Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Cane válasza tildy (#30) üzenetére


Cane
őstag

ezek után ahogy te kinéznél, nem hiszem hogy vizsgázhatnál.
szerintem neked inkább TRÁGYASZÓRÓ kell!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#52) tildy válasza Xpod (#49) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne is mondd:( Jobb arra nem is gondolni:( (Kb 2napig utána azon kattogtam...)
Fokukac: Ha a kerepesi/ hungária/örs bedugul, akkor mákom lesz:D Márpedig 15.50kor...khm..Reménykedjünk:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) Biaggio válasza rii (#40) üzenetére


Biaggio
őstag

a következő az XBOX 3D lesz, virtuális térben, holokivetítővel ;]

(#54) fokukac válasza tildy (#41) üzenetére


fokukac
nagyúr

az ideális vizsgaútvonal, szerintem imádkozz, hogy dugó legyen, úgy csak araszolsz, és könnyedén eltelik az a fél óra... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#55) rii válasza tiv83us (#39) üzenetére


rii
nagyúr

[csatlakoznék ......]

le amerikával ... jelenlegi életük, szabadásuk, kultúrájuk, befogadókészségük, alapítási indokuk is világosan mutatja, hogy egy olyan nemzet, politikai, katonai erő, ami veszélyt jelent az egész világra.

Éljenek az oroszok, a kínaiak, a japánok, akiknek a történelmében soha nem volt zsarnokság, elnyomás, diktatúra, személyi kultusz, ahol mindig a személyiségi, szólás és vallási jogok voltak az előtérbe helyezve.... ahol soha nem voltak munkatáborok, nem votlak degenerált, pszichés, önmarcagoló, kritikát elutasító, nyugat felé elzárkózó, nemzeti nagyságukkal hencegő, annak érdekében az egész társadalmat elnyomni sem rest politkusok, vezetők.

le a rohadt amerikával, aki azonnal beismerte, ha valamit elrontott, akiknél olyan társadalmi hozzállás tudott kialakulni, hogy a társadalom számonkéri/számonkérheti a politikai elittől, hogy mire fordítják az adófiztetők pénzét.

Le a rohadt amerikával. Nálunk sokkalta jobb a helyzet! Mi mindent jobban csinálunk. Amerikánál mindeki jobban csinálja.

ui.: amerikban is volt egyszer munkatábor, de ott csak a közhangulat miatt voltak kénytelenek létrehozni a japánok számára egyet a Pearl Harbour-i támadás után.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#56) katavagyok válasza Biaggio (#53) üzenetére


katavagyok
tag

köszönöm a segítséget még1x, gondolom nagy türelem kell hozzám :) csak már nem akartam a másikba offolni. és ugye annyira nem tudom elrontani, h végzetes hibát csináljak? :)

katavagyok...offolóskata...

(#57) Xpod válasza tildy (#52) üzenetére


Xpod
addikt

Ha másképp nem megy akkor szólsz és bedugítjuk. :D És utánna nyitunk neki 1 topicot PH! dugó vagy PH!orgalmi dugó címmel.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#58) Kidus válasza Xpod (#57) üzenetére


Kidus
őstag

Inkább előtte kéne. Kivezényeljük az egész PH!-t a vizsga idejére :D

Assuming Control

(#59) Biaggio válasza katavagyok (#56) üzenetére


Biaggio
őstag

Nem kell nagy türelem, valahol mindenkinek el kell kezdenie... :)

Nem tudod nagyon elrontani, a lényeg, hogy ne feszegess semmit. Lehet, hogy rá van kötve egy vezetékkel a hangkártyára, de azt vissza lehet dugni. Sajnos a TV kártyáknak lelkük van, talán az egyik legtöbb problémát generáló hardver a gépben...

