msn-en megadtam valamit tudom nem te vagy a hibas.:)

Zsiga:Mayerlaci sehol-ez tetszett:)

(#129) tildy válasza I_Am (#127) üzenetére


tildy
nagyúr

ARra még várhattok sajnos:( Nem akarok róla beszélni, végig szépen csináltam, de elbasztam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#130) ngabor2


ngabor2
nagyúr

van itt rajtam kívül vegyész? Lehetőleg olyan, aki szerves kémiából kevésbé régen vizsgázott, és még elevenen él benne a tudás. Egy kérdésem lenne, mert elbizonytalanítottak a kollégáim :F

Tildy: ne csüggedj, nem jöhet össze minden elsőre... Nem dicsőség, de nekem is 4. alkalomra sikerült a forgalom...

[Szerkesztve]

(#131) I_Am válasza tildy (#129) üzenetére


I_Am
veterán

Olvastam jogsis totyikban. Amugy ha tényleg jó fej lett volna az oktatód, akkor finoman fékezett volna, hogy VB ne vegye észre, de Te igen, hogy lassul a verda és ezzel téged is fékezésre kéztetett volna.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#132) escie válasza tildy (#129) üzenetére


escie
őstag

ne is törődj vele, legközelebb sikerül...
már ennyivel is rutinosabb leszel.
:)

I'm back, baby!

(#133) tildy válasza escie (#132) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem:B
Látjátok, nem ettetek elég babot!!!! ;]
Én szóltam! :U
Az a baj, hogy leghamarabb januárban lesz új vizsgaidőpont:(

I_am: inkább korrektnek mondanám.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#134) Sipi


Sipi
addikt

...and now something completely different!

Hogy a jó háromlyukú kilengőkaros Szűzmáriáját a sok éretlen, kis hülye tacskónak!
Könyörgök, valaki írja már meg, hogy regisztrációnál egy alapfokú magyartesztet is ki kelljen tölteni!
Elegem van a sok nyamvadt, b.zifejú tizenéves tacskóból!
Könyörgöm, ne engedjünk már mindenféle, állatsorból épp, hogy kinőtt emberféleséget a PH!-ra! Először tanuljon már meg _magyarul_, azután próbáljon írni! Van, hogy percekig próbálom megfejteni, a központozás, ragozás, nyelvtan nélküli hozzászólásaik mi a búbánatot akarnak jelenteni!
Majd, ha _magyarul_ válaszol az ember, le se szarják, mert egész egyszerűen nem értik.

Azt már kezdem megszokni, hogy magyar nyelven nem értik az embert, ha nincs tele angolszász rövidítéssel. Jó, oké, bunkó suttyók.
De hogy akkor se értsék, ha a ragokat egyeztetem az állítmánnyal, vagy hasonlók?!?

Menjen a chat.hu-ra debilkedni az idióta haverjaival! Nem tudom, mi szükség arra, hogy a PH! egy degenerált degeneráció gyűjtőhelye legyen... Van elég óvodai webhely, ahol kiélhetik a ''faszagyerek vagyok''-életérzést. Nekem bőven elég lenne, ha tőmondatokban fogalmazna (többre úgyaem képes), de ne próbálkozzon már az 5 darab agysejtjét megkínzó műveletekkel... Én sem igyekszem németül fogalmazni, mert nem tudok.

Lassan nem merek belépni egy topikba sem, mert vagy nem értem, vagy síkideg leszek. Hozzászólni meg végképp nem tudok, mert sokszor teljesen szakmai topikokban sem vagyok képes megérteni, mit akar az illető.
(És neeeem, szakmai topikon egyáltalán nem értem a hülyegyerekek részére létrehozott Mobilaréna nevű dühöngőt.)