(#60) tildy válasza Kidus (#58) üzenetére


tildy
nagyúr

I_Amet küldjétek előre, menjen előttem;] Ha jól tudom, segített már pár vizsgázónak így;]
Köszönöm, köszönöm:R:R:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#61) tiv83us válasza rii (#55) üzenetére


tiv83us
veterán

Es mindezek mellett eljen a peldas magyar politika, igy kene mindenhol. Eljen az ugynokozes, a hazaarulozas, a hidlezarasok, a provokacio, eljen a Lelkiismeret 88 es eljen Csurka.
Politika OFF

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#62) Xpod válasza Kidus (#58) üzenetére


Xpod
addikt

Tényleg tüntessünk, hogy Tildynek adjanak jogsit. :D
Utánna elmegyünk megünnepeljük és visszafele jövet szólunk a rendőrnek szondáztassa meg így a postázás idejét és a költségeket megussza Tildy is és a BM is. ;] :D

Azt hiszem egy kicsit gonoszabb vagyok mint szoktam.:D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#63) rii válasza escie (#48) üzenetére


rii
nagyúr

Én csak azért írtam mert egyfolytában csak rosszat hallottam a XBOX-ról. Se, a polcokon nincs belőle elég, sem a telejsítményben, ha valaki hozzájutott...

ha befutna az XBOX, azért örülnék neki, had' legyen a világnak is ezáltal jobb .... :) meg az MS-nek is. Csak most, hogy csak a rossz hír, meg a kavarodás van körülötte, kicsit szar... Ha azt hallanám midnenhonnan, hogy überkirály, akkor semmi bajom nem lenne.... de szart kiadni ..... tipikus MS jelenség .... meg az a rohadt hatáirő ... mi francnak kell erpőltetni, ha nem megy ... (mert közeleg a karácsony, és hogy minél több (l)user vegye meg ..... )
----------------------------
Xpod: haggyad' mén szegény Tildy-t .... mi lesz ha még azt is megtudja, hogy új féklámpák kerülnek forgalomba alternatív jelzőegységgel kiegészítve: [Bvigyázz, tildy barlól felirattal ellátva .... ;] ekkora összetartás még soha nem volt az autós társadalomban, de Tildy feltünése miket ki nem hoz belőlük.... mercedes, és trabant kéz a kézben menekülnek majd, eltünnek a szociális külnbségek, a kommunikációs zavar hirtelen megoldódni látszik, csak hogy közös ellenségüktől megmenekedjenek utazásuk alatt ...

Legújjab hír, hogy Magyar Autóklub [link] GPS-es készülékkel fogja felszerleni Tildy autóját, mindezt azzal a hátsó szándékkal, hogy tudják, épp merre jár, és mint minden dugót, forgalmi akadályt, lezárást: rádiós nénik szavaival élve: aki teheti kerülje el ..... :DDD
----------------------------------------------------------------------
bocs, ha nagggyon rohhadt votlam, csak csatlakozni akartam a közhangultahoz .... :D

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#64) pussy_cat válasza tildy (#30) üzenetére


pussy_cat
tag

Hát ez elég pffúúúúj.... :(

De nagyon szurkolok Neked!!!!! ;)

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#65) Xpod válasza pussy_cat (#64) üzenetére


Xpod
addikt

Főleg ha a kalapot utánna a fejére teszi. :D De legalább szagról felismeri a vizsgáztató, hogy ki lesz a következő. :D

rii: és akkor még én vagyok a gonosz. :((( :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#66) escie válasza rii (#63) üzenetére


escie
őstag

én csak csendben mosolygok, ha valami borul nekik. ilyen gonosz, kárörvendő alak vagyok. ;]

komolyabban,
sok rosszat olvastam én is, csak azokat sajnálom, akik ilyenre vágynak itthon. nem tudják beszerezni, ha meg be tudják, akkor vacoghatnak, hogy nehogy egy olyat fogjanak ki, amit elejtett a gyárban a targonca, és csíkozódik, meg melegszik, stb...
mert ugye ki kell gyorsan nyomni, nehogy lekéssenek az karácsonyi agybajról.

I'm back, baby!

(#67) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Az egész Föld egy rakás szar, főleg amióta az ember keveri... (nemzettől/államtól függetlenül)

Föld államai/nemzetei,falvai,városai egyesüljetek és közösen térjünk észhez, különben elbukik az emberiség és Lucifer győzni fog... (tippmix:emberiség szorzó:1000 ; bukott emberiség 1,02534)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#68) tildy válasza pussy_cat (#64) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi az hogy pfúj?:F
Mifelénk azt szokták mondani, hogy egy kalappal, de ha nem , akkor egy teljes vödörrel;]
(Egyébként meg finoman és nőiesen fogalmaztam meg, mire ''vágyom''.)
pussycat: hát de pont az a lényeg ami benne van;] Na jó.
Köszönöma kellő biztatást, garantált a holnapi gtazás;]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#69) pussy_cat válasza tildy (#68) üzenetére


pussy_cat
tag

Nem is a kalappal van a baj... :DDD
De ez az én finnyásságom nézd el nekem :B

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#70) rii válasza pussy_cat (#69) üzenetére


rii
nagyúr

Tildy csak nem érti azt a szót, hogy pfúj.... helyette leközelebb használd BROÁF, BÖE szavak valamelyikét ....és előtte kérdjél engedélyt vigyázba ülni .... :) amúgy csatlakotnék .... magam elé képzeltem a minden képzeletet felülmúló szörnyűséget, ami a kalapban lenne, - szóval csak próbáltam elképzenli- , és én is annyit tennék hozzá, hogy : PFÚJ ... :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#71) Sanya


Sanya
nagyúr

na, már mégegy off topik. a kedven állataim azok, amelyeket megölünk, hogy meg tudjuk enni. az ember amúgy nagyon furcsa állat, kinézet, és íz alapján a nemehetőt választa barátnak. ha már itt tartunk. ugyanis egészen kevesen tatanak otthon malacot, pedig egészen okos állat, és jó barátja lehetne. csak meg finom a húsa, megöljük őket. hason, de fordítva a macskákkal, egy ellenszenves fajzatok, de mivel nem finom a húsa, ezért nem esszük meg, hanem babusgatjuk: ebből az következik, hogy egy intelligens fajnak buta, babusgatható barát kell...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#72) rii válasza escie (#66) üzenetére


rii
nagyúr

sajnos nem a targonca kezelő miatt hibásak azok, hanem tényleg az hülye határidő erőltetés .... én is sokat mosoylgok magamban, ha valami balul üt el nekik, de szerinten ez inkább helyes meglátás, mintsem rosszindulat eredménye ... :D
hallottad mit mondott szókrátész? aki a mikorszoft-ot szereti, jó ember nem lehet .... :DDD

[#74] - fokukac: meg vannak a szent állatok... ugye ... :P és a hasmenés, ami minden ujjonnan érkezettet boldogít az első hétben .....

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#73) tildy válasza rii (#70) üzenetére


tildy
nagyúr

jójó igazatok van.. Csak próbáltam kicsit elpoénkodnia dolgot, na mondjuk igaz, nem illik egy nőnek ilyet írnia:B

Egyébként meg örüljetek, hogy fantáziadúsak vagytok:);)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#74) fokukac válasza Sanya (#71) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kínában ami mozog, azt megfőzik, ami nem mozog, azzal meg ízesítenek... ;]

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#75) rii


rii
nagyúr

hol van a váltás? Tildy elére a húszezret..... nincs tovább ....? 25000, 20500, 40000?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#76) fokukac válasza rii (#75) üzenetére


fokukac
nagyúr

mert mindig annyit beszél... :)
szófosó... ;)

egyébként meg hova váltson már? legyen egész Isten? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#77) rii válasza fokukac (#76) üzenetére


rii
nagyúr

a !godlike nekem úúúúúúgy tetszett ..... :DDD

annak volt megjelenése, ha valaki célnak akarta kitűzni maga elé, mint elérendőt, hát akkor a godlike volt erre csak méltó .... :) amúgy Tildy-t mindenki imádja, nem kell ahhoz istenné lennie .... ;)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#78) tildy válasza fokukac (#76) üzenetére


tildy
nagyúr

Az isten rangot legalabb ketten mar elodaztak elolem:U :DDD :DDD meghogy szof.so... EJj ejj.. Na jol van visszafogom magam:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#79) tiv61us válasza AMD Power (#25) üzenetére