Ja, és aláírom, mert vállalom. Nem úgy, mint az újdonsült Mórickák, akik max. mobilon, névtelenül, telefonszám nélkül mernek vagánykodni. Hamu a fejükre... (És az lehetőleg a hajuk legyen):

Sipi

P.S.: (annak, aki végzett legalább 8 általános osztályt, így hátha érti is, mit jelent ez a rövidítés): akinek nem inge, ne vegye magára!

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#135) rii


rii
nagyúr

engem 2.jára engedtek át....

a 30valahány óra alatt egyszer sem szólt, hogy 10óra 10 pecnél kell fogni a kormányt, a vizsgabiztos előtt pedig játszotta az értetlen ... kicsit kivertem a balhét, aztán meg jól feljelentettem a közlekedésieknél olyan profin, hogy a feljelentésemről saját magamnak is kértem egy példányt, aláírattam, hogy átvették ... szegény titkárnő kapott egy kis fejmosást, hogy ebbe belement ... aztán persze az oktatóm jött nyalizni, hogy ő soha nem akarna ártani egy olyan rendes embernek mint nekem ... nekem meg semmi kedvem nem volt szarakodni vele, úgyhogy visszavontam a fejlelentést ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#136) I_Am válasza tildy (#133) üzenetére


I_Am
veterán

Ez nem korrektség sztem. Mindenki tudja, ahogyan a másik totyikban le is irtuk, hogy ha már nem oktatóval vezet valaki akkor kövér sárgán még átmegy.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#137) Pacák


Pacák
senior tag

Szolgálati közlemény:

Aki késztetést érez, hogy a Broodwar alatt lekapja az épületeimet a térképről, ne fogja vissza magát. Aki tudja hol talál jöjjön. Aki nem, annak kereső a jobb felső sarokban. Kulcsszó: Broodwar. A ''jajdejönnéknincseredeticdm'' és a ''jajdejönnékdenincsittacdm'' hozzászólások nem érnek. Harapok érte. ;] Derékban ketté. :DDD Kizárólag a ''jövökmostazonnalmárottisvagyok'' típusút komálom. :D

Nuclear launch detected

(#138) tildy válasza I_Am (#136) üzenetére


tildy
nagyúr

Mindenki tudja, ahogyan a másik totyikban le is irtuk, hogy ha már nem oktatóval vezet valaki akkor kövér sárgán még átmegy.
Én oktatóval voltam, ráadásul vizsgáztam is. Ha nem fékez le, őneki is gond lehet belőle.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#139) zsiga667 válasza ngabor2 (#130) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha egy leendő diplomás paraszt megteszi aki tavaly vizsgázott szerves- és biokémiából, akkor hallgatlak. :) Bár elég messze vagyok a vegyészek tudásától, de hátha. :B

(#140) rii válasza Sipi (#134) üzenetére


rii
nagyúr

mottó: Barátaink az állatok ... ne felejtsd! ;)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#141) tiv61us válasza rii (#135) üzenetére


tiv61us
őstag

most nem mondod, hogy otthon meg mindig 10 ora 10 a szentiras? :))

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#142) zsiga667 válasza Pacák (#137) üzenetére


zsiga667
addikt

Jajjdejönnék de BroodWar-ból még másolt sincs itthon. :D

(#143) Sipi válasza rii (#140) üzenetére


Sipi
addikt

Elnézést kérek minden nagyrabecsült állattól, ha említettem volna őket.

Én a jóval alattuk elhelyezkedő tizenéves izékről, amelyeket ''életformának'', hülyébb helyen ''embernek'' neveznek, értekeztem.
Az állatokat kedvelem, mert a ''nyelvük'' primitív ugyan, de érthető.