tiv61us
őstag

Nezzuk a tenyeket
A Kiotoi egyezmny szerint ugye ''Az 1997-es egyezmény megköveteli az iparosodott országoktól, hogy kombinált szén emissziójukat 5 százalékkal az 1990-es szintek alá csökkentsék a 2008 és 2012 közötti időszakban.''
Na ezzel van a poblema tobbek kozott.
Itt mar 90 elott is komoly kornyezetvedelmi eloirasokkal mukodtek a hoeromuvek , katalizatoros kocsik futottak stb. mig mondjuk Kelet Europaban okadtak a fustot a szeneromuvek, duborogtelk a ZIL-ek
Tehat abszolult nincs racio abban, hogy mindenki csokkentse 5 %-al oszt annyi. Lehet orszag aki dudolva teljesiti, es meg mindig ketszer annyit szennyez mint az USA.
Aztan ugye pl. KIna be sem lett vonva, ott aztan magasan tojnak az emberekre es a kornyezetvedelemre.
Figyelembe kellene venni a zoldterulet nagysagat. Itt vigyaznak az erdokre, nagy becsben tatjak a kornyezetet, nem vagjak ki esz nelkul a fakat. Aztan figyelembe kellene venni a gzdasag novekedeset, a gepkocsipark merteket es milyenseget. etc.
Mert igy az a helyzet, hogy valaki dudolva alairja, fele olyan komoly kornyezetvedelmi technologiaval szereli fel az eromuveit,gyarait, kocsiparkjat es verheti a mellet, en eleget tettema Kiotoi egyezmenynek, kozben a kibocsajtasa 10 x nagyobb mint az USA-nak, zoldterulete meg rohamosan fogy.
sorry kicsit hosszu lett

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#80) fokukac válasza tiv61us (#79) üzenetére


fokukac
nagyúr

''kozben a kibocsajtasa 10 x nagyobb mint az USA-nak''

az érdekes lenne, merthogy az USA adja a világ CO2 kibocsátásának több, mint 25 %-át... 10x25, az meg már 250%, ugye. (''Az osztály 90 %-át megbuktatom!'' Mire Móricka : ''He-he, nem is vagyunk annyian :D'' )

Szóval az van, hogy igazad van, nem az egykori kibocsátás kéne, hogy legyen a viszonyíási alap, valamilyen egyéb arányszám kell, ami mondjuk a népesség számához, vagy a GDP egységének előállításához szükséges károsanyag kibocsátáshoz köti a célokat.


Csakhogy, mint azt már írtam feljebb, az USA egymaga több, mint 25 %-ot produkál, miközben a népessége csak a Föld lakosságának 4,6 %-a, és ez valahogy nem fair.
Továbbá a fejlett világon belül az egységnyi GDP előállításához az Usában használják fel a legtöbb energiát.... :U

na ezen kéne változtatni. meg nem lenézni a 4 liternél kisebb motorú kocsikat... :)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#81) tiv61us válasza fokukac (#80) üzenetére


tiv61us
őstag

tarmeszetesen a 10 szerest nem matematikailag ertettem
az erveim eppen errol szolnak, vegyuk figyelembe a lakossag letszamat, az orszag teruletet/!/, az osszes zoldteruletet/!/, a gepkocsipark minoseget,a gazdasagi fejlettseget es fejlodest
/ azet megneznem a mereseket is milyen sarokpontokkal vegzik, ezx a 25 % soknak tunik/
Persze ha csak az merik,/ mert mi mast tudnanak? /hogy mennyi szenet es olajat egetunk el, akkor valoszinu igaz a 25 %, csak ez nem egyenesen aranyos a kornyezetkarositassal


a 4 liter alati kocsik nincsenek lenezve, de azert osszehasonlitanam egy kilencszazvalahany kobcentis Wartburg es az en 3 literes Chrislerem karosanyag kibocsajtasat

szoval tuti tehet tobbet az USA ezen a teren, de hogy plKelet Europaban, del amerikaban, azsiaban rosszabb a helyzet/ figyelembe veve az osszes szempontot a kornyezetkarositas teren abban tuti vagyok

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#82) fokukac válasza tiv61us (#81) üzenetére


fokukac
nagyúr

zöldterületet?
akkor a szárazföld egyharmadát elfoglaló sivatagi országok nem is indulhatnak? :)

egyébként persze, rossz a wartburg, de manapság azért már egyre kevésbé látni ilyen kétüteműeket nálunk... :) azért valamit fejlődött a gépkocsipartkunk az elmúlt 10 évben. ;)

másrészt meg az ipar a fő szennyező.

én algériában olyanokat láttam, hogy ahhoz képest Magyarország éves kibocsátása is piskóta szerintem... :(

itt van egypár kép :
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#83) lesaux válasza fokukac (#82) üzenetére


lesaux
veterán

A memóriakártyád szart be, vagy nem gyengén hotpixeles a géped?