Ezeknek nincs értékelhető nyelvük, legalábbis olyan nincs, ami intelligenciához köthető. Ha pedig lemondanak az IQ-ról, akkor menjenek el ostoros moszatnak, és trécseljenek. Ott nem zavarnak senkit sem.
Egyébként pedig iratkozzanak vissza bölcsibe, és kedjék elölről az egészet az alma betűtől.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#144) fokukac válasza tildy (#133) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tildy, fel a fejjel, ne keseregj! :)

csak, hogy bíztassalak, elsőre én is megbuktam, ráadásul a célegyenesben, 200 méterrel a vége előtt... ;)

a Mogyoródi úti vizsgapálya volt a start és a cél,
és mondták, hogy kanyarodjak be a Várna utcába, amiről (mivel gyakran jártam arra) én TUDTAM, hogy egyirányú utca, de mint kiderült, csak az utca másik fele egyirányú, ahova én jártam régebben. Ez a fele kétirányú. (két sarok az egész utca ;))
Mondták, hogy kanyarodjak balra. Kihúzódtam a balszélre, hogy kanyarodok (egyirányú utcából ugye úgy kell), és a kanyar után már mondta is a vizsgabiztos, hogy köszöni szépen, álljak le oldalra... ;)

leálltam. aztán az oktató tette még meg azt a 200 métert, úgy, hogy helyet sem cseréltünk, az anyósülésről vezetett... :)

Aztán pár héttel később, másodjára berendeltek reggel 6:30-ra vizsgázni.
Be is mentem. Majd közölték, hogy hol az igazolásom? Kérdeztem, hogy milyen igazolásom? Hát az a papír, amit a múltkor adtak, hogy megbuktam. Mondom, biztos otthon. Erre a vizsgabiztos : hát sajnos anélkül nem vizsgáztathatok. 7-kor már otthon is voltam, és mentem vissza aludni... ;)

De aztán harmadjára már papirom is volt, meg meg se buktam... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#145) rii válasza tiv61us (#141) üzenetére


rii
nagyúr

de ... :) igaz, riménkodtam magamban, nehogy szóljon érte egy óra alatt sem, mert olyan gyámoltalan dolog úgy fogni a kotmányt ....

nekem meg végig a sebváltón volt a kezem az első vizsga alatt, és a vizsgabiztos azt hitte, váltási kényszerem van .... a 2ik vizsgán rohhhhhadt szokataln volt ''rendesen'' fogni a kormányt ..l.

Sipi: néha én is jól el tudtam beszélgetni a kutyámmal ... (úgy érzem értek hozzájuk, szeretem, szerettem őket) ...
mikor leültem mellé egy-két a nagyvilágban vesztett csatáim után, és annyit mondtam elcsukló hangom:
- Szerinted is bogár? akkor ő megértően csak ennyit mondott ....
- Lih Lih Lih ..... :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#146) rdi


rdi
veterán

hali levelet írtam a miniszternek itt
[link]

Fej! Tor! Potroh!

(#147) tildy válasza fokukac (#144) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát én se voltam túl messze: kb 500-600m-el a cél előtt:F
'' Majd közölték, hogy hol az igazolásom? Kérdeztem, hogy milyen igazolásom? Hát az a papír, amit a múltkor adtak, hogy megbuktam''
Ez az a nagy a4es, amire frankón rá lett írva mit hibáztam?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#148) rdi válasza ngabor2 (#130) üzenetére


rdi
veterán

én vegyész voltam, de nagyon régen. Egyedül erre emlékszem:
CH3COOH

Fej! Tor! Potroh!

(#149) escie válasza Sipi (#143) üzenetére


escie
őstag

ha már itt járunk, a ''vok'', ''tok'', ''meik'' , ésatöbbi szörnyedvénytől bírok hányni. főleg a ''tok'' jó; két betűt meg lehet vele spórolni, te is látod, milyen fantasztikus távlatok nyílnak?! :U
végül is cset-en elmegy, de fórumon nem igaz, hogy nincs idő írni...

(még én beszélek a ködös fogalmazásaimmal.)

I'm back, baby!

(#150) zsiga667 válasza rdi (#148) üzenetére


zsiga667
addikt

Van rá egy söröm hogy erre is emlékszel: CH3-CH2-OH
:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.