[Szerkesztve]

(#84) tiv61us válasza fokukac (#82) üzenetére


tiv61us
őstag

''azért valamit fejlődött a gépkocsipartkunk az elmúlt 10 évben. ''
Igen csakhogy a 90-es allapotokhoz kellene csokkenteni.....
Ertesetek mar meg, hogy itt nem flanc a 3-4 literes kocsi, itt nem lehet 1200-assal elni, vagyis lehet, ha van mellette nagyobb is
igen az ipar..
a sivatagi orszagok indulhatnak, hatalmas szentuzelesu hoeromuvek vannak a sivatagokban:)
bizony a zoldterulet oxigenkibocsajtasa rengeteg segiteseg...
az algir peldaval is engem igazolsz
nem az USA a legnagyobb veszely a kornyezetre

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#85) fokukac válasza lesaux (#83) üzenetére


fokukac
nagyúr

50-55 fok volt árnyékban. kicsit túlhevült az A60 CCD-je... :)
a gépem teljesen tönkre is ment, a homoktól, a hőtől, meg minden...
egyszerűen egy idő után bekapcsolni sem volt hajlandó.
aztán pár hét eltelt, elindultunk haza, és londonban gondoltam, teszek egy próbát, és láss csodát, működni kezdett! igaz, Londonban csak 15 fok volt... :)

azóta is jó, bár a minősége a DSLR-hez képest kiábrándító...
mindenesetre a mostohaapámmal azóta már Taiwant és Dél-Afrikát is megjárta.. ;)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#86) fokukac válasza tiv61us (#84) üzenetére


fokukac
nagyúr

''itt nem lehet 1200-assal élni''
az egy dolog, nade a 4 liter és az 1200 cm3 között is van pár lépcső... :)
árulnak ott egyáltalán ilyet, vagy minden kocsit csak nagy motorral?

nehéz elhinni, hogy egy 2 literes 160 lovas motor nem tud elhúzni egy autót... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#87) Bash


Bash
őstag

Anno 9/11 kapcsán olvastam légiforgalmi statisztikáról, sőt még egy rövidke animáció is rémlik, amely az USA belföldi légiforgalmát hivatott reprezentálni. Ha jól emlékszem a statisztika szerint USA éves belföldi légiforgalma több, mint kétszerese a ''rest of the world'' éves légiforgalmának. Ennek fényében az a 25% CO2-kibocsátás nem is tűnik olyan borzasztóan soknak.
Szívesen venném, ha valaki ezen statisztikát megerősítő ill. cáfoló információkat tartalmazó weboldallal felfrissítené emlékezetemet. :)

fokukac!
Mifelénk inkább hajót/kisebb jacht-ot húzgálnak illetve mindenféle trailer-t munkagépekkel/szerszámokkal. 160 lóerő az 1995 környékén gyártott pickup truck-okra jellemző, ez autópályán hajót húzni már nem elég. Manapság 4 liter és 200 lóerő számít beugrónak a pickup truck kategóriában.

http://bashtravel.com/

(#88) tiv61us válasza fokukac (#86) üzenetére


tiv61us
őstag

Persze, hogy arulnak, egy sportkocsinak pl nem is kell 5 literesnek lennie, meg kisebb varosban el is lehet rohangalni akar 2 literessel is, de
itt ha mondjuk megyek ket allammal odebb, Raleigh-Miami,, mondjuk Gyor-Budapest az olyan 14 ora
itt ha esik az eso, akkkor az esik
ah nem lehet elmagyarazni, gyere ki nezzel szet
most beszelhetnek a sivatagon atszelo utakrol, az appalache hegyi utakrol, Floridaban az Alligator ave-rol ami atszeli a mocsarat keritessel a ket szelen es olyan 200 merfoldig tankolni sem tudsz es van 40 celsius, vagy mondjuk Tampan volt olyan hid ami 32 merfoldes..
itt elsz is a kocsiban, szukseged van legkondira, helyre, pohartatokra, hutore.
stb.stb.
de, visszaterve a topikcimre, az erkeleyemen mokusok falatoznak a telen, az utcan vadpulykak flangalnak, a z 50 meterre levo toban vadlibak hesszelnek
es ez egy varos!

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#89) tiv83us válasza tiv61us (#88) üzenetére


tiv83us
veterán

Lajosrol, az apartman menti toban uszkalo hazi-alligatorunkrol mar nem is beszelve Tampan :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#90) tiv61us válasza tiv83us (#89) üzenetére


tiv61us
őstag

azt direkt nem is emlitettem, annyire szar itt a kornyezetedelem, meg a CO
na huzzal dolgozni!

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#91) Bash válasza tiv83us (#89) üzenetére


Bash
őstag

Magyar közjegyző barátunknál (Palm Harbor) sötétedés után szarvasok csatangolnak a backyard-on meg az úton keresztül, éjszakánként meg lelegelik a ház előtti bokrokat. :)

Vén tiv!
Igen, Geszti. :)

http://bashtravel.com/

(#92) tiv61us válasza Bash (#91) üzenetére


tiv61us
őstag

Geszti?
Nalunk meg lejonnek a medvek etkezni a teli erogyujtes celjabol:)
es persze rendseresen birkozom a jaguarokkal

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#93) tiv61us


tiv61us
őstag

most pedig begyujtok a fatuzelesu kandallomba, aminek karosanyagkibocsajtasa meg sem kozeliti egy gazkonvektoret :DD
meg rohadt hideg lett:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#94) fokukac válasza tiv61us (#88) üzenetére


fokukac
nagyúr

Aha, akkor tehát egy európai mércéjú középkategóriás autó (VW passat, mazda6, honda accord, opel vectra, audi A4, rönó lagúna, citroen c5 stb.), itteni mércével nagy motorral (~2 liter) tehát nem képes arra, hogy 14 órát vezessék, hogy elmenjen 200 mérföldet tankolás nélkül, hogy legyen benne légkondi, és hűtő, hely és pohártartó, hogy átmenjen 32 mérföldes hidakon krodokilok között, hogy 40 celsiusban menjen sivatagon át, vagy hogy esőben menjen.

Értem én, ehhez kell a 4 liter. csak azt nem értem, ha egy 2,4-es motor 192 ló (honda accord), akkor a 4 literből miért csak 200-at hoznak ki... :)

igazából, ha én lennék az amerikai kormány mindenkinek kiosztanék minimum egy leselejtezett tankot... :)


Ui. Bash, jó, teherszállításhoz kell a hószpávör, oké.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#95) tiv61us válasza fokukac (#94) üzenetére


tiv61us
őstag

-az opel, a passat es a franciak kivetelevel itt is futnak
-de kepesek
-az a bekescsabai gyerek meg Becsbol hazafutott Pestre
lassan irom, kenyelem, biztonsag, csomagter,utaster, nem a kocsit nem lehet 14 orat vezetni, neked nem jo vazze:)
es emellett a nemet kocsik/audi,bmw merci/ nagyon menok semmi baj veluk, kicsit dragak

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#96) tiv61us


tiv61us
őstag

egyebkent meg felesleges a vita
Knaban bringaznak
albaniaban szamaras fogat van
europaban gyonyoru kozepk-es felsokategoriaju autok
itt meg rengeteg truck
ez van
ps. ha eccer beulnel egy expeditionba, nem kivannad a suzukit vissza

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#97) tiv83us válasza tiv61us (#96) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat igen, mas vonal menten alakult ki kultura. Odaat nagyapaink bicoval meg max Zaporozeccel dongettek, itt meg a mostani 80-90 evesek a 6000cm3-s Cadillac-ben ulve neztek az autosmozit huszoneves korukban, mikozben a radiobol bombolt a Fly me to the moon Sinatratol :)
Ezeket a kocsikat mar nem lehet elvenni az itteni emberektol, Amerika resze, mint ahogy a Coca Cola vagy Miki Eger :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#98) tiv61us válasza tiv83us (#97) üzenetére


tiv61us
őstag

A Te nagyapad 48 eves volt mikor hozzajutott elso zsigulijahoz, 80-ban
igen itt amerikaban akkor mar mindenikinek kocsija volt, aki akarta
itt az apam korabeliek MC donaldsban reggeliznek, buickal jarnak, nem truckal, am!
az en apam mar nem el, ha elne, itt szeretne elni
joccak:(

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#99) katavagyok


katavagyok
tag

jesus, mikor keltek ti... :Y vagy le se fexetek?

katavagyok...offolóskata...

(#100) tiv83us válasza katavagyok (#99) üzenetére


tiv83us
veterán

Hova fekudjunk meg ejjel 1-kor? :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 27 [Barátaink az állatok] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